STEJNÁ SILNICE. JINÁ HRA.

M87C

Nové BMW M2 Competition Coupé.

STEJNÁ SILNICE. JINÁ HRA.

Nové BMW M2 Competition Coupé.

STEJNÁ SILNICE. JINÁ HRA.Nové BMW M2 Competition Coupé.

Sportovní vůz, který změní každou silnici. BMW M2 Competition Coupé ohromí vynikající kombinací výkonu, agility a preciznosti. Zvětšené přívody vzduchu v předním nárazníku upozorňují na koncentrovaný výkon nového zážehového řadového šestiválce s dvojicí turbodmychadel o výkonu 410 k*. BMW M2 Competition je trvalou zárukou vysoké výkonnosti a touhy po stanovení nových rekordů. Pravý M automobil, postavený pro vítěze.
* Tyto údaje představují předběžné hodnoty a dosud nebyly potvrzeny. Změna vyhrazena.

BMW M

5 FAKTŮ.

  • 01 Dvě odlehčená turbodmychadla pro maximálně rychlý nástup výkonu
  • 02 Výkon 302 kW (410 k)*
  • 03 Maximální točivý moment 550 Nm*
  • 04 Z 0 na 100 km/h za 4,2 s s převodovkou M DCT*
  • 05 Maximální otáčky 7600 1/min*

* Tyto hodnoty jsou předběžné a ještě nebyly potvrzeny. Mohou se změnit.

DVĚ TURBODMYCHADLA. JEDEN CÍL.

BMW M2 Competition Coupé nepotřebuje cílovou čáru, aby bylo první. Díky obrovskému výkonovému potenciálu a vynikající agilitě nechává konkurenci daleko za sebou. Dvě odlehčená turbodmychadla zajišťují, že vysokovýkonná pohonná jednotka vyniká extrémně rychlou odezvou a neutuchající chutí po vysokých otáčkách – ideální pro rychlé sprinty i sportovní jízdu v zatáčkách. Zvuk M sportovního výfukového systému lze přizpůsobit konkrétnímu režimu jízdy stisknutím jediného tlačítka – silný a dominantní zvuk pro každou příležitost. Systém chlazení testovaný na závodních okruzích zajišťuje za všech okolností optimální pracovní teploty, zatímco M sportovní podvozek zaručuje precizní ovladatelnost. Vůz pro každého, kdo chce startovnímu poli ukázat záda.

PRVNÍ NA STARTU. S NÁSKOKEM.

Kokpit jako dělaný pro závodní dráhu: systematicky orientovaný na řidiče, M specifický přístrojový panel s červenými ručičkami, centrálně umístěný ukazatel oleje a speciální font M2 Competition. M kožený volant byl také optimalizován pro vysoký výkon. Individuální profily nastavení mohou být konfigurovány prostřednictvím tlačítek M1/M2, řadicí páčky spolupracují s M dvouspojkovou převodovkou a zajišťují okamžité změny převodových stupňů. Volitelná M sportovní sedadla doplňují celkový výraz. Jsou čalouněna černou kůží Dakota s podsvíceným logem M2 a nabízejí nejen sportovní vzhled, ale i vynikající vedení těla – M design na cílové rovince, inspirovaný motorsportem.

TAK ZNÍ VÍTĚZ.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Disclaimer reference invalid