BESTIÁLNÍ KRÁSA.

BMW M6 Cabrio.

BESTIÁLNÍ KRÁSA.BMW M6 Cabrio.

Kombinovaná spotřeba v l/100 km

10.3

Kombinované emise CO2 v g/km

239

Točivý moment v Nm při 1/min

680/1500–5750

Nejlepší sny jsou takové, které sníte s otevřenýma očima – a se staženou plátěnou střechou. Jako v BMW M6 Cabrio. Nezaměnitelné typické vlastnosti vozů BMW M GmbH garantují kvalitu, které je vždy dosaženo kombinací dechberoucích výkonů a elegantního vzhledu otevřených vozů. Stačí pouhých 19 sekund na složení plátěné střechy a na odiv je vystaven precizně zpracovaný interiér, který je vylepšen výbavovými doplňky nejvyšší kvality z kolekce BMW Individual Collection. Zážehový 8válec M TwinPower Turbo dokáže během chvíle rozpumpovat 560 k – vůz potřebuje na dosažení rychlosti 100 km/h z klidu pouhých 4,3 s. Samozřejmě je tento výkon doprovázen zcela výjimečným zvukem motoru. K zajištění maximalizace efektivity přenosu výkonu na vozovku je BMW M6 Cabrio vybaveno Aktivním M diferenciálem, posilovačem řízení M Servotronic a M dvouspojkovou převodovkou s funkcí Drivelogic. Díky na přání dodávaným M karbon-keramickým brzdám dokáže BMW M6 Cabrio zastavit do úplného klidu prakticky okamžitě – právě to je ideální moment, kdy naplno vyniknou mocné křivky designu exteriéru tohoto kabrioletu.

POZNEJTE BMW M6 CABRIO.

Design

Vzhledem k tomu, jak moc dobře vypadá, je skoro škoda, že BMW M6 Cabrio obvykle zmizí z dohledu tak rychle. Koneckonců, ať s nataženou nebo staženou střechou, BMW M6 Cabrio se svými svalnatě tvarovanými křivkami a zejména s volitelně nabízenou modrou metalickou barvou karoserie BMW Individual Frozen Blue na sebe strhává pozornost všude, kde se objeví. Design a výkony zde tvoří dokonalou symbiózu. Skvělým příkladem je aerodynamicky tvarovaný přední nárazník, jehož obrovské nasávací otvory za všech okolností zásobují osmiválcový motor dostatkem tolik potřebného vzduchu. Interiér BMW M6 Cabrio je ušitý na míru a jeho pečlivě navržená koncepce hovoří sama za sebe. Palubní deska obklopuje řidiče jako jeden celek a vyznačuje se elegantními volitelnými materiály z nabídky BMW Individual Collection. Každý ovládací prvek se nachází tam, kde jej očekáváte. Ještě nikdy nebylo tak snadné se zabydlet ve sportovním voze. Funkčním středobodem je M kožený volant a pouze kousíček od jeho věnce s vybráním pro palce se nacházejí řadicí páčky M dvouspojkové převodovky s funkcí Drivelogic, stejně jako tlačítka M Drive.

Jízdní dynamika & Hospodárnost

BMW M6 Cabrio spojuje hutný rachot osmiválcového motoru M TwinPower Turbo, špičkové asistenční systémy a podvozek se závodní DNA. Tyto prvky společně stírají hranice mezi silnicí a závodním okruhem. Alespoň do té doby, než se stáhne plátěná střecha a sluneční paprsky zalijí luxusní interiér BMW M6 Cabrio. Pak začnou mizet hranice mezi automobilem vysokovýkonným závodním člunem.

BMW Individual

Jedinečnost charakteru odhalena v každém detailu – zdroj skutečné exkluzivity. Dejte naplno průchod své snaze o dokonalost s výbavou BMW Individual pro BMW M6 Cabrio.

 

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2017 pro produkční měsíce listopad 2017 až únor 2018.