AUTENTICKÁ KRÁSA.

BMW M

Design BMW M6 Cabrio.

AUTENTICKÁ KRÁSA.

Design BMW M6 Cabrio.

Není to vzhled, je to vyjádření. BMW M6 Cabrio svým muskulaturním designem působivým způsobem zdůrazňuje svoji svalnatou siluetu. Vytažené blatníky a další charakteristické, pohled přitahující detaily potvrzují ukrytý výkonový potenciál. Posledně jmenované lze nejpůsobivěji zažít u přístrojové desky orientované na řidiče a vůbec celého interiéru, který je vyšperkován exkluzivními materiály z programu BMW Individual Collection. To je zřejmé ve chvíli, kdy se plátěná střecha během 19 sekund v naprosté tichosti složí.

AUTENTICKÁ KRÁSA.Design BMW M6 Cabrio.

Není to vzhled, je to vyjádření. BMW M6 Cabrio svým muskulaturním designem působivým způsobem zdůrazňuje svoji svalnatou siluetu. Vytažené blatníky a další charakteristické, pohled přitahující detaily potvrzují ukrytý výkonový potenciál. Posledně jmenované lze nejpůsobivěji zažít u přístrojové desky orientované na řidiče a vůbec celého interiéru, který je vyšperkován exkluzivními materiály z programu BMW Individual Collection. To je zřejmé ve chvíli, kdy se plátěná střecha během 19 sekund v naprosté tichosti složí.

DESIGN EXTERIÉRU.

Vzhledem k tomu, jak moc dobře vypadá, je skoro škoda, že BMW M6 Cabrio obvykle zmizí z dohledu tak rychle. Koneckonců, ať s nataženou nebo staženou střechou, BMW M6 Cabrio se svými svalnatě tvarovanými křivkami a zejména s volitelně nabízenou modrou metalickou barvou karoserie BMW Individual Frozen Blue na sebe strhává pozornost všude, kde se objeví. Design a výkony zde tvoří dokonalou symbiózu. Skvělým příkladem je aerodynamicky tvarovaný přední nárazník, jehož obrovské nasávací otvory za všech okolností zásobují osmiválcový motor dostatkem tolik potřebného vzduchu.
Pečlivá pozornost byla věnována i tomu nejmenšímu detailu. Například způsobu, jakým je do leskle černých ledvinek přední masky chladiče integrováno logo M. Nebo nápadnému M žebrování s integrovanými směrovými ukazateli na bočních panelech za předními koly, jež automobilu dodávají osobitý styl. Elegantní souhra tvaru a funkce je evidentní také na zadním nárazníku, který doplňují typické dvojité koncovky M výfuku – stejně jako difuzor, vytvářející potřebný přítlak. A to způsobem, který zachovává harmonické křivky modelu BMW M6 Cabrio. Ať už s nataženou střechou, nebo pod otevřeným nebem.

PRVNÍ TŘÍDA.

Film o designu BMW M6 Cabrio.

PRVNÍ TŘÍDA.

Film o designu BMW M6 Cabrio.

DESIGN INTERIÉRU.

Interiér BMW M6 Cabrio je navržený na míru a jeho pečlivě koncipované uspořádání hovoří samo za sebe. Kokpit obklopuje řidiče jako jeden celek a vyznačuje se elegantními materiály z nabídky BMW Individual Collection. Každý ovládací prvek se nachází tam, kde je přirozeně očekáván. Ještě nikdy nebylo tak snadné se zabydlet ve sportovním voze. Funkčním středobodem je M kožený volant a pouze kousek od jeho věnce s vybráním pro palce jsou umístěny řadicí páčky dvouspojkové převodovky M DCT Drivelogic, stejně jako tlačítka M Drive. Specifický M přístrojový štít i za přímého slunce spolehlivě zobrazuje všechna důležitá jízdní data a zaručuje, že řidič má neustále a za všech okolností dokonalý přehled. Skvělá kombinace výkonů a čistého požitku z jízdy kabrioletem – kterou si nejlépe užijete v ergonomických M sedadlech s volitelným exkluzivním světlým koženým čalouněním Opal White, které doplňuje exkluzivní světlé dřevěné obložení interiéru Ash Grain White.

PLÁTĚNÁ STŘECHA.

Plně automatická plátěná střecha nabízí mimořádné akustické a tepelné vlastnosti. Natažená střecha kabrioletu propůjčuje siluetu vozu kupé. Zadní vyhřívané okno lze elektricky stáhnout, čímž se umožní přístup vzduchu do interiéru bez nežádoucích turbulencí. Plátěná střecha je kromě barvy s antracitově stříbrným efektem k dispozici rovněž ve dvou dalších barevných variantách. Střecha se stahuje během 19 sekund a opětovně natahuje za 24 sekund – a to do rychlosti až 40 km/h. Dokonce i ve chvíli, kdy je střecha natažená, si mohou cestující na palubě tohoto kabrioletu užívat jízdu s větrem ve vlasech. Všech pět oken lze stáhnout současně, zatímco střecha zůstává natažená a chrání posádku například před přímým slunečním svitem.

M ZPĚTNÁ ZRCÁTKA.

Aerodynamicky optimalizovaná M zpětná zrcátka jsou po dlouhá desetiletí symbolem sportovního a dynamického designu vozů řady M. Zrcátka jsou ke karoserii připevněna dvojitými úchyty a jejich strhující vzhled podtrhuje krásnou estetiku vozu. M zrcátka zprostředkovávají pocit precizního inženýrství a bočním partiím vozu propůjčují další dávku charakteru, dynamiky a aerodynamické propracovanosti.

KOLA.

KOLA.

Kromě standardně dodávaných 19palcových M kol z lehkých slitin jsou v nabídce ještě exkluzivní 20palcová kola. Kola 343 M s dvojitými kovanými paprsky pro maximální pevnost mohou být leštěná, či v matně černém provedení a s nestejným rozměrem pneumatik. Efektivně zdůrazňují výkony BMW M6 Cabrio. Kola z lehkých slitin 601 M ve dvoubarevném provedení nabízejí ještě propracovanější vzhled: jejich sedm paprsků ve spojení s paketem Competition a M karbon-keramickými brzdami odhaluje velkoryse dimenzované brzdové kotouče, stejně jako zlatě zbarvené brzdové třmeny s logem M.

BMW INDIVIDUAL.

Jedinečnost charakteru v každém detailu – zdroj skutečné exkluzivity. Dejte naplno průchod snaze o dokonalost s prvky z programu BMW Individual pro BMW M6 Cabrio.

Vyjádření osobnosti.

  • BMW Individual pro exteriér

    Individuální estetika může být tak osvěžující! Například BMW M6 Cabrio v jasně modré metalické barvě BMW Individual Frozen Blue. Tato barva s moderním matným vzhledem směle zvýrazňuje charakteristické křivky vozu a jeho sportovní vzhled. Samozřejmě také další barvy karoserie z nabídky BMW Individual mají svůj vlastní speciální charakter: od živého přes moderní až po elegantní. Dalším dobrým příkladem je černá metalická barva Citrine Black. Jakmile paprsky světla dopadnou na povrch této barvy, hluboko v tmavém, olivově černém odstínu, jemné částečky zlaté barvy vypadají, jako by se pohybovaly. Ať už zvolíte jakoukoliv z dvanácti barev karoserie BMW Individual, můžete si být jisti jednou věcí – půjde o zářivý příklad vašeho osobního stylu.

  • BMW Individual pro interiér

    Pravděpodobně nejlepší místo pod sluncem pro vyjádření osobního stylu. Jakmile dojde na váš osobitý styl, je BMW M6 Cabrio, v harmonii s exkluzivní výbavou od BMW Individual, vždy otevřené všemožným nápadům. Zde vyobrazené jemné kožené čalounění BMW Individual Merino v zářivě světlém bílém odstínu Opal White vyzařuje čistý styl. A je-li zkombinováno s grafickým vizuálním efektem leštěného dřevěného obložení interiéru Ash Grain White, výsledkem je dokonalá harmonie a luxusní vzhled, jaký si člověk spojuje třeba s moderní jachtou. Velmi speciální barevný detail: působivé, ručně šité kontrastní prošívání. BMW Individual nabízí i další barevné odstíny kůže, takže si lze vytvořit jakýkoliv vzhled podle vlastního přání. Barvy kožených čalounění sahají od odstínu Platinum přes Champagne až po hnědou Cohiba Brown, přičemž každé čalounění nabízí přírodní, pórovité povrchy pro unikátní pocit luxusu. Tento pocit lze ještě posílit, pokud si vyberete volitelný prvek výbavy BMW Individual v podobě alcantarového čalounění stropu – dokonalým způsobem dotváří interiér vozu a zaručuje maximálně exkluzivní a vysokou kvalitu.