MOTOR+

BMW M

Zážehový řadový 3,0litrový 6válec M TwinPower Turbo.

MOTOR+

Zážehový řadový 3,0litrový 6válec M TwinPower Turbo.

MOTOR+Zážehový řadový 3,0litrový 6válec M TwinPower Turbo.

Srdcem BMW M4 Cabrio je zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo s obrovskou silou a nezaměnitelným zvukem. Souhra optimálně vyladěných technologií ze světa motorsportu dovoluje dosáhnout výkonu 217 kW (431), který lze volitelným paketem M Competition zvýšit na 331 kW (450 k).

Read more
BMW M

Z 0 NA 100 KM/H ZA 4,1 SEKUNDY.

Z 0 NA 100 KM/H ZA 4,1 SEKUNDY.

3litrový zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo spojuje to nejlepší ze dvou světů: vysokootáčkový charakter schopný dosahovat 7600 1/min a mimořádně vysoký točivý moment vrcholící hodnotou 550 Nm. Dvojité přeplňování s přímým vstřikováním paliva a typické M naladění zaručují, že motor reaguje i na nejmenší pohyby plynového pedálu s nadšením, rychlou odezvou a intenzivním silným zátahem. Četné inovace v podobě odlehčeného kovaného klikového hřídele bez takzvaných šál pokračují v přístupu inteligentní lehké konstrukce, zlepšují dynamiku vozu a jeho zrychlení. Zároveň snižují spotřebu a umožňují optimální rozložení hmotnosti mezi nápravy v poměru 50:50. Odměna: nebývale agilní jízdní vlastnosti, které působivým způsobem podtrhuje nezaměnitelný zvuk motoru.

M karbon-keramické brzdy.

V závislosti na podmínkách a způsobu používání mohou z důvodu specifických vlastností použitých materiálů vznikat těsně před zastavením rušivé zvuky. Vliv vlhkosti a posypových materiálů může způsobit, že účinnost brzd se přiblíží konvenční brzdové soustavě. Tento jev může krátkodobě působit jako pokles brzdného účinku, který lze v případě potřeby eliminovat větším tlakem na brzdový pedál.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M4 Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5 (8,7)
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 218 (203)

  Hodnoty v závorkách odpovídají vozidlu se 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou M s funkcí Drivelogic. Hodnoty odpovídají jízdnímu cyklu ECE a závisejí na velikosti vybraných kol a rozměru pneumatik. Zobrazené modely jsou vybaveny volitelnou výbavou.

  Další informace o oficiálních hodnotách spotřeby paliva a oficiálních specifických emisích CO2 pro nové osobní automobily lze najít v dokumentu „Informace o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, které jsou volně k dispozici v prodejních místech Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo, nebo na http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Hodnoty se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky; jsou zamýšleny čistě jako základ pro porovnání různých typů automobilů. Emise CO2, spotřeba paliva a jiných zdrojů energie, které vznikají během výroby, jsou při určování hodnot emisí CO2 ignorovány dle nařízení Directive 1999/94EC.