PODMANIVÝ POHLED. PŘI DECHBEROUCÍ RYCHLOSTI.

BMW M

Design BMW M6 Coupé.

PODMANIVÝ POHLED. PŘI DECHBEROUCÍ RYCHLOSTI.

Design BMW M6 Coupé.

Jakmile se posadíte za volant BMW M6 Coupé, okamžitě si uvědomíte dokonalou kombinaci luxusu pro každodenní komfort a výkonnost na závodním okruhu. BMW M6 Coupé přitáhne pohledy všech v okolí. Má výrazně tvarovanou příď, která přechází do dravých 20" kol z lehkých slitin, jež jsou součástí paketu Competition. Pohledy dále pokračují přes svalnatou zadní část. Poté již zaznamenají pouze hutný zvuk ze dvou párů M koncovek výfuku, které doprovázejí dramatickou akceleraci.

PODMANIVÝ POHLED. PŘI DECHBEROUCÍ RYCHLOSTI.Design BMW M6 Coupé.

Jakmile se posadíte za volant BMW M6 Coupé, okamžitě si uvědomíte dokonalou kombinaci luxusu pro každodenní komfort a výkonnost na závodním okruhu. BMW M6 Coupé přitáhne pohledy všech v okolí. Má výrazně tvarovanou příď, která přechází do dravých 20" kol z lehkých slitin, jež jsou součástí paketu Competition. Pohledy dále pokračují přes svalnatou zadní část. Poté již zaznamenají pouze hutný zvuk ze dvou párů M koncovek výfuku, které doprovázejí dramatickou akceleraci.

DESIGN EXTERIÉRU.

BMW M6 Coupé již od prvního okamžiku působí, jako by bylo přikované k silnici. Při každém sešlápnutí plynového pedálu nasaje motor čerstvý vzduch přes velké otvory v přední části vozu. Na dvojitých lamelách masky chladiče je umístěné logo M. Pneumatiky se opríjí o asfalt. Čistá síla automobil doslova žene vpřed. Pohledy přitahují boky vozu lakované v matně červené barvě Frozen Red z programu BMW Individual, jež je k dispozici na přání a boční siluetu účinně prodlužuje. Speciální M zpětná zrcátka spolu s výrazně tvarovanou karbonovou střechou působivě dotvářejí celkový koncept tohoto vozu. Také při pohledu na záď je zřejmá mimořádná síla. Dokonale je zde integrovaný decentní spoiler a difuzor, které zvětšují přítlak a současně opticky posilují celkově dynamický výraz.

ZRYCHLUJE TEP SRDCE.

Film o designu BMW M6 Coupé.

ZRYCHLUJE TEP SRDCE.

Film o designu BMW M6 Coupé.

DESIGN INTERIÉRU.

Dokonalé podmínky pro nejlepší možný pocit z jízdy: interiér BMW M6 Coupé zajišťuje dokonalou kontrolu i v extrémních podmínkách. Na přání je připravena široká nabídka prvků BMW Individual Collection, vyznačující se vybranými materiály, které nedělají v oblasti komfortu žádné kompromisy.

Řidič může využívat inovace v podobě například plně barevného Head-Up displeje s M specifickým zobrazením. Interiér zaměřený na řidiče je vybavený kůží čalouněným ergonomickým sportovním volantem s integrovanými řadicími páčkami, které přispívají k lepšímu spojení s vozem. Individuální nastavení lze provádět pouhým stiskem tlačítka. Volitelně dodávaná M multifunkční sedadla mohou být čalouněna například exkluzivní jemnou kůží BMW Individual Merino a nabízejí optimální boční oporu i v rychle projížděných zatáčkách. Sportovní charakter vozu dokresluje čalounění stropu černou alcantarou.

KARBONOVÁ STŘECHA.

Součástí přístupu inteligentní lehké konstrukce je také střecha vyrobená z uhlíkových kompozitů, neboli karbonu, která je lehčí a snižuje těžiště vozu. Tím se při změnách směru jízdy omezuje zatížení kol, což zvyšuje agilitu při dynamické jízdě. Zlepšuje se také chování při akceleraci a brzdění. Karbonová střecha s výraznými prolisy podtrhuje výjimečnost designu M modelů. Karbonová struktura střechy je viditelná a ukazuje vícevrstvé provedení. Stejně jako například čelní sklo, i karbonová střecha je do karoserie přilepena speciálními metodami.

M ZPĚTNÁ ZRCÁTKA.

Aerodynamicky optimalizovaná M zpětná zrcátka jsou po dlouhá desetiletí symbolem sportovního a dynamického designu vozů řady M. Zrcátka jsou ke karoserii připevněna dvojitými úchyty a jejich strhující vzhled podtrhuje krásnou estetiku vozu. M zrcátka zprostředkovávají pocit precizního inženýrství a bočním partiím vozu propůjčují další dávku charakteru, dynamiky a aerodynamické propracovanosti.

KOLA.

Kromě standardně dodávaných 19palcových M kol z lehkých slitin designu 344 M jsou v nabídce pro BMW M6 Coupé ještě exkluzivní 20palcová kola. Kola 343 M s dvojitými kovanými paprsky pro maximální pevnost mohou být leštěná, či v matně černém provedení a s nestejným rozměrem pneumatik. Za pěti jemnými paprsky jsou jasně zřetelné M brzdy s plovoucími kotouči, které byly testované na závodních okruzích a jsou vybavené pevnými třmeny lakovanými modrou barvou a nesoucími loga M. Kola z lehkých slitin 601 M ve dvoubarevném provedení jsou třetí alternativou dodávanou spolu s paketem Competition a nabízejí ještě propracovanější vzhled. Jejich sedm tenkých paprsků dále podtrhuje dravý výraz BMW M6 Coupé, které s nimi působí, jako by bylo okamžitě připraveno vyrazit vpřed.

BMW INDIVIDUAL.

Jedinečnost charakteru v každém detailu – zdroj skutečné exkluzivity. Dejte naplno průchod snaze o dokonalost s prvky z programu BMW Individual pro BMW M6 Coupé.

Vyjádření osobnosti.

  • BMW Individual pro exteriér

    Nekompromisní síla charakteru. BMW M6 Coupé v matně červené metalické barvě Frozen Red od BMW Individual je nepřehlédnutelným ztělesněním tohoto vyjádření. S touto výjimečnou barvou můžete směle vyjádřit vaši osobnost. Pro BMW M6 Coupé je k dispozici dalších jedenáct barev BMW Individual, které jsou neméně exkluzivní a působivé. Jedním z příkladů je i bílá metalická barva Brilliant White s unikátním perleťovým efektem vytvořeným speciálním skládáním různých vrstev laku. Ať už zvolíte jakoukoliv z barev BMW Individual, můžete si být jisti, že půjde o zářivý příklad vašeho osobního stylu.

  • BMW Individual pro interiér

    Luxus, dokonalost, přesvědčivost – přesně tyto vlastnosti jsou typické pro interiér nového BMW M6 Coupé od BMW Individual. Jednou ze speciálních zde zobrazených kombinací je jemné kožené čalounění BMW Individual Merino v zářivě světlém bílém odstínu Opal White v kontrastu s leskle černými dekoračními lištami Piano Black. Kontrastní prošívání ztělesňuje péči věnovanou každému detailu a jeho barva dokonale ladí s celkem, vše završuje čalounění stropu černou alcantarou. Výsledkem je interiér, který svojí barevnou kombinací připomíná klaviaturu piana. BMW Individual nabízí i další barevné odstíny kůže BMW Individual Merino, takže si lze vytvořit jakýkoliv vzhled podle vlastního přání. Barvy kožených čalounění sahají od odstínu Platinum přes Champagne až po hnědou Cohiba Brown, přičemž každé čalounění nabízí přírodní, pórovité povrchy pro unikátní pocit luxusu. Tento pocit lze ještě posílit, pokud je zvoleno čalounění stropu černou alcantarou z programu BMW Individual. Pro dokonalé sladění interiéru jsou připraveny další dvě provedení dekoračních lišt od BMW Individual – také jejich charakteristickou stránkou je maximální pečlivost zpracování a kvalita.