INTENZIVNĚJŠÍ POCIT SVOBODY.

BMW X3 M40i.

BMW MPerformance

INTENZIVNĚJŠÍ POCIT SVOBODY.

BMW X3 M40i.

INTENZIVNĚJŠÍ POCIT SVOBODY.BMW X3 M40i.

Probuďte v sobě závodníka: BMW X3 M40i nabízí působivý výkon 360 k (265 kW) a díky genům z rodiny M Performance posunuje limity. Zásluhou dechberoucí agility, přesnosti ovládání a extrémní jízdní stability na každém povrchu se stává nepochybným lídrem svého segmentu.

 

BMW X3 M40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,4–8,2
Emise CO2 v g/km (kombinované): 193–188

Read more

VYPLAVUJE VÝRAZNĚ VÍCE ADRENALINU.

VYPLAVUJE VÝRAZNĚ VÍCE ADRENALINU.

Nekompromisní síla a samozřejmá akcelerace. Zážehový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo v BMW X3 M40i doslova katapultuje vozidlo z nuly na sto kilometrů v hodině za působivých 4,8 sekundy. Maximální točivý moment 500 Nm a bryskní reakce motoru zajistí zcela nový jízdní zážitek. Včetně pořádné dávky adrenalinu.

Read more

PŘIPRAVENÉ NA KAŽDOU VÝZVU.

PŘIPRAVENÉ NA KAŽDOU VÝZVU.

Silné, dynamické a nečekaně agilní. Jízdní zážitek v BMW X3 M40i spojuje ryzí výkon s intenzivní radostí z jízdy. Je optimalizovaný pro zvládnutí každé výzvy. Všechny součásti vozidla jsou systematicky navrženy pro dosažení co nejvyššího výkonu. Ať už jde o vynikající charakteristiku řízení, nastavení M sportovního podvozku nebo extrémně dynamický pohon všech kol, který v každém okamžiku hladce přenáší působivý výkon na silnici. A pokud je to třeba, účinný brzdový systém M Sport koncentrovaný výkon zkrotí v řádu vteřin. Zažijte přesné ovládání a maximální trakci.

Read more

VZRUŠUJÍCÍ PODÍVANÁ.

BMW X3 M40i okamžitě fascinuje použitím osobité barvy Cerium Grey, která je exkluzivně vyhrazena pro automobily z řady M Performance. Mezi inspirativními prvky v působivé přední části vynikají hlavně výrazné dvojité ledvinky masky chladiče v barvě Cerium Grey se zvětšenými nasávacími otvory. Zadní část zase inspiruje dvojitými koncovkami výfuku na každé straně v provedení Black Chrome. Celkový dojem umocňují barevně sladěné kryty zpětných zrcátek a exkluzivní 21ʺ M kola z lehké slitiny Double-spoke 718 M.

EXKLUZIVNÍ DESIGN INTERIÉRU BMW X3 M40i.

Interiér BMW X3 M40i je vyjádřením nekompromisního výkonu. Ještě než se usadíte, vaši pozornost si získají exkluzivní lišty na prazích s označením M Performance, jasně odkazující na sportovní DNA. Na řidiče orientovaný kokpit potěší malými vzdálenostmi mezi všemi klíčovými ovladači. Všechny relevantní informace jsou přehledně zobrazeny na ultramoderním digitálním přístrojovém štítu. A sportovní sedadla z vysoce kvalitní kůže jsou neustálým zdrojem inspirace hlavně díky svému ergonomicky dokonalému a elegantnímu sportovnímu vzhledu.

INTENZIVNĚJŠÍ RADOST Z JÍZDY.

BMW MPerformance

INTENZIVNĚJŠÍ RADOST Z JÍZDY.

Dravý design automobilů M Performance vyjadřuje nápaditý, extrémně svalnatý styl a vysoký výkon nejsilnějších verzí z každé modelové řady. Přinášejí fascinující jízdní dynamiku bez nutnosti obětovat pohodlí. To jsou automobily BMW M Performance. Nebo, řečeno jednoduše: intenzivnější radost z jízdy.

Read more

BMW X3 - OBRÁZKY A VIDEA.

OBRÁZKY A VIDEA.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Zobrazená spotřeba paliva a produkce emisí CObyly změřeny na základě evropského předpisu 715/2007 ve znění platném v době měření. Hodnoty platí pro vozidla v základním provedení na německém trhu. Rozsah spotřeby vychází z různých hodnot pro různé rozměry kol a pneumatik.

    Hodnoty pro produkci emisí CO2 jsou naměřeny v souladu s předpisy 1999/94/EC a vycházejí z hodnot spotřeby paliva a produkce emisí CO2 podle cyklu NEDC.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích COnových osobních automobilů získáte u všech BMW Autorizovaných Dealerů.