UNIVERZÁLNOST S NOVOU TVÁŘÍ.

Design BMW X3.

UNIVERZÁLNOST S NOVOU TVÁŘÍ.

Design BMW X3.

Nejnovější verze vozu, který kdysi založil vlastní třídu SAV (Sports Activity Vehicle), si ponechává své nezaměnitelné charizma. Současně s tím se BMW X3 jeví sportovnější než kdykoli dříve – a v interiéru důrazně podtrhuje svůj výjimečný prvotřídní charakter vysoce kvalitními materiály.

UNIVERZÁLNOST S NOVOU TVÁŘÍ.Design BMW X3.

Nejnovější verze vozu, který kdysi založil vlastní třídu SAV (Sports Activity Vehicle), si ponechává své nezaměnitelné charizma. Současně s tím se BMW X3 jeví sportovnější než kdykoli dříve – a v interiéru důrazně podtrhuje svůj výjimečný prvotřídní charakter vysoce kvalitními materiály.

DESIGN EXTERIÉRU.

Přesvědčivý vzhled: Exteriér BMW X3 má sportovní styl ve standardní výbavě. Díky masivnímu nárazníku s velkými otvory nasávání vzduchu vypadá přední část vozu naprosto nesmlouvavě. Centrálně umístěná velká maska chladiče ve tvaru ledvinek zcela jasně vyzařuje sebedůvěru. Výrazné přední světlomety sahající až k přední masce dotvářejí vzhled přídi vozu a jsou na přání k dispozici s xenonovými výbojkami nebo s technologií LED. V nich a také v krytech zpětných zrcátek jsou integrovány směrové ukazatele. Standardně dodávaná mlhová světla jsou na přání k dispozici v provedení LED.
Při pohledu z boku má automobil tvary typické pro model BMW X3. Charakteristická linka táhnoucí se dozadu zdůrazňuje klínovitý tvar vozu a přináší další svěží závan dynamiky. Unikátní provedení Hofmeisterovy křivky v oblasti zadního C sloupku je jasným poznávacím znakem modelu BMW X3. Dominantní zadní nárazník završuje celkový vzhled a zdůrazňuje odhodlaný postoj vozu. Dalším pozoruhodným detailem je ochrana podvozku, která má ve spojení s výbavou xLine hliníkový vzhled.

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY.

Adaptivní LED světlomety obsahují potkávací a dálkové světlomety a směrové ukazatele plně využívající LED technologii. LED směrové ukazatele jsou umístěny nad charakteristickými LED světlomety denního svícení, které vydávají světlo z trojrozměrných světelných trubic typických pro vozy BMW. Adaptivní LED světlomety se také vyznačují technologií BMW Selective Beam (asistent dálkových světel „High-Beam Assistant“), LED mlhovými světly, aktivními světlomety s přisvěcováním zatáček a adaptivními světlomety s variabilním řízením světla pro optimální osvětlení silnice a lepší viditelnost v noci – díky tomu je řízení za tmy skoro tak pohodové jako během dne.

DESIGN INTERIÉRU.

Interiér BMW X3 kombinuje vysoce kvalitní prostředí s výjimečnou praktičností. Vzrušující linky rozdělují přístrojovou desku a výplně dveří. Společně s vertikálním zakřivením středové konzoly zvýrazňují moderní vzhled vozu a zároveň zachovávají orientaci na řidiče typickou pro vozy BMW. Díky zvýšené pozici sedadel si všichni cestující mohou užívat mimořádný výhled z vozu. Kromě toho BMW X3 ohromuje množstvím nabízené výbavy, a to v kvalitě, kterou okamžitě vidíte i cítíte. Vybrané materiály s detaily, jako je chromové obložení a nejrůznější ozdobné prvky, zdůrazňují modernost a kvalitu vnitřního prostoru.

BARVY A MATERIÁLY.

Výběr kvalitních barev a materiálů pro BMW X3 nabízí široké spektrum vysoce kvalitních možností. Spektrum barev sahá od klasických variant, jako je bílý metalický lak „Mineral White“, k výrazným odstínům v podobě modré metalízy „Deep Sea Blue“. Představují dokonalý způsob, jak zdůraznit sebevědomý a majestátní vzhled BMW X3. Také uvnitř tento automobil ohromuje prvotřídními materiály a designem. K dispozici je mnoho různých dekorů obložení interiéru – například tmavé dřevěné obložení „Fineline Anthracite“ s kontrastními lištami v provedení „Pearl-Gloss Chrome“, které interiéru dodávají moderní atmosféru. Nebo exkluzivní dřevěné obložení, jako je „Burled Walnut“, jež interiéru propůjčuje mimořádnou eleganci. K dispozici je pestrý výběr koženého čalounění, které interiéru dodává ještě více individuality. Například kožené čalounění „Nevada Mocha“ s výrazným kontrastním prošíváním v červené barvě „Active Red“.

ATMOSFÉRA.

Jakmile nasednete do BMW X3, budete uchváceni jeho atmosférou. Dostatek prostoru a zvýšená poloha sedadel nabízejí pocit bezpečí. Vynikající výhled do všech stran je umocněn volitelnou panoramatickou prosklenou střechou, která interiér skvěle prosvětluje. Díky mimořádné zvukové izolaci vás neobtěžují rušivé okolní zvuky. Místo toho si můžete v klidu vychutnávat své oblíbené hudební interprety přehrávané prostřednictvím audiosystému Harman Kardon s prostorovým zvukem, který je k dispozici na přání. Mimořádně kvalitní materiály, řada odkládacích prostor a komfortní funkce zlepšují atmosféru uvnitř vozu BMW X3 – a promění i tu nejdelší cestu v příjemný zážitek.

  • Světelný paket

    Světelný paket zčásti využívá úsporných LED diod s dlouhou životností a atraktivním způsobem osvětluje jak interiér, tak i exteriér vozu. Světelný paket obsahuje řadu dalších zdrojů osvětlení: čtecí lampičky vpředu i vzadu, osvětlení zrcátek ve slunečních clonách řidiče i spolujezdce, osvětlení prostoru pro nohy vpředu, dvoubarevné nepřímé osvětlení výplní dveří vpředu i vzadu, osvětlení úložných prostor, osvětlení středové konzoly, osvětlení při vystupování z vozu a osvětlení klik dveří. Díky tomu je zaručena dokonalá orientace v okolí vozu i v naprosté tmě.

  • Audiosystém Harman Kardon s prostorovým zvukem

    Audiosystém Harman Kardon s prostorovým zvukem poskytuje poslechový zážitek srovnatelný s koncertním sálem. Digitální zesilovač s výkonem 600 W a možností individuálně nastavitelného ekvalizéru zaručuje brilantní zvuk nejvyšší kvality.
    O zvukové efekty uvnitř vozidla se stará celkem 16 reproduktorů – sedm středových, sedm výškových a dva středobasové. Hliníkové nápisy „harman/kardon“ v panelech předních dveří doplňují špičkovou akustiku také o jedinečný vizuální zážitek.