BMW X5 M Competition F95 2020 SUV BMW X5 M Competition v metalickém laku Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního jízdního podhledu z boku
Cena3 409 900 Kč
PerformanceAž 625 koní (460 kW)
Motor a druh palivaBenzín

M MODELY BMW X5.

BMW X5 M Competition F95 2020 SUV BMW X5 M Competition v metalickém laku Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního jízdního podhledu z boku

BMW X5 M Competition, BMW X5 M, BMW X5 M50i.

Cena3 409 900 Kč
PerformanceAž 625 koní (460 kW)
Motor a druh palivaBenzín
M MODELY BMW X5.BMW X5 M Competition, BMW X5 M, BMW X5 M50i.

  BMW X5 M Competition, BMW X5 M, BMW X5 M50i.

  M modely BMW X5 dokazují svoji dominanci mohutnými proporcemi, exkluzivními M designovými prvky a zcela výjimečnými výkony. Vyzkoušejte čtyři extrovertní vozy Sports Activity Vehicle (SAV): modely BMW X5 M50i zaujmou jedinečnou kombinací výkonu, komfortu a hospodárnosti. BMW X5 M s pohonem M xDrive nadchne luxusním interiérem a jízdní dynamikou definovanou závodními geny. Adrenalinem nabité zážitky z jízdy, které dostávají další náboj v ještě výkonnějším a okázalejším BMW X5 M Competition s pohonem M xDrive.  Více informací

  SROVNÁNÍ M MODELŮ BMW X5 M.

  Přehled nejdůležitějších prvků pro jízdní dynamiku: pohon, podvozek a výkon motoru.

  BMW X5 M COMPETITION

  Maximální jízdní dynamika a prvotřídní exkluzivita.
  BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  BMW X5 M

  Jízdní dynamika a exkluzivita nejvyšší úrovně.
  BMW X5 M F95 2020 SUV v metalické barvě Mineral White (bílá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  BMW X5 M50i

  Působivý výkon se sportovně exkluzivním stylem.
  BMW X5 M50i G05 2018 v metalické barvě Carbon Black (černá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
  • BMW X5 M COMPETITION
  • BMW X5 M
  • BMW X5 M50i

  BMW X5 M COMPETITION A BMW X5 M – ZAMĚŘENÍ NA VÝKON.

  Inspirace motorsportem: přehled technologií hnacího ústrojí a podvozku.

  Výjimečný výkon a dynamika BMW X5 M Competition a BMW X5 M stojí na souboru pečlivě vyvinutých technologií pohonného ústrojí a podvozku pocházejících z motorsportu. Ať už pohodlně cestujete, nebo si užíváte na okruhu, mimořádná přesnost a agilita v každém okamžiku definují typický pocit z jízdy s vozem divize M.
  Vysokovýkonný zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo BMW X5 M Competition F95 2020 SUV

  Vysokovýkonný zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo.

  Nejnovější verze vysokovýkonného zážehového 8válce BMW M TwinPower Turbo poskytuje nejvyšší úroveň jízdní dynamiky. Vysokootáčková jednotka produkuje až 460 kW (625 k). Dvě turbodmychadla spojená s motorem kříženými výfukovými svody zajišťují extrémně rychlou odezvu na pohyby plynového pedálu. Motor V8 je současně navržen pro extrémní zatížení při použití na závodním okruhu.
  M specifický podvozek BMW X5 M Competition F95 2020 SUV

  M specifický podvozek.

  Součástí M specifického podvozku je Aktivní M diferenciál, který významným způsobem zvyšuje dynamický potenciál vozu. Spolu se třemi jízdními režimy COMFORT, SPORT a SPORT+ si můžete vybrat mezi třemi různými nastaveními stabilizačního systému (DSC), a tím přizpůsobit podporu elektroniky podvozku vámi preferovanému stylu jízdy.
  BMW X5 M Competition s M xDrive metalický lak Marina Bay Blue (modrá) F95 2020 SUV detail zádi

  M xDrive.

  Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních cestách, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi dvěma verzemi 4WD a 4WD Sport.
  8stupňová převodovka M Steptronic s logikou řazení Drivelogic BMW X5 M Competition F95 2020 SUV interiér detail volič převodovky

  8stupňová převodovka M Steptronic Sport s logikou řazení Drivelogic.

  Osmistupňová převodovka M Steptronic Sport s řízením Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: od extrémně dynamického až po výjimečně komfortní a hladké, směřující ke snížení spotřeby paliva. S pomocí voliče převodovky nebo páček řazení na volantu můžete řadit manuálně, nebo lze přepnout do režimu automatického řazení a nechat převodovku pracovat samostatně.
  BMW X5 M Competition s M Servotronic F95 2020 SUV palubní deska

  M Servotronic.

  Řízení M Servotronic se přizpůsobuje aktuální rychlosti a zajišťuje tak v každé jízdní situaci optimální účinek posilovače. Současně přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M automobily specificky nastaven a nabízí možnost volby jedné ze dvou charakteristik.
  M dvoudílné brzdy BMW X5 M Competition F95 2020 SUV detail

  M dvoudílné brzdy.

  Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Modře lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem vysokovýkonných M specifických brzd.
  M sportovní výfukový systém BMW X5 M Competition metalický lak Marina Bay Blue (modrá) F95 2020 SUV pohled zezadu

  M sportovní výfukový systém.

  M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované voličem jízdních režimů jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je prioritou spíše tlumený zvukový projev.

  BMW X5 M COMPETITION – DESIGN.

  Fascinující M designové prvky exteriéru a interiéru.

  Preciznost v každém detailu: BMW X5 M Competition vysílá signál nejen o vynikajících dynamických schopnostech, ale také o svém progresivním designu. Výrazné prvky v černé barvě od M masky chladiče ve tvaru ledvinek až po koncovky výfuku doplňují dynamický vzhled tohoto vysokovýkonného SAV. V interiéru orientovaném na řidiče podtrhují exkluzivní sportovní charakter M prvky, jako jsou M multifunkční sedadla s osvětleným logem X5 M a integrovanými opěrkami hlavy nebo M specifický volič převodovky.
  BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
  M specifická maska ve tvaru ledvinek BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) detail

  M specifická maska ve tvaru ledvinek.

  M specificky tvarovaná maska chladiče ve tvaru ledvinek s černými dvojitými lamelami a černým rámečkem je doplněna logem X5 M a umocňuje tak výrazný sportovní charakter vozu.
  M boční ozdobné prvky BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) exteriér

  Černé M boční ozdobné prvky.

  M boční ozdobné žábry na předních blatnících s integrovaným logem X5 M jsou u modelu X5 M Competition vyvedeny v černé barvě.
  Kryty zpětných zrcátek v leskle černém provedení BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) exteriér

  Kryty zpětných zrcátek v leskle černém provedení.

  Leskle černé kryty zpětných zrcátek dodávají modelu X5 M Competition výjimečně sportovní charakter.
  Koncovky výfuku v provedení černý chrom BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) exteriér

  Koncovky výfuku v provedení černý chrom

  Exkluzivní specifické koncovky výfuku M Competition v černě chromovaném provedení jsou umístěny vlevo a vpravo kolem zadního difuzoru a podkreslují výjimečně sportovní dynamiku.
  Prahové lišty s nápisem „X5 M Competition“ BMW X5 M Competition F95 2020 SUV exteriér

  Prahové lišty s nápisem „X5 M Competition“.

  Vy a váš spolujezdec vpředu budete při nastupování do vozu uvítáni osvětlenými prahovými lištami s nápisem X5 M Competition. Nápis na černých krytech prahových lišt vpředu vlevo a vpravo posiluje dojem kvality a exkluzivity.
  M multifunkční sedadla s celokoženým čalouněním Merino BMW X5 M Competition F95 2020 SUV interiér

  M multifunkční sedadla.

  M multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce vpředu v exkluzivním designu s osvětleným logem X5 M na opěrce hlavy odrážejí sportovní vzhled vozidla. Nízko položené sedáky a výrazné bočnice zdůrazňují sportovní vzhled skořepinových sedadel a zajišťují vynikající oporu těla. Spolu s kompletními možnostmi nastavení nabízejí maximální komfort.
  Kolenní opěrky BMW X5 M Competition F95 2020 SUV interiér

  Kolenní opěrky.

  Středová konzola BMW X5 M Competition je doplněna měkčenými opěrkami kolen pro řidiče a spolujezdce vpředu, které poskytnou další boční oporu. Ta přijde vhod zejména při velmi sportovní jízdě.
  M bezpečnostní pásy BMW X5 M Competition F95 2020 SUV interiér

  M bezpečnostní pásy.

  M bezpečnostní pásy jsou vybavené předpínači a omezovači tahu. Mají vyšitou exkluzivní M trikoloru a dokreslují výjimečně kvalitní a sportovní vzhled interiéru.
  M volič převodovky s přepínačem Drivelogic BMW X5 M Competition F95 2020 SUV interiér

  M volič převodovky s přepínačem Drivelogic.

  M volič převodovky v novém designu s přepínačem Drivelogic a tlačítkem P se extrémně snadno používá a přesně padne do ruky řidiče.
  M specifický přístrojový panel BMW X5 M Competition F95 2020 SUV palubní deska

  M specifický přístrojový panel.

  Plně digitální M specifický přístrojový panel vám poskytuje všechny relevantní informace včetně možnosti upravit si výběr zobrazeného obsahu. Navíc si můžete v režimu M View zvolit pouze zobrazení základních informací, takže při vysoce sportovní jízdě nebudete nijak rušeni.
  M maska ve tvaru ledvinek BMW X5 M Mineral White (bílá) F95 2020 SUV pohled zepředu
  M boční ozdobné prvky BMW X5 M Mineral White (bílá) F95 2020 detail
  Kryty vnějších zpětných zrcátek BMW X5 M Mineral White (bílá) F95 2020 SUV detail
  21'' M kola z lehké slitiny Bicolour Orbit Grey BMW X5 M Mineral White (bílá) F95 2020 SUV detail
  Zadní nárazník BMW X5 M Mineral White (bílá) F95 2020 SUV pohled zezadu
  M kožený volant s kontrastním prošíváním BMW X5 M F95 2020 SUV palubní deska
  M multifunkční sedadla s logem X5 M BMW X5 M F95 2020 SUV interiér
  Celokožené čalounění Merino BMW X5 M F95 2020 SUV interiér

  DESIGN BMW X5 M.

  Prvotřídní až do nejmenšího detailu. Od rámečku mohutné M masky ve tvaru ledvinek, přes M boční ozdobné prvky a kryty zrcátek až po koncovky výfuku a logo M na zádi – chromované designové prvky dodávají exteriéru BMW X5 M sportovní a přitom elegantní výraz. Dojem výkonnosti posilují také velká 21'‘ kola z lehké slitiny v provedení Bicolour Orbit Grey. Exkluzivní charakter pokračuje i v interiéru. Počínaje osvětlenými prahovými lištami s logem X5 M v provedení broušený chrom se v interiéru objevují další exkluzivní detaily, jako je M kožený volant s kontrastním prošíváním nebo M multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce čalouněná elegantní jemnozrnnou kůží Merino. Výjimečnou atmosféru dotváří bohatá výbava, do níž patří například BMW Live Cockpit Professional s 12,3'' kontrolním displejem s vysokým rozlišením a plně digitálním 12,3'' přístrojovým panelem.

  BMW X5 M50i – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a designové prvky BMW X5 M50i.

  Sportovní BMW X5 M50i s pečlivě naladěným pohonem a podvozkem a exkluzivními M designovými prvky promění každou cestu v neopakovatelný zážitek. Inovativní technologie, jako třeba laserové světlomety BMW Laserlight, zajišťují při jízdě v noci ideální viditelnost, zatímco inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive zaručuje stabilitu a maximální trakci na každém povrchu.

  BMW X5 M50i a M50d G05 2018 SUV metalický lak Carbon black (černá) tříčtvrteční pohled zepředu
  Zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo BMW X5 M50i G05 2018 SUV

  BMW X5 M50i.

  Zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo modelu BMW X5 M50i kombinuje dvě turbodmychadla s plně variabilním rozvodem ventilů Valvetronic a vysokotlakým přímým vstřikováním paliva. Výsledkem je největší výkon 390 kW (530 k) a maximální točivý moment 750 Nm. Obě turbodmychadla jsou umístěna úhledně mezi řadami válců.
  BMW X5 M50i a M50d s Adaptivním M podvozkem metalický lak Carbon black (černá) G05 2018 SUV detail na kolo

  Adaptivní M podvozek.

  Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Řidič může pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit také vlastnosti podvozku s ohledem na preferovaný styl jízdy – od komfortního až po extrémně sportovní s výrazně agilním ovládáním.
  BMW X5 M50i a M50d s Integrálním aktivním řízením G05 2018 SUV palubní deska

  Integrální aktivní řízení.

  Integrální aktivní řízení kombinuje v závislosti na úhlu natočení volantu proměnný převod řízení s aktivním řízením zadních kol. V nižších rychlostech se zadní kola natáčejí opačně než přední. Tím se usnadňuje manévrování a zlepšuje agilita. Od rychlosti přibližně 60 až 80 km/h se zadní kola natáčejí stejným směrem jako přední. Tím se zvyšuje stabilita a zlepšuje komfort.
  BMW X5 M50i a M50d s převodovkou Steptronic Sport G05 2018 SUV Interiér

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  8stupňová převodovka Steptronic Sport se vyznačuje mimořádně sportovním řazením, a to jak v automatickém, tak manuálním režimu pomocí voliče nebo řadicích páček na volantu – pro komfortní či relaxovaný jízdní styl. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  BMW X5 M50d s BMW xDrive G05 2018 SUV pohled zezadu

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.
  M sportovní výfukový systém BMW X5 M50i a M50d G05 2018 SUV detail pohledu zezadu

  M sportovní výfukový systém.

  Režimy SPORT a SPORT+ aktivované prostřednictvím tlačítek jízdní dynamiky jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních režimech je prioritou spíše tlumený zvuk motoru.
  Laserové světlomety BMW Laserlight BMW X5 M50i a M50d metalický lak Carbon black (černá) G05 2018 SUV pohled zepředu

  Laserové světlomety BMW Laserlight.

  Laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel a v závislosti na rychlosti jízdy vyzařují světlo do vzdálenosti až 600 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Optimální viditelnost ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré značení X a nápis BMW Laserlight podtrhují vysoké technologické standardy vozu.
  Kryty vnějších zpětných zrcátek BMW X5 M50i a M50d G05 2018 SUV metalický lak Carbon black (černá) detailní pohled

  M specifické ozdobné prvky v barvě Cerium Grey.

  BMW X5 M50i specifickými M ozdobnými prvky v exkluzivní charakteristické barvě Cerium Grey poukazují na svůj sportovní původ. Kromě BMW masky ve tvaru ledvinek a vstupů vzduchu v předním nárazníku patří mezi nezaměnitelné designové prvky také kryty vnějších zpětných zrcátek a M střešní spoiler. Celek doplňují lichoběžníkové koncovky výfuku a nápis M na výrazně tvarované zádi v šedé barvě Cerium Grey.
  M kola z lehké slitiny 747 M BMW X5 M50i a M50d metalický lak Carbon black (černá) G05 2018 SUV

  M kola z lehké slitiny 747 M.

  22'' M kola z lehké slitiny 747 M jsou působivým doplňkem BMW X5 M50i. Jsou navržena v designu s paprsky ve tvaru V a lakována M charakteristickou šedou barvou Cerium Grey. Dotvářejí sportovní a autoritativní výraz obou modelů SAV.
  Rámečky koncovek výfuku a zadní difuzor BMW X5 M50d metalický lak Carbon black (černá) G05 2018 SUV

  Rámečky koncovek výfuku a zadní difuzor.

  Expresivní detaily, jako jsou lichoběžníkové koncovky výfuku v charakteristické barvě Cerium Grey a zadní difuzor v barvě karoserie, mimořádně účinně podtrhují sportovní charakter BMW X5 M50i.
  M kožený volant BMW X5 M50i a M50d 2018 G05 SUV palubní deska

  M kožený volant.

  Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.
  M hliníkové obložení interiéru Aluminium Tetragon BMW X5 M50i a M50d G05 2018 SUV interiér

  M hliníkové obložení interiéru Aluminium Tetragon.

  Sportovní a exkluzivní charakter interiéru BMW X5 M50i je zdůrazněn do detailů propracovaným M hliníkovým obložením interiéru Aluminium Tetragon, M koženým volantem a M specifickým přístrojovým panelem.

  M MODELY BMW X5: ASISTENČNÍ SYSTÉMY & DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE.

  M modely BMW X5 zaujmou nejen svojí dynamikou a designem, ale nabízejí také širokou paletu asistenčních systémů a inteligentních funkcí. Inovativní výbava, jako je například BMW Digitální klíč, jasně ilustrují výjimečný komfort těchto vozů ještě před nastoupením. Pokrokové asistenční systémy vám pomáhají nejen během jízdy, ale také po příjezdu do cíle během parkování. Díky výbavě BMW Live Cockpit Professional a specifickému M Head-Up Displeji máte klíčové informace neustále na očích, přitom máte k dispozici hlasový asistent BMW Intelligent Personal Assistant, který je připraven vám po celou dobu cesty poskytnout rady a pomoc.
  Driving Assistant Professional M modely BMW X5 F95 2020 G05 2018 SUV interiér

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant obsahuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
  Parkovací asistent Plus M modely BMW X5 F95 2020 G05 2018 SUV interiér

  Parkovací asistent Plus.

  Parkovací asistent Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, 3D Remote View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, Parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.
  BMW Intelligent Personal Assistant M modely BMW X5 F95 2020 G05 2018 SUV interiér

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i vaším osobním expertem na váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat.
  BMW Head-Up Displej M modely BMW X5 F95 2020 SUV Interiér

  M specifický Head-Up Displej.

  Barevný BMW Head-Up Displej včetně M specifického zobrazení* promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, který se tak může plně soustředit na řízení. Head-Up Displej zobrazuje informace o aktuální rychlosti a v závislosti na výbavě navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb. * Součást výbavy pouze modelů BMW X5 M Competition a BMW X5 M.
  BMW Live Cockpit Professional M modely BMW X5 F95 2020 G05 2018 SUV interiér

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  BMW Klíč s displejem M modely BMW X5 F95 2020 G05 2018 SUV

  Klíč s displejem a logem M.

  BMW klíč s displejem a M logem zobrazuje různé informace o stavu vozu a umožňuje ovládat zvolené funkce pomocí integrovaného dotykového displeje. Umožňuje ovládat funkce vozu komfortně pomocí klíče.

  TECHNICKÉ ÚDAJE M MODELŮ BMW X5.

  BMW X5 M Competition a další modely.

  Výkon motoru v kW (k) při 1/min:  

  460 (625)/6000

  Max. točivý moment v Nm při 1/min:  

  750/1800–5860

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  3,9–3,8

  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná):  

  13,6–13,3

  BMW X5 M Competition F95 2020 SUV v metalické barvě Marina Bay Blue (modrá) pohled zepředu technické údaje
  BMW X5 G05 2018 SUV metalický lak Mineral White (bílá) z tříčtvrtečního pohledu zepředu při jízdě v noci

  THE X5

  BMW X5 je pro větší úroveň bezpečnosti a maximální jízdní dynamiku na každém povrchu vybaveno novými technologiemi, díky nimž přesně ví, kam jedete.

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING M MODELŮ BMW X5.

  BMW FINANCIAL SERVICES BMW PRO M MODELY BMW X5.

  BMW Financial Services pro BMW X5 M Competition F95 2020 SUV tříčtvrteční pohled zezadu statický

  Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí vašim potřebám a přáním.

  BMW SERVICE INCLUSIVE PRO M MODELY BMW X5.

  BMW Service Inclusive žena před BMW dealerstvím

  #whateverhappens. Všestranně bezstarostné cestování: tento balíček nabízí 100% transparentnost a umožňuje snadné řešení servisních potřeb po zvolenou dobu trvání smlouvy nebo počet najetých kilometrů.
   

  • Kontrola vozu v souladu se směrnicemi BMW
  • Výměna mikrofiltru
  • Výměna brzdové kapaliny
  BMW zákaznický servis BMW Služby zaměstnanec mluví se zákaznicí

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X5, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení specialisté BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  Spotřeba paliva a emise CO2 M modelů BMW X5.

  BMW X5 M Competition:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,6–13,3
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 308–303

  BMW X5 M:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,6–13,3
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 308–303

  BMW X5 M50i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,4–11,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 284–266

   

  Uvedené údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp.

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

  Více informací

  Spotřeba paliva & emise CO2.

  • BMW X5 M Competition:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,6–13,3
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 308–303

   BMW X5 M:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,6–13,3
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 308–303

   BMW X5 M50i:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,4–11,6
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 284–266

    

   Uvedené údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp.

   Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.