ATLET.

BMW M

Design BMW M4 Coupé.

ATLET.

Design BMW M4 Coupé.

ATLET.Design BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé si vás okamžitě získá. Aerodynamickou karoserii zvýrazňují standardně nabízené LED světlomety a zadní LED svítilny. Sportovní ambice vozu podtrhují velké nasávací otvory a 20palcová kola z lehkých slitin volitelného paketu M Competition. Sportovní prvky, jako jsou kruhové přístroje, dodávají kokpitu exkluzivní nádech. Vše na tomto sportovním voze indikuje výkon a dynamiku.

 

 

BMW M4 Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1 (8,3)
Emise CO2 v g/km (kombinované): 209 (194)

Hodnoty v závorkách odpovídají vozidlu se 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou M s funkcí Drivelogic. Hodnoty odpovídají jízdnímu cyklu ECE a závisejí na velikosti vybraných kol a rozměru pneumatik. Zobrazené modely jsou vybaveny volitelnou výbavou.

Read more
BMW M

FASCINUJÍCÍ ŘEČ TVARŮ.

Vzrušující design.

Bezvýhradně sportovní – dynamickým stylem a doslova hmatatelnou silou, které se na silnici nic nevyrovná. Působivá přední část s velkými nasávacími otvory předznamenává ohromující sílu BMW M4 Coupé, stejně jako tomu je v případě atraktivních kol z lehkých slitin a muskulaturní zadní části.
Read more

Sportovní tvary kupé.

Nápaditý design s typickou mírně sešikmenou střechou provedení kupé, kombinovaný s exkluzivními koly z lehkých slitin a aerodynamicky optimalizovanými zpětnými zrcátky, vyzařuje koncentrovanou sportovnost. Protáhlá silueta je zakončena výraznou zadní částí a vyjadřuje ukrytou sílu.
Read more

Mohutná přední část.

Na silnici zaměřená přední část zaujme leskle černou maskou chladiče s dvojitými lamelami a logem M, stejně jako velkými nasávacími otvory, a doplňují ji dynamicky tvarované LED přední světlomety. Jejich propracovaný design a ohromující svítivost v nočních hodinách zaručují jízdní suverenitu jako ve dne, dokonale osvětlují silnici před vozem.
Read more

Osobitá zadní část.

Rozšířené blatníky jsou ztělesněním mimořádného výkonu BMW M4 Coupé. Karbonové víko zavazadlového prostoru s integrovaným spoilerem spojuje funkci a design. Přepracovaná zadní LED světla zvýrazňují odhodlaný postoj tohoto sportovního kupé, ať už jsou rozsvícené či nikoliv. M difuzor a dva páry koncovek výfuku dokonale splývají se zadním nárazníkem s charakteristickými vzduchovými výdechy.
Read more

Aerodynamické prvky.

Aerodynamický odpor kolem předních kol snižují dva vertikálně umístěné otvory v krajích předního nárazníku, jež vytvářejí efekt větrných clon, funkčně propojené s průduchy v M bočních ozdobách. Optimalizují aerodynamické vlastnosti vozu a shodou okolností také zvyšují tepovou frekvenci.
Read more

Exkluzivní karbonová střecha.

Karbonová střecha vyrobená z uhlíkových kompozitů je součástí konceptu lehké konstrukce BMW. Pomáhá zmenšovat hmotnost a snižuje těžiště. To má za následek větší agilitu a dynamiku při zatáčení, zrychlování a brzdění.
Read more

Světlomety s technologií Full LED.

Také zadní světla kompletně využívají výhradně technologie světelných diod. Jejich protažený tvar písmene L s nepřerušenými světelnými prvky plynule přechází do víka zavazadlového prostoru. Tím zvýrazňuje charakteristické pojetí zadní části.
Read more

VÝRAZNÁ KOLA.

Odlehčená kola modelu BMW M4 Coupé zaručují sebevědomý vzhled. Dokonce i v základním provedení se vyznačují rozměrem 18 palců s paprsky ve tvaru V, zatímco volitelná výbava obsahuje 19palcová M kola z lehkých slitin s dvojitými paprsky. Tato kola mohou být na přání dodávaná v barvě Ferric Grey nebo černé a umožňují pohled na mimořádně výkonné M karbon-keramické brzdy nebo M brzdy s plovoucími kotouči. Na přání jsou připravena také 20palcová M kola z lehkých slitin s paprsky v designu Star-spoke, která jsou k dispozici rovněž v černé barvě. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, standardní pneumatiky BMW M4 Coupé s různými rozměry pro přední a zadní nápravu posilují nejen muskulaturní tvary zadní části vozu, ale také optimalizují přilnavost a schopnost zatáčet.

KOLEKCE BMW INDIVIDUAL.

Speciální způsob, jak vyjádřit vlastní osobnost – dílna BMW Individual si s tímto úkolem dokáže jedinečným způsobem poradit díky kolekcím BMW Individual. Navrhněte si své BMW M4 Coupé tak individualisticky, jak jste individualističtí vy sami.

BMW M PERFORMANCE PARTS.

BMW M znamená dynamiku, inovativní technologie a desetiletí zkušeností z automobilového sportu. Díly BMW M Performance Parts dodávají BMW M4 Coupé ještě dynamičtější a výjimečnější charakter. Ať už jde o exteriér či interiér, jsou vaše možnosti téměř neomezené.

M karbon-keramické brzdy.

V závislosti na podmínkách a způsobu používání mohou z důvodu specifických vlastností použitých materiálů vznikat těsně před zastavením rušivé zvuky. Vliv vlhkosti a posypových materiálů může způsobit, že účinnost brzd se přiblíží konvenční brzdové soustavě. Tento jev může krátkodobě působit jako pokles brzdného účinku, který lze v případě potřeby eliminovat větším tlakem na brzdový pedál.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných prodejců BMW.

    Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO₂ podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.