BMW Z4 M40i G29 2019 Cabrio BMW Individual metalický lak Frozen Grey (šedá) ze tříčtvrtečního pohledu zezadu

THE Z4

BMW M

BMW Z4 M40i: VÝBAVA

BMW Z4 M40i Roadster přesvědčí v každém ohledu. Získejte všechny informace o sportovních prvcích designu, technologiích zvyšujících výkonnost a inovativních asistenčních systémech.

Více informací
THE Z4BMW Z4 M40i: VÝBAVA

  JÍZDNÍ DYNAMIKA & DESIGN BMW Z4 M40i.

  Vzrušující jízdní dynamika a estetika.

  Z každého úhlu pohledu na BMW Z4 M40i Roadster je zřejmá inspirace světem motorsportu. Maska chladiče BMW s mřížkovou výplní, elegantní kapota motoru a leskle černé ozdobné prvky BMW Individual Shadow Line jsou výraznými prvky posilujícími sportovní vzhled. To je charisma, které se přetavuje do vzrušujícího chování při jízdě. Nejmodernější technika, inovativní poháněcí soustava a systémy podvozku pomáhají dosahovat působivé jízdní dynamiky, kterou nelze nalézt nikde jinde.

  BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual metalický lak Frozen Grey (šedá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
  Zážehový 6válec M TwinPower Turbo BMW Z4 M40i G29 2019

  Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

  Vysoký výkon, sametově hladký chod a strhující zvuk jsou typické znaky zážehového řadového 6válce BMW M TwinPower Turbo z nové generace řady motorů BMW EfficientDynamics. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování High-Precision Injection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll je motor výjimečně výkonný, ale zároveň hospodárný.
  Adaptivní M podvozek BMW Z4 M40i Roadster G29 2019

  Adaptivní M podvozek.

  Adaptivní M podvozek je o 10 milimetrů snížený a lze jej kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdní situaci. Řidič může kdykoliv pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit také vlastnosti podvozku s ohledem na preferovaný styl jízdy – od komfortního až po extrémně sportovní s výrazně agilním chováním.
  Detailní pohled na M sportovní diferenciál BMW Z4 M40i G29 2019

  M sportovní diferenciál.

  M sportovní diferenciál optimalizuje trakci a jízdní stabilitu při změně jízdního pruhu nebo akceleraci ze zatáčky, při projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na měnících se površích silnice. Trakce je optimalizována za pomoci elektronicky regulované svornosti diferenciálu, který omezuje rozdíly v rychlostech otáčení jednotlivých zadních kol.
  Volič automatické převodovky Steptronic Sport BMW Z4 M40i G29 2019

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  8stupňová převodovka Steptronic Sport s funkcí Launch Control umožňuje zvolit uvolněný nebo sportovní jízdní styl, vždy je připraveno mimořádně sportovní řazení, a to jak v automatickém, tak manuálním režimu pomocí voliče nebo řadicích páček na volantu. V režimech SPORT nebo SPORT+ a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  Variabilní sportovní řízení BMW Z4 M40i G29 2019 pohled na volant

  Variabilní sportovní řízení.

  Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.
  M sportovní brzdy BMW Z4 M40i G29 2019 BMW Individual metalický lak Frozen Grey (šedá) pohled z boku na hliníkové kolo

  M sportovní brzdy.

  M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče zaručující mimořádný brzdný výkon.
  Dvojitá maska chladiče v mřížkovaném designu BMW Z4 M40i G29 2019 BMW Individual metalický lak Frozen Grey (šedá) pohled zepředu

  Maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek v mřížkovaném designu.

  Mřížkovaný design masky chladiče BMW, který se mění podle použitého motoru, posiluje dynamický vzhled vozu. Základní model má masku chladiče v leskle černém provedení, u modelů Sport Line a paketu M Sport je vyvedena v matném hliníku, přičemž rámeček je vždy chromovaný. Maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek je u vrcholného modelu M40i kompletně lakovaná barvou Cerium Grey (šedá).
  Vzduchové průduchy Air Breather BMW Z4 M40i G29 2019 BMW Individual metalický lak Frozen Grey (šedá) detailní pohled

  Vzduchové průduchy Air Breather.

  Vzduchové průduchy Air Breather spolu se vzduchovými clonami v předním nárazníku výrazně snižují turbulence vznikající v oblasti předních kol a cíleně odvádějí proud vzduchu podél vozu. Tím snižují aerodynamický odpor. Zároveň s tím vzduchové průduchy Air Breather umístěné za předními koly působí jako dekorativní element.
  M aerodynamický paket BMW Z4 M40i G29 2019 BMW Individual metalický lak Frozen Grey (šedá) pohled z boku

  M aerodynamický paket.

  M aerodynamický paket se skládá z M specifického předního nárazníku, zadního nárazníku s difuzorem v metalickém odstínu Dark Shadow a nástavci prahů. Celek vyzdvihuje čistou dynamiku a sportovnost modelu. Komponenty nejen vybrušují eleganci vozu, ale současně optimalizují jeho aerodynamické vlastnosti.
  Koncovky výfuku BMW Z4 M40i G29 2019 BMW Individual metalický lak Frozen Grey (šedá) detailní pohled zezadu

  Koncovky výfuku s lichoběžníkovým tvarem.

  Kruhové koncovky výfuku v chromovaném provedení na obou stranách zadního nárazníku posilují sportovní vzhled vozu.
  M sportovní diferenciál BMW Z4 M40i G29 2019

  M sportovní sedadla.

  M Sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami, hlubokými sedáky a výrazně tvarovanými bočnicemi a opěradly poskytují řidiči a spolujezdci vpředu lepší boční oporu těla, a to i při jízdě v ostrých zatáčkách. A navíc, sedadlo řidiče, a podle výbavy i sedadlo spolujezdce vpředu, se díky nastavitelné bederní opěrce dokáže individuálně přizpůsobit proporcím těla.
  M kožený volant BMW Z4 M40i G29 2019 kokpit

  M kožený volant.

  M kožený volant s multifunkčními tlačítky vyniká sportovním tříramenným provedením a logem M. Volant s věncem z černé kůže Walknappa a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek z přímého řízení, a tím zajišťuje dynamický jízdní zážitek.

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW Z4 M40i.

  Digitální služby a inteligentní asistenční systémy.

  BMW Z4 M40i poskytuje řidiči mnoho inteligentních asistenčních systémů. Komfort a bezpečnost na cestách zvyšují asistenční systémy, jako je třeba parkovací asistent či asistent s hlasovým ovládáním. Současně v závislosti na jízdní situaci umožňují částečně autonomní jízdu.

  BMW operační systém 7 BMW Z4 Roadster

  BMW operační systém 7.

  Inovativní koncept ovládání BMW operačního systému 7 umožňuje ještě jednodušší a intuitivnější ovládání funkcí vozu, například pomocí řeči, dotykového displeje a ovladače iDrive. Z toho důvodu byla dále vylepšena funkčnost ovladače iDrive. Všechny digitální služby, jako například aplikace, lze nyní volit napřímo.
  Více informací
  BMW Intelligent Personal Assistant BMW Z4 M40i G29 2019 Kontrolní displej

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  „Hey, BMW. Who are you?” Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i vaším osobním asistentem? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pozná vás, každým dnem se zlepšuje a pomáhá ve všech situacích. Můžete mu dokonce i přiřadit vlastní aktivační slovo. Umí vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže i v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat.
  Connected Music BMW Z4 Roadster

  Connected Music.

  Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv na cestách. Klasickou hudbu při jízdě po dálnici, jazz během dopravní špičky a při klidné projížďce třeba pop. Se službou Connected Music využívající SIM kartu zabudovanou ve voze si můžete okamžitě bez limitů přehrávat hudbu z výběru více než 30 milionů skladeb, které má v portfolio Spotify – hudební partner BMW.
  Více informací

  SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

  BMW Z4 M40i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 168

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.
   

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW Z4 M40i:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 168

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.