INFOTAINMENT+

BMW M

Konektivita v BMW M4 Cabrio.

INFOTAINMENT+

Konektivita v BMW M4 Cabrio.

INFOTAINMENT+Konektivita v BMW M4 Cabrio.

V BMW M4 Cabrio vás bude podporovat množství inovativních technologií, které výrazným způsobem zvyšují váš komfort a bezpečnost a zároveň stanovují nová měřítka. Můžete během zlomku sekundy zaznamenávat všechny informace, které se týkají řízení, a užívat si propojené komunikace, informací a zábavy nejvyšší možné úrovně. Radost z jízdy ještě nikdy nebyla tak průlomová.

Read more
BMW M

NOVÝ DESIGN ROZHRANÍ

Ovládání infotainmentu je jednoduché, jasné a informativní. Řidič může používat šest aktivních dlaždic, které představují navigaci, média, komunikaci, ConnectedDrive, Mé vozidlo a zprávy. Pořadí si může nastavit každý po svém. Dlaždice jsou pohyblivé namísto statického zobrazení menu.

NAHRÁVANÍ RADOSTI Z JÍZDY: APLIKACE M.

BMW M4 Cabrio je víc než automobil – zosobňuje výzvu pro řidiče, kteří touží po tom být lepší a lepší. To je důvod, proč existují aplikace BMW M Laptimer a GoPro. Pro nejrychlejší zajetá kola, nejlepší zrychlení a nejúžasnější vzpomínky na zážitky za volantem.

 • Aplikace BMW M laptimer

  Díky aplikaci BMW M Laptimer lze údaje o jízdě ze závodního okruhu přesně zaznamenat a následně detailně analyzovat. Zaznamenané informace je možné ve formě snímků sdílet na sociálních sítích, zatímco uložená data, včetně pozice plynového pedálu, úhlu natočení volantu, přetížení a nejlepšího dosaženého kola, lze odeslat e-mailem. Součástí je také rozhraní pro kameru GoPro.

 • Aplikace GoPro

  Zdarma dostupná aplikace GoPro umožňuje prostřednictvím kontrolního displeje BMW M4 Cabrio ovládat kameru GoPro umístěnou na voze či uvnitř vozu. Tímto způsobem lze ovladačem iDrive pohodlně ovládat pořízené nahrávky nebo fotografie. Kameru je možné také přes WiFi zapínat a vypínat, nastavovat a kontrolovat stav nabití její baterie.

PŘÍPRAVA PRO APPLE CARPLAY®.

Díky přípravě Apple CarPlay® mohou řidiči svůj kompatibilní iPhone® používat bezpečně a bezdrátově i na cestách. Služba umožňuje zobrazit a ovládat obsah chytrého telefonu společně s funkcemi, jako je hudba, iMessages/textové zprávy, telefonování, Siri a vybrané aplikace třetích stran, v plném rozsahu a jednoduše pomocí uživatelského rozhraní vozidla. Přípravu pro Apple CarPlay® lze obsluhovat dotykově, ovladačem iDrive nebo hlasově, a to dle výbavy vozidla. Služba Apple CarPlay® je platná po tři roky a následně ji lze prodloužit přes BMW ConnectedDrive Store.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ZOBRAZENÍM.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ZOBRAZENÍM.

Plně barevný Head-Up displej s M specifickými funkcemi promítá důležité jízdní informace přímo do zorného pole řidiče. Stisknutím tlačítka může řidič přepnout na sportovnější M zobrazení. Tento displej zobrazuje kromě digitálního rychloměru také zvolený rychlostní stupeň a otáčkoměr s dynamickou křivkou otáček a ukazatelem, kdy správně přeřadit.

Read more

PŘÍPRAVA PRO TELEFON S BEZDRÁTOVÝM DOBÍJENÍM.

Bezdrátové nabíjení telefonu zahrnuje bezdrátový nabíjecí dok a další USB zdířky*. Anténa zabudovaná ve střeše zlepšuje příjem signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze najednou připojit dva mobilní telefony a jeden hudební přehrávač. Součástí výbavy je také Bluetooth Office.

*Univerzální, bezdrátový nabíjecí dok je dostupný pouze pro kompatibilní chytré telefony.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobní mobilní asistent, který usnadňuje každodenní mobilitu a pomáhá řidiči k tomu, aby se do cíle své cesty dostal vždy odpočatý a včas. Informace relevantní pro osobní mobilitu, jako je doporučení optimálních časů odjezdu, jsou k dispozici i prostřednictvím vzdáleného přístupu přes iPhone® nebo Apple Watch® a mohou být automaticky přeneseny do vozu.

M karbon-keramické brzdy.

V závislosti na podmínkách a způsobu používání mohou z důvodu specifických vlastností použitých materiálů vznikat těsně před zastavením rušivé zvuky. Vliv vlhkosti a posypových materiálů může způsobit, že účinnost brzd se přiblíží konvenční brzdové soustavě. Tento jev může krátkodobě působit jako pokles brzdného účinku, který lze v případě potřeby eliminovat větším tlakem na brzdový pedál.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M4 Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5 (8,7)
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 218 (203)

  Hodnoty v závorkách odpovídají vozidlu se 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou M s funkcí Drivelogic. Hodnoty odpovídají jízdnímu cyklu ECE a závisejí na velikosti vybraných kol a rozměru pneumatik. Zobrazené modely jsou vybaveny volitelnou výbavou.

  Další informace o oficiálních hodnotách spotřeby paliva a oficiálních specifických emisích CO2 pro nové osobní automobily lze najít v dokumentu „Informace o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, které jsou volně k dispozici v prodejních místech Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo, nebo na http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Hodnoty se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky; jsou zamýšleny čistě jako základ pro porovnání různých typů automobilů. Emise CO2, spotřeba paliva a jiných zdrojů energie, které vznikají během výroby, jsou při určování hodnot emisí CO2 ignorovány dle nařízení Directive 1999/94EC.