VYPADÁ SKVĚLE – UVNITŘ I ZVENKU.

Komfort & Praktičnost v BMW X4.

Mimořádně velkorysý interiér: Exteriér vozu BMW X4 zaujme elegantní linií střechy ve stylu coupé. V interiéru poskytuje nepřekonatelnou praktičnost a pohodlí. Standardní zadní sedadla, která lze složit v poměru 40 : 20 : 40 umožňují rozšíření vnitřního prostoru vozu tak, aby splňoval všechny vaše požadavky na přepravu.

KOMFORTNÍ PŘÍSTUP.

KOMFORTNÍ PŘÍSTUP.

Inovativní a snadno ovladatelný – systém komfortního přístupu umožňuje otevírat dveře vašeho vozidla a startovat motor bez nutnosti použití klíče. Klíč, který si můžete ponechat v kapse kalhot nebo v kufříku, bude automaticky rozpoznán, jakmile se k vozidlu přiblížíte. Po automatickém odemknutí dveří může řidič nastoupit a nastartovat motor stisknutím tlačítka Start/Stop. Komfortní přístupový systém zahrnuje také funkci Smart Opener. Zabudovaný senzor rozpozná krátký pohyb vaší nohy pod zadním nárazníkem a automaticky otevře a zavře víko zavazadlového prostoru, aniž byste se ho museli dotknout. Systém komfortního přístupu pracuje na principu ověření klíče, který zajišťuje maximální bezpečnost.

PROSTORNOST.

Navzdory siluetě ve stylu coupé je BMW X4 uvnitř výjimečně prostorné a prakticky řešené. Nejen špičkové materiály interiéru, ale také praktické odkládací prostory a dostatek místa pro všechny cestující zaručují příjemný pocit z komfortního prostředí. Funkčnost se odráží v číslech: pět míst k sezení, v základní výbavě dodávaná sklopná opěradla zadních sedadel v poměru 40 : 20 : 40 a zavazadlový prostor, který lze ze standardních 500 litrů rozšířit až na maximálních 1400 litrů. Kryt zavazadlového prostoru, stejně jako volitelný úložný paket obsahující síťky, kolejnice a oboustrannou protiskluzovou rohož dále zvyšují komfort a každodenní použitelnost vozu, který je všechno, jen ne všední.

NEZÁVISLÉ TOPENÍ.

Když jsou venkovní teploty nízké, řidič stále může svou jízdu zahájit v pohodlně předehřátém voze, protože teplotu interiéru lze nastavit bez ohledu na fungování motoru, a to pomocí nezávislého topení, které obsahuje i funkci praktického časovače. Díky němu se také nezamlžují a nezamrznou okna. Nezávislé topení se aktivuje a ovládá samostatným dálkovým ovladačem, aplikací „My BMW Remote“ nebo ovladačem iDrive.

Zdrojem tepla je zařízení na ohřev vody. Je napojeno na palivový systém vozidla. Toto zařízení slouží rovněž k předehřátí studeného motoru. Tím se dále snižuje spotřeba paliva během fáze zahřívání. Nezávislé topení lze aktivovat automaticky v předem nastavený čas, když venkovní teplota poklesne pod 15 °C, nebo jej lze manuálně zapnout bez ohledu na teplotu.

BEZKONTAKTNÍ OTEVÍRÁNÍ VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU.

Když chcete otevřít zavazadlový prostor s rukama plnýma nákupních tašek, obvykle se nevyhnete nemotornému hledání klíčku v tašce. V takových situacích je Vaší záchranou systém komfortního přístupu, který umožňuje bezkontaktní otevírání víka zavazadlového prostoru.

Stačí rychlý cílený pohyb nohou pod zadním nárazníkem a snímač iniciuje proces otevření. Jediné, co musíte, je mít klíček od vozidla u sebe. Víko zavazadlového prostoru se následně odemkne a samo se otevře. Snímače umístěné v zadním nárazníku v různých výškách detekují pohyb nohy a otevřou zavazadlový prostor. Tato inovativní funkce od BMW ConnectedDrive otevírání a nakládání předmětů do zavazadlového prostoru velmi usnadňuje.