JDE SVOU VLASTNÍ CESTOU.

Nové BMW X1.

JDE SVOU VLASTNÍ CESTOU.

Nové BMW X1.

Jde svou vlastní cestou.Nové BMW X1.

Výkon v kW (k) při 1/min (sDrive20i)

141 (192)/5000–6000

Max. točivý moment (Nm) při 1/min (sDrive20i)

280/1250–4600

Kombinované emise CO2 v g/km (sDrive20i)

132–130

Kombinovaná spotřeba v l/100 km (sDrive20i)

5,8–5,7

BMW X1 si razí nové cesty, místo toho, aby jelo ve vyjetých kolejích. Už první pohled ukazuje, že je právoplatným členem rodiny modelů X: jeho exteriér definují krátké převisy a dlouhý rozvor, typická poznávací znamení vozů SAV (Sport Activity Vehicle). Také uvnitř je filozofie X důsledně dodržována. BMW X1 nabízí svým pasažérům zvýšenou pozici sedadel, vysoce kvalitní materiály a intuitivní koncept ovládání. Interiér přitom není jen extrémně příjemný, ale také mimořádně variabilní: druhá posuvná řada sedadel s elektricky sklopnými opěradly se vašim plánům přizpůsobí během několika sekund. Úsporné a výkonné zážehové i vznětové motory s technologiemi BMW EfficientDynamics současně povzbuzují vaši chuť do dalšího dobrodružství.

LIMITOVANÁ EDICE BMW X1.

Právě teď přijíždí limitovaná edice BMW X1 s prvky výbavy, které vás budou neskutečně bavit!

 

Balíček výbavy v hodnotě 150 000 Kč, který je již zahrnut v ceně vozu, nabízí navigační systém, vyhřívané přední sedačky, automatickou převodovku, LED světlomety a parkovací senzory vpředu a vzadu.

 

Vyhledejte svého nejbližšího BMW Autorizovaného dealera a naordinujte si čirou radost z jízdy.

 

S BALÍČKEM VÝBAVY ZA 150 000 KČ JIŽ V CENĚ.

POZNEJTE BMW X1.

Design

BMW X1 ctí charakteristický vzhled vozů kategorie SAV, který sází na praktičnost a dynamiku. Ať už v městském provozu, nebo mimo zpevněnou vozovku, dynamicky tvarovaná silueta s dlouhým rozvorem a krátkými převisy vypadá mimořádně dobře. Bez kompromisů v oblasti variability nebo prostoru na předních či zadních sedadlech kombinuje sportovní design s kompaktními rozměry exteriéru. Vzhled BMW X1 umně dotváří kombinace vysoce kvalitních materiálů a dokonale navržených detailů
Read more

Komfort & Praktičnost

Dokonalý společník pro vaši expedici do neznáma: interiér BMW X1 hýčká své pasažéry zvýšenou pozicí sedadel pro co nejlepší výhled, který si posádka užívá obklopena vysoce kvalitními materiály. V kombinaci s intuitivním ovládáním a variabilním využitím prostoru je BMW X1 ideálním partnerem pro všechny vaše budoucí plány
Read more

xDrive

Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive se dokonale přizpůsobuje i těm nejnáročnějším povrchům vozovky, a tím zajišťuje vynikající trakci za všech okolností. S pohonem BMW xDrive a stabilizačním systémem DSC máte jistotu stability za každé situace. Systém pohonu všech kol xDrive je řízen senzory systému DSC. Bleskové reakce systému xDrive dovolují variabilní rozdělování točivého momentu mezi obě nápravy. Systém tím předchází přetáčivému a nedotáčivému chování už v jeho počátcích a zaručuje mimořádnou směrovou stabilitu. Pomáhá tak systému DSC v kritických situacích na silnici. BMW xDrive kombinuje výhody pohonu všech kol – trakci, směrovou stabilitu a bezpečnost – s klasickou obratností vozů BMW pro ještě větší radost z jízdy.
Read more
CENÍK VOZŮ BMW X1

Ceník vozů BMW*.

Objednat katalog

Katalog vozů BMW.

Konfigurátor

Sestavte si své BMW.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more