BMW i

VÍCE NEŽ JEDEN PARTNER.

K BMW i vede mnoho cest.

působy, kterými lidé vyjadřují svoji osobnost, procházejí v poslední době radikálními proměnami. Produkty a služby BMW i nám umožňují na tyto změny a nové výzvy reagovat s využitím vizionářských řešení. Jedním z těchto nových přístupů je flexibilně navržená prodejní síť pro automobily BMW i, která je koncipována tak, aby podpořila individualitu každého zákazníka i při koupi nového vozu BMW i.Ať už máte jakékoliv dotazy před nákupem vozu BMW i, během něj nebo po něm, můžete využít buď nepřetržitou zákaznickou linku, nebo se třeba zeptat specialisty u některého z vyškolených partnerů BMW i. Hlavní myšlenkou tohoto přístupu je, že BMW i můžete kontaktovat kdekoliv a kdykoliv.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS BMW i.

Zákaznický servis BMW i je dokonale zaměřen na požadavky a přání moderního zákazníka BMW i. Získáte zde odpovědi na veškeré Vaše dotazy na vůz BMW i3 nebo dotazy týkající se BMW i.

 

Zákaznický servis BMW i můžete kontaktovat prostřednictvím následujících kontaktních údajů:

 

Zákaznický servis BMW

Tel: +420 844 269835

Fax: +420 844 269329

Email: zakaznicky.servis.cz@bmw.com

Hovorné je zpoplatněno dle tarifu poskytovatele telekomunikačních služeb pro vnitrostátní hovory.

SÍŤ SPECIALIZOVANÝCH PARTNERŮ.

Všechna vozidla BMW i se prodávají prostřednictvím autorizovaných partnerů BMW i. Tito speciálně vyškolení partneři jsou také vaším kontaktem pro všechny služby související s vozidly BMW i, služby mobility a také služby BMW ConnectedDrive Services. Jsou připraveni poskytnout na jednom místě kompetentní a rozsáhlou podporu pro vše, co souvisí s BMW i.