NESPOUTANÉ+

BMW M

BMW M4 Cabrio. Radikálně více.

NESPOUTANÉ+

BMW M4 Cabrio. Radikálně více.

NESPOUTANÉ+BMW M4 Cabrio. Radikálně více.
BMW M

Zrychlení z 0 na 100 km/h v s

4,3 (4,1)

Max. výkon v kW (k) při 1/min

317 (431)/5500–7300

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km

9,5 (8,7)

Kombinované emise CO2

218 (203)

Provozní hmotnost EU v kg

1865 (1890)

Adrenalinový úprk za sluncem. S precizní ovladatelností, ohromující agilitou a vzrušující dynamikou. S motorem, který působivě demonstruje svoji nadřazenost. S paletou technologií, nezaměnitelně vycházejících ze sportovního rodokmenu. S rozhodností, která je vyjádřena sebevědomým úsměvem s otevřenou střechou: BMW M4 Cabrio symbolizuje ambiciózní svobodu na čtyřech kolech.

Objednat katalog

Katalog vozů BMW.

Konfigurátor

Sestavte si své BMW.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more

FASCINUJÍCÍ ŘEČ TVARŮ.

Temperamentní design.

BMW M4 Cabrio inspiruje svou neobyčejnou sportovní přitažlivostí, dynamickou siluetou a pevnou skládací střechou, která zajišťuje neomezenou radost z jízdy po celý rok. Mezi další výjimečné prvky patří M maska chladiče se dvěma ledvinkami, opatřená logem M4, M ozdoby na bocích nebo dvojité M koncovky výfuků, které dotvářejí unikátní zážitek z jízdy s otevřenou střechou.
Read more

Tvary jako kupé.

BMW M4 Cabrio vypadá svalnatě a sportovně díky protáhlé karoserii s mohutnými blatníky. Protáhlá silueta je zakončena výraznou zadní částí a vyjadřuje ukrytou sílu. A nezáleží na tom, jestli je střecha stažená nebo ne.
Read more

Mohutná přední část.

Na silnici zaměřená přední část BMW M4 Cabrio zaujme leskle černou maskou chladiče s dvojitými lamelami a logem M, stejně jako velkými nasávacími otvory, a doplňují ji dynamicky tvarované LED přední světlomety. Jejich propracovaný design a ohromující svítivost v nočních hodinách zaručují jízdní suverenitu jako ve dne, dokonale osvětlují silnici před vozem.
Read more

Osobitá zadní část.

Rozšířené blatníky vyjadřují obrovský výkon BMW M4 Cabrio. Přepracovaná zadní LED světla zvýrazňují odhodlaný postoj tohoto sportovního kupé, ať už jsou rozsvícená či nikoliv. M difuzor a dva páry koncovek výfuku dokonale splývají se zadním nárazníkem s charakteristickými vzduchovými výdechy.
Read more

Aerodynamické prvky.

Aerodynamický odpor kolem předních kol snižují dva vertikálně umístěné otvory v krajích předního nárazníku, jež vytvářejí efekt větrných clon, funkčně propojené s průduchy v M bočních ozdobách. Optimalizují aerodynamické vlastnosti vozu a shodou okolností také zvyšují tepovou frekvenci.
Read more

Pevná skládací střecha.

Po otevření pevné skládací střechy, které trvá jen přibližně 20 sekund a může k němu dojít do rychlosti 18 km/h, si můžete užívat maximální radosti z jízdy kombinované s intenzivním prožitkem jízdy v kabrioletu. I s nataženou střechou je vůz vizuálně přitažlivý, a přitom nabízí více bezpečnosti a zachovává si solidní akustický komfort i ve vysokých rychlostech.
Read more

Světlomety s technologií Full LED.

Také zadní světla kompletně využívají výhradně technologie světelných diod. Jejich protažený tvar písmene L s nepřerušenými světelnými prvky plynule přechází do víka zavazadlového prostoru. Tím zvýrazňuje charakteristické pojetí zadní části.
Read more

PAKET M COMPETITION.

