BMW X5 M Competition F95 2020 SUV BMW X5 M Competition v metalickém laku Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního jízdního podhledu z boku
Cena vč. DPH2 594 800 Kč
PerformanceAž 625 koní (460 kW)
Motor a druh palivaBenzín

THE X5 M

BMW X5 M Competition F95 2020 SUV BMW X5 M Competition v metalickém laku Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního jízdního podhledu z boku

M MODELY BMW X5.

Cena vč. DPH2 594 800 Kč
PerformanceAž 625 koní (460 kW)
Motor a druh palivaBenzín

  BMW X5 M Competition, BMW X5 M, BMW X5 M50i.

  M modely BMW X5 dokazují svoji dominanci mohutnými proporcemi, exkluzivními M designovými prvky a zcela výjimečnými výkony. Vyzkoušejte čtyři extrovertní vozy Sports Activity Vehicle (SAV): modely BMW X5 M50i zaujmou jedinečnou kombinací výkonu, komfortu a hospodárnosti. BMW X5 M s pohonem M xDrive nadchne luxusním interiérem a jízdní dynamikou definovanou závodními geny. Adrenalinem nabité zážitky z jízdy, které dostávají další náboj v ještě výkonnějším a okázalejším BMW X5 M Competition s pohonem M xDrive.  Více informací

  SROVNÁNÍ M MODELŮ BMW X5 M.

  Přehled nejdůležitějších prvků pro jízdní dynamiku: pohon, podvozek a výkon motoru.

  BMW X5 M COMPETITION.

  Maximální jízdní dynamika a prvotřídní exkluzivita.
  BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  BMW X5 M

  Jízdní dynamika a exkluzivita nejvyšší úrovně.
  BMW X5 M F95 2020 SUV v metalické barvě Mineral White (bílá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  BMW X5 M50i

  Působivý výkon se sportovně exkluzivním stylem.
  BMW X5 M50i G05 2018 v metalické barvě Carbon Black (černá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
  • BMW X5 M COMPETITION.
  • BMW X5 M
  • BMW X5 M50i

  BMW X5 M COMPETITION A BMW X5 M – ZAMĚŘENÍ NA VÝKON.

  Inspirace motorsportem: přehled technologií hnacího ústrojí a podvozku.

  Výjimečný výkon a dynamika BMW X5 M Competition a BMW X5 M stojí na souboru pečlivě vyvinutých technologií pohonného ústrojí a podvozku pocházejících z motorsportu. Ať už pohodlně cestujete, nebo si užíváte na okruhu, mimořádná přesnost a agilita v každém okamžiku definují typický pocit z jízdy s vozem divize M.
  Vysokovýkonný zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo BMW X5 M Competition F95 2020 SUV

  Vysokovýkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo.

  Nejnovější verze vysokovýkonného zážehového 8válce M TwinPower Turbo poskytuje nejvyšší úroveň jízdní dynamiky. Vysokootáčková jednotka produkuje až 460 kW (625 k). Dvě turbodmychadla spojená s motorem kříženými výfukovými svody zajišťují extrémně rychlou odezvu na pohyby plynového pedálu. Motor V8 je současně navržen pro extrémní zatížení při použití na závodním okruhu.

  M specifický podvozek BMW X5 M Competition F95 2020 SUV

  M specifický podvozek.

  Součástí M specifického podvozku je Aktivní M diferenciál, který významným způsobem zvyšuje dynamický potenciál vozu. Spolu se třemi jízdními režimy COMFORT, SPORT a SPORT+ si můžete vybrat mezi třemi různými nastaveními stabilizačního systému (DSC), a tím přizpůsobit podporu elektroniky podvozku vámi preferovanému stylu jízdy.
  BMW X5 M Competition s M xDrive metalický lak Marina Bay Blue (modrá) F95 2020 SUV detail zádi

  M xDrive.

  Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních cestách, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi dvěma verzemi 4WD a 4WD Sport.
  8stupňová převodovka M Steptronic s logikou řazení Drivelogic BMW X5 M Competition F95 2020 SUV interiér detail volič převodovky

  8stupňová převodovka M Steptronic Sport s logikou řazení Drivelogic.

  Osmistupňová převodovka M Steptronic Sport s řízením Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: od extrémně dynamického až po výjimečně komfortní a hladké, směřující ke snížení spotřeby paliva. S pomocí voliče převodovky nebo páček řazení na volantu můžete řadit manuálně, nebo lze přepnout do režimu automatického řazení a nechat převodovku pracovat samostatně.
  BMW X5 M Competition s M Servotronic F95 2020 SUV palubní deska

  M Servotronic.

  Řízení M Servotronic se přizpůsobuje aktuální rychlosti a zajišťuje tak v každé jízdní situaci optimální účinek posilovače. Současně přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M automobily specificky nastaven a nabízí možnost volby jedné ze dvou charakteristik.
  M dvoudílné brzdy BMW X5 M Competition F95 2020 SUV detail

  M dvoudílné brzdy.

  Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Modře lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem vysokovýkonných M specifických brzd.
  M sportovní výfukový systém BMW X5 M Competition metalický lak Marina Bay Blue (modrá) F95 2020 SUV pohled zezadu

  M sportovní výfukový systém.

  M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované voličem jízdních režimů jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je prioritou spíše tlumený zvukový projev.

  BMW X5 M COMPETITION – DESIGN.

  Fascinující M designové prvky exteriéru a interiéru.

  Preciznost v každém detailu: BMW X5 M Competition vysílá signál nejen o vynikajících dynamických schopnostech, ale také o svém progresivním designu. Výrazné prvky v černé barvě od M masky chladiče ve tvaru ledvinek až po koncovky výfuku doplňují dynamický vzhled tohoto vysokovýkonného SAV. V interiéru orientovaném na řidiče podtrhují exkluzivní sportovní charakter M prvky, jako jsou M multifunkční sedadla s osvětleným logem X5 M a integrovanými opěrkami hlavy nebo M specifický volič převodovky.
  BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
  M specifická maska ve tvaru ledvinek BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) detail

  M specifická maska ve tvaru ledvinek.

  M specificky tvarovaná maska chladiče ve tvaru ledvinek s černými dvojitými lamelami a černým rámečkem je doplněna logem X5 M a umocňuje tak výrazný sportovní charakter vozu.
  M boční ozdobné prvky BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) exteriér

  Černé M boční ozdobné prvky.

  M boční ozdobné žábry na předních blatnících s integrovaným logem X5 M jsou u modelu X5 M Competition vyvedeny v černé barvě.
  Kryty zpětných zrcátek v leskle černém provedení BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) exteriér

  Kryty zpětných zrcátek v leskle černém provedení.

  Leskle černé kryty zpětných zrcátek dodávají modelu X5 M Competition výjimečně sportovní charakter.
  Koncovky výfuku v provedení černý chrom BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) exteriér

  Koncovky výfuku v provedení černý chrom

  Exkluzivní specifické koncovky výfuku M Competition v černě chromovaném provedení jsou umístěny vlevo a vpravo kolem zadního difuzoru a podkreslují výjimečně sportovní dynamiku.
  Prahové lišty s nápisem „X5 M Competition“ BMW X5 M Competition F95 2020 SUV exteriér

  Prahové lišty s nápisem „X5 M Competition“.

  Vy a váš spolujezdec vpředu budete při nastupování do vozu uvítáni osvětlenými prahovými lištami s nápisem X5 M Competition. Nápis na černých krytech prahových lišt vpředu vlevo a vpravo posiluje dojem kvality a exkluzivity.
  M multifunkční sedadla s celokoženým čalouněním Merino BMW X5 M Competition F95 2020 SUV interiér

  M multifunkční sedadla.

  M multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce vpředu v exkluzivním designu s osvětleným logem X5 M na opěrce hlavy odrážejí sportovní vzhled vozidla. Nízko položené sedáky a výrazné bočnice zdůrazňují sportovní vzhled skořepinových sedadel a zajišťují vynikající oporu těla. Spolu s kompletními možnostmi nastavení nabízejí maximální komfort.
  Kolenní opěrky BMW X5 M Competition F95 2020 SUV interiér

  Kolenní opěrky.

  Středová konzola BMW X5 M Competition je doplněna měkčenými opěrkami kolen pro řidiče a spolujezdce vpředu, které poskytnou další boční oporu. Ta přijde vhod zejména při velmi sportovní jízdě.
  M bezpečnostní pásy BMW X5 M Competition F95 2020 SUV interiér

  M bezpečnostní pásy.

  M bezpečnostní pásy jsou vybavené předpínači a omezovači tahu. Mají vyšitou exkluzivní M trikoloru a dokreslují výjimečně kvalitní a sportovní vzhled interiéru.
  M volič převodovky s přepínačem Drivelogic BMW X5 M Competition F95 2020 SUV interiér

  M volič převodovky s přepínačem Drivelogic.

  M volič převodovky v novém designu s přepínačem Drivelogic a tlačítkem P se extrémně snadno používá a přesně padne do ruky řidiče.
  M specifický přístrojový panel BMW X5 M Competition F95 2020 SUV palubní deska

  M specifický přístrojový panel.

  Plně digitální M specifický přístrojový panel vám poskytuje všechny relevantní informace včetně možnosti upravit si výběr zobrazeného obsahu. Navíc si můžete v režimu M View zvolit pouze zobrazení základních informací, takže při vysoce sportovní jízdě nebudete nijak rušeni.
  M maska ve tvaru ledvinek BMW X5 M Mineral White (bílá) F95 2020 SUV pohled zepředu
  M boční ozdobné prvky BMW X5 M Mineral White (bílá) F95 2020 detail
  Kryty vnějších zpětných zrcátek BMW X5 M Mineral White (bílá) F95 2020 SUV detail
  21'' M kola z lehké slitiny Bicolour Orbit Grey BMW X5 M Mineral White (bílá) F95 2020 SUV detail
  Zadní nárazník BMW X5 M Mineral White (bílá) F95 2020 SUV pohled zezadu
  M kožený volant s kontrastním prošíváním BMW X5 M F95 2020 SUV palubní deska
  M multifunkční sedadla s logem X5 M BMW X5 M F95 2020 SUV interiér
  Celokožené čalounění Merino BMW X5 M F95 2020 SUV interiér

  DESIGN BMW X5 M.

  Prvotřídní až do nejmenšího detailu. Od rámečku mohutné M masky ve tvaru ledvinek, přes M boční ozdobné prvky a kryty zrcátek až po koncovky výfuku a logo M na zádi – chromované designové prvky dodávají exteriéru BMW X5 M sportovní a přitom elegantní výraz. Dojem výkonnosti posilují také velká 21'‘ kola z lehké slitiny v provedení Bicolour Orbit Grey. Exkluzivní charakter pokračuje i v interiéru. Počínaje osvětlenými prahovými lištami s logem X5 M v provedení broušený chrom se v interiéru objevují další exkluzivní detaily, jako je M kožený volant s kontrastním prošíváním nebo M multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce čalouněná elegantní jemnozrnnou kůží Merino. Výjimečnou atmosféru dotváří bohatá výbava, do níž patří například BMW Live Cockpit Professional s 12,3'' kontrolním displejem s vysokým rozlišením a plně digitálním 12,3'' přístrojovým panelem.

  BMW X5 M50i – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a designové prvky BMW X5 M50i.

  Sportovní BMW X5 M50i s pečlivě naladěným pohonem a podvozkem a exkluzivními M designovými prvky promění každou cestu v neopakovatelný zážitek. Inovativní technologie, jako třeba laserové světlomety BMW Laserlight, zajišťují při jízdě v noci ideální viditelnost, zatímco inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive zaručuje stabilitu a maximální trakci na každém povrchu.

  BMW X5 M50i a M50d G05 2018 SUV metalický lak Carbon black (černá) tříčtvrteční pohled zepředu
  Zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo BMW X5 M50i G05 2018 SUV

  BMW X5 M50i.

  Zážehový 8válec M TwinPower Turbo modelu BMW X5 M50i kombinuje dvě turbodmychadla s plně variabilním rozvodem ventilů Valvetronic a vysokotlakým přímým vstřikováním paliva. Výsledkem je největší výkon 390 kW (530 k) a maximální točivý moment 750 Nm. Obě turbodmychadla jsou umístěna úhledně mezi řadami válců.

  BMW X5 M50i a M50d s Adaptivním M podvozkem metalický lak Carbon black (černá) G05 2018 SUV detail na kolo

  Adaptivní M podvozek.

  Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Řidič může pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit také vlastnosti podvozku s ohledem na preferovaný styl jízdy – od komfortního až po extrémně sportovní s výrazně agilním ovládáním.