DOKONALE ZTVÁRNĚNÁ SPORTOVNOST.

BMW M

Design BMW M6 Gran Coupé.

DOKONALE ZTVÁRNĚNÁ SPORTOVNOST.

Design BMW M6 Gran Coupé.

Extravagance je zřejmá z každé linie. BMW M6 Gran Coupé kombinuje dokonalé zpracování a špičkovou techniku ze světa automobilových závodů v jednom dechberoucím celku. Tato kombinace je zřejmá i na pohled: svalnaté kontury, protažená boční linie a unikátně dravý výraz i v okamžiku, kdy automobil stojí na místě. Výjimečný charakter automobilu dokreslují i jedinečným způsobem zpracované detaily exteriéru i interiéru. Mimořádnou vizuální i haptickou stránku vnímání zaručují materiály z programu BMW Individual Collection.

DOKONALE ZTVÁRNĚNÁ SPORTOVNOST.Design BMW M6 Gran Coupé.

Extravagance je zřejmá z každé linie. BMW M6 Gran Coupé kombinuje dokonalé zpracování a špičkovou techniku ze světa automobilových závodů v jednom dechberoucím celku. Tato kombinace je zřejmá i na pohled: svalnaté kontury, protažená boční linie a unikátně dravý výraz i v okamžiku, kdy automobil stojí na místě. Výjimečný charakter automobilu dokreslují i jedinečným způsobem zpracované detaily exteriéru i interiéru. Mimořádnou vizuální i haptickou stránku vnímání zaručují materiály z programu BMW Individual Collection.

DESIGN EXTERIÉRU.

Jedinečný charakter BMW M6 Gran Coupé je jasně patrný z každého úhlu. Již při pohledu zpředu vynikají velké nasávací otvory, slibující sportovní schopnosti. Stejně jako je tomu u každého detailu tohoto elegantního čtyřdveřového modelu, také v tomto případě jsou tvary dány především funkcí, protože musí dodat velké množství vzduchu pro motor umístěný za typickou maskou chladiče s dvojitými chromovanými lamelami a logem M. Výrazné linie začínají na nepřehlédnutelných M ozdobných prvcích umístěných na bocích za předními koly, které pokračují přes boky a rozšířené blatníky až do zádi vozu, kterou charakterizují dva páry M dvojitých koncovek výfuku. Stejně jako střecha, i difuzor je vyroben z lehkého karbonu. Výjimečný vzhled BMW M6 Gran Coupé dodává metalická barva Pure metal Silver z programu BMW Individual. Díky tomu, že vypadá jako tekutý kov, dokáže přitáhnout pohled každého, kdo stojí v okolí.

ÚTOK, INTENZITA A PŘESVĚDČIVOST.

Film o designu BMW M6 Gran Coupé.

ÚTOK, INTENZITA A PŘESVĚDČIVOST.

Film o designu BMW M6 Gran Coupé.

DESIGN INTERIÉRU.

Když otevřete jakékoliv ze čtyř dveří, přivítají vás prahové lišty s logem M. Ať už sedíte na jakémkoliv z pěti výrazně tvarovaných sedadel, zažijete exkluzivní atmosféru. Z každého detailu je jasně patrný důraz na kvalitu zpracování. Na přání mohou cestující obklopovat nejkvalitnější materiály z nabídky BMW Individual Collection: například jemná kůže BMW Individual Merino Platinum, která zaujme smysly nejen svojí mimořádnou měkkostí, ale také charakteristickou vůní, dodává interiéru velmi exkluzivní atmosféru. Tento charakter prochází celým interiérem a je zřejmý i z dekoračních lišt BMW Individual v leskle černém provedení Piano Black, stejně tak jako z čalounění stropu antracitovou alcantarou.

Nejoblíbenější sedadlo v BMW M6 Gran Coupé je vždy jedno: to řidiče. Vše je zde tradičně zaměřeno na něj a vytváří ideální prostředí jak pro cesty na dlouhé vzdálenosti, tak pro rychlá kola. A aby mohl řidič neustále sledovat to podstatné, má k dispozici plně barevný Head-Up Displej, který vše potřebné promítá na čelní sklo.

