FASCINACE+

BMW M

Design BMW M4 Cabrio.

FASCINACE+

Design BMW M4 Cabrio.

FASCINACE+Design BMW M4 Cabrio.

BMW M4 Cabrio dává jasně najevo, že jde o vysokovýkonný sportovní kabriolet. Dravá příď a protažená kapota s charakteristickým vyboulení dodávají sportovní siluetě vozu výrazně dynamický charakter. Na řidiče orientovaný kokpit je vybaven kruhovými displeji přístrojů v závodním designu, které zaručují optimální čitelnost. To všechno vytváří ideální podmínky k tomu, aby se radost z jízdy s otevřenou střechou posunula na zcela novou úroveň.

 

BMW M4 Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5 (8,7)
Emise CO2 v g/km (kombinované): 218 (203)

Hodnoty v závorkách odpovídají vozidlu se 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou M s funkcí Drivelogic. Hodnoty odpovídají jízdnímu cyklu ECE a závisejí na velikosti vybraných kol a rozměru pneumatik. Zobrazené modely jsou vybaveny volitelnou výbavou.

Read more
BMW M

FASCINUJÍCÍ ŘEČ TVARŮ.

Temperamentní design.

BMW M4 Cabrio inspiruje svou neobyčejnou sportovní přitažlivostí, dynamickou siluetou a pevnou skládací střechou, která zajišťuje neomezenou radost z jízdy po celý rok. Mezi další výjimečné prvky patří M maska chladiče se dvěma ledvinkami, opatřená logem M4, M ozdoby na bocích nebo dvojité M koncovky výfuků, které dotvářejí unikátní zážitek z jízdy s otevřenou střechou.
Read more

Tvary jako kupé.

BMW M4 Cabrio vypadá svalnatě a sportovně díky protáhlé karoserii s mohutnými blatníky. Protáhlá silueta je zakončena výraznou zadní částí a vyjadřuje ukrytou sílu. A nezáleží na tom, jestli je střecha stažená nebo ne.
Read more

Mohutná přední část.

Na silnici zaměřená přední část BMW M4 Cabrio zaujme leskle černou maskou chladiče s dvojitými lamelami a logem M, stejně jako velkými nasávacími otvory, a doplňují ji dynamicky tvarované LED přední světlomety. Jejich propracovaný design a ohromující svítivost v nočních hodinách zaručují jízdní suverenitu jako ve dne, dokonale osvětlují silnici před vozem.
Read more

Osobitá zadní část.

Rozšířené blatníky vyjadřují obrovský výkon BMW M4 Cabrio. Přepracovaná zadní LED světla zvýrazňují odhodlaný postoj tohoto sportovního kupé, ať už jsou rozsvícená či nikoliv. M difuzor a dva páry koncovek výfuku dokonale splývají se zadním nárazníkem s charakteristickými vzduchovými výdechy.
Read more

Aerodynamické prvky.

Aerodynamický odpor kolem předních kol snižují dva vertikálně umístěné otvory v krajích předního nárazníku, jež vytvářejí efekt větrných clon, funkčně propojené s průduchy v M bočních ozdobách. Optimalizují aerodynamické vlastnosti vozu a shodou okolností také zvyšují tepovou frekvenci.
Read more

Pevná skládací střecha.

Po otevření pevné skládací střechy, které trvá jen přibližně 20 sekund a může k němu dojít do rychlosti 18 km/h, si můžete užívat maximální radosti z jízdy kombinované s intenzivním prožitkem jízdy v kabrioletu. I s nataženou střechou je vůz vizuálně přitažlivý, a přitom nabízí více bezpečnosti a zachovává si solidní akustický komfort i ve vysokých rychlostech.
Read more

Světlomety s technologií Full LED.

Také zadní světla kompletně využívají výhradně technologie světelných diod. Jejich protažený tvar písmene L s nepřerušenými světelnými prvky plynule přechází do víka zavazadlového prostoru. Tím zvýrazňuje charakteristické pojetí zadní části.
Read more

VÝRAZNÁ KOLA.

Odlehčená kola modelu BMW M4 Cabrio zaručují sebevědomý vzhled. Dokonce i v základním provedení se vyznačují rozměrem 18 palců s paprsky ve tvaru V, zatímco volitelná výbava obsahuje 19palcová M kola z lehkých slitin s dvojitými paprsky. Tato kola mohou být na přání dodávaná v barvě Ferric Grey nebo černé a umožňují pohled na mimořádně výkonné M karbon-keramické brzdy nebo M brzdy s plovoucími kotouči. Na přání jsou připravena také 20palcová M kola z lehkých slitin s paprsky v designu Star-spoke, které jsou k dispozici rovněž v černé barvě. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, standardní pneumatiky BMW M4 Cabrio s různými rozměry pro přední a zadní nápravu posilují nejen muskulaturní tvary zadní části vozu, ale také optimalizují přilnavost a schopnost zatáčet.

PEVNÁ STŘECHA.

Pevná skládací střecha kombinuje čisté vzrušení z jízdy kabrioletem s výhodami pevné střechy, která se hodí pro zimní období. Střechu lze otevřít a zavřít velmi rychle – dokonce i do rychlosti 18 km/h. Při pohledu zvenku se vyznačuje typickou protaženou střešní linií jako kupé, zatímco zevnitř nabízí dostatek místa pro hlavu.

KOLEKCE BMW INDIVIDUAL.

Speciální způsob, jak vyjádřit vlastní osobnost – dílna BMW Individual si s tímto úkolem dokáže jedinečným způsobem poradit díky kolekcím BMW Individual. Navrhněte si své BMW M4 Cabrio tak individualisticky, jak jste individualističtí vy sami.

DÍLY BMW M PERFORMANCE.

BMW M znamená dynamiku, inovativní technologie a desetiletí zkušeností z automobilového sportu. Díly BMW M Performance dodávají BMW M4 Cabrio ještě dynamičtější a výjimečnější charakter. Ať už jde o exteriér či interiér, jsou vaše možnosti téměř neomezené.

M karbon-keramické brzdy.

V závislosti na podmínkách a způsobu používání mohou z důvodu specifických vlastností použitých materiálů vznikat těsně před zastavením rušivé zvuky. Vliv vlhkosti a posypových materiálů může způsobit, že účinnost brzd se přiblíží konvenční brzdové soustavě. Tento jev může krátkodobě působit jako pokles brzdného účinku, který lze v případě potřeby eliminovat větším tlakem na brzdový pedál.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Údaje v závorkách se vztahují na modely vybavené sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic.

    Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných prodejců BMW.

    Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO2 podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.