ŽRALOK MEZI AUTOMOBILY.

BMW M

Design BMW M2 Coupé.

ŽRALOK MEZI AUTOMOBILY.

Design BMW M2 Coupé.

Jediný M model ve svém segmentu. Je plný pulzující energie a zůstává v každém ohledu věrný svému závodnímu původu. BMW M2 Coupé skrz naskrz vyzařuje sílu a suverénní dynamiku. Vozidlo postavené k tomu, aby vás dostalo na limit. Vyvinuté na závodním okruhu – doma na jakémkoliv povrchu.

ŽRALOK MEZI AUTOMOBILY.Design BMW M2 Coupé.

Jediný M model ve svém segmentu. Je plný pulzující energie a zůstává v každém ohledu věrný svému závodnímu původu. BMW M2 Coupé skrz naskrz vyzařuje sílu a suverénní dynamiku. Vozidlo postavené k tomu, aby vás dostalo na limit. Vyvinuté na závodním okruhu – doma na jakémkoliv povrchu.

DESIGN EXTERIÉRU.

Kompaktní vůz, který se perfektně hodí pro rychlé sprinty a ostré průjezdy zatáčkami – BMW M2 Coupé i v tom posledním detailu ztělesňuje obrovský výkon, hbitost a preciznost. Velké nasávací otvory v předním nárazníku zásobují vysokovýkonný M motor potřebným chladicím vzduchem. Počátečním bodem sportovních linií kupé je kapota, která vyzařuje neředěnou dynamiku a při pohledu z boku vypadá obzvláště svalnatě. Větrné clony a M zadní spoiler optimalizují mimořádnou aerodynamiku. Klasická M maska chladiče s dvojitými lamelami a M ozdoby na bocích dodávají BMW M2 Coupé ještě sportovnější nádech. Široký rozchod kol je výsledkem použití odlehčené zadní nápravy a extra širokých pneumatik, které vytvářejí charakteristicky rozkročený postoj vozu. Dynamický vzhled završuje difuzor se dvěma dvojitými koncovkami výfuku.

FILM O BMW M2 COUPÉ.

BMW M2 Coupé odhaluje své nezaměnitelné závodní geny.

DESIGN INTERIÉRU.

Interiér BMW M2 Coupé řidiče a jeho spolujezdce přivítá sportovními sedadly, čalouněnými černou kůží „Dakota“. Všechna sedadla jsou pod hlavovými opěrkami ozdobena vyraženými logy M a jsou prošívána kontrastní modrou nití Polar Blue. Ovládací prvky jsou systematicky natočeny na řidiče a zaručují rychlou a přesnou obsluhu všech důležitých funkcí. Sportovní povahu vozu podtrhují dekorační lišty vyrobené z karbonu s otevřenými póry, M kožený volant a dva kruhové přístroje s červenými ručičkami. Působivý vzhled dále podtrhuje množství detailů, jako je například antracitové čalounění stropu BMW Individual.

M 19” KOLA Z LEHKÝCH SLITIN 437 S DVOJITÝMI PAPRSKY.

M 19” KOLA Z LEHKÝCH SLITIN 437 S DVOJITÝMI PAPRSKY.

Černá, leštěná a kovaná M 19palcová kola z lehkých slitin designu 437 M s dvojitými paprsky s pneumatikami nestejného rozměru pro přední a zadní nápravu mají vpředu rozměr 9J x 19 a vzadu 10J x 19. Rozměr předních pneumatik je 245/35 R19, zadních 265/35 R19.

PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW M PERFORMANCE.

BMW M představuje dynamiku, inovativní technologie a desetiletí zkušeností v prostředí závodních vozů. Příslušenství BMW M Performance přenáší tyto zkušenosti přímo ze závodních okruhů na silnice: s doplňkovou výbavou z oblasti aerodynamiky a pohonného ústrojí, ale také s výbavou v interiéru můžete svému BMW M2 Coupé vtisknout ještě více nekompromisní sportovnost.

Tlumič výfuku

Zvuk neředěné vášně: tlumič výfuku zesiluje zvuk šestiválcového motoru a mění ho v unikátní zážitek. Tlumič je vyroben z vysoce kvalitní, extrémně odolné nerezové oceli.

Karbonová koncovka výfuku

Individualitu vozu posiluje karbonový spoiler zadního víka z nabídky BMW M Performance. Tepelně oddělená koncovka výfuku se vyznačuje nejvyšší možnou kvalitou. Vyryté logo M zdůrazňuje sportovní charakter vozu. Koncovky jsou dostupné pouze ve spojení s tlumičem výfuku BMW M Performance. V nabídce jsou rovněž koncovky vyrobené z titanu.

Karbonový zadní spoiler

Nádech elegantní dynamiky: Zadní spoiler je vyroben z 100% vysoce kvalitního karbonu. Jeho stylový a dynamický vzhled dále zdůrazňuje maskulinní výraz zadní části vozu.

Černá maska chladiče

Udělejte dojem, který nikdy nezmizí: Leskle černé ledvinky přední masky chladiče dodávají přední části vozu ještě dynamičtější a sportovnější výraz. Díky leskle černému lemování vypadají přední nasávací otvory ještě působivěji a opticky větší.

Alcantarou čalouněný volant II

Ze závodního okruhu rovnou na silnici: Vysoce kvalitní, alcantarou čalouněný volant se skvěle drží – za každé teploty a dokonce i v extrémních jízdních podmínkách. Autentickou závodní atmosféru vozu propůjčuje závodní displej s technologií OLED, který doplňují LED diody ve dvou barvách. Tlačítka, jež jsou na volantu umístěna v dosahu palců, slouží k aktivaci jízdních režimů Race, Sport nebo EfficientDynamics. Stopky (v režimu Race s ukazatelem setin sekundy) a ukazatel podélného i bočního zrychlení poskytují podrobná data, známá ze světa automobilových závodů. Řidič si rovněž může uložit až 50 dosažených časů na okruhu, nejvyšších rychlostí a hodnot bočního a podélného zrychlení. Karbonové obložení s otevřenými póry stopkám propůjčuje unikátní, prvotřídně sportovní vzhled.

Karbonové obložení řadicí páky

Inovativní a nezaměnitelný design vytvářejí uhlíková vlákna s otevřenými póry: Tato nová technologie řidiči umožňuje vychutnat si krásu technologicky vyspělého materiálu z uhlíkových vláken. Vyznačuje se čtyřbarevným logem BMW M. To vše pro exkluzivní atmosféru automobilových závodů.
  • Spotřeba paliva a emise CO2 BMW M2 Coupé:

    Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5 až 7,9

    Emise CO2 v g/km (kombinované): 199 až 185

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů získáte u všech BMW Autorizovaných dealerů.

    Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).