KARBONOVÁ STŘECHA.

Součástí přístupu inteligentní lehké konstrukce je také střecha vyrobená z uhlíkových kompozitů, neboli karbonu, která je lehčí a snižuje těžiště vozu. Tím se při změnách směru jízdy omezuje zatížení kol, což zvyšuje agilitu při dynamické jízdě. Zlepšuje se také chování při akceleraci a brzdění.
Karbonová střecha s výraznými prolisy podtrhuje výjimečnost designu M modelů. Karbonová struktura střechy je viditelná a ukazuje vícevrstvé provedení. Stejně jako například čelní sklo, i karbonová střecha je do karoserie přilepena speciálními metodami.

M ZPĚTNÁ ZRCÁTKA.

Aerodynamicky optimalizovaná M zpětná zrcátka jsou po dlouhá desetiletí symbolem sportovního a dynamického designu vozů řady M. Zrcátka jsou ke karoserii připevněna dvojitými úchyty a jejich strhující vzhled podtrhuje krásnou estetiku vozu. M zrcátka zprostředkovávají pocit precizního inženýrství a bočním partiím vozu propůjčují další dávku charakteru, dynamiky a aerodynamické propracovanosti.

KOLA.

Vyjádření síly: 20'' M kola z lehkých slitin „343 M“, která jsou k dispozici exkluzivně pro BMW M6 Gran Coupé, skvěle dokreslují charakter tohoto sportovního vozu. Fascinující kontrasty mezi leštěnými plochami a provedením„Orbit Grey“ zaručeně upoutají pozornost. Pokud vyžadujete ještě sportovnější vzhled, volitelně jsou k dispozici 20'' M kola z lehkých slitin „Double-spoke 433 M“. Jsou dodávána v černé barvě a na silnici poskytují vozu BMW M6 Gran Coupé ještě větší charizma.

BMW INDIVIDUAL.

Jedinečnost charakteru v každém detailu – zdroj skutečné exkluzivity. Dejte naplno průchod snaze o dokonalost s prvky z programu BMW Individual pro BMW M6 Gran Coupé.

Vyjádření osobnosti.

  • BMW Individual pro exteriér

    Výkon, elegance, přesvědčení. Stačí jen několik slov k popsání BMW M6 Gran Coupé v barvě BMW Individual Pure metal Silver. Unikátní charakter tohoto provedení připomíná tekutý kov, což podtrhuje jeho sportovnost a čistý luxus. Kromě barvy Pure metal Silver je k dispozici dalších jedenáct barev z programu BMW Individual. Například charismatická metalická barva Tanzanite Blue zaujme intenzivní modří, která pod přímým slunečním svitem vyzařuje jemně fialové záblesky. Speciální je také jemně matný povrch barvy Frozen Grey Metallic, který zdůrazní každou linii karoserie. Nabídka barev z programu BMW Individual je extrémně široká a zahrnuje jak nezaměnitelně sportovní, tak exkluzivní odstíny.

  • BMW Individual pro interiér

    Exkluzivně pokroková, individualistická – výbava BMW Individual pro interiér BMW M6 Gran Coupé. Designéři doporučují především sametově jemnou kůži BMW Individual Merino v barvě Platinum ve spojení s antracitovým čalouněním stropu alcantarou a nadčasovou přitažlivostí leskle černých dekoračních lišt Piano Black. Výsledkem je mimořádně světlá atmosféra, jež zvětšuje vnitřní prostor a nezaměnitelným způsobem podtrhuje mimořádnou kvalitu laků karoserie.

    To ale není vše. Kromě barvy Platinum je kůže BMW Individual Merino k dispozici také ve čtyřech dalších barvách, které se vyznačují unikátním vzhledem a kvalitou. Jedním z příkladů je barva Cohiba Brown, jejíž odstín připomíná ručně vyráběné doutníky, ovšem bez jejich typické vůně. Vše může doplnit jedna ze dvou dřevěných dekoračních lišt.