DOPŘEJTE SI VÝKONNÝ DESIGN.

BMW M

Okouzlující design M BMW X6 M.

DOPŘEJTE SI VÝKONNÝ DESIGN.

Okouzlující design M BMW X6 M.

Elegantní sportovní coupé s extrémním výkonem. Sestrojeno pro maximální výkony s majestátním charakterem. Připraveno na jakoukoli jízdní situaci. Vždy se má na pozoru před ostrými zatáčkami a novými odlehlými cestami. Jedinečná kombinace: naprosté pohodlí již při nasednutí – a koncentrovaný výkon při sešlápnutí plynového pedálu.

Kontrolní displej s novým designem uživatelského rozhraní je k dispozici od října 2016.

DOPŘEJTE SI VÝKONNÝ DESIGN.Okouzlující design M BMW X6 M.

Elegantní sportovní coupé s extrémním výkonem. Sestrojeno pro maximální výkony s majestátním charakterem. Připraveno na jakoukoli jízdní situaci. Vždy se má na pozoru před ostrými zatáčkami a novými odlehlými cestami. Jedinečná kombinace: naprosté pohodlí již při nasednutí – a koncentrovaný výkon při sešlápnutí plynového pedálu.

Kontrolní displej s novým designem uživatelského rozhraní je k dispozici od října 2016.

DESIGN EXTERIÉRU.

Přídi dominují velké otvory pro přívod vzduchu a široká mřížka ve tvaru dvou ledvin, jejichž horní oblouky tvoří písmeno M – tyto prvky značí ohromující potenciál vozidla. Dynamický charakter zdůrazněný nápadnými světlomety je podpořen siluetou vozů coupé, bočními prahy M a dvoudílným bočním prolisem. Volitelná 21" kola M z lehkých slitin v masivních podbězích jsou připravena k jízdě. Muskulaturní horní linie je zakončena atraktivním zadním spoilerem. Přímo pod ním je M zadní nárazník a difuzor, po jehož stranách jsou dvojice lesklých koncovek výfuku, které dodávají vozu sportovní vzhled. Budete ohromeni nutkáním nasednout a nastartovat a užít si ten pocit z jízdy v jedné z nejextrémnějších forem – ostrém sportovním voze, který naplňuje tradici vozů M a ve kterém byl každý detail vytvořen s ohledem na maximální výkon.

ODVÁŽNÝ A SEBEJISTÝ VZHLED.

Objevte design M BMW X6 M.

ODVÁŽNÝ A SEBEJISTÝ VZHLED.

Objevte design M BMW X6 M.

DESIGN INTERIÉRU.

Když poprvé spatříte interiér vozu BMW X6 M, vše vám bude hned jasné: Není to jen sedadlo řidiče, které na vás čeká, ale také přístrojová deska, která byla vytvořena tak, aby poskytovala maximální sportovní výkon. Volitelná sportovní M sedadla s perfektním bočním vedením vás přimějí k tomu, že se budete chtít okamžitě vydat do ostrých zatáček. Kožený tříramenný M volant s integrovanými pádly řazení nabízí ideální držení, i když ostře změníte směr jízdy. Řadicí páka M a tlačítka jízdní dynamiky jsou nasměrována na řidiče a umístěna na středové konzole, která je lemována kolenními opěrkami pro vyšší pohodlí, když se při jízdě vydáte až na hranice možností. Toto je sportovní stránka vozu BMW X6 M. Další aspekt je charakterizován exkluzivními materiály, jako je celokožené čalounění „Aragon Brown“ a designové prvky ve vysoce lesklém provedení z karbonu nebo kvalitního dřeva – to jsou jen některé z detailů, které odráží luxusní vlastnosti vozu BMW X6 M.

SPORTOVNÍ M SEDADLA.

Exkluzivní M multifunkční sedadla přenášejí dynamiku vnějšího vzhledu také dovnitř. Řidič a jeho spolujezdec se opírají o kůží čalouněná sedadla s vytlačeným logem M na hlavových opěrkách.

Hluboká sedadla s vysokými bočnicemi a výrazně tvarovaná opěradla jsou zárukou opory v příčném směru i při velmi dynamickém stylu jízdy. Tato sedadla jsou ovšem tvarovaná rovněž tak, aby zajistila potřebný komfort a luxus při dlouhých cestách, a současně svým stylem ladí s celkovým charakterem vozu.

Již jen samotné hlavové opěrky mají sportovní vzhled. Sedadla je možné v širokém rozsahu nastavovat, elektricky lze například měnit jejich hloubku, výšku hlavových opěrek nebo šířku opěradla.

V horní části opěradel sedadel se nachází otvor, který vytváří dojem lehkosti. Tento výraz je podpořen i prostorem pod tímto otvorem, čalouněným kontrastní barvou. Exkluzivitu sedadel čalouněných velmi jemnou kůží BMW Individual Merino dokreslují i dvojité švy v kontrastním provedení.

KOKPIT.

Jednoduché tvary, špičková ergonomie a bezkonkurenční výhled: Díky přístrojové desce vozu BMW X6 M se řidič a spolujezdec změní na piloty. Sedadla, která nabízí mimořádnou stabilitu i v nejostřejších zatáčkách, poskytují díky své vyvýšené poloze jasný přehled o tom, co se děje před vozidlem. A s přímým přístupem k nejdůležitějším funkcím. M kožený volant zaručuje absolutní kontrolu a nepostrádá ani pádla řazení, která vás budou inspirovat ke sportovní jízdě. Pomocí tlačítek M Drive lze aktivovat M jízdní režimy pro maximální radost z jízdy. Dokonalý přehled v každé situaci zajišťuje Head-Up displej se speciálními M funkcemi, jako je například ukazatel doporučeného rychlostního stupně, který řidiče diskrétně upozorní na ideální moment pro změnu rychlostního stupně. Stejně jako v motorsportu, avšak v naprostém pohodlí. Klimatizace, navigace a rádio jsou umístěny napravo od řidiče, což znamená, že i spolujezdec může všechny funkce snadno ovládat.

KOLA.

Vůz BMW X6 M je standardně dodáván s 20" M koly z lehkých slitin „Double-spoke 611 M“. Přední pneumatiky 285/40 R20 Y a zadní pneumatiky 325/35 R20 Y nabízejí prvotřídní přilnavost, přímou odezvu a dokonalé ovládání vozidla. Volitelná 21" M kola z lehkých slitin „Double-spoke 612 M“ vyzařují sílu a charakter, ať se na ně díváte z kteréhokoli úhlu. Obě varianty kol, 20" i 21", jsou v lesklém provedení s propracovaným designem a atraktivním dvoubarevným designem.

BMW INDIVIDUAL.

V každém detailu se skrývá jedinečnost charakteru – esence skutečné exkluzivity. Vyjádřete naplno svoji touhu po dokonalosti. A to výbavou BMW Individual pro vůz BMW X6 M.

Vyjádření osobnosti.

 • Laky BMW Individual

  Maximální sportovní charakter, i když vůz nehybně stojí. Tak se BMW X6 M prezentuje v černém metalickém laku „Azurite Black“ z programu BMW Individual. Speciální vlastnost: na přímém světle obvykle černé plochy odhalují okouzlující nuance černých tónů, čímž dále podtrhují dynamické linie vozu BMW X6 M. Díky hnědému metalickému laku „Pyritte Brown“ nabízí BMW Individual elegantní a přesto fascinující alternativu.

 • Celokožené čalounění BMW Individual Merino

  Nejvyšší možný luxus je vidět i cítit: nové BMW X6 M stanovuje nová měřítka také uvnitř. Vybírat lze z pěti kvalitních variant jemných kůží BMW Individual Merino. Kůže ve světlé barvě Smoke White je neobyčejně působivá zejména ve spojení se střechou čalouněnou alcantarou ve stejném odstínu a přístrojovou deskou potaženou tmavou kůží Scotch. Svůdně světlá barevná kombinace dodává interiéru neobyčejně luxusní atmosféru.

 • Obložení interiéru BMW Individual

  Přirozeně dokonalá souhra: dřevěné výplně Ash Vulcano Brown od BMW Individual vytvářejí fascinující kontrast s jemně matným odstínem jemné kůže BMW Individual Merino v barvě Smoke White. Další ručně vybírané a ručně zpracovávané dřevěné dekorační lišty od BMW Individual jsou neméně působivé – to platí jak pro nádherně vzorované dřevo Sen Light Brown, tak pro elegantní černé lišty Piano Black.

 • Další prvky výbavy BMW Individual

  Novou dimenzi propracovanosti interiéru přináší přístrojová deska čalouněná kůží z programu BMW Individual. V závislosti na zvoleném koženém čalounění jemnou kůží BMW Individual Merino je kožené čalounění přístrojové desky buď v černé barvě Black, nebo v tmavé barvě Scotch.

  Radost z jízdy se zásluhou chladicího boxu BMW Individual rozšíří na další úroveň. Snadno se instaluje i z automobilu vyjímá, takže velikost zavazadlového prostoru se snadno přizpůsobí aktuálním potřebám.