M model BMW X7 v bílé barvě Mineral White, stojící, pohled zepředu, G07, 2019

THE X7

DETAILY M MODELU BMW X7

THE X7DETAILY M MODELU BMW X7

NEODOLATELNĚ PŘITAŽLIVÉ: OBJEVTE NYNÍ PRVKY VÝBAVY BMW X7 M50i

Silný. Autoritativní. Elegantní. M model BMW X7 kombinuje prvotřídní M specifický design s vynikajícími terénními schopnostmi. Dokonale navržený motor a luxusní funkce zaručují nejvyšší komfort a výjimečné zážitky z jízdy. S výbavou, jako je M aerodynamický paket, je BMW X7 M50i zárukou sebejistých výkonů, a to jak z hlediska vzhledu, tak i dynamiky. Kromě toho elegantní interiér, inovativní asistenční systémy a mnoho digitálních technologií poskytují vynikající komfort.

Více informací

VÝKONY DOSÁHLY DOKONALOSTI

PŘEHLED MOTORŮ, JÍZDNÍ DYNAMIKY A DESIGNU BMW X7 M50i

Dokonalá radost z jízdy: jízdní dynamika a design M modelu BMW X7 stanovily ve své kategorii nové standardy. Sportovní charakter podtrhují extrémně výkonné komponenty ze světa motorsportu, jako je osmistupňová převodovka Steptronic Sport a M sportovní výfukový systém – prvky standardní výbavy, které BMW X7 M50i odlišují od ostatních. Sportovní a luxusní vzhled doplňují exkluzivní M specifické doplňky a designové prvky exteriéru a interiéru.

M automobil BMW X7 v bílé barvě Mineral White, stojící, tříčtvrteční přední pohled z levé strany
Motor BMW X7 M50i, G07, označení modelu v zadní části vozu

BMW X7 M50i

BMW X7 M50i nabízí výjimečnou přesnost ovládání a agilitu. Zlepšení dynamických vlastností a intenzivnější radost z jízdy prostřednictvím specificky naladěného podvozku pro model M50i, variabilního sportovního řízení, M sportovních brzd, M sportovního diferenciálu a M sportovního výfuku.
M automobil BMW X7 s M sportovním diferenciálem, G07, detailní záběr na záď vozu

M sportovní diferenciál

M sportovní diferenciál optimalizuje trakci a jízdní stabilitu při změnách jízdních pruhů, při akceleraci ve výjezdech ze zatáček, zatáčení ve vysokých rychlostech nebo na silnicích s různým povrchem. Trakce je optimalizována pomocí elektronicky ovládaného zařízení, které snižuje rozdíly otáček mezi zadními koly.
M automobil BMW X7 s převodovkou Steptronic Sport, G07, kokpit

Převodovka Steptronic Sport

8stupňová převodovka Steptronic Sport nabízí sportovní změny rychlostních stupňů, a to buď automaticky, nebo manuálně pomocí voliče nebo páček řazení. To pro komfortní nebo dynamický způsob jízdy. V režimu SPORT a s voličem převodovky umístěným v levé pozici S/M dochází k maximálně sportovnímu způsobu řazení.
M automobil BMW X7 s M sportovním výfukovým systémem, G07, pohled zezadu

M sportovní výfukový systém

M sportovní výfukový systém nabízí zvukový doprovod, který lze ještě zintenzivnit v režimech SPORT a SPORT+, na komfort zaměřené režimy upřednostňují diskrétnější zvukový projev motoru.
M automobil BMW X7 s M sportovními brzdami, G07, detailní záběr na kolo z lehké slitiny

M sportovní brzdy

M sportovní brzdy mají čtyřpístkové třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu lakované modrou barvou s logem M. Jsou vybaveny velkými brzdovými kotouči, zaručujícími mimořádný brzdný účinek.
M automobil BMW X7 s M aerodynamickým paketem, G07, tříčtvrteční boční pohled zprava

M aerodynamický paket

M aerodynamický paket podtrhuje sportovní charakter vozu a upravuje proudění vzduchu. Součástí paketu je přední nárazník s většími nasávacími otvory, unikátní nástavce prahů a zadní nárazník s difuzorem v tmavém metalickém provedení Dark Shadow.
M automobil BMW X7 s podvozkem Executive Drive Pro, G07, tříčtvrteční pohled zezadu

Executive Drive Pro

Systém regulace podvozku Executive Drive Pro zajišťuje mimořádný jízdní komfort a současně přináší špičkovou jízdní dynamiku. Systém využívá aktivní stabilizátory, které se během jízdy nepřetržitě elektromechanicky nastavují, čímž dochází ke snížení náklonů karoserie na minimum.
M automobil BMW X7 s M specifickým obložením koncovek výfuku, G07, detailní záběr na koncovky výfuku

M specifické obložení koncovek výfuku

Exkluzivní M specifické obložení koncovek výfuku v provedení šedá Cerium Grey je vizuálně působivé a automobil díky nim vypadá ještě sportovněji.
M automobil BMW X7 s M koly z lehké slitiny V-spoke 755 M, G07, detailní záběr na kolo

M kola z lehké slitiny

22'' M kola z lehké slitiny V-spoke 755 M v provedení šedá Cerium Grey s kombinovanými a dojezdovými pneumatikami, leštěná dvoubarevná, vpředu 9,5J x 22 s pneumatikami 275/40 R22, vzadu 10,5J x 22 s pneumatikami 315/35 R22.
M automobil BMW X7, kokpit s M koženým volantem, G07

M kožený volant

M kožený volant v tříramenném provedení obsahuje multifunkční tlačítka, M logo a integrovaný airbag na straně řidiče. Díky věnci volantu čalouněnému černou kůží Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce zprostředkuje přímé a sportovní zážitky z jízdy.
Automobil BMW X7 M, interiér s M multifunkčními sedadly, G07

M multifunkční sedadla

M multifunkční sedadla pro řidiče a spolujezdce odrážejí sportovní vzhled vozu. Jejich nízké sedáky a výrazné bočnice zdůrazňují charakter skořepinového sedadla a zajišťují bezchybné boční vedení. Zásluhou širokých možností nastavení je zajištěn maximální komfort.
M automobil BMW X7, interiér s panoramatickou skleněnou střechou Sky Lounge

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge vytváří díky LED světelné kompozici z více než 15 000 světelných elementů v interiéru útulné prostředí, a to zejména v noci. Prostorové osvětlení nabízí šestici různých barev.
M automobil BMW X7, interiér s rozšířeným koženým čalouněním BMW Individual Merino, G07

Rozšířené kožené čalounění BMW Individual Merino

Rozšířené kožené čalounění BMW Individual Merino VATQ Tartufo, černý interiér

PROSTOR PRO INOVACE

INOVATIVNÍ PRVKY M MODELU BMW X7

Mimořádný komfort poskytovaný BMW X7 M50i začíná ještě před nastoupením. Digitální klíč umožní, že již nebudete potřebovat klasický klíček od vozu. Inovativní technologie v podobě asistenčních systémů BMW Personal CoPilot a mnoho pokrokových služeb BMW ConnectedDrive zajistí maximálně příjemné cestování. Průkopnický systém infotainmentu s ovládáním gesty bude zásluhou funkce vzdálených aktualizací vždy na úrovni doby.

M automobil BMW X7, kokpit se zaměřením na přístrojovou desku s místem pro řidiče, G07
Šikmý záběr zespodu na BMW Live Cockpit Professional M automobilu BMW X7, G07

BMW Live Cockpit Professional

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
M automobil BMW X7, muž a žena sedí ve voze, žena používá ovládání gesty BMW Gesture Control

Ovládání gesty BMW Gesture Control

Možnost ovládání gesty BMW Gesture Control umožňuje obsluhovat vybrané funkce vozu zvolenými pohyby ruky. Systém například rozpozná mávnutí rukou nebo ukázání prstem, kterými lze aktivovat funkce odmítnutí a přijmutí telefonního hovoru. Krouživými pohyby ukazováčku je možné například ovládat hlasitost.
M automobil BMW X7 s Driving Assistant Professional: Detailní záběr na řidičovo místo, G07

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních dopravních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu s rozšířenými funkcemi, asistent změny jízdního pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
M automobil BMW X7, Parking Assistant Plus: Detailní záběr na panel řidiče, G07

Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiných funkcí obsahuje funkci Surround View včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View a také asistenta při podélném parkování, naváděcí linie na displeji a couvací asistent.
M automobil BMW X7, Parking Space Assistant: Detailní záběr na místo řidiče, G07

Parking Space Assistant

Snažíte se najít parkovací místo v blízkosti vašeho cíle? S asistentem vyhledávajícím volná parkovací místa Parking Space Assistant je to snadné. Doporučuje volná místa ve velkých parkovacích domech nebo na ulici a na základě vašeho výběru najde pro vás tu nejlepší trasu s nejvyšší pravděpodobností dostupného parkovacího místa. Za parkování je také možné platit bezhotovostně prostřednictvím PARK NOW.
M automobil BMW X7, Remote Software Upgrade: Detailní záběr na řidičovo místo, G07

Remote Software Upgrade

Chcete, aby vaše BMW bylo vždy vybaveno nejnovějším software? S Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované, aniž byste museli navštívit svého BMW Servisního partnera. Aktualizace jsou instalovány na dálku, stejně jako tomu je u vašeho telefonu. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce ve vašem vozidle.
M Automobily BMW X7 G07 Režimy Experience Modes

Režimy Experience Modes

Jste na silnici spíše klidní nebo aktivní? S režimy Executive nebo Expressive z nabídky módů Experience můžete vytvořit takové prostředí, které podnítí vaše smysly podle aktuální nálady. Jednotlivé funkce interiéru se sladěně přizpůsobí danému požadavku. Jednoduše řekněte: „Hey, BMW. Activate Expressive Mode.“
M automobil BMW X7, šikmý pohled z ptačí perspektivy, uvítací světelný koberec je promítaný na zem před dveře řidiče, G07

Uvítací světelný koberec

Uvítací světelný koberec promítá světelnou grafiku na zem vedle dveří a vytváří tak přátelské a příjemné prostředí již při nástupu do vozidla. Také vystupování ve tmě je díky němu bezpečnější a komfortnější.
M automobil BMW X7, interiér s prostorovým audiosystémem Harman Kardon, G07

Prostorový audiosystém Harman Kardon

Zvukově vyvážený audiosystém Harman Kardon je vybaven devítikanálovým digitálním zesilovačem o výkonu 464 W a 16 reproduktory. Jeho dokonalý zvuk optimálně vyplňuje celý interiér.
M automobil BMW X7, interiér, šikmý pohled na zábavní systém Professional na zadní straně předních sedadel, G07

Zábavní systém Professional na zadních sedadlech

Zábavní systém Professional na zadních sedadlech obsahuje dvě samostatné 10,2" barevné dotykové naklápěcí obrazovky s vysokým rozlišením a Blu-ray mechaniku. Díky tomu lze používat funkce navigace a internetu i za jízdy (pokud je uzavřena smlouva s operátorem). Obsahuje dálkové ovládání, USB port a porty pro MP3 přehrávače, herní konzole a sluchátka (včetně bezdrátových).
M automobil BMW X7, interiér, detailní záběr na středovou konzolu s držáky na nápoje s ovládáním teploty

Držáky na nápoje s ovládáním teploty

Držáky nápojů s ovládáním teploty ve středové konzole mohou nápoje vychladit, nebo je udržet teplé. Ovládání teploty je aktivované pomocí tlačítek vlevo a vpravo. Prostorové osvětlení taktéž zobrazuje funkci (modrá pro chlazení nebo červená pro vyhřívání).
M automobil BMW X7, interiér, detailní záběr na ovládání 5zónové klimatizace, G07

5zónová automatická klimatizace

Díky automatické klimatizaci s 5 zónami je možné nezávisle na sobě nastavit příjemnou teplotu pro řidiče a předního spolujezdce, levou a pravou stranu v druhé řadě sedadel a třetí řadu sedadel. Každý ze spolucestujících si díky tomu užije teplotu, která je mu nejpříjemnější.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO₂

BMW X7 M50d:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–7,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 193–185

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací