DOPŘEJTE SI VÝKONNÝ DESIGN.

Okouzlující design M BMW X6 M.

DOPŘEJTE SI VÝKONNÝ DESIGN.

Okouzlující design M BMW X6 M.

Elegantní sportovní coupé s extrémním výkonem. Sestrojeno pro maximální výkony s majestátním charakterem. Připraveno na jakoukoli jízdní situaci. Vždy se má na pozoru před ostrými zatáčkami a novými odlehlými cestami. Jedinečná kombinace: naprosté pohodlí již při nasednutí – a koncentrovaný výkon při sešlápnutí plynového pedálu.

DOPŘEJTE SI VÝKONNÝ DESIGN.Okouzlující design M BMW X6 M.

Elegantní sportovní coupé s extrémním výkonem. Sestrojeno pro maximální výkony s majestátním charakterem. Připraveno na jakoukoli jízdní situaci. Vždy se má na pozoru před ostrými zatáčkami a novými odlehlými cestami. Jedinečná kombinace: naprosté pohodlí již při nasednutí – a koncentrovaný výkon při sešlápnutí plynového pedálu.

DESIGN EXTERIÉRU.

Přídi dominují velké otvory pro přívod vzduchu a široká mřížka ve tvaru dvou ledvin, jejichž horní oblouky tvoří písmeno M – tyto prvky značí ohromující potenciál vozidla. Dynamický charakter zdůrazněný nápadnými světlomety je podpořen siluetou vozů coupé, bočními prahy M a dvoudílným bočním prolisem. Volitelná 21" kola M z lehkých slitin v masivních podbězích jsou připravena k jízdě. Muskulaturní horní linie je zakončena atraktivním zadním spoilerem. Přímo pod ním je M zadní nárazník a difuzor, po jehož stranách jsou dvojice lesklých koncovek výfuku, které dodávají vozu sportovní vzhled. Budete ohromeni nutkáním nasednout a nastartovat a užít si ten pocit z jízdy v jedné z nejextrémnějších forem – ostrém sportovním voze, který naplňuje tradici vozů M a ve kterém byl každý detail vytvořen s ohledem na maximální výkon.

ODVÁŽNÝ A SEBEJISTÝ VZHLED.

Objevte design M BMW X6 M.

ODVÁŽNÝ A SEBEJISTÝ VZHLED.

Objevte design M BMW X6 M.

DESIGN INTERIÉRU.

Když poprvé spatříte interiér vozu BMW X6 M, vše vám bude hned jasné: Není to jen sedadlo řidiče, které na vás čeká, ale také přístrojová deska, která byla vytvořena tak, aby poskytovala maximální sportovní výkon. Volitelná sportovní M sedadla s perfektním bočním vedením vás přimějí k tomu, že se budete chtít okamžitě vydat do ostrých zatáček. Kožený tříramenný M volant s integrovanými pádly řazení nabízí ideální držení, i když ostře změníte směr jízdy. Řadicí páka M a tlačítka jízdní dynamiky jsou nasměrována na řidiče a umístěna na středové konzole, která je lemována kolenními opěrkami pro vyšší pohodlí, když se při jízdě vydáte až na hranice možností. Toto je sportovní stránka vozu BMW X6 M. Další aspekt je charakterizován exkluzivními materiály, jako je celokožené čalounění „Aragon Brown“ a designové prvky ve vysoce lesklém provedení z karbonu nebo kvalitního dřeva – to jsou jen některé z detailů, které odráží luxusní vlastnosti vozu BMW X6 M.

SPORTOVNÍ M SEDADLA.

Exkluzivní M sportovní sedadla odrážejí dynamiku exteriéru vozidla v jeho interiéru. Řidič a spolujezdec se mohou pohodlně opřít do celokožených sedadel s embosovaným logem M na opěrce hlavy. I během velmi dlouhých cest vám komfortní sedadla s dokonalým bočním vedením a ergonomicky tvarovanou ramenní částí zaručí optimální boční oporu za všech okolností. Velmi pohodlná sedadla jsou navržena tak, aby odpovídala mimořádně sportovnímu výkonu vozu a nabízela nejvyšší úroveň pohodlí i na dlouhých cestách. Integrované opěrky hlavy zvýrazňují sportovní vzhled. Sedadla jsou dodávána s řadou možností nastavení, včetně elektronického nastavení hloubky sedáku, výšky opěrky hlavy a šířky opěradla. Díky výraznému tvarování zadní části opěradel jsou sedadla opticky odlehčena. Tento dojem je umocněn také kontrastní částí opěradla. Dvojité švy v kontrastní barvě dodávají sedadlům velmi exkluzivní vzhled a zvýrazňují čalounění sedadel z kůže „Merino“.

KOKPIT.

Jednoduché tvary, špičková ergonomie a bezkonkurenční výhled: Díky přístrojové desce vozu BMW X6 M se řidič a spolujezdec změní na piloty. Sedadla, která nabízí mimořádnou stabilitu i v nejostřejších zatáčkách, poskytují díky své vyvýšené poloze jasný přehled o tom, co se děje před vozidlem. A s přímým přístupem k nejdůležitějším funkcím. M kožený volant zaručuje absolutní kontrolu a nepostrádá ani pádla řazení, která vás budou inspirovat ke sportovní jízdě. Pomocí tlačítek M Drive lze aktivovat M jízdní režimy pro maximální radost z jízdy. Dokonalý přehled v každé situaci zajišťuje Head-Up displej se speciálními M funkcemi, jako je například ukazatel doporučeného rychlostního stupně, který řidiče diskrétně upozorní na ideální moment pro změnu rychlostního stupně. Stejně jako v motorsportu, avšak v naprostém pohodlí. Klimatizace, navigace a rádio jsou umístěny napravo od řidiče, což znamená, že i spolujezdec může všechny funkce snadno ovládat.

KOLA.

Vůz BMW X6 M je standardně dodáván s 20" M koly z lehkých slitin „Double-spoke 611 M“. Přední pneumatiky 285/40 R20 Y a zadní pneumatiky 325/35 R20 Y nabízejí prvotřídní přilnavost, přímou odezvu a dokonalé ovládání vozidla. Volitelná 21" M kola z lehkých slitin „Double-spoke 612 M“ vyzařují sílu a charakter, ať se na ně díváte z kteréhokoli úhlu. Obě varianty kol, 20" i 21", jsou v lesklém provedení s propracovaným designem a atraktivním dvoubarevným designem.

BMW INDIVIDUAL.

V každém detailu se skrývá jedinečnost charakteru – esence skutečné exkluzivity. Vyjádřete naplno svoji touhu po dokonalosti. A to výbavou BMW Individual pro vůz BMW X6 M.

Vyjádření osobnosti.

 • Laky BMW Individual

  Maximální sportovní charakter, i když vůz nehybně stojí. Tak se BMW X6 M prezentuje v černém metalickém laku „Azurite Black“ z programu BMW Individual. Speciální vlastnost: na přímém světle obvykle černé plochy odhalují okouzlující nuance černých tónů, čímž dále podtrhují dynamické linie vozu BMW X6 M. Díky hnědému metalickému laku „Pyritte Brown“ nabízí BMW Individual elegantní a přesto fascinující alternativu.

 • BMW Individual kůže „Merino“

  Nejjemnější luxus, na pohled i dotek: BMW X6 M stanovuje zcela nová měřítka také v interiéru. Jako jedna z vysoce kvalitních variant jemné kůže BMW Individual „Merino“ je kůže „Smoke White“ zvláště působivá v kombinaci s čalouněním střechy kůží „Alcantara“ v barvě „Smoke White“ a koženým čalouněním přístrojového panelu v tmavé barvě „Scotch Dark“. Tato svůdná kombinace světlých barev dodává interiéru výjimečně luxusní vzhled.

 • Obložení interiéru BMW Individual

  Přirozeně dokonalá souhra: dřevěné obložení interiéru BMW Individual „Ash Vulcano Brown“ je ve fascinujícím kontrastu k hedvábně matné jemné kůži BMW Individual „Merino“ v barvě „Smoke White“. Ani ručně vyráběné dekorativní interiérové lišty BMW Individual nejsou o nic méně působivé – ať jde o nezaměnitelnou kresbu provedení „Sen Light Brown“ nebo elegantní černé provedení „Piano Finish Black“.

 • Další prvky výbavy BMW Individual

  Kožené čalounění přístrojové desky BMW Individual dodává propracovanosti interiéru zcela nový rozměr. V závislosti na výběru jemné kůže BMW Individual „Merino“ jsou zvolené prvky v tmavých barvách „Black“ nebo „Scotch Dark“.
  S chladicí schránkou BMW Individual je požitek z jízdy ještě příjemnější. Rychle a snadno se vyjímá, takže podle potřeby můžete mít k dispozici celý zavazadlový prostor.