Neředěný závodní pocit. Paket M Competition pro model BMW M4 Cabrio nabízí ještě lepší výkony díky zvýšenému výkonu motoru, speciálně naladěnému adaptivnímu M podvozku, nově naladěnému stabilizačnímu systému Dynamic Stability Control (DSC), aktivnímu M diferenciálu a 20ʺ M kolům z lehké slitiny s kombinovanými pneumatikami.

Výkon zážehového řadového 6válce M TwinPower Turbo byl zvýšen na 331 kW (450 k). Sportovní výfukový systém M vydává zvláště mocný, charakteristický zvuk, který nadchne každého. Odlehčená M sportovní sedadla jsou vybavena nastavitelnými hlavovými opěrkami s vertikálními otvory. Přední bezpečnostní pásy jsou ozdobeny jemnými M proužky. Speciálně odladěný adaptivní M podvozek zajišťuje optimální kontakt se silnicí, zvýšenou trakci a více agility.

Zvenku lze paket M Competition rozpoznat prostřednictvím exkluzivních kovaných a leštěných 20ʺ M kol z lehké slitiny Star-spoke 666 M s kombinovanými pneumatikami. Sportovní charakter podtrhuje paket lesklých černých dílů Shadow Line z nabídky BMW Individual. V tomto případě obsahuje také černé ledvinky masky chladiče v leskle černém provedení, ozdoby na bocích či označení modelu na zádi. Celý vzhled završují koncovky výfuků v černém chromovaném provedení.

NEZNÁ ŽÁDNÉ HRANICE.

BMW M

NEZNÁ ŽÁDNÉ HRANICE.

Řidiči BMW M4 Cabrio zažijí při svém hledání slunce velmi intenzivní, adrenalinem nabité okamžiky. Zásluhu na tom nese M motor o výkonu 431 koní, který svůj výkon servíruje v pečlivě odměřených dávkách. Tento špičkový atlet reaguje díky celé řadě technologií vycházejících ze světa motorsportu vždy s maximální precizností a technickou dokonalostí. Zdatně mu sekunduje například aktivní M diferenciál nebo M Servotronic. Dostaňte ho na limit. Stejně jako váš pulz.

Read more

ZÁŽEHOVÝ ŘADOVÝ ŠESTIVÁLEC M TWIN POWER TURBO.

3litrový zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo spojuje to nejlepší ze dvou světů: vysokootáčkový charakter schopný dosahovat 7600 1/min a mimořádně vysoký točivý moment vrcholící hodnotou 550 Nm. Dvojité přeplňování s přímým vstřikováním paliva a typické M naladění zaručují, že motor reaguje i na nejmenší pohyby plynového pedálu s nadšením, rychlou odezvou a intenzivním silným zátahem. Četné inovace v podobě odlehčeného kovaného klikového hřídele bez takzvaných šál pokračují v přístupu inteligentní lehké konstrukce, zlepšují dynamiku vozu a jeho zrychlení. Zároveň snižují spotřebu a umožňují optimální rozložení hmotnosti mezi nápravy v poměru 50:50. Odměna: nebývale agilní jízdní vlastnosti, které působivým způsobem podtrhuje nezaměnitelný zvuk motoru.

M karbon-keramické brzdy.

V závislosti na podmínkách a způsobu používání mohou z důvodu specifických vlastností použitých materiálů vznikat těsně před zastavením rušivé zvuky. Vliv vlhkosti a posypových materiálů může způsobit, že účinnost brzd se přiblíží konvenční brzdové soustavě. Tento jev může krátkodobě působit jako pokles brzdného účinku, který lze v případě potřeby eliminovat větším tlakem na brzdový pedál.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Údaje v závorkách se vztahují na modely vybavené sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic.

    Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

    Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.

    Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO2 podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.