BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M7, BMW 760Li Individual, Informace

THE 7

BMW M760Li xDRIVE SEDAN

BMW M760Li xDrive Sedan reprezentuje exkluzivní luxus a unikátní touhu posunovat hranice. A to je přesně ten důvod, proč jsou možnosti individualizace podpořeny nabídkou vybraných výbavových prvků jízdní dynamiky, designu exteriéru a interiéru i technických inovací a konektivity.

Více informací
THE 7BMW M760Li xDRIVE SEDAN

LUXUS A ADRENALIN

DESIGN A JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M760Li xDRIVE SEDAN

Pokud by ryzí sílu a vrcholnou eleganci měla představovat jedna linie, bude to nezaměnitelná silueta BMW M760Li xDrive Sedan. Zatímco výrazný styl exteriéru je podkreslen jedinečnými designovými elementy v barvě Cerium Grey, mezi něž patří 20ʺ M kola z lehké slitiny nebo působivé dvojité koncovky výfuku, interiér skrývá dynamický potenciál, který nemá srovnání. Díky 12válcovému zážehovému motoru M TwinPower Turbo a dokonale sladěným komponentům podvozku předznamenává BMW M760Li xDrive Sedan novou éru jízdní dynamiky. Jednou ze specialit je unikátní jízdní komfort, který lze zažít v každém detailu interiéru. Ať už zmíníme elektricky nastavitelná komfortní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu s aktivními hlavovými opěrkami nebo elegantní panoramatickou skleněnou střechu Sky Lounge prosvětlující interiér, BMW M760Li xDrive nabízí maximální úroveň komfortu a pocit luxusu.
BMW M760Li xDrive Sedan, jízdní dynamika
BMW M760Li xDrive Sedan, Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge během dne prosvětluje interiér, zatímco v noci díky designu s více než 15 000 světelnými body propůjčuje vnitřnímu prostoru jedinečnou atmosféru. V rámci nepřímého osvětlení je k dispozici šest různých barev.
BMW M760Li xDrive Sedan, 20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 760 M s kombinovanými pneumatikami

20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 760 M s kombinovanými pneumatikami

20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 760 M s kombinovanými pneumatikami, leštěná, vpředu 8,5 J x 20 s pneumatikami 245/40 R20, vzadu 10 J x 20 s pneumatikami 275/35 R20.
BMW M760Li xDrive Sedan, komfortní sedadla vpředu, elektricky nastavitelná

Komfortní sedadla vpředu, elektricky nastavitelná

Komfortní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu obsahují aktivní opěrky hlavy a jsou elektricky nastavitelná. Individuálně lze upravit horní část opěradla, jeho šířku, podporu stehen a výšku opěrky hlavy. Součástí výbavy je i bederní opěrka a paměťová funkce pro řidiče a spolujezdce vpředu.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW řady 7 M Performance, M kožený volant

M kožený volant

M kožený volant s multifunkčními tlačítky a M logem je vyveden ve sportovním tříramenném designu. Věnec volantu je čalouněn černou kůží Walknappa a díky vybráním na palce poskytuje přímý a sportovní zážitek z řízení.
BMW M760Li xDrive Sedan, Koncovky výfuku

Koncovky výfuku, vlevo a vpravo

Dva páry koncovek výfuku jsou integrovány do zadního nárazníku na levé a pravé straně a jsou rámovány krytem ve tvaru lichoběžníku.
BMW M760Li xDrive Sedan, M zadní spoiler

M zadní spoiler

M zadní spoiler dokresluje sportovní siluetu vozu a snižuje nechtěný vztlak. Vytváří přítlak na zadní nápravě, čímž zlepšuje jízdní stabilitu vozidla.
BMW M760Li xDrive Sedan, motor BMW M760Li, zážehový 12válec M TwinPower Turbo

Zážehový 12válec M TwinPower Turbo

Zážehový 12válcový motor M TwinPower Turbo ztělesňuje dokonalou pohonnou jednotku. Vrcholný motor se vyznačuje vynikajícím nástupem výkonu a jedinečně klidným chodem, který dokáže nabídnout pouze V12. Tyto vlastnosti zajišťují bezkonkurenční jízdní a cestovní zážitky.
BMW M760Li xDrive Sedan, výjimečnost BMW M760Li, Executive Drive Pro

Executive Drive Pro

Systém regulace podvozku Executive Drive Pro zajišťuje výjimečný jízdní komfort a zároveň přináší skvělou jízdní dynamiku. Jeho základem jsou aktivní stabilizátory, které se během jízdy neustále nastavují, a tím omezují náklony karoserie na minimum.
BMW M760Li xDrive Sedan, 8stupňová převodovka Steptronic Sport

8stupňová převodovka Steptronic Sport

8stupňová převodovka Steptronic Sport zajišťuje neuvěřitelně sportovní změny rychlostí. A to jak v automatickém režimu, tak při manuálním řazení pomocí páček na volantu nebo voličem převodovky – pro komfortní nebo neuvěřitelně dynamickou jízdu. Pokud zvolíte režim SPORT s voličem převodovky posunutým doleva na pozici S/M, změny převodů jsou nastaveny na nejlepší možný výkon.
BMW M760Li xDrive Sedan, Integrální aktivní řízení

Integrální aktivní řízení

Integrální aktivní řízení kombinuje v závislosti na úhlu natočení volantu proměnný převod řízení s aktivním řízením zadních kol. V nižších rychlostech se zadní kola natáčejí opačně, než přední. Tím se usnadňuje manévrování a zlepšuje agilita. Od rychlostí přibližně 60 až 80 km/h se zadní kola natáčejí stejným směrem jako přední. Tím se zvyšuje stabilita a zlepšuje komfort.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M7 Performance, M aerodynamický paket

M aerodynamický paket

M aerodynamický paket podtrhuje sportovní vzhled vozu a upravuje proudění vzduchu kolem něj. Jeho součástí je přední nárazník s většími nasávacími otvory, jedinečné nástavce prahů a zadní nárazník s vložkou difuzoru v metalickém provedení Dark Shadow.

PRŮKOPNICKÉ TECHNOLOGIE

ORIGINÁLNÍ INOVACE BMW BMW M760Li xDRIVE SEDAN

Intuitivně vstříc budoucnosti. Zanedlouho budete mít možnost si vybrat, zda budete řídit sami, nebo se necháte vézt autonomně. Asistenční systémy BMW Personal CoPilot už dnes nabízejí ochutnávku toho, co by řízení mohlo nabídnout v blízké budoucnosti. Tyto systémy řidiči pomáhají, nebo v některých případech za něj úkol zcela přebírají. V BMW řady 7 Sedan je vše obzvláště zaměřeno na řidiče. Například displeje BMW Live Cockpit Professional lze velmi jednoduše přizpůsobit jeho potřebám. BMW Inteligentní osobní asistent vám umožňuje ovládat jednotlivé funkce rychle a pohodlně. Nová éra technologie.
BMW M760Li xDrive Sedan, koncept ovládání BMW Operating System 7.0

Koncept ovládání BMW Operating System 7.0

Inovativní Koncept ovládání BMW Operating System 7.0 umožňuje ještě jednodušší a intuitivnější ovládání funkcí vozu, například pomocí gest, řeči, dotykového displeje nebo ovladače iDrive. Z tohoto důvodu byla vylepšena funkčnost ovladače. Všechny digitální služby, jako například aplikace, se nyní dají volit přímo.
BMW M760Li xDrive Sedan, Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional nabízí optimální komfort a maximální míru bezpečnosti v mnoha krizových nebo monotónních jízdních situacích. Jeho součástí je asistent řízení s funkcí jízdy v pruzích, funkce výstrahy před nebezpečím, asistent udržování v jízdním pruhu s aktivní ochranou před srážkou z boku a další bezpečnostní funkce.
BMW M760Li xDrive Sedan, Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus

Výbava Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiných funkcí obsahuje funkci Surround View včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View a také pomocníka při podélném parkování s vodicími čárami a couvací asistent.
BMW M760Li xDrive Sedan, Remote Software Upgrade

Remote Software Upgrade

Chcete, aby vaše BMW bylo vybaveno vždy nejaktuálnějším softwarem? Díky službě Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktuální. Pohodlně, spolehlivě a bez stresu – bez nutnosti navštívit vašeho BMW servisního partnera. Aktualizace jsou instalovány bezdrátově, stejně jako u vašeho chytrého telefonu.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional s funkcí navigace zahrnuje vysoce kvalitní propojené displeje, které tvoří dotykový 10,25" kontrolní s vysokým rozlišením a plně digitální 12,3" přístrojový panel umístěný za volantem.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M760Li xDrive, technické údaje

BMW M760Li xDRIVE SEDAN: TECHNICKÉ ÚDAJE

Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW M760Li xDrive Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,5–12,4
Emise CO2 v g/km (kombinované): 285–282

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací