PŘIPRAVENO NA KAŽDOU VÝZVU.

Komfort & Praktičnost v BMW X3.

PŘIPRAVENO NA KAŽDOU VÝZVU.

Komfort & Praktičnost v BMW X3.

Nezáleží na tom, co vám každodenní situace přinesou, BMW X3 se popere s každou výzvou. A díky jeho důmyslným funkcím se každé dobrodružství změní na dětskou hru. Bohatě vybavený interiér a zavazadlový prostor lze upravit tak, aby vyhovovaly všem vašim požadavkům a i nadále zajišťovaly mimořádné pohodlí a skvělou praktičnost. Objevte svou touhu objevovat – a užijte si ji naplno: díky BMW X3.

PŘIPRAVENO NA KAŽDOU VÝZVU.Komfort & Praktičnost v BMW X3.

Nezáleží na tom, co vám každodenní situace přinesou, BMW X3 se popere s každou výzvou. A díky jeho důmyslným funkcím se každé dobrodružství změní na dětskou hru. Bohatě vybavený interiér a zavazadlový prostor lze upravit tak, aby vyhovovaly všem vašim požadavkům a i nadále zajišťovaly mimořádné pohodlí a skvělou praktičnost. Objevte svou touhu objevovat – a užijte si ji naplno: díky BMW X3.

ŽÁDNÝ DEN NENÍ STEJNÝ.

Díky mnoha komfortním funkcím a štědrému a flexibilnímu prostoru vám BMW X3 umožňuje zažít všestrannost z její nejvytříbenější stránky.

ODKLÁDACÍ PROSTORY.

Díky odkládacímu paketu a řadě doplňkových úložných řešení budou interiér a zavazadlový prostor vozidla praktičtější pro každodenní používání. Odkládací paket obsahuje schránku na straně řidiče pod spínačem světel, sítě na opěradlech předních sedadel a v prostoru pro nohy u předního spolujezdce a oboustrannou podlahu zavazadlového prostoru s pryžovou spodní stranou. 12V zásuvky jsou umístěny v zadní středové konzole a zavazadlovém prostoru. Úložná síť, dva háčky a úchytné lišty na podlaze zavazadlového prostoru, praktické háčky na zavazadla a upínací body také nabízejí řadu možností pro uložení a zajištění předmětů.

PRAKTIČNOST.

BMW X3 nabízí dostatek prostoru, abyste mohli dělat to, co se vám líbí – je ideální pro všechny každodenní výzvy, které život přináší. Ať už jste na cestě do kanceláře, na dlouhém výletu nebo jedete do divadla, prostorný interiér cestujícím poskytuje nejvyšší možný komfort v každé situaci. Díky velkému množství úložných prostor, včetně držáků na nápoje ve středové konzole, je ve voze místo téměř na cokoliv. Zavazadlový prostor o objemu 550 litrů lze rozšířit až na 1600 litrů. Opěradla zadních sedadel mohou být na přání dělená v poměru 40 : 20 : 40 a umožňují uspořádat zavazadlový prostor přesně podle vašich představ. A pro ještě vyšší praktičnost je v nabídce volitelný úložný paket, který obsahuje síťky na uchycení zavazadel, praktickou oboustrannou vanu do zavazadlového prostoru a množství kotvicích bodů.

KOMFORTNÍ PŘÍSTUP.

KOMFORTNÍ PŘÍSTUP.

Inovativní a snadno ovladatelné – komfortní přístupový systém umožňuje otevřít dveře a nastartovat motor bez nutnosti použití klíče.Klíč může zůstat v kapse kalhot nebo v kufříku a automobil jej automaticky rozpozná, když se s ním přiblížíte k vozu. Dveře se samočinně odemknou, řidič může nastoupit a nastartovat motor stiskem tlačítka Start/Stop.Komfortní přístupový systém zahrnuje také funkci bezkontaktního otevírání víka zavazadlového prostoru. Zabudovaný senzor rozpozná krátký a cílený pohyb vaší nohy pod zadním nárazníkem a automaticky otevře a zavře víko zavazadelník, aniž se ho vy musíte dotknout.Komfortní přístupový systém pro zajištění bezpečnosti ověřuje pravost klíče.

BEZKONTAKTNÍ OTEVÍRÁNÍ VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU.

BEZKONTAKTNÍ OTEVÍRÁNÍ VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU.

Když chcete otevřít zavazadlový prostor s rukama plnýma nákupních tašek, obvykle se nevyhnete nemotornému hledání klíčku v tašce. V takových situacích je Vaší záchranou systém komfortního přístupu, který umožňuje bezkontaktní otevírání víka zavazadlového prostoru.

 

Stačí rychlý cílený pohyb nohou pod zadním nárazníkem a snímač iniciuje proces otevření. Jediné, co musíte, je mít klíček od vozidla u sebe. Víko zavazadlového prostoru se následně odemkne a samo se otevře. Snímače umístěné v zadním nárazníku v různých výškách detekují pohyb nohy a otevřou zavazadlový prostor. Tato inovativní funkce od BMW ConnectedDrive otevírání a nakládání předmětů do zavazadlového prostoru velmi usnadňuje.

 

 

 

 

Tažné zařízení s elektricky výklopnou hlavicí.

Tažné zařízení s elektronicky nastavitelnou tažnou koulí lze velmi snadno sklopit pod zadní nárazník, takže při jízdách bez přívěsu není vůbec vidět. Také tím odpadá riziko krádeže tažné koule. Tato funkce také zahrnuje kontrolu stability přívěsu.

 

Pokud systém detekuje, že se přívěs nebezpečně naklání, selektivně použije systém kontroly jízdní stability (DSC), aby jej znovu stabilizoval. Maximální zatížení přívěsu je 2 400 kg v závislosti na motoru vozidla.

 

 

 

 

 

 

Nezávislé topení.

Když jsou venkovní teploty nízké, řidič stále může svou jízdu zahájit v pohodlně předehřátém voze, protože teplotu interiéru lze nastavit bez ohledu na fungování motoru, a to pomocí nezávislého topení, které obsahuje i funkci praktického časovače. Díky němu se také nezamlžují a nezamrznou okna. Nezávislé topení se aktivuje a ovládá samostatným dálkovým ovladačem, aplikací „My BMW Remote“ nebo ovladačem iDrive.


Zdrojem tepla je zařízení na ohřev vody. Je napojeno na palivový systém vozidla. Toto zařízení slouží rovněž k předehřátí studeného motoru. Tím se dále snižuje spotřeba paliva během fáze zahřívání. Nezávislé topení lze aktivovat automaticky v předem nastavený čas, když venkovní teplota poklesne pod 15 °C, nebo jej lze manuálně zapnout bez ohledu na teplotu.