AUTOMOBILY BMW X3 M.

Čtyři výkonné modely BMW X3 pro sportovní rozmanitost.

BMW X3 M COMPETITION.

Maximální jízdní dynamika a exkluzivita.
 • Vysokovýkonný zážehový 6válec M TwinPower Turbo
 • Pohon M xDrive s aktivním M diferenciálem a 8stupňovou převodovkou Drivelogic
 • Exkluzivní designové prvky a výbava
 • 375 kW/510 k, 600 Nm, 0–100 km/h za 4,1 s
BMW X3 M Competition v šedé metalické barvě Donington Grey, exteriér.

BMW X3 M.

Jízdní dynamika nejvyšší úrovně.
 • Vysokovýkonný zážehový 6válec M TwinPower Turbo
 • Pohon M xDrive s aktivním M diferenciálem
 • 8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic
 • 353 kW/480 k, 600 Nm, 0–100 km/h za 4,2 s
BMW X3 M v bílé barvě Alpine White, exteriér.

BMW X3 M40i.

Výjimečně vyvážené výkony a každodenní použitelnost.
 • Zážehový 6válec M TwinPower Turbo
 • BMW xDrive
 • 8stupňová převodovka Steptronic
 • 260 kW/354 k, 500 Nm, 0–100 km/h za 4,8 s
BMW X3 M40i v černé metalické barvě Black Sapphire, exteriér.

BMW X3 M40d.

Výkon a hospodárnost bez kompromisů.
 • Vznětový 6válec M TwinPower Turbo
 • BMW xDrive
 • 8stupňová převodovka Steptronic
 • 240 kW/326 k, 680 Nm, 0–100 km/h za 4,9 s
BMW X3 M40d v modré metalické barvě Phytonic Blue, exteriér.
 • BMW X3 M COMPETITION.
 • BMW X3 M.
 • BMW X3 M40i.
 • BMW X3 M40d.

BMW X3 M COMPETITION A BMW X3 M.

Výbava pro výkonnost.

Dva modely, unikátní výkony: Všechny součásti pohonu a podvozku podtrhují závodní kořeny BMW M. Společně se skutečným X charakterem zaručují na každém povrchu typickou M radost z jízdy.
BMW X3 M Competition v šedé metalické barvě Donington Grey, exteriér, pohled z ptačí perspektivy na přední část.
BMW X3 M Competition a BMW X3 M, vysokovýkonný zážehový 6válec M TwinPower Turbo.

Vysokovýkonný zážehový 6válec M TwinPower Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo nabízí mimořádný nástup výkonu a hedvábně hladký chod doplněný o sportovní zvukový projev. S technologiemi Double-VANOS, Valvetronic, vysokotlakým vstřikováním paliva a dvěma turbodmychadly generuje výkon 353 kW (480 k), v provedení Competition dokonce 375 kW (510 k).
BMW X3 M Competition a BMW X3 M, motor, M karbonová výztuha v motorovém prostoru.

M karbonová výztuha v motorovém prostoru.

M karbonová výztuha v motorovém prostoru zvyšuje tuhost přední části vozu a přispívá k preciznějšímu řízení. Prémiový polymerový komponent vyztužený uhlíkovými vlákny je extrémně lehký a při otevřené přední kapotě navozuje pravou závodní atmosféru. Tímto způsobem rovněž dobře vynikne sportovní potenciál vozu.
BMW X3 M Competition v šedé metalické barvě Donington Grey, exteriér, tříčtvrteční pohled zpředu, M specifický podvozek.

M specifický podvozek.

M specifický podvozek zdůrazňuje velký dynamický potenciál vozu. Kromě tří jízdních režimů COMFORT, SPORT a SPORT+ může řidič volit mezi třemi nastaveními stabilizačního systému DSC a má možnost přizpůsobit úroveň podpory systému svému řidičskému stylu.
BMW X3 M Competition a BMW X3 M, interiér, kontrolní displej, M xDrive.

M xDrive.

Pohon BMW M xDrive a aktivní M diferenciál zaručují maximální trakci a jízdní dynamiku jak při sportovní jízdě, tak i v každodenním provozu. Díky M specifické technologii lze vozidlo vždy přesně a bezpečně ovládat na jakémkoliv povrchu, a dokonce i při razantních výjezdech z ostrých zatáček.
BMW X3 M Competition a BMW X3 M, interiér, M volič převodovky, 8stupňová převodovka M Steptronic.

8stupňová převodovka M Steptronic.

8stupňová převodovka M Steptronic s ovládáním Drivelogic nabízí mnoho režimů řazení: Od extrémně dynamického přes obzvláště komfortní a plynulý až po úsporný. Řidič může řadit manuálně prostřednictvím voliče nebo páček umístěných na volantu, případně zvolit automatický režim a nechat převodovku dělat její práci.
BMW X3 M Competition a BMW X3 M, interiér, kokpit, M sportovní kožený volant, M Servotronic.

M Servotronic.

V každé jízdní situaci M posilovač řízení Servotronic poskytuje optimální účinek tím, že na aktuální rychlost reaguje vhodně přizpůsobeným posilovým účinkem. Kromě toho v jakékoliv rychlosti nabízí přímou a přesnou zpětnou vazbu. Tento systém je M specificky naladěn a nabízí tři různá nastavení, která lze volit stiskem tlačítka.
BMW X3 M Competition v šedé metalické barvě Donington Grey, exteriér, M kola z lehké slitiny s M brzdami s plovoucími kotouči.

M brzdy s plovoucími kotouči.

Výkonné M sportovní brzdy s velkými dvoudílnými kotouči, pevnými šestipístkovými brzdovými třmeny vpředu a čtyřpístkovými třmeny vzadu charakterizuje zvýšená odolnost proti vadnutí a mimořádná teplotní stabilita. Exkluzivní brzdové třmeny v šedém metalickém provedení zdobí logo M. Z důvodu specifické konstrukce se po dlouhodobém nízkém nebo extrémně vysokém zatížení mohou projevit zvuky, které ale po krátkém čase opět zmizí. Pro zamezení těmto zvukům je vhodné zatěžovat brzdy silnějším brzděním v pravidelných intervalech. V případě mokrých brzdových kotoučů lze pro omezení zvuků brzdy osušit brzdným tlakem. Tyto zvuky nemají vliv na výkonnost brzd, jejich bezpečnost a stabilitu.
BMW X3 M Competition v šedé metalické barvě Donington Grey, exteriér, pohled zezadu s M sportovním výfukovým systémem.

M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfukový systém nabízí dynamický zvukový doprovod, který lze upravit prostřednictvím integrovaného mechanismu s klapkou. V režimech SPORT a SPORT+, které lze zvolit pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control, je zvuk motoru ještě intenzivnější, zatímco komfortně zaměřená nastavení upřednostňují diskrétnější zvukový projev motoru.

BMW X3 M COMPETITION.

Muskulaturní proporce a perfektně sladěné M designové prvky v leskle černém provedení dodávají modelu BMW X3 M Competition auru vysokých výkonů. Uvnitř se mísí sportovnost s exkluzivními detaily a společně tvoří unikátní celek.

BMW X3 M Competition v šedé metalické barvě Donington Grey, exteriér, tříčtvrteční pohled zpředu.
BMW X3 M Competition v šedé metalické barvě Donington Grey, exteriér, přední část s M maskou chladiče ve tvaru ledvinek v leskle černém provedení.

M maska chladiče ve tvaru ledvinek.

Přední části vozu dominuje v tradičním M stylu vyvedená leskle černá M maska chladiče ve tvaru ledvinek. Její leskle černé lamely vizuálně odkazují na M kola z lehké slitiny v charakteristickém designu Double-spoke. M maska chladiče ve tvaru ledvinek dává zcela jasně najevo sportovní ambice tohoto vozu a poukazuje na ohromující stádo koní, které čeká, až ho někdo vypustí.
BMW X3 M Competition v šedé metalické barvě Donington Grey, exteriér, zadní část s označením modelu „X3 M Competition“.

Označení modelu „X3 M Competition“.

Černé označení modelu „X3 M Competition“ v zadní části vozu je znakem vysoké jizdní dynamiky.
BMW X3 M Competition v šedé metalické barvě Donington Grey, M žábry na bocích v leskle černém provedení s označením modelu.

M žábry.

Charakteristické M žábry s označením modelu, které jsou výrazným trojrozměrným sportovním detailem, podtrhují působivý potenciál vozu a naznačují očekávané výjimečné jízdní zážitky. Představují dynamickou kombinaci technické dokonalosti a dechberoucího designu, který byl synonymem pro vozy M od samého začátku.
BMW X3 M Competition v šedé metalické barvě Donington Grey, exteriér, M vnější zpětná zrcátka v leskle černém provedení s označením modelu.

M vnější zpětná zrcátka.

Aerodynamicky tvarovaná M vnější zpětná zrcátka jsou důležitou součástí sportovního a dynamického M designu. Ke karoserii jsou připevněna dvojitým uchycením, podtrhují nádherné tvary vozu a nabízejí pocit precizního konstruktérského umu i v tom posledním detailu. Dodatečné LED směrové ukazatele jsou citlivě integrovány do dlouhých a úzkých držáků vnějších zpětných zrcátek.
BMW X3 M Competition v šedé metalické barvě Donington Grey, exteriér, M specifický střešní spoiler.

M specifický střešní spoiler.

M specifický střešní spoiler přináší díky svému promyšlenému tvaru při vysokých rychlostech více přítlaku na zadní nápravě. Zároveň s tím propůjčuje zadní části vozu charakteristickou sportovnost a je příslibem vysoce dynamických jízdních zážitků.
BMW X3 M Competition, interiér, M sportovní sedadla čalouněná kůží Merino s Alcantarou.

M sportovní sedadla.

V mnoha směrech široce nastavitelná M sportovní sedadla skořepinového tvaru a s částečně integrovanou opěrkou hlavy nabízejí excelentní boční oporu pro řidiče a spolujezdce vpředu. Kromě toho lze individuálně nastavit šířku opěradla. Jejich speciální design s osvětleným logem M zdůrazňuje sportovní vlastnosti vozu. (Výše vyobrazené M bezpečnostní pásy jsou plánovány od 8/2019.)
BMW X3 M Competition, interiér, karbonové obložení interiéru Carbon Fibre.

Karbonové obložení interiéru Carbon Fibre.

Karbonové obložení interiéru Carbon Fibre na palubní desce, dveřích a středové konzole s akcentní lištou Pearl Chrome.
BMW X3 M Competition, interiér, kokpit, M kožený multifunkční volant.

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M, chromovanými detaily, integrovaným airbagem a designem Double-spoke. S věncem potaženým černou kůží s kontrastním prošíváním a vybranými plochami pro palce skvěle padne do ruky. Řidič má také k dispozici tlačítka M Drive pro změny nastavení vozu během řízení.
BMW X3 M Competition, interiér, M volič převodovky.

M volič převodovky.

Tlačítko, kterým se volí jeden ze tří režimů řazení Drivelogic, se nachází vedle loga M v horní části voliče převodovky. Parkovací tlačítko P je umístěno přímo pod ním. V manuálním režimu „S“ může řidič volit rychlostní stupně manuálně prostřednictvím voliče v typickém M stylu. V režimu „D“ probíhá řazení automaticky.
BMW X3 M Competition, interiér, kokpit, M specifický přístrojový panel.

M specifický přístrojový panel.

M specifický přístrojový panel má čtyři ukazatele – rychloměr, otáčkoměr včetně diod řazení, palivoměr a ukazatel teploty oleje, stejně jako ukazatele pro M dynamické jízdní systémy – řízení, podvozek, motor, Drivelogic a pohon M xDrive. Informační displej lze individuálně nastavit, umí například zobrazovat venkovní teplotu a funkce palubního počítače.
BMW X3 M Competition, interiér, kokpit, červené tlačítko Start/Stop.

Tlačítko Start/Stop.

Červené tlačítko Start/Stop je umístěné na středové konzole a po odemknutí vozidla se používá k nastartování vozidla bez použití klíčku. Lze ho používat i ke zhasínání motoru. Vozidlo klíč rozpozná automaticky a není potřeba ho nikam zasouvat.
BMW X3 M Competition, interiér, prahové lišty s nápisem Competition.

Prahové lišty s nápisem Competition.

Řidiče a spolujezdce vpředu při nastupování do vozu vítají prahové lišty s nápisem „X3 M Competition“. Označení na černých prahových lištách vlevo a vpravo vpředu vyzařuje kvalitu a exkluzivitu.
BMW X3 M Competition, interiér, M bezpečnostní pásy.

M bezpečnostní pásy.

M bezpečnostní pásy* s předpínači a omezovači tahu se vyznačují vetkaným detailem v podobě typické M trikolory a zdůrazňují vysoce kvalitní a sportovní prostředí v interiéru. (* Výše vyobrazené M bezpečnostní pásy jsou plánovány od 8/2019.)
BMW X3 M v bílé barvě Alpine White, exteriér, tříčtvrteční pohled z boku.
BMW X3 M v bílé barvě Alpine White, exteriér, přední část, M maska chladiče ve tvaru ledvinek s chromovými detaily a označením modelu.
BMW X3 M v bílé barvě Alpine White, 20palcová M kola z lehké slitiny v šedém provedení Orbit Grey.
BMW X3 M v bílé barvě Alpine White, exteriér, přední část, M žábry s chromovými detaily a označením modelu.
BMW X3 M v bílé barvě Alpine White, exteriér, kryty zpětných zrcátek v barvě vozu.
BMW X3 M v bílé barvě Alpine White, exteriér, zadní část s označením modelu.
BMW X3 M v bílé barvě Alpine White, exteriér, zadní část s chromovými koncovkami výfuku.
BMW X3 M, interiér, sportovní sedadla čalouněná černou kůží Vernasca.
BMW X3 M, interiér, kokpit, M kožený volant s M specifickým kontrastním prošíváním.

BMW X3 M.

Sportovní vyjádření dobrodružného ducha: BMW X3 M. Mohutné proporce a výrazné M designové prvky se sebevědomě hlásí k DNA motorsportu, typickému pro tento modely z řady X. Sebevědomý postoj vozu zajišťují leštěná 20palcová M kola z lehké slitiny v šedé barvě Orbit Grey. Chromované prvky na rámečku masky chladiče a na žábrách, stejně jako chromované koncovky výfuku posilují jedinečný sportovní charakter. Sportovní sebejistota pokračuje i v interiéru. Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce čalouněná černou kůží Vernasca nabízejí dokonalý komfort sezení – a to jak při každodenním ježdění, tak na závodním okruhu. Jedinečný interiér je doplněn vysoce kvalitními detaily, mezi něž patří čalounění stropu BMW Individual v barvě antracitu nebo M kožený volant s M specifickým kontrastním prošíváním.

BMW X3 M40i A BMW X3 M40d.

Design a jízdní dynamika.

Výrazný design, sportovní jízdní dynamika. BMW X3 M40i a BMW X3 M40d dávají svoji sportovní DNA na odiv prostřednictvím exkluzivních prvků výbavy exteriéru i interiéru, a také na výkony zaměřeným technologickým paketem.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d v černé metalické barvě Black Sapphire, jízda, exteriér, pohled zboku před horskou scenérií se světelnými proužky.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d v černé metalické barvě Black Sapphire, exteriér, tříčtvrteční pohled zpředu.

Exkluzivní design.

Exkluzivní designové prvky vyzdvihují dynamický potenciál BMW X3 M40i a BMW X3 M40d jak zvenku, tak zevnitř. Patří mezi ně zvětšené nasávací otvory, rámeček masky chladiče, lamely masky chladiče a kryty vnějších zpětných zrcátek v šedé barvě Cerium Grey, stejně jako sportovní sedadla, M kožený volant s řadicími páčkami a exkluzivní označení na přístrojích, prahových lištách a v zadní části.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d, interiér, kokpit s M koženým volantem.

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčními tlačítky a integrovaným airbagem je vyveden v tříramenném designu. S věncem potaženým černou kůží Walknappa, černým prošíváním a vybranými plochami pro řidičovy palce nabízí přímé a sportovní zážitky z řízení.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d, interiér, sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Individuálně nastavitelná sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu disponují mnoha možnostmi manuálního nastavení, včetně šířky opěradla, posuvu dopředu a dozadu a úhlu sklopení. Díky delšímu sedáku a opěradlu, stejně jako výrazně tvarovaným bočnicím, nabízejí vynikající ergonomii a vysokou úroveň boční opory.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d v černé metalické barvě Black Sapphire, exteriér, přední část s M aerodynamickým paketem.

M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket podtrhuje sportovní charakter vozu a upravuje proudění vzduchu. Paket zahrnuje přední nárazník s většími nasávacími otvory, speciální nástavce prahů a zadní nárazník s difuzorem. Koncovky výfuku jsou chromové.
BMW X3 M40i v černé metalické barvě Black Sapphire, jízda, exteriér, tříčtvrteční pohled zezadu před městským prostředím se světelnými proužky.

Jízdní dynamika a agilita.

BMW X3 M40i a BMW X3 M40d nabízejí mimořádnou preciznost a obratnost. Díky kompletně novému nastavení podvozku, specifickému naladění variabilního sportovního řízení, standardně dodávaným M sportovním brzdám a pohonu všech kol BMW xDrive s upřednostňováním zadní nápravy se zvýšila příčná i podélná dynamika vozu, což zaručuje intenzivní radost z jízdy.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d v černé metalické barvě Black Sapphire, jízda, exteriér, pohled zboku s otáčejícím se kolem z lehké slitiny.

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek lze elektronicky kdykoliv přizpůsobit jízdním podmínkám. Řidič také může prostřednictvím tlačítka Driving Experience Control kdykoliv upravit charakteristiku odpružení v závislosti na preferovaném stylu jízdy – od komfortní jízdy po extrémně sportovní s výrazně lepší ovladatelností.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d v černé metalické barvě Black Sapphire, exteriér, kola z lehké slitiny s M sportovními brzdami.

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy mají čtyřpístkové třmeny vpředu a dvoupístkové plovoucí třmeny vzadu lakované modrou barvou a mají na sobě logo M. Jsou vybaveny velkými brzdovými kotouči, zaručujícími mimořádný brzdný účinek.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d v černé metalické barvě Black Sapphire, exteriér, zadní část s M sportovním výfukovým systémem.

M sportovní výfuk.

M sportovní výfukový systém nabízí dynamický zvukový doprovod, který je ovlivněn jízdními režimy a upravován prostřednictvím integrovaného mechanismu s klapkou. V režimech SPORT a SPORT+, které lze zvolit pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control, je zvuk motoru ještě intenzivnější, zatímco na komfort orientované režimy upřednostňují více diskrétní zvukový projev motoru.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d, interiér, volič převodovky, 8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport nabízí neuvěřitelně rychlé změny rychlostních stupňů. Ať už v automatickém režimu, nebo v manuálním módu řadicími páčkami na volantu či voličem převodovky – pro pohodlné projížďky nebo neuvěřitelně dynamickou jízdu. V režimu SPORT a s voličem převodovky v levé poloze S/M jsou změny rychlostních stupňů nastaveny na maximální výkonnost.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d, interiér, kokpit, M kožený volant, variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímé a agilní reakce řízení a díky tomu je k zatáčení potřeba menší pohyb volantu. Nezávisle na aktuální rychlosti reaguje na úhel natočení volantu rozdílným převodovým poměrem. To zlepšuje ovladatelnost při dynamické jízdě a zároveň snižuje fyzické úsilí vynaložené při parkování a zatáčení.

ZÁŽEHOVÝ ŘADOVÝ 6VÁLEC M TWINPOWER TURBO.

BMW X3 M40i, zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

ZÁŽEHOVÝ ŘADOVÝ 6VÁLEC M TWINPOWER TURBO.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo v BMW X3 M40i nabízí ve spojení s 8stupňovu sportovní převodovkou Steptronic působivou dynamiku zásluhou vysokého výkonu. Tento motor, který je vybaven dvoukomorovým turbodmychadlem TwinScroll, plně variabilním časováním ventilů Valvetronic a vysokotlakým vstřikováním paliva, generuje výkon 260 kW (345 k) a maximální točivý moment 500 Nm.

VZNĚTOVÝ MOTOR M TWINPOWER TURBO.

BMW X3 M40d, vznětový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

VZNĚTOVÝ MOTOR M TWINPOWER TURBO.

Vznětový řadový 6válec M TwinPower Turbo modelu BMW X3 M40d ohromuje vysokými výkony a hospodárností. Hmotnostně optimalizovaný motor, který je vybaven dvěma turbodmychadly s variabilní geometrií rozváděcích lopatek a přímým vstřikováním paliva CommonRail, generuje výkon 240 kW (326 k) a ohromující točivý moment 680 Nm. To vše zaručuje excelentní pohon a vynikající jízdní dynamiku.

AUTOMOBILY BMW X3 M.

Asistenční systémy a konektivita.

Soustředí se na to podstatné. Díky inovativním asistenčním systémům a komfortním prvkům propojeného kokpitu jsou BMW X3 M špičkou ve svém segmentu – pro moderní mobilitu nejvyšší úrovně.
Automobily BMW X3 M, kontrolní displej, Driving Assistant Plus.

Driving Assistant Plus.

Driving Assistant Plus nabízí větší pohodlí a bezpečnost během monotónních nebo složitých jízdních situací. Mezi ně mohou patřit dopravní zácpy, kolony nebo dlouhé cesty městem, jízda po okresních silnicích nebo dálnicích, navigace na křižovatkách nebo změny jízdních pruhů.
Automobily BMW X3 M, kontrolní displej, Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus.

Výbavový paket Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiných funkcí obsahuje funkci Surround View včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Remote 3D View, PDC a také asistenta při podélném parkování, aktivní PDC nouzové brzdění a Parking Assistant s vodicími čárami, který nabízí plně automatické parkování jak podélně, tak kolmo k vozovce.
Automobily BMW X3 M, BMW Connected, žena držící osvětlenou zeměkouli.

BMW Connected.

Spojte se se svým BMW. Aplikace BMW Connected je vaším asistentem mobility, který se o vás bude starat před cestou i během ní. Umožní přístup k vozu z chytrého telefonu, chytrých hodinek, Amazonu Echo nebo Google Assistantu, stejně jako dokáže zasílat do navigačního systému destinace nebo upozornit na to, že je čas k odjezdu na další schůzku.
BMW X3 M Competition a BMW X3 M, BMW Head-Up displej s M specifickým zobrazením.

BMW Head-Up displej.

Plnobarevný BMW Head-Up displej promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, a ten se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje například informace o aktuální rychlosti, a v závislosti na výbavě také navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb. BMW Head-Up displej BMW X3 M a BMW X3 M Competition také nabízí M specifické zobrazení (viz obrázek).
Automobily BMW X3 M, kontrolní displej, navigační systém Professional.

Navigační systém Professional.

Navigační systém Professional s 10,25" barevným LCD displejem a rádiem BMW Professional s DVD mechanikou nabízí více než 20 GB paměti, například pro audio soubory. Ovládá se intuitivně prostřednictvím dotykového ovladače iDrive a sedmi funkčních záložek, případně dotykovým displejem.

TECHNICKÁ DATA.

Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
2045
Max. povolená hmotnost (kg)
2500
Povolené zatížení (kg)
530
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
1 185/1 425
Zavazadlový prostor min. (l)
550
Zavazadlový prostor max. (sklopená sedadla) (l)
1600
Hmotnost nebrzděného přívěsu (kg)
750
Hmotnost brzděného přívěsu 8 % (kg)
2400
Hmotnost brzděného přívěsu 12 % (kg)
2400
Spalovací motor
Válce/ventily
6/4
Zdvihový objem (cm³)
2993
Zdvih/vrtání (mm)
90,0/84,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
375 (510)/6.250
Max. točivý moment (Nm/1/min)
600/2 600-5 950
Kompresní poměr (:1)
9.3
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
250 (285)
Zrychlení 0-100 km/h (s)
4.1
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
13,5-12,8
Mimo město (l/100 km)
9,1-8,8
Kombinovaná (l/100 km)
10.5
Emise CO₂ (g/km)
239
Objem palivové nádrže cca (l)
65
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
255/40 ZR21
Rozměr pneumatik vzadu
265/40 ZR21
Rozměr a druh kol vpředu
9,5 J x 21 palců, EH2 lehká slitina
Rozměr a druh kol vzadu
10 J x 21 palců, EH2 lehká slitina
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
2045
Max. povolená hmotnost (kg)
2500
Povolené zatížení (kg)
530
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
1 185/1 425
Zavazadlový prostor min. (l)
550
Zavazadlový prostor max. (sklopená sedadla) (l)
1600
Hmotnost nebrzděného přívěsu (kg)
750
Hmotnost brzděného přívěsu 8 % (kg)
2400
Hmotnost brzděného přívěsu 12 % (kg)
2400
Spalovací motor
Válce/ventily
6/4
Zdvihový objem (cm³)
2993
Zdvih/vrtání (mm)
90,0/84,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
375 (510)/6.250
Max. točivý moment (Nm/1/min)
600/2 600-5 950
Kompresní poměr (:1)
9.3
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
250 (285)
Zrychlení 0-100 km/h (s)
4.1
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
13,5-12,8
Mimo město (l/100 km)
9,1-8,8
Kombinovaná (l/100 km)
10.5
Emise CO₂ (g/km)
239
Objem palivové nádrže cca (l)
65
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
255/40 ZR21
Rozměr pneumatik vzadu
265/40 ZR21
Rozměr a druh kol vpředu
9,5 J x 21 palců, EH2 lehká slitina
Rozměr a druh kol vzadu
10 J x 21 palců, EH2 lehká slitina
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
2045
Max. povolená hmotnost (kg)
2500
Povolené zatížení (kg)
530
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
1 185/1 425
Zavazadlový prostor min. (l)
550
Zavazadlový prostor max. (sklopená sedadla) (l)
1600
Hmotnost nebrzděného přívěsu (kg)
750
Hmotnost brzděného přívěsu 8 % (kg)
2400
Hmotnost brzděného přívěsu 12 % (kg)
2400
Spalovací motor
Válce/ventily
6/4
Zdvihový objem (cm³)
2993
Zdvih/vrtání (mm)
90,0/84,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
375 (510)/6.250
Max. točivý moment (Nm/1/min)
600/2 600-5 950
Kompresní poměr (:1)
9.3
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
250 (285)
Zrychlení 0-100 km/h (s)
4.1
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
13,5-12,8
Mimo město (l/100 km)
9,1-8,8
Kombinovaná (l/100 km)
10.5
Emise CO₂ (g/km)
239
Objem palivové nádrže cca (l)
65
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
255/40 ZR21
Rozměr pneumatik vzadu
265/40 ZR21
Rozměr a druh kol vpředu
9,5 J x 21 palců, EH2 lehká slitina
Rozměr a druh kol vzadu
10 J x 21 palců, EH2 lehká slitina
Hmotnost
Pohotovostní hmotnost EU (kg)
2045
Max. povolená hmotnost (kg)
2500
Povolené zatížení (kg)
530
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg)
1 185/1 425
Zavazadlový prostor min. (l)
550
Zavazadlový prostor max. (sklopená sedadla) (l)
1600
Hmotnost nebrzděného přívěsu (kg)
750
Hmotnost brzděného přívěsu 8 % (kg)
2400
Hmotnost brzděného přívěsu 12 % (kg)
2400
Spalovací motor
Válce/ventily
6/4
Zdvihový objem (cm³)
2993
Zdvih/vrtání (mm)
90,0/84,0
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min)
375 (510)/6.250
Max. točivý moment (Nm/1/min)
600/2 600-5 950
Kompresní poměr (:1)
9.3
Jízdní výkony
Maximální rychlost (km/h)
250 (285)
Zrychlení 0-100 km/h (s)
4.1
Spotřeba paliva
Město (l/100 km)
13,5-12,8
Mimo město (l/100 km)
9,1-8,8
Kombinovaná (l/100 km)
10.5
Emise CO₂ (g/km)
239
Objem palivové nádrže cca (l)
65
Kola
Rozměr pneumatik vpředu
255/40 ZR21
Rozměr pneumatik vzadu
265/40 ZR21
Rozměr a druh kol vpředu
9,5 J x 21 palců, EH2 lehká slitina
Rozměr a druh kol vzadu
10 J x 21 palců, EH2 lehká slitina

BMW X3 M, technické údaje

M MODELY BMW X3, TECHNICKÉ ÚDAJE.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW X3 M:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 239

  BMW X3 M Competition:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 239

  BMW X3 M40i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 207–206

  BMW X3 M40d:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,5–6,4
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 172–169

  Informace o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a od společnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo a na https://dat.de/co2.

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech autorizovaných dealerů BMW a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.