NESPOUTANÉ+

BMW M

BMW M4 Cabrio. Radikálně více.

NESPOUTANÉ+

BMW M4 Cabrio. Radikálně více.

NESPOUTANÉ+BMW M4 Cabrio. Radikálně více.

Zrychlení z 0 na 100 km/h v s

4,3 (4,1)

Max. výkon v kW (k) při 1/min

317 (431)/5500–7300

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km

9,1 (8,7)

Kombinované emise CO2

213 (203)

Provozní hmotnost EU v kg

1840 (1865)

Adrenalinový úprk za sluncem. S precizní ovladatelností, ohromující agilitou a vzrušující dynamikou. S motorem, který působivě demonstruje svoji nadřazenost. S paletou technologií, nezaměnitelně vycházejících ze sportovního rodokmenu. S rozhodností, která je vyjádřena sebevědomým úsměvem s otevřenou střechou: BMW M4 Cabrio symbolizuje ambiciózní svobodu na čtyřech kolech.

FASCINUJÍCÍ ŘEČ TVARŮ.

Temperamentní design.

BMW M4 Cabrio inspiruje svou neobyčejnou sportovní přitažlivostí, dynamickou siluetou a pevnou skládací střechou, která zajišťuje neomezenou radost z jízdy po celý rok. Mezi další výjimečné prvky patří M maska chladiče se dvěma ledvinkami, opatřená logem M4, M ozdoby na bocích nebo dvojité M koncovky výfuků, které dotvářejí unikátní zážitek z jízdy s otevřenou střechou.

Tvary jako kupé.

BMW M4 Cabrio vypadá svalnatě a sportovně díky protáhlé karoserii s mohutnými blatníky. Protáhlá silueta je zakončena výraznou zadní částí a vyjadřuje ukrytou sílu. A nezáleží na tom, jestli je střecha stažená nebo ne.

Mohutná přední část.

Na silnici zaměřená přední část BMW M4 Cabrio zaujme leskle černou maskou chladiče s dvojitými lamelami a logem M, stejně jako velkými nasávacími otvory, a doplňují ji dynamicky tvarované LED přední světlomety. Jejich propracovaný design a ohromující svítivost v nočních hodinách zaručují jízdní suverenitu jako ve dne, dokonale osvětlují silnici před vozem.

Osobitá zadní část.

Rozšířené blatníky vyjadřují obrovský výkon BMW M4 Cabrio. Přepracovaná zadní LED světla zvýrazňují odhodlaný postoj tohoto sportovního kupé, ať už jsou rozsvícená či nikoliv. M difuzor a dva páry koncovek výfuku dokonale splývají se zadním nárazníkem s charakteristickými vzduchovými výdechy.

Aerodynamické prvky.

Aerodynamický odpor kolem předních kol snižují dva vertikálně umístěné otvory v krajích předního nárazníku, jež vytvářejí efekt větrných clon, funkčně propojené s průduchy v M bočních ozdobách. Optimalizují aerodynamické vlastnosti vozu a shodou okolností také zvyšují tepovou frekvenci.

Pevná skládací střecha.

Po otevření pevné skládací střechy, které trvá jen přibližně 20 sekund a může k němu dojít do rychlosti 18 km/h, si můžete užívat maximální radosti z jízdy kombinované s intenzivním prožitkem jízdy v kabrioletu. I s nataženou střechou je vůz vizuálně přitažlivý, a přitom nabízí více bezpečnosti a zachovává si solidní akustický komfort i ve vysokých rychlostech.

Světlomety s technologií Full LED.

Také zadní světla kompletně využívají výhradně technologie světelných diod. Jejich protažený tvar písmene L s nepřerušenými světelnými prvky plynule přechází do víka zavazadlového prostoru. Tím zvýrazňuje charakteristické pojetí zadní části.

PAKET M COMPETITION.

Paket M Competition nabízí díky zvýšenému výkonu a speciálně naladěnému adaptivnímu M podvozku výrazně lepší jízdní dynamiku. M sportovní výfuk s černými koncovkami s chromovým povrchem vytváří hutný, plnohodnotný zvuk motoru. Paket také zahrnuje odlehčená M sportovní sedadla a exkluzivní 20palcová kola z lehkých slitin s kombinovanými pneumatikami.

NEZNÁ ŽÁDNÉ HRANICE.

BMW M

NEZNÁ ŽÁDNÉ HRANICE.

Řidiči BMW M4 Cabrio zažijí při svém hledání slunce velmi intenzivní, adrenalinem nabité okamžiky. Zásluhu na tom nese M motor o výkonu 431 koní, který svůj výkon servíruje v pečlivě odměřených dávkách. Tento špičkový atlet reaguje díky celé řadě technologií vycházejících ze světa motorsportu vždy s maximální precizností a technickou dokonalostí. Zdatně mu sekunduje například aktivní M diferenciál nebo M Servotronic. Dostaňte ho na limit. Stejně jako váš pulz.

ZÁŽEHOVÝ ŘADOVÝ ŠESTIVÁLEC M TWIN POWER TURBO.

3litrový zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo spojuje to nejlepší ze dvou světů: vysokootáčkový charakter schopný dosahovat 7600 1/min a mimořádně vysoký točivý moment vrcholící hodnotou 550 Nm. Dvojité přeplňování s přímým vstřikováním paliva a typické M naladění zaručují, že motor reaguje i na nejmenší pohyby plynového pedálu s nadšením, rychlou odezvou a intenzivním silným zátahem. Četné inovace v podobě odlehčeného kovaného klikového hřídele bez takzvaných šál pokračují v přístupu inteligentní lehké konstrukce, zlepšují dynamiku vozu a jeho zrychlení. Zároveň snižují spotřebu a umožňují optimální rozložení hmotnosti mezi nápravy v poměru 50:50. Odměna: nebývale agilní jízdní vlastnosti, které působivým způsobem podtrhuje nezaměnitelný zvuk motoru.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Údaje v závorkách se vztahují na modely vybavené sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic.

    Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

    Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.

    Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO2 podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.