UDÁVEJTE SMĚR. A NECHTE SVĚT, ABY VÁS NÁSLEDOVAL.

Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive v BMW X4.

Přesvědčivý, přímý a mnohostranný – tyto vlastnosti se vztahují na vůz BMW X4 a služby a aplikace od BMW ConnectedDrive. Tato výbava vám poskytuje nejnovější možnosti komunikace, informací a zábavy. Které z nich chcete použít? To je zcela na vás.*

* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

CONNECTEDDRIVE SERVICES.

Služby ConnectedDrive Services poskytují řidiči během jízdy širokou škálu různých informací, včetně zábavních a servisních funkcí. To zahrnuje službu BMW Online, která zajišťuje přístup k aktuálním místním informacím, jako jsou např. počasí, zprávy, online vyhledávání, a také kancelářské funkce. Také je možné doplnit individualizované služby, jako jsou webové kamery, informace o parkování a cestovní nebo hotelové průvodce. Tato výbava zahrnuje bezpečný a neomezený přístup k aplikacím pro smartphone, jako např. BMW Connected. Volitelná výbava ConnectedDrive Services však nabízí ještě mnohem více – každá cesta s vozem BMW se tak stane skutečným zážitkem.

SLUŽBY CONCIERGE SERVICES.

Pro všechny, kteří chtěli někdy zažít, jaké to je, mít svého osobního asistenta: služby Concierge Services od BMW ConnectedDrive. Jediným stisknutím tlačítka můžete být spojeni s našimi operátory zákaznického centra BMW, kteří vám budou při jízdě k dispozici jako „osobní asistenti“. Ať hledáte konkrétní restauraci, nejbližší bankomat nebo otevřenou lékárnu – operátor zákaznického centra společnosti BMW je vám k dispozici a na vaši žádost může odeslat údaje o adrese přímo do navigačního systému vašeho vozu. Služby Concierge Services fungují nezávisle na vašem mobilním telefonu a máte je k dispozici doma i v zahraničí, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a bez jakýchkoliv dalších nákladů. Pro využívání této funkce je nutná aktivace BMW ConnectedDrive Services.

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION (RTTI).

Funkce Real Time Traffic Information (RTTI) vždy nabízí nejaktuálnější dopravní informace. Přesné a detailní informace o čase a době trvání dopravní zácpy jsou k dispozici prakticky v reálném čase. Údaje jsou získávány z různých zdrojů, jako např. z pohybu v sítích mobilních operátorů, údajů GPS velkých vozových parků, aplikací pro smartphony a policejních hlášení. Tato data jsou analyzována s takovou pečlivostí, že je možné lokalizovat dopravní zácpy s přesností na několik málo metrů. Díky tomu poskytuje funkce RTTI informace o aktuální dopravní situaci na dálnicích, silnicích 1. a 2. třídy a mnoha městských silnicích v reálném čase, a umí doporučit alternativní trasy.
Dostupné pouze ve spojení s volitelnou výbavou ConnectedDrive Services.

KANCELÁŘ BLUETOOTH.

Funkce Bluetooth Office vám umožní využívat čas strávený ve vozidle efektivněji. Pomocí Bluetooth zařízení si lze zorganizovat každodenní práci, zatímco jste na cestě. E-maily, schůzky, úkoly a textové zprávy se zobrazují na hlavním displeji nebo jsou přečteny nahlas pomocí reproduktorů. Také je možné zobrazit položky kalendáře z Apple iPhone pomocí aplikace BMW Apps. Seznam všech kompatibilních mobilních zařízení najdete na adrese www.bmw.com/bluetooth.