MOTOR+

BMW M

Zážehový řadový 3,0litrový 6válec M TwinPower Turbo.

MOTOR+

Zážehový řadový 3,0litrový 6válec M TwinPower Turbo.

MOTOR+Zážehový řadový 3,0litrový 6válec M TwinPower Turbo.

Srdcem BMW M4 Cabrio je zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo s obrovskou silou a nezaměnitelným zvukem. Souhra optimálně vyladěných technologií ze světa motorsportu dovoluje dosáhnout výkonu 217 kW (431), který lze volitelným paketem M Competition zvýšit na 331 kW (450 k).

BMW M

Z 0 NA 100 KM/H ZA 4,1 SEKUNDY.

Z 0 NA 100 KM/H ZA 4,1 SEKUNDY.

3litrový zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo spojuje to nejlepší ze dvou světů: vysokootáčkový charakter schopný dosahovat 7600 1/min a mimořádně vysoký točivý moment vrcholící hodnotou 550 Nm. Dvojité přeplňování s přímým vstřikováním paliva a typické M naladění zaručují, že motor reaguje i na nejmenší pohyby plynového pedálu s nadšením, rychlou odezvou a intenzivním silným zátahem. Četné inovace v podobě odlehčeného kovaného klikového hřídele bez takzvaných šál pokračují v přístupu inteligentní lehké konstrukce, zlepšují dynamiku vozu a jeho zrychlení. Zároveň snižují spotřebu a umožňují optimální rozložení hmotnosti mezi nápravy v poměru 50:50. Odměna: nebývale agilní jízdní vlastnosti, které působivým způsobem podtrhuje nezaměnitelný zvuk motoru.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M4 Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1 (8,7)
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 213 (203)

  Údaje v závorkách se vztahují na modely vybavené sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic.

  Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných prodejců BMW.

  Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO2 podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.