VÝKON JE V DETAILECH.

Nové BMW X4 M40i.

BMW MPerformance

VÝKON JE V DETAILECH.

Nové BMW X4 M40i.

VÝKON JE V DETAILECH.Nové BMW X4 M40i.

Pokud jde o maximální výkon, jsou to často malé detaily, které rozhodují. BMW X4 M40i toto pravidlo potvrzuje svojí výkonností i agilitou, které vám umožní v klidu zvládat i náročné jízdní situace. Za jeho sebevědomí je primárně zodpovědný zážehový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo s výkonem 353 k (260 kW) a točivým momentem 500 Nm, inovativní lehká konstrukce a adaptivní M podvozek.

BMW X4 M40i(2)(3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,2–9,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 213–209

Read more

NEZNÁ KONKURENCI.

Zážehový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo.

NEZNÁ KONKURENCI.

Zážehový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo.

Udržet krok nebylo pro konkurenci nikdy tak těžké. Je to proto, že díky dvoukomorovému turbodmychadlu, plně variabilnímu ovládání ventilů Valvetronic a vysokotlakému přímému vstřikování paliva dosahuje zážehový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo výkonu 353 k (260 kW). Maximální točivý moment 500 Nm zajišťuje zrychlení z 0 do 100 km/h za 4,8 sekundy a hlavně: ještě větší náskok před konkurencí.

Read more

VÝKONNOSTNÍ PERFEKCIONISTA.

Jízdní dynamika BMW X4 M40i.

VÝKONNOSTNÍ PERFEKCIONISTA.

Jízdní dynamika BMW X4 M40i.

Nové výzvy vždy vyžadují nejlepší možnou přípravu. To je důvod, proč BMW X4 M40i přijíždí v té absolutně nejlepší formě. Mimořádně precizní podvozek M Sport a variabilní sportovní řízení nabízejí extrémně přesnou ovladatelnost. Příčné a podélné dynamické vlastnosti vozu zlepšují standardně dodávané M brzdy, systém pohonu všech kol BMW xDrive a M sportovní diferenciál. Jako by bylo stvořeno pro nastavování nových měřítek.

Read more
 • Adaptivní M podvozek

  Adaptivní M podvozek lze elektronicky kdykoliv přizpůsobit jízdním podmínkám. Řidič také může prostřednictvím voliče jízdních režimů kdykoliv upravit charakteristiku podvozku v závislosti na preferovaném stylu jízdy – od komfortního po extrémně sportovní s výrazně lepší ovladatelností.

 • Variabilní sportovní řízení

  Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímé a agilní reakce řízení a současně zajišťuje, že na otáčení volantem je potřeba méně fyzické síly. Nezávisle na aktuální rychlosti reaguje na úhel natočení volantu rozdílným převodovým poměrem. Tím zlepšuje ovladatelnost při dynamické jízdě a současně omezuje fyzickou námahu vynaloženou při parkování a zatáčení.

 • BMW xDrive s M sportovním diferenciálem

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive pro maximální trakci, jízdní dynamiku a bezpečnost v každé jízdní situaci plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi kola přední a zadní nápravy. Elektronicky ovládané rozdělování výkonu například pro ještě lepší agilitu eliminuje tendence vozu k přetáčivosti či nedotáčivosti při průjezdu zatáčkami. M sportovní diferenciál optimalizuje trakci a stabilitu vozu při dynamické jízdě nebo při jízdě na měnícím se povrchu.

V TÉ NEJLEPŠÍ PODOBĚ.

Specifický M Performance design vyzdvihuje exkluzivitu BMW X4 M40i už na první pohled. Zvětšené nasávací otvory a maska chladiče a kryty zpětných zrcátek v šedé barvě Cerium Grey jsou jasným důkazem sportovních ambicí. Výrazný vzhled vozu zaručují 21" kola z lehkých slitin. Exkluzivní koncovky výfuku v černém chromu zanechávají trvalý dojem. Celkově sportovní vzhled dotvářejí M loga na předních blatnících společně s označením modelu v zadní části vozu v šedé barvě Cerium Grey.

OPŘETE SE A URČUJTE SMĚR.

Standardně dodávaný M sportovní paket poskytuje BMW X4 M40i dynamiku, která prostupuje celým interiérem. Od M koženého volantu a specifických přístrojů M Performance, přes obložení interiéru po M odkládací plochu pro levou nohu řidiče nabízí sportovnost až do posledního detailu.

Read more

Průkopník v každém ohledu.

M kožený multifunkční volant s logem M a airbagem řidiče se vyznačuje tříramenným provedením. Věnec volantu je čalouněn černou kůží Walknappa a obšitý černou nití, má vybrání pro palce řidiče a nabízí přímý a sportovní zážitek z řízení.
Read more

Působivý design i funkčnost.

Individuálně nastavitelná sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce nabízejí řadu možností ručního nastavení, včetně šířky opěradla, vzdálenosti od volantu a sklonu sedáku i opěradla. Díky většímu polstrování sedáku a opěradla, stejně jako výraznějším bočnicím se vyznačují excelentní ergonomií a vysokou úrovní opory v příčném směru.
Read more

Sportovní charakter a charisma.

Středová konzola je v přední části namísto označení modelové řady vyzdobena barevným logem M, zdůrazňujícím sportovní atmosféru v interiéru a poukazujícím na jízdní dynamiku vozu.
Read more

KOMUNITA MILUJÍCÍ VÝKONNOST.

Automobily M Performance.

KOMUNITA MILUJÍCÍ VÝKONNOST.

Automobily M Performance.

OBRÁZKY & VIDEA.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty označené (2) jsou předběžné.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94/ES a Pkw-EnVKV a jsou založeny na spotřebě paliva a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html