Úplně první BMW X2

PRO TY, KDO SE NEBOJÍ POSTAVIT SI HLAVU.

Úplně první BMW X2.

PRO TY, KDO SE NEBOJÍ POSTAVIT SI HLAVU.

PRO TY, KDO SE NEBOJÍ POSTAVIT SI HLAVU.Úplně první BMW X2.

Absolutně unikátní. Extrémě výjimečné. Nové BMW X2 dává své sportovní ambice okamžitě najevo. Díky odvážnému designu nabízí dynamické a agilní výkony, které v dané kategorii nemají konkurenci. Ve spojení s vysoce kvalitním interiérem a spoustou inovativních technologií se jedná o extrovertního protagonistu nové doby. Jste připraveni?

BMW X2 xDrive20d(3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,9–4,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 128–124

Více informací

5 PŘESVĚDČIVÝCH FAKTŮ:

 • 01 Spotřeba paliva v l/100 km, kombinovaná: 6,2–4,5
 • 02 Kombinované emise CO₂ v g/km: 142–118
 • 03 Poprvé dostupné s paketem M Sport X
 • 04 Mimořádná jízdní dynamika a výkonné motory
 • 05 Inovativní koncept ovládání a dokonalé připojení

MODEL ADVANTAGE PLUS PRO BMW X2.

BMW Czech Republic připravilo speciální edici svého kompaktního modelu BMW X2. Nabídka je postavena na významném zvýhodnění paketu Model Advantage Plus. BMW X2 Model Advantage Plus je navrženo s cílem oslovit zájemce o stylový crossover BMW X2 s „racionálně“ navrženou výbavou. Speciální edice je postavena na provedení Model Advantage, jehož součástí je automatické ovládání dveří zavazadlového prostoru, zadní parkovací asistent (PDC), automatická klimatizace a systém pro automatické udržování rychlosti s brzdnou funkcí. Navíc ale přidává ještě sportovní sedadla řidiče a spolujezdce s elektrickým nastavením šířky opěradel, LED světlomety s rozšířenými funkcemi, LED mlhové světlomety, leskle černé lišty kolem bočních oken, BMW Individual čalounění stropu v barvě antracitu a 18" kola z lehké slitiny Double-spoke 567. Edice BMW X2 Model Advantage Plus je k dispozici pro všechna nabízená provedení, podle zvoleného motoru cenové zvýhodnění dosahuje až 37 800 Kč.

NYNÍ SE ZVÝHODNĚNÍM AŽ 37 800 KČ.

 • Obsah Modelu Advantage Plus (ZLP):
  • 316 Automatické ovládání dveří zavazadlového prostoru 
  • 481 Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce s elektrickým nastavením šířky opěradel
  • 507 Zadní parkovací asistent (PDC) (alternativně: 508)
  • 534 Automatická klimatizace
  • 544 Systém pro automatické udržování rychlosti s brzdnou funkcí (alternativně: 5AT; nelze pro X2 xDrive18d)
  • 5A1 LED mlhové světlomety
  • 5A4 LED světlomety s rozšířenými funkcemi
  • 760 BMW Individual High-gloss Shadow Line černé vysoce lesklé okenní lišty
  • 775 BMW Individual čalounění stropu v barvě antracitu
  • 24D 18" kola z lehké slitiny Double-spoke 567 (alternativně: 1UL / 1XT / 1XU / 1XV / 1XW / 28A / 28C)
CENÍK VOZŮ BMW X2

Ceník vozů BMW*.

KATALOG VOZŮ BMW X2

Katalog vozů BMW.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Více informací

NENAPODOBITELNĚ SVŮJ.

Detaily designu exteriéru.

Nové BMW X2 si jde svou vlastní cestou – a také to dává najevo. Extrovertní tvary v kombinaci s dynamickými konturami mu propůjčují extrémně sportovní kupé charakter. Současně jeho působivé proporce a unikátní inovativní design zaručují výjimečný vzhled. Ideální pro všechny, kteří chtějí prozkoumávat nové obzory.

Více informací

Nasávací otvory.

Na první pohled dechberoucí: sebevědomá přední část s mohutným nárazníkem a velkými trojdílnými nasávacími otvory zaručuje lepší chlazení brzd a motoru. Vzduchové clony integrované do nasávacích otvorů pomáhají snižovat odpor vzduchu.
Více informací

Blatníky.

Celkově sportovní pojetí: výrazné blatníky lemované šedou barvou Frozen Grey z paketu M Sport X nabízejí obzvláště dynamické okolí pro velkolepá kola. Stejně jako výrazné nástavce prahů jsou nepochybným znamením, že BMW X2 je plnohodnotným členem rodiny modelů X.
Více informací

Nástavce prahů.

