BUĎTE V ČELE. A NECHTE OKOLNÍ SVĚT, AŤ VÁS NÁSLEDUJE.

Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive v BMW X1.

Komunikace, informace a zábava. Zažijte úplně novu formu mobility se Službami & aplikacemi od BMW ConnectedDrive.*
* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

EMERGENCY CALL.

Kdykoliv je potřeba, systém inteligentního tísňového volání Emergency call se automaticky spojí se záchrannými složkami prostřednictvím zákaznické centrum BMW – a to bez použití Vašeho mobilního telefonu. Systém následně odešle informace o aktuální poloze Vašeho vozu a závažnosti dopravní nehody. Tísňové volání může být aktivováno také manuálně. To se může hodit například v případě, když pomoc vyžadují i další účastníci provozu.

Emergency call.

CONNECTEDDRIVE SERVICES.

Výbava ConnectedDrive Services tvoří základ pro funkce BMW ConnectedDrive, které řidiči na jeho cestách poskytují široké spektrum informací, zábavy a služeb.

Jejich součástí je také BMW Online, poskytující přístup k aktuálním a lokalizovaným informacím v podobě počasí, zpráv, online vyhledávání GoogleTM a také ke kancelářským funkcím. V menu „Aplikace“ je možné též přidat individuální služby, jako jsou informace o cenách pohonných hmot či parkovacích místech, stejně tak jako průvodce po hotelích. Součástí je také pohodlný, bezpečný a neomezený přístup k vybraným aplikacím v chytrých telefonech. Služby ConnectedDrive Services rovněž umožňují přístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, kde lze kdykoliv objednat a prodloužit funkce, jako jsou dopravní informace v reálném čase RTTI, Remote Services, Online Entertainment a Concierge Services podle individuálních potřeb zákazníka. Výbava ConnectedDrive Services nabízí ještě mnohem více a z každé cesty ve voze BMW učiní nezapomenutelný zážitek.

ConnectedDrive Services.

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION (RTTI).

Služba Real Time Traffic Information vám přináší vždy ty nejaktuálnější informace o dopravním provozu. Přesné informace o době a trvání dopravních kolon nabízejí téměř okamžitý přehled o tom, co se děje na dálnicích, okresních silnicích a vnitrostátních dopravních tepnách, stejně jako na silnicích lokálního významu. Inteligentní doporučení alternativních objízdných tras řidiči napomáhá dojet na místo určení co možná nejefektivněji. Data o hustotě dopravy využívají informace o pohybech telefonů v sítích mobilních operátorů, sbírají se GPS data velkých fleetů vozidel, stejně tak jako z aplikací v chytrých telefonech nebo zpráv od policie. V potaz se berou také zaběhnuté dopravní zvyklosti, jako jsou například časy, kdy se dopravní zácpy vyskytují nejčastěji. Vizualizace dopravních informací je optimalizována díky zobrazování silnic v zelené, žluté, oranžové a červené barvě.

REMOTE SERVICES.

Díky službám Remote Services a bezplatné aplikaci My BMW Remote (k dispozici v Apple App Store a obchodu Google Play) lze na dálku ovládat různé funkce vozu, např. zamknutí a odemknutí vozidla. Pokud je vůz vybaven navigačním systémem, je také možné do něj nahrát cílové adresy přímo z vyhledávače GoogleTM. Aplikace navíc umí zobrazit polohu vozidla. Chcete-li začít používat tuto funkci, stačí aktivovat služby Remote Services na zákaznickém portálu My BMW ConnectedDrive na adrese www.bmw-connecteddrive.cz.

REMOTE SERVICES.

CONCIERGE SERVICES.

Pro všechny, kteří vždy chtěli vědět, jaké to je, mít svého vlastního asistenta, nyní existuje řešení: s informační službou Concierge Services z repertoáru BMW ConncetedDrive. Řidič je stiskem tlačítka spojen s operátorem v telefonním středisku BMW, který plní roli „osobního asistenta“ na silnici. Ať už hledáte konkrétní restauraci, nejbližší bankomat nebo otevřenou lékárnu – operátor v telefonním středisku BMW vám vše zjistí a na přání odešle všechny potřebné údaje přímo do vašeho navigačního systému. Může vám také rezervovat místo v restauraci nebo objednat hotelový pokoj. Informační služby Concierge Services pracují nezávisle na vašem mobilním telefonu a jsou k dispozici ve vaší zemi i v zahraničí – po celý den, sedm dní v týdnu a bez poplatků.

Concierge Services.