VÝKON DOSUD NEMĚL K DISPOZICI TOLIK PROSTORU.

Impozantní design BMW X5 M.

VÝKON DOSUD NEMĚL K DISPOZICI TOLIK PROSTORU.

Impozantní design BMW X5 M.

Sportovní vůz, do kterého se pohodlně vejde pět osob. Všestranný vůz, jehož autoritativní vzhled zaručuje příval adrenalinu. SAV, jehož design již na první pohled vyzařuje divoký temperament. Protiklady, které v sobě BMW X5 M nenásilně spojuje. Z tohoto vozu je jasně patrná jeho mimořádná výkonnost, současně je ale připraven poskytnout takový komfort, jaký byste od sportovního vozu neočekávali.

VÝKON DOSUD NEMĚL K DISPOZICI TOLIK PROSTORU.Impozantní design BMW X5 M.

Sportovní vůz, do kterého se pohodlně vejde pět osob. Všestranný vůz, jehož autoritativní vzhled zaručuje příval adrenalinu. SAV, jehož design již na první pohled vyzařuje divoký temperament. Protiklady, které v sobě BMW X5 M nenásilně spojuje. Z tohoto vozu je jasně patrná jeho mimořádná výkonnost, současně je ale připraven poskytnout takový komfort, jaký byste od sportovního vozu neočekávali.

DESIGN EXTERIÉRU.

Široký přední nárazník okamžitě upoutá vaši pozornost. Velké otvory nasávání vzduchu svědčí o výkonné pohonné jednotce, která se nemůže dočkat, až vyrazí vpřed. Maska chladiče M ve tvaru ledvinek je lemována chromovým rámečkem. Nápadné světlomety svedou váš pohled k bokům, kde obvodová linie a působivé boční prolisy pomáhají vytvářet siluetu ve tvaru klínu a podtrhují tak majestátní vzhled vozu. Zadní část vozu BMW X5 M se rozdělena horizontálními liniemi, které vytvářejí dynamičtější styl a zdůrazňují široký postoj. Dva páry chromovaných koncovek výfuku pod zadním spojlerem a difuzor jsou inspirovány světem motorsportu. Vůz BMW X5 M má ideální výbavu pro sportovní ambice – a současně nabízí každodenní praktičnost a proporce, které očekáváte modelu BMW X.

I VÝKON MŮŽE BÝT ATRAKTIVNÍ.

I VÝKON MŮŽE BÝT ATRAKTIVNÍ.

Design vozu BMW X5 M ve filmu.

DESIGN INTERIÉRU.

Třída sama pro sebe: Ve voze BMW X5 M se luxus setkává se sportovním charakterem. Variabilní interiér současně nabízí vysokou úroveň praktičnosti. Volitelná M sportovní sedadla v provedení z jemné kůže „Merino“ s propracovaným kontrastním prošíváním okamžitě upoutají vaši pozornost. Kombinace jemné kůže „Merino“ a čalounění stropu „Alcantara“ poskytuje fascinující kontrasty. To je jen jeden příklad toho, jak mohou exkluzivní nabídky z kolekce BMW Individual dodat interiéru ještě vytříbenější vzhled.
Přístrojová deska a ovládací prvky se vyznačují příkladnou ergonomií. Matné chromové prvky a obložení interiéru z kvalitního dřeva nebo karbonu dodávají interiéru jedinečnou atmosféru. M řadicí páka a voliče jízdních režimů na středové konzole jsou jasně orientovány na řidiče. Pádla řazení na M koženém volantu zajišťují ještě lepší zážitek z jízdy a díky vyvýšené poloze sedadel má řidič skvělý přehled o okolí vozu. Interiér vozu BMW X5 M v sobě dokonale spojuje prvky BMW M a modelů BMW X. Výsledkem je velkorysá prostornost. Pohodlí je zaručeno. Příval adrenalinu rovněž.

M SPORTOVNÍ SEDADLA.

Exkluzivní M sportovní sedadla odrážejí dynamiku exteriéru vozidla v jeho interiéru. Řidič a spolujezdec se mohou pohodlně opřít do celokožených sedadel s embosovaným logem M na opěrce hlavy. I během velmi dlouhých cest vám komfortní sedadla s dokonalým bočním vedením a ergonomicky tvarovanou ramenní částí zaručí optimální boční oporu za všech okolností. Velmi pohodlná sedadla jsou navržena tak, aby odpovídala mimořádně sportovnímu výkonu vozu a nabízela nejvyšší úroveň pohodlí i na dlouhých cestách. Integrované opěrky hlavy zvýrazňují sportovní vzhled. Sedadla jsou dodávána s řadou možností nastavení, včetně elektronického nastavení hloubky sedáku, výšky opěrky hlavy a šířky opěradla. Výrazně tvarovaná horní část opěradla sedadlo opticky odlehčuje. Tento dojem je umocněn také kontrastní částí opěradla. Dvojité švy v kontrastní barvě dodávají sedadlům velmi exkluzivní vzhled a zvýrazňují čalounění sedadel z kůže „Merino“.

KOKPIT.

Jednoduché tvary, špičková ergonomie a bezkonkurenční výhled: Uvnitř BMW X5 M se řidič a spolujezdec změní na piloty. Sedadla, která nabízí mimořádnou stabilitu i v nejostřejších zatáčkách, poskytují díky své vyvýšené poloze jasný přehled o tom, co se děje před vozidlem. A s přímým přístupem k nejdůležitějším funkcím. M kožený volant zaručuje absolutní kontrolu a nepostrádá ani pádla řazení, která vás budou inspirovat ke sportovní jízdě. Pomocí tlačítek M Drive lze aktivovat M jízdní režimy pro maximální radost z jízdy. Dokonalý přehled v každé situaci zajišťuje Head-Up displej se speciálními M funkcemi, jako je například ukazatel doporučeného rychlostního stupně, který řidiče diskrétně upozorní na ideální moment pro změnu rychlostního stupně. Stejně jako v motorsportu, avšak v naprostém pohodlí. Klimatizace, navigace a rádio jsou umístěny napravo od řidiče, což znamená, že i spolujezdec může všechny funkce snadno ovládat.

KOLA.

Vůz BMW X5 M je standardně dodáván s 20" M koly z lehkých slitin „Double-spoke 611 M“. Přední pneumatiky 285/40 R20 Y a zadní pneumatiky 325/35 R20 Y nabízejí prvotřídní přilnavost, přímou odezvu a dokonalé ovládání vozidla. Volitelná 21" M kola z lehkých slitin „Double-spoke 612 M“ vyzařují sílu a charakter, ať se na ně díváte z kteréhokoli úhlu. Obě varianty kol, 20" i 21", jsou v lesklém provedení s propracovaným designem a atraktivním dvoubarevným designem.

BMW INDIVIDUAL.

V každém detailu se skrývá jedinečnost charakteru – esence skutečné exkluzivity. Vyjádřete naplno svoji touhu po dokonalosti. A to výbavou BMW Individual pro vůz BMW X5 M.

 • Laky BMW Individual

  Elegance se spojuje s maximálním výkonem – nový vůz BMW X5 M v metalickém laku BMW Individual „Pyrite Brown“. Díky mikroskopické pigmentaci Xirallic® jinak světlehnědý povrch získává na přímém světle ušlechtilý stříbřitý lesk. Jde o neobyčejně luxusní efekt. Efekt, který vytváří fascinující kontrast díky majestátním rozměrům a působivému vzhledu tohoto vozu. Ti, kteří chtějí svému vozu BMW X5 M dát odlišný charakter, si mohou zvolit ještě další jedinečný odstín – metalický lak BMW Individual „Azurite Black“.

 • BMW Individual kůže „Merino“

  Individuální luxus, na pohled i dotek: BMW X5 M stanovuje zcela nová měřítka také v interiéru. Zvláště neodolatelnými prvky od BMW Individual jsou jemná kůže „Merino“ v barvě „Criollo Brown“, přístrojový panel potažený černou kůží a čalounění stropu „Alcantara“ v barvě „Smoke White“, které vytváří vzrušující kontrast. Můžete se těšit na jedinečný luxusní dojem. Další dostupné barvy pro vysoce kvalitní jemnou BMW Individual kůži „Merino“ vám umožní kompletní individualizaci vašeho BMW X5 M. Která barva nejlépe vystihuje váš jedinečný charakter?

 • Obložení interiéru BMW Individual

  Celá škála dokonalých barev: obložení interiéru BMW Individual v černém provedení „Piano Finish Black“ s působivě tmavým leskem vytváří zářivý kontrast k hedvábně matné jemné kůži „Merino“ v barvě „Criollo Brown“. Obložení z kvalitního, ručně vybíraného a ručně zpracovaného dřeva BMW Individual je stejně tak okouzlující: ať už jde o nezaměnitelnou kresbu provedení „Sen Light Brown“ nebo vzrušující barvu „Ash Vulcano Brown“.

 • Další prvky výbavy BMW Individual

  Kožené čalounění přístrojové desky BMW Individual dodává propracovanosti interiéru zcela nový rozměr. V závislosti na výběru jemné kůže BMW Individual „Merino“ jsou zvolené prvky v tmavých barvách „Black“ nebo „Scotch Dark“.
  S chladicí schránkou BMW Individual je požitek z jízdy ještě příjemnější. Rychle a snadno se vyjímá, takže podle potřeby můžete mít k dispozici celý zavazadlový prostor.