INFOTAINMENT+

BMW M

Konektivita v BMW M4 Cabrio.

INFOTAINMENT+

Konektivita v BMW M4 Cabrio.

INFOTAINMENT+Konektivita v BMW M4 Cabrio.

V BMW M4 Cabrio vás bude podporovat množství inovativních technologií, které výrazným způsobem zvyšují váš komfort a bezpečnost a zároveň stanovují nová měřítka. Můžete během zlomku sekundy zaznamenávat všechny informace, které se týkají řízení, a užívat si propojené komunikace, informací a zábavy nejvyšší možné úrovně. Radost z jízdy ještě nikdy nebyla tak průlomová.

Read more
BMW M

NOVÝ DESIGN ROZHRANÍ

Ovládání infotainmentu je jednoduché, jasné a informativní. Řidič může používat šest aktivních dlaždic, které představují navigaci, média, komunikaci, ConnectedDrive, Mé vozidlo a zprávy. Pořadí si může nastavit každý po svém. Dlaždice jsou pohyblivé namísto statického zobrazení menu.

PŘÍPRAVA PRO APPLE CARPLAY®.

Díky přípravě Apple CarPlay® mohou řidiči svůj kompatibilní iPhone® používat bezpečně a bezdrátově i na cestách. Služba umožňuje zobrazit a ovládat obsah chytrého telefonu společně s funkcemi, jako je hudba, iMessages/textové zprávy, telefonování, Siri a vybrané aplikace třetích stran, v plném rozsahu a jednoduše pomocí uživatelského rozhraní vozidla. Přípravu pro Apple CarPlay® lze obsluhovat dotykově, ovladačem iDrive nebo hlasově, a to dle výbavy vozidla. Služba Apple CarPlay® je platná po tři roky a následně ji lze prodloužit přes BMW ConnectedDrive Store.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ZOBRAZENÍM.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ZOBRAZENÍM.

Plně barevný Head-Up displej s M specifickými funkcemi promítá důležité jízdní informace přímo do zorného pole řidiče. Stisknutím tlačítka může řidič přepnout na sportovnější M zobrazení. Tento displej zobrazuje kromě digitálního rychloměru také zvolený rychlostní stupeň a otáčkoměr s dynamickou křivkou otáček a ukazatelem, kdy správně přeřadit.

Read more

PŘÍPRAVA PRO TELEFON S BEZDRÁTOVÝM DOBÍJENÍM.

Bezdrátové nabíjení telefonu zahrnuje bezdrátový nabíjecí dok a další USB zdířky*. Anténa zabudovaná ve střeše zlepšuje příjem signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze najednou připojit dva mobilní telefony a jeden hudební přehrávač. Součástí výbavy je také Bluetooth Office.

*Univerzální, bezdrátový nabíjecí dok je dostupný pouze pro kompatibilní chytré telefony.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobní mobilní asistent, který usnadňuje každodenní mobilitu a pomáhá řidiči k tomu, aby se do cíle své cesty dostal vždy odpočatý a včas. Informace relevantní pro osobní mobilitu, jako je doporučení optimálních časů odjezdu, jsou k dispozici i prostřednictvím vzdáleného přístupu přes iPhone® nebo Apple Watch® a mohou být automaticky přeneseny do vozu.

M karbon-keramické brzdy.

V závislosti na podmínkách a způsobu používání mohou z důvodu specifických vlastností použitých materiálů vznikat těsně před zastavením rušivé zvuky. Vliv vlhkosti a posypových materiálů může způsobit, že účinnost brzd se přiblíží konvenční brzdové soustavě. Tento jev může krátkodobě působit jako pokles brzdného účinku, který lze v případě potřeby eliminovat větším tlakem na brzdový pedál.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M4 Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5 (8,7)
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 218 (203)

  Hodnoty v závorkách odpovídají vozidlu se 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou M s funkcí Drivelogic. Hodnoty odpovídají jízdnímu cyklu ECE a závisejí na velikosti vybraných kol a rozměru pneumatik. Zobrazené modely jsou vybaveny volitelnou výbavou.

  Další informace o oficiálních hodnotách spotřeby paliva a oficiálních specifických emisích CO2 pro nové osobní automobily lze najít v dokumentu „Informace o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, které jsou volně k dispozici v prodejních místech Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo, nebo na http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Hodnoty se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky; jsou zamýšleny čistě jako základ pro porovnání různých typů automobilů. Emise CO2, spotřeba paliva a jiných zdrojů energie, které vznikají během výroby, jsou při určování hodnot emisí CO2 ignorovány dle nařízení Directive 1999/94EC.