PŘIZPŮSOBENO VAŠIM POTŘEBÁM.

Komfort v BMW X5.

PŘIZPŮSOBENO VAŠIM POTŘEBÁM.

Komfort v BMW X5.

PŘIZPŮSOBENO VAŠIM POTŘEBÁM.Komfort v BMW X5.

Radost z jízdy je také otázkou komfortu. Ve voze BMW X5 si můžete užit maximálně pohodlná sedadla, dokonalé skladby a tu vůbec nejlepší zábavu.

 

Kontrolní displej s novým designem uživatelského rozhraní je k dispozici od října 2016.

PRAKTIČNOST.

Mnoho prostoru pro mnoho věcí: přeprava těžkých a velkých předmětů není pro BMW X5 žádný problém – vůz je variabilní, praktický a umí hospodařit s místem. BMW X5 je extrémně variabilní zevnitř i zvenku. Má například horizontálně dělené víko zavazadlového prostoru: horní část se vyklápí nahoru a menší spodní část dolů. Lehčí předměty se proto snadno nakládají i vykládají. Spodní část víka zavazadlového prostoru tvoří po vyklopení jednu rovinu s podlahou a můžete na ni nakládaná zavazadla položit. Na hlavici tažného zařízení lze nejen připojit přívěs s hmotností 2,7 a 3,5 t (podle zvoleného motoru), ale současně také poskytuje vysokou míru bezpečí. Funkce stabilizace přívěsu dokáže rozpoznat počátek nebezpečného rozkývání přívěsu a pomocí cílených brzdových zásahů mu dokáže rychle navrátit stabilitu. Variabilita je stejně důležitá jako prostornost. Zadní opěradla jsou proto dělená a sklopná v poměru 40:20:40, takže lze libovolně měnit mezi množstvím převáženého nákladu a počtem osob. Menší předměty lze bezpečně uložit díky na přání dodávanému paketu odkládacích prostorů, jehož součástí je kromě jiného schránka na brýle, gumové podlážky v kapsách předních a zadních dveří, stejně tak jako háčky, sítě a upevňovací kolejnice v zavazadlovém prostoru.

KOMFORT.

Dobrý pocit zaručen: pohodlí a funkce v BMW X5.

KOMFORT.

Dobrý pocit zaručen: pohodlí a funkce v BMW X5.

ŠPIČKOVÝ AUDIOSYSTÉM BANG & OLUFSEN S PROSTOROVÝM ZVUKEM.

Bang & Olufsen high end surround system využívá nový systém zpracování signálu Dirac Dimensions. Ten je zárukou vzrušujícího otevřeného zvuku, který osloví každou generaci.
Součástí systému je 16 reproduktorů s celkovým hudebním výkonem 1200 W, mezi které patří i centrální reproduktor umístěný na přístrojové desce. Tento středopásmový reproduktor využívá technologii Acoustic Lens, která zajistí, že se zvuk dostane konzistentně ke všem sedadlům.
Připravena je dvojice nastavení zvuku: „Studio“ pro dokonale akustický zvuk a „Expanded“ pro subjektivní zvýraznění akustického prostoru. Do zážitku vytvářeného audioaparaturou patří i řešení osvětlení samostatných krytů reproduktorů.
Hudební aparatura Bang & Olufsen high-end surround sound je k dispozici pouze ve spojení s TV funkcí nebo navigačním systémem Professional.

MULTIFUNKČNÍ PALUBNÍ UKAZATELE.

Multifunkční palubní ukazatele s „Black Panel“ technologií a displejem o úhlopříčce 10,25" poskytují velmi působivou vizualizaci jízdních zážitků. Současně pomáhají řidiči soustředit se na provoz zobrazením příslušných informací a zabraňují rozptylování jeho pozornosti. Na přístrojové desce lze zobrazit tři různé režimy a jejich specifické funkce – každý režim má vlastní barevné schéma a grafický styl: Comfort, ECO PRO a Sport. Zatímco režim Comfort si zvětší části zachovává vzhled, na který jste byli dosud zvyklí, modré odstíny dominují zobrazení režimu ECO PRO, ve kterém nová zobrazení EfficientDynamics a Bonus Range napomáhají řidiči dosáhnout co nejhospodárnějšího stylu jízdy. Naproti tomu režim Sport můžete poznat podle červených odstínů a obsahuje informace o výkonu. Multifunkční palubní ukazatele také umožňují zobrazení navigačních informací, včetně tipů od asistentu předvídání trasy (Route-Ahead Assistant) a rovněž kontaktů z telefonu nebo seznamů skladeb.

SEDADLA.

Nezáleží na tom, kde v BMW X5 sedíte, protože jste vždy na sedadlech prémiové kvality. Vpředu mají vysokou pozici a vzadu takřka neomezenou přizpůsobivost.Řidič a jeho spolujezdec na předním sedadle si v BMW X5 užívají zvýšenou pozici sedadel, která je typická pro BMW řady X. K dispozici jsou také komfortní sedadla, která mají elektricky nastavitelnou například horní část opěradla, šířku opěradla, délku sedáku a výšku hlavové opěrky. Tím omezují zátěž těla a namáhání, čímž zvyšují komfort sezení.Zadní sedadla lze sklápět v poměru 40:20:40, a to podle toho, kolik cestujících nebo nákladu je potřeba převézt. Zavazadlový prostor je možné rozšířit až na 1870 l. Komfortní zadní sedadla se vyznačují nejen speciálním čalouněním, ale také širokými možnostmi nastavování. Například lze měnit sklon krajních zadních sedadel v několika skocích. Komfortní zadní sedadla lze také při rozdělení v poměru 60:40 posunovