Max. výkon v kW (k) při 1/min (x)

423 (575)/6000–6500

Max. točivý moment (Nm) při 1/min

750/2 200–5 000

Zrychlení 0–100 km/h v s

4.2

Emise CO2 v g/km

258

BMW X6 M kombinuje typické výkony sportovních vozů BMW M s flexibilitou modelů BMW X. Výkonný zážehový osmiválcový motor M TwinPower Turbo, 8rychlostní převodovka M Steptronic a systém xDrive specifický pro modely M přinášejí maximální radost z jízdy. Standardní 20" nebo volitelná 21" kola z lehkých slitin a působivý design předního i zadního nárazníku zaručují vozu jeho dominantní charakter. Interiér tohoto sportovního coupé zaujme prvotřídními materiály, sportovními sedadly M a širokou škálou detailů v nezaměnitelném designu M. Vysoce výkonné vozidlo nabízející mimořádné zrychlení a ovládání, vynikající pohodlí a neomezenou radost z jízdy.

Testovací jízda BMW

Testovací jízda.

CENÍK VOZŮ BMW X6 M

Ceník vozů BMW*.

Objednat katalog

Katalog vozů BMW.

Konfigurátor

Sestavte si své BMW.

 

* Ceny a výbava: platnost od 1. dubna 2018 pro produkční měsíce duben 2018 až červenec 2018.

NEJLEPŠÍ ČAS NA OKRUHU. I PŘI JÍZDĚ MIMO OKRUH.

Závodní charakteristika.

Díky extrémní dynamice, působivé agilitě a přesnému ovládání nastavuje model BMW X6 M nová měřítka ve svém segmentu. Funkce Launch Control je připravena zajistit dokonalý start. A díky systémům Dynamic Drive, aktivnímu diferenciálu (Dynamic Performance Control) a dynamické kontrole tlumičů (DDC) si můžete přizpůsobit vozidlo tak, aby vyhovovalo aktuálním jízdním podmínkám.

Jízdní dynamika & Hospodárnost

BMW X6 M nabízí koncentrovaný výkon, který systém xDrive specifický pro vozy M přenáší účinně na vozovku. Maximální trakce je zaručena. Standardní 8stupňová samočinná převodovka M Steptronic umožňuje v manuálním i automatickém režimu velmi rychlé řazení. M kompozitové brzdy zaručují mimořádný brzdný výkon, podobně jako v motoristickém sportu. Technologie BMW EfficientDynamics pomáhají spojit ohromující výkon s mimořádnou hospodárností.

Design

Elegantní sportovní coupé s extrémním výkonem. Sestrojeno pro maximální výkony s majestátním charakterem. Připraveno na jakoukoli jízdní situaci. Vždy se má na pozoru před ostrými zatáčkami a novými odlehlými cestami. Jedinečná kombinace: naprosté pohodlí již při nasednutí – a koncentrovaný výkon při sešlápnutí plynového pedálu.