BMW M440i xDrive Coupé v metalické barvě Dravite Grey (šedá) G22 2020 ze tříčtvrtečního pohledu zezadu

THE 4

BMW M

NOVÉ BMW M440i xDRIVE COUPÉ: MODELY & VÝBAVA

THE 4NOVÉ BMW M440i xDRIVE COUPÉ: MODELY & VÝBAVA

M model BMW řady 4 Coupé se řídí svými vlastními pravidly. Zde získáte všechny informace o možnostech exkluzivních prvků výbavy a designu, technologiích přinášejících větší výkonnost a prvotřídních digitálních službách. Zjistěte, jak agilní kupé posunuje ryzí radost z jízdy do extrému díky výkonnému motoru a dokonale sladěným prvkům jízdní dynamiky.

Více informací

DESIGN A VÝKONNOST.

Možnosti designu a prvky jízdní dynamiky BMW M440i xDrive Coupé.

Stylově opusťte svoji komfortní zónu: BMW M440i xDrive vysílá jasnou zprávu nejen výjimečnou výkonností, ale také individuálním designem. Dynamický vzhled sportovního kupé dokreslují výrazné M specifické designové prvky v šedé barvě Cerium Grey, kterou lze najít od BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek až po koncovky výfuku. Exkluzivní sportovní dojem na řidiče zaměřeného interiéru je tvořen kromě jiného M sportovními sedadly nebo M koženým volantem.  

BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá) z bočního pohledu na vůz s otevřenými dveřmi
BMW M440i xDrive Coupé G22 v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá) pohled na vertikální masku chladiče BMW v barvě Cerium Grey

M maska chladiče v barvě Cerium Grey.

Výrazná vertikální BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek vzdává hold legendám motorsportu v čele s BMW 328. Rámeček v šedé barvě Cerium Grey propůjčuje progresivní masce chladiče výjimečný vzhled a je reinterpretací tradice BMW.
BMW M440i xDrive Coupé G22 v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu z boku s detailem na přední nárazník M aerodynamického paketu

M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket se skládá z M specifických nárazníků a nástavců prahů lakovaných v barvě karoserie a dvoudílného difuzoru kombinujícího metalickou barvu Dark Shadow a leskle černý povrch. Celek vyzdvihuje čistou dynamiku a sportovnost. Vložka difuzoru modelu M440i má kompletně leskle černé provedení.
18" M kola z lehké slitiny Double-spoke 848 M Bicolour Jet Black BMW M440i xDrive Coupé G22 2020

18" M kola z lehké slitiny Double-spoke 848 M Bicolour Jet Black.

18" M kola z lehké slitiny Double-spoke 848 M v provedení Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami, přední 7,5 J x 18 s pneumatikami 225/45 R18, zadní 8,5 J x 18 s pneumatikami 255/40 R18.
M sportovní sedadla BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 interiér detailní pohled

M sportovní sedadla.

M sportovní sedadla skořepinového typu s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu vám a vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Jejich specifický tvar s černým logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.
M kožený volant BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 interiér detailní pohled

M kožený volant.

Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.
Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 v detailním pohledu

Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Dominantní výkon, sametový chod a vzrušující zvuk jsou typické znaky zážehového řadového 6válce BMW M TwinPower Turbo z nejnovější generace motorů řady BMW EfficientDynamics. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll je výjimečně výkonný a zároveň hospodárný.
Adaptivní M podvozek BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá) detailní pohled na zadní nárazník

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.
Servotronic M kožený volant BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 interiér detailní pohled

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.
BMW M440i xDrive Coupé v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu z boku

M sportovní diferenciál.

M sportovní diferenciál optimalizuje trakci a jízdní stabilitu při změně jízdního pruhu nebo akceleraci ze zatáčky, při projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na měnících se površích silnice. Trakce je optimalizována za pomoci elektronicky regulované svornosti diferenciálu, který omezuje rozdíly v rychlostech otáčení jednotlivých zadních kol.
Automatická převodovka Steptronic Sport BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 interiér detailní pohled na volič převodovky

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport nabízí mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodlnou jízdu setrvačností nebo mimořádně dynamickou jízdu používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
M sportovní brzdy BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 detailní pohled na kola z lehké slitiny

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, zaručující mimořádný brzdný výkon. Jsou přizpůsobeny velmi vysokému dynamickému potenciálu vozu i mimořádně sportovnímu jízdnímu stylu, zajišťují vynikající brzdný výkon za mokra.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE.

Digitální služby a asistenční systémy BMW M440i xDrive Coupé.

Digitální klíč BMW M440i xDrive Coupé G22 2020

Digitální klíč.

Proč si brát klíč od vozu, když s sebou máte svůj chytrý telefon? Digitální klíč vám dovoluje uzamknout nebo odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. K přístupu do vašeho BMW můžete také autorizovat pět osob s kompatibilními telefony iPhone*. Kromě jiného je možné omezit výkon a maximální rychlost vozu, například pro řidiče začátečníky. *BMW Digitální klíč je kompatibilní s vybranými telefony iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je k dispozici na www.bmw.com/digitalkey.
Driving Assistant Professional BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 detailní pohled

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Asistent nouzového zastavení a asistent udržování v jízdním pruhu s aktivní ochranou před boční kolizí. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu s rozšířenými funkcemi a asistent při změně jízdního pruhu.
Parking Assistant Plus BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 detailní pohled

Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, 3D Remote View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.
Integrace chytrého telefonu BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 interiér

Integrace chytrého telefonu.

Proč se ve svém BMW obejít bez funkcí svého chytrého telefonu, když je můžete používat tak, jak jste zvyklí? Propojení chytrého telefonu s vozidlem například podporuje bezdrátové fungování funkcí Apple CarPlay a Android Auto. Díky nim můžete i ve voze snadno používat oblíbené funkce a různé aplikace.

Spotřeba paliva a emise CO2 BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé(1):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2–6,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 165–155

Hodnoty označené (1) jsou předběžné.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW M440i xDrive Coupé.

 • BMW M440i xDrive Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1–6,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 163–155

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a od společnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo a na https://dat.de/co2.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.