VÝRAZNÉ+

BMW M

Design BMW M3 Sedan.

VÝRAZNÉ+

Design BMW M3 Sedan.

VÝRAZNÉ+Design BMW M3 Sedan.

Sportovní DNA je v BMW M3 Sedan zcela nezaměnitelná. Dynamická přední část s velkými otvory pro vstup vzduchu a dvojité lamely ledvinek v lesklém černém provedení masky chladiče, tvořené dvojicí ledvinek, dávají najevo potenciál k výjimečným výkonům. Uvnitř je připraven na řidiče orientovaný kokpit s dokonalou ergonomií. Exkluzivní M skořepinová sedadla poskytují vynikající boční vedení. Všechny detaily jsou zpracovány s výjimečnou kvalitou a dávají najevo ryzí charakter světa automobilových závodů.

 

BMW M3 Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8 (8,3)
Emise CO2 v g/km (kombinované): 204 (194)

 

Údaje v závorkách se vztahují na modely vybavené sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic. Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle). Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby elektrické energie závisejí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu ECE a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

BMW M

FASCINUJÍCÍ ŘEČ TVARŮ.

Dynamický design.

BMW M3 Sedan: extrémně sportovní vůz s ikonickým vzhledem a výkony, jehož druhým jménem je efektivní dynamika. Každičký designový prvek, sahající od velkých nasávacích otvorů a výrazných kol z lehkých slitin až po atletickou zadní část, podtrhuje ryzí sílu tohoto vysokovýkonného sportovního vozu.

Sportovní tvary.

Boční partie BMW M3 Sedan kombinují DNA vysokovýkonného sportovního vozu s každodenní praktičností čtyřdveřového sedanu.

Mohutná přední část.

Na silnici zaměřená přední část zaujme leskle černou maskou chladiče s dvojitými lamelami a logem M, stejně jako velkými nasávacími otvory, a doplňují ji dynamicky tvarované LED přední světlomety. Jejich propracovaný design a ohromující svítivost v nočních hodinách zaručují jízdní suverenitu jako ve dne, dokonale osvětlují silnici před vozem.

Osobitá zadní část.

Zadní část vozu s širokým rozchodem zanechává dlouhotrvající dojem. Rázný postoj vozu zvýrazňují zadní svítilny s progresivním designem a široké vysokovýkonné sportovní pneumatiky. M zadní spoiler zvyšuje přítlak a zlepšuje aerodynamiku. M difuzor a dva páry koncovek výfuku dokonale splývají se zadním nárazníkem s charakteristickými vzduchovými výdechy.

Aerodynamické prvky.

Aerodynamický odpor kolem předních kol snižují dva vertikálně umístěné otvory v krajích předního nárazníku, jež vytvářejí efekt větrných clon, funkčně propojené s průduchy v M bočních ozdobách. Optimalizují aerodynamické vlastnosti vozu a shodou okolností také zvyšují tepovou frekvenci.

Exkluzivní karbonová střecha.

Karbonová střecha vyrobená z uhlíkových kompozitů je součástí konceptu lehké konstrukce BMW. Pomáhá zmenšovat hmotnost a snižuje těžiště. To má za následek větší agilitu a dynamiku při zatáčení, zrychlování a brzdění.

Světlomety s technologií Full LED.

Také zadní světla kompletně využívají výhradně technologie světelných diod. Jejich protažený tvar písmene L s nepřerušenými světelnými prvky plynule přechází do víka zavazadlového prostoru. Tím zvýrazňuje charakteristické pojetí zadní části.

VÝRAZNÁ KOLA.

Odlehčená kola modelu BMW M3 Sedan zaručují sebevědomý vzhled. Dokonce i v základním provedení se vyznačují rozměrem 18 palců s paprsky ve tvaru V, zatímco volitelná výbava obsahuje 19palcová M kola z lehkých slitin s dvojitými paprsky. Tato kola mohou být na přání dodávaná v barvě Ferric Grey nebo černé a umožňují pohled na mimořádně výkonné M karbon-keramické brzdy nebo M brzdy s plovoucími kotouči. Na přání jsou připravena také 20palcová M kola z lehkých slitin s paprsky v designu Star-spoke, které jsou k dispozici rovněž v černé barvě. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, standardní pneumatiky BMW M3 Sedan s různými rozměry pro přední a zadní nápravu posilují nejen muskulaturní tvary zadní části vozu, ale také optimalizují přilnavost a schopnost zatáčet.

KOLEKCE BMW INDIVIDUAL.

Speciální způsob, jak vyjádřit vlastní osobnost – dílna BMW Individual si s tímto úkolem dokáže jedinečným způsobem poradit díky kolekcím BMW Individual. Navrhněte si své BMW M3 Sedan tak individualisticky, jak jste individualističtí vy sami.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW M PERFORMANCE.

BMW M znamená dynamiku, inovativní technologie a desetiletí zkušeností z automobilového sportu. Díly BMW M Performance dodávají BMW M3 Sedan ještě dynamičtější a výjimečnější charakter. Ať už jde o exteriér či interiér, jsou vaše možnosti téměř neomezené.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Údaje v závorkách se vztahují na modely vybavené sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic. Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle). Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby elektrické energie závisejí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu ECE a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných dealerů BMW.

    Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO2 podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.