Tři BMW M2 Competition driftující po závodní dráze s panoramatem nočního města v pozadí.

STEJNÁ SILNICE. JINÁ HRA.

M87C

Nové BMW M2 Competition.

STEJNÁ SILNICE. JINÁ HRA.

Nové BMW M2 Competition.

STEJNÁ SILNICE. JINÁ HRA.Nové BMW M2 Competition.

Sportovní vůz, který změní každou silnici. BMW M2 Competition ohromí vynikající kombinací výkonu, agility a preciznosti. Zvětšené přívody vzduchu v předním nárazníku upozorňují na koncentrovaný výkon nového zážehového řadového šestiválce s dvojicí turbodmychadel o výkonu 410 k. BMW M2 Competition je trvalou zárukou vysoké výkonnosti a touhy po stanovování nových rekordů. Pravý M automobil, postavený pro vítěze.

BMW M2 Competition (3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,0–9,8 (9,2–9,0)
Emise CO2 v g/km (kombinované): 227–224 (209–206)Více informací

5 FAKTŮ.

 • 01 Dvě odlehčená turbodmychadla pro maximální výkon
 • 02 Výkon 302 kW (410 k)
 • 03 Maximální točivý moment 550 Nm
 • 04 Z 0 na 100 km/h za 4,2 s s M DCT
 • 05 Maximální otáčky motoru 7 600 1/min
Dvě BMW M2 Competition driftující po závodní dráze s panoramatem nočního města v pozadí z úrovně ulice.
Bílé BMW M2 Competition driftující po závodní dráze s panoramatem nočního města v pozadí.

DVĚ TURBODMYCHADLA. JEDEN CÍL.

BMW M2 Competition nepotřebuje cílovou čáru, aby bylo první. Díky obrovskému výkonovému potenciálu a vynikající agilitě nechává konkurenci daleko za sebou. Dvě odlehčená turbodmychadla zajišťují, že vysokovýkonná pohonná jednotka vyniká extrémně rychlou odezvou a neutuchající chutí po vysokých otáčkách – ideální pro rychlé sprinty i sportovní jízdu v zatáčkách. Zvuk M sportovního výfukového systému lze přizpůsobit konkrétnímu režimu jízdy stisknutím jediného tlačítka – silný a dominantní zvuk pro každou příležitost. Systém chlazení testovaný na závodních okruzích zajišťuje za všech okolností optimální pracovní teploty, zatímco M sportovní podvozek zaručuje precizní ovladatelnost. Vůz pro každého, kdo chce startovnímu poli ukázat záda.

Dvě BMW M2 Competition při závodní situaci v noci, pohled z interiéru.
Kokpit a sedadla M Sport v BMW M2 Competition, noční město v pozadí.

PRVNÍ NA STARTU. S NÁSKOKEM.

Kokpit jako dělaný pro závodní dráhu: systematicky orientovaný na řidiče, M specifický přístrojový panel s červenými ručičkami, centrálně umístěný ukazatel oleje a speciální font M2 Competition. M kožený volant byl také optimalizován pro vysoký výkon. Individuální profily nastavení mohou být konfigurovány prostřednictvím tlačítek M1/M2, řadicí páčky spolupracují s M dvouspojkovou převodovkou a zajišťují okamžité změny převodových stupňů. Volitelná M sportovní sedadla doplňují celkový výraz. Jsou čalouněna černou kůží Dakota s podsvíceným logem M2 a nabízejí nejen sportovní vzhled, ale i vynikající vedení těla – M design na cílové rovince, inspirovaný motorsportem.

TAK ZNÍ VÍTĚZ.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Na fotografiích je volitelná výbava.

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty označené (2) jsou předběžné.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.