ATLET+

BMW M

Design BMW M4 Coupé.

ATLET+

Design BMW M4 Coupé.

ATLET+Design BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé si vás okamžitě získá. Aerodynamickou karoserii zvýrazňují standardně nabízené LED světlomety a zadní LED svítilny. Sportovní ambice vozu podtrhují velké nasávací otvory a 20palcová kola z lehkých slitin volitelného paketu M Competition. Sportovní prvky, jako jsou kruhové přístroje, dodávají kokpitu exkluzivní nádech. Vše na tomto sportovním voze indikuje výkon a dynamiku.

BMW M4 Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8 (8,3)
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 204 (194)


Údaje v závorkách se vztahují na modely vybavené sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic.
 

Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

BMW M

FASCINUJÍCÍ ŘEČ TVARŮ.

Vzrušující design.

Bezvýhradně sportovní – dynamickým stylem a doslova hmatatelnou silou, které se na silnici nic nevyrovná. Působivá přední část s velkými nasávacími otvory předznamenává ohromující sílu BMW M4 Coupé, stejně jako tomu je v případě atraktivních kol z lehkých slitin a muskulaturní zadní části.

Sportovní tvary kupé.

Nápaditý design s typickou mírně sešikmenou střechou provedení kupé, kombinovaný s exkluzivními koly z lehkých slitin a aerodynamicky optimalizovanými zpětnými zrcátky, vyzařuje koncentrovanou sportovnost. Protáhlá silueta je zakončena výraznou zadní částí a vyjadřuje ukrytou sílu.

Mohutná přední část.

Na silnici zaměřená přední část zaujme leskle černou maskou chladiče s dvojitými lamelami a logem M, stejně jako velkými nasávacími otvory, a doplňují ji dynamicky tvarované LED přední světlomety. Jejich propracovaný design a ohromující svítivost v nočních hodinách zaručují jízdní suverenitu jako ve dne, dokonale osvětlují silnici před vozem.

Osobitá zadní část.

Rozšířené blatníky jsou ztělesněním mimořádného výkonu BMW M4 Coupé. Karbonové víko zavazadlového prostoru s integrovaným spoilerem spojuje funkci a design. Přepracovaná zadní LED světla zvýrazňují odhodlaný postoj tohoto sportovního kupé, ať už jsou rozsvícené či nikoliv. M difuzor a dva páry koncovek výfuku dokonale splývají se zadním nárazníkem s charakteristickými vzduchovými výdechy.

Aerodynamické prvky.

Aerodynamický odpor kolem předních kol snižují dva vertikálně umístěné otvory v krajích předního nárazníku, jež vytvářejí efekt větrných clon, funkčně propojené s průduchy v M bočních ozdobách. Optimalizují aerodynamické vlastnosti vozu a shodou okolností také zvyšují tepovou frekvenci.

Exkluzivní karbonová střecha.

Karbonová střecha vyrobená z uhlíkových kompozitů je součástí konceptu lehké konstrukce BMW. Pomáhá zmenšovat hmotnost a snižuje těžiště. To má za následek větší agilitu a dynamiku při zatáčení, zrychlování a brzdění.

Světlomety s technologií Full LED.

Také zadní světla kompletně využívají výhradně technologie světelných diod. Jejich protažený tvar písmene L s nepřerušenými světelnými prvky plynule přechází do víka zavazadlového prostoru. Tím zvýrazňuje charakteristické pojetí zadní části.

VÝRAZNÁ KOLA.

Odlehčená kola modelu BMW M4 Coupé zaručují sebevědomý vzhled. Dokonce i v základním provedení se vyznačují rozměrem 18 palců s paprsky ve tvaru V, zatímco volitelná výbava obsahuje 19palcová M kola z lehkých slitin s dvojitými paprsky. Tato kola mohou být na přání dodávaná v barvě Ferric Grey nebo černé a umožňují pohled na mimořádně výkonné M karbon-keramické brzdy nebo M brzdy s plovoucími kotouči. Na přání jsou připravena také 20palcová M kola z lehkých slitin s paprsky v designu Star-spoke, která jsou k dispozici rovněž v černé barvě. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, standardní pneumatiky BMW M4 Coupé s různými rozměry pro přední a zadní nápravu posilují nejen muskulaturní tvary zadní části vozu, ale také optimalizují přilnavost a schopnost zatáčet.

 

 

KOLEKCE BMW INDIVIDUAL.

Speciální způsob, jak vyjádřit vlastní osobnost – dílna BMW Individual si s tímto úkolem dokáže jedinečným způsobem poradit díky kolekcím BMW Individual. Navrhněte si své BMW M4 Coupé tak individualisticky, jak jste individualističtí vy sami.

DÍLY BMW M PERFORMANCE.

BMW M znamená dynamiku, inovativní technologie a desetiletí zkušeností z automobilového sportu. Díly BMW M Performance dodávají BMW M4 Coupé ještě dynamičtější a výjimečnější charakter. Ať už jde o exteriér či interiér, jsou vaše možnosti téměř neomezené.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných prodejců BMW.

    Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO₂ podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.