Co BMW X2 začne, to dotáhne do konce. To demonstrují také neobvyklé plochy nad nástavci prahů v šedé barvě Frozen Grey. Tvoří plynulý přechod mezi blatníky kol, rovněž vyvedených v šedé barvě Frozen Grey, a směrem dozadu systematicky pokračují v působivé souhře mezi barvou karoserie a ozdobnými prvky.
Více informací

M zadní spoiler.

Dynamické do posledního detailu: volitelný M zadní spoiler ještě více zvýrazňuje sportovní tvar protažené siluety ve tvaru kupé. Svým výrazným tvarem je M zadní spoiler dalším mimořádně výrazným prvkem, který dokonale doplňuje zadní část BMW X2 s její nezaměnitelnou šířkou.
Více informací

Design zadní části.

Systematicky promyšlené: unikátní designový jazyk pokračuje také v zadní části vozu. Víko zavazadlového prostoru jsou v rovině se zadním nárazníkem, což vytváří výjimečně estetický vzhled. Kromě toho bylo madlo víka zavazadlového prostoru diskrétně integrováno do znaku BMW.
Více informací

Panoramatická prosklená střecha.

Otevřená hrátkám se světlem i ve chvíli, kdy je zavřená. Volitelná dvoudílná panoramatická prosklená střecha pokrývá téměř celou střešní plochu BMW X2. Do interiéru tak propuští další světlo a fascinujícím způsobem vylepšuje dojem z prostornosti. Přední část lze otevřít v různých úhlech.
Více informací

VŽDY O KROK NAPŘED.

BMW Connected+.

Díky inovativním službám BMW Connected+, které jsou součástí aplikace BMW Connected v BMW X2, si můžete vždy užívat optimální propojení mezi vaším chytrým telefonem a vozidlem. Bez ohledu na to, zda plánujete schůzku či cestu a posíláte je do navigačního systému můžete s ostatními v reálném čase sdílet aktuální pozici nebo vám mobilní telefon může zobrazit zbytek cesty od zaparkovaného vozu do cíle. Poznejte aplikaci, která zjednoduší váš život. To vše umožňuje BMW Connected.

Více informací

Send to Car.

Kam dál? Vyhledejte nové destinace pomocí aplikace BMW Connected a zašlete je přímo do navigačního systému BMW. Jakmile jste ve vozidle a máte váš chytrý telefon propojený s Bluetooth, navigaci spustíte jediným dotykem.

Více informací

Sdílení polohy

Funkce „Sdílení polohy“ umožňuje během cest bezpečně sdílet čas vašeho příjezdu a aktuální pozici s přáteli a rodinou. Příjemce obdrží link na webovou stránku, která zobrazuje cíl a současnou pozici automobilu na mapě.
Více informací

Navigace od dveří ke dveřím

Přijeďte včas a uvolnění. Navigace od dveří ke dveřím vás navede poslední metry od vašeho vozu do cíle vaší cesty a zpět. Získejte rychlý přístup k navigační službě pro pěší na vašem chytrém telefonu s podporou informací od Connected Onboard a notifikacemi aplikace BMW Connected.

Více informací

BMW ConnectedDrive

Neustále v pohybu díky špičkové konketivitě. Pro ještě komfortnější cestování zůstanete díky BMW ConnectedDrive v kontaktu se vším, co je pro vás důležité. Přesvědčete se sami.
Více informací
 Jízdní dynamika BMW X2

VŽDY VPŘED. PŘED NIČÍM NECOUVNE.

Jízdní dynamika.

VŽDY VPŘED. PŘED NIČÍM NECOUVNE.

Jízdní dynamika.

Výkonné motory. Přesné řízení. Volitelný M sportovní povozek. Precizní ovladatelnost stanovující měřítka ve své kategorii. Pro dynamické výkony a čilou agilitu – ať už na krátké či dlouhé vzdálenosti, jízdu po městě, nebo zatáčkovité okresní silnice. Všechny tyto vlastnosti dále zdokonaluje volitelným pohonem všech kol BMW xDrive, který novému BMW X2 propůjčuje vynikající trakci a směrovou stabilitu, umožňující projet ostrou zatáčkou stylem, jakoby vůz jel po kolejích. Zvýšený tep je samozřejmostí – pro všechny, kteří jsou připraveni.

Více informací

VSTŘÍC KAŽDODENNÍM VÝZVÁM.

Jen velmi málo věcí dokáže BMW X2 zastavit. Zejména pokud je vybaveno velkým množstvím příslušenství. Ať už se vydáte jakoukoliv cestou, BMW X2 je připraveno na všechno. Zažijte jeho vysoce kvalitní a praktické příslušenství – abyste se také vy mohli popasovat s každodenní rutinou.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty označené (1) platí do 15. 4. 2018. Dostupnost prosím ověřte u svého BMW dealera.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.