INFOTAINMENT+

BMW M

Konektivita v BMW M4 Cabrio.

INFOTAINMENT+

Konektivita v BMW M4 Cabrio.

INFOTAINMENT+Konektivita v BMW M4 Cabrio.

V BMW M4 Cabrio vás bude podporovat množství inovativních technologií, které výrazným způsobem zvyšují váš komfort a bezpečnost a zároveň stanovují nová měřítka. Můžete během zlomku sekundy zaznamenávat všechny informace, které se týkají řízení, a užívat si propojené komunikace, informací a zábavy nejvyšší možné úrovně. Radost z jízdy ještě nikdy nebyla tak průlomová.

BMW M

NOVÝ DESIGN ROZHRANÍ

Ovládání infotainmentu je jednoduché, jasné a informativní. Řidič může používat šest aktivních dlaždic, které představují navigaci, média, komunikaci, ConnectedDrive, Mé vozidlo a zprávy. Pořadí si může nastavit každý po svém.

NAHRÁVANÍ RADOSTI Z JÍZDY: APLIKACE M.

BMW M4 Cabrio je víc než automobil – zosobňuje výzvu pro řidiče, kteří touží po tom být lepší a lepší. To je důvod, proč existují aplikace BMW M Laptimer a GoPro. Pro nejrychlejší zajetá kola, nejlepší zrychlení a nejúžasnější vzpomínky na zážitky za volantem.

 • Aplikace BMW M laptimer

  Díky aplikaci BMW M Laptimer lze údaje o jízdě ze závodního okruhu přesně zaznamenat a následně detailně analyzovat. Zaznamenané informace je možné ve formě snímků sdílet na sociálních sítích, zatímco uložená data, včetně pozice plynového pedálu, úhlu natočení volantu, přetížení a nejlepšího dosaženého kola, lze odeslat e-mailem. Součástí je také rozhraní pro kameru GoPro.

 • Aplikace GoPro

  Zdarma dostupná aplikace GoPro umožňuje prostřednictvím kontrolního displeje BMW M4 Cabrio ovládat kameru GoPro umístěnou na voze či uvnitř vozu. Tímto způsobem lze ovladačem iDrive pohodlně ovládat pořízené nahrávky nebo fotografie. Kameru je možné také přes WiFi zapínat a vypínat, nastavovat a kontrolovat stav nabití její baterie.

PŘÍPRAVA PRO APPLE CARPLAY®.

Příprava pro Apple CarPlay® podporuje pohodlné a bezdrátové používání vybraných funkcí iPhone® ve voze. Umožňuje zobrazovat a ovládat obsah chytrého telefonu i takové funkce, jako je například hudba, zprávy iMessage/SMS, telefonování, Siri® a vybrané aplikace třetích stran. Ovládání je možné prostřednictvím uživatelského rozhraní vozu a také hlasem.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ZOBRAZENÍM.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ZOBRAZENÍM.

Plně barevný Head-Up displej s M specifickými funkcemi promítá důležité jízdní informace přímo do zorného pole řidiče. Stisknutím tlačítka může řidič přepnout na sportovnější M zobrazení. Tento displej zobrazuje kromě digitálního rychloměru také zvolený rychlostní stupeň a otáčkoměr s dynamickou křivkou otáček a ukazatelem, kdy správně přeřadit.

PŘÍPRAVA PRO TELEFON S BEZDRÁTOVÝM DOBÍJENÍM.

Bezdrátové nabíjení telefonu zahrnuje bezdrátový nabíjecí dok a další USB zdířky. Anténa zabudovaná ve střeše zlepšuje příjem signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze najednou připojit dva mobilní telefony a jeden hudební přehrávač. Součástí výbavy je také Bluetooth Office a příprava pro WiFi hotspot.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobní mobilní asistent, který usnadňuje každodenní mobilitu a pomáhá řidiči k tomu, aby se do cíle své cesty dostal vždy odpočatý a včas. Informace relevantní pro osobní mobilitu, jako je doporučení optimálních časů odjezdu, jsou k dispozici i prostřednictvím vzdáleného přístupu přes iPhone® nebo Apple Watch® a mohou být automaticky přeneseny do vozu.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M4 Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1 (8,7)
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 213 (203)

  Údaje v závorkách se vztahují na modely vybavené sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic.

  Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných prodejců BMW.

  Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO2 podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.