VÝKON V PERFEKTNÍ FORMĚ.

BMW M

BMW M6 Gran Coupé.

VÝKON V PERFEKTNÍ FORMĚ.

BMW M6 Gran Coupé.

VÝKON V PERFEKTNÍ FORMĚ.BMW M6 Gran Coupé.
BMW M

Kombinovaná spotřeba v l/100 km

9.9

Kombinované emise CO2 v g/km

231

Točivý moment v Nm při 1/min

680/1500–5750

Jednotlivé detaily jsou působivé, celek naprosto fascinující: BMW M6 Gran Coupé je mnohem více, než jen dokonale sladěný soubor nejmodernějších technologií. Je ztělesněním zkušeností a umu inženýrů BMW M. Inspirující a majestátní charakter můžete doslova cítit a samozřejmě i zažít. Všech pět sedadel je výrazně tvarovaných a charakter mohou posílit nejlepší materiály nabízené v rámci programu BMW Individual Collection. Dva páry nepřehlédnutelných koncovek výfuku oznamují, že pod kapotou je připraven obrovský výkon 560 koní 8válce M TwinPower Turbo. Zcela v duchu filozofie BMW M je připravena také dvouspojková převodovka M DCT Drivelogic, stejně tak jako M karbon-keramická brzdová soustava. Tento celek je možné dále umocnit na přání dodávaným paketem Competition, který zvyšuje výkon a řidiči dodává ještě intenzivnější pocit, že je skutečný pilot totoho svalnatého stroje.

POZNEJTE BMW M6 GRAN COUPÉ.

Design

Jedinečný charakter BMW M6 Gran Coupé je jasně patrný z každého úhlu. Již při pohledu zpředu vynikají velké nasávací otvory, slibující sportovní schopnosti. Stejně jako je tomu u každého detailu tohoto elegantního čtyřdveřového modelu, také v tomto případě jsou tvary dány především funkcí, protože musí dodat velké množství vzduchu pro motor umístěný za typickou maskou chladiče s dvojitými chromovanými lamelami a logem M. Výrazné linie začínají na nepřehlédnutelných M ozdobných prvcích umístěných na bocích za předními koly. Když otevřete jakékoliv ze čtyř dveří, přivítají vás prahové lišty s logem M. Ať už sedíte na jakémkoliv z pěti výrazně tvarovaných sedadel, zažijete exkluzivní atmosféru. Z každého detailu je jasně patrný důraz na kvalitu zpracování. Na přání mohou cestující obklopovat nejkvalitnější materiály z nabídky BMW Individual Collection: například jemná kůže Merino Platinum, která zaujme smysly nejen svojí mimořádnou měkkostí, ale také charakteristickou vůní, dodává interiéru velmi exkluzivní atmosféru.

Jízdní dynamika & Hospodárnost

Na BMW M6 Gran Coupé je jasně patrný vzrušující charakter a typické vlastnosti vozů BMW M GmbH. Jde především o ideální rozložení hmotnosti, aplikace technologií ze světa motorsportu a inteligentní používání lehkých materiálů, které slibuje nejvyšší možnou dynamiku. Lehká karbonová střecha nejenže zlepšuje hospodárnost, ale snížením těžiště přispívá například i k lepší agilitě. Je to dokonalý soubor pro ještě sportovnější zážitky za volantem s nepřehlédnutelně luxusním charakterem.

Paket Competition

Ryzí závodní pocit: paket M Competition nabízí vyšší výkon motoru, strmější řízení a speciálně naladěný podvozek. BMW M6 Gran Coupé se díky tomu výkonnostně posouvá na ještě vyšší úroveň. Výkon zážehového 8válce M TwinPower Turbo se zvětšil z 412 na 423 kW. Toto navýšení je výsledkem zvětšeného plnicího tlaku ve vysokých otáčkách. Upravený výfukový systém přispívá k ještě sportovnějšímu zvuku, jemuž nechybí typické osmiválcové dunění. Speciálně naladěný podvozek a extrémně sportovně ostré řízení přenášejí každý povel a zajišťují maximálně přesnou odezvu, kterou si užijete na okruhu i při jízdě na běžných silnicích. Na silnici lze paket M Competition rozpoznat podle 20ʺ M kol 601 M Double-spoke s dvoubarevným lakováním a kombinovanými pneumatikami, dvojitých koncovek sportovního výfuku s povrchovou úpravou černého chromu.
Objednat katalog

Katalog vozů BMW.

Konfigurátor

Sestavte si své BMW.

 

* Ceny a výbava: platnost od 1. března 2018 pro produkční měsíce březen 2018 až květen 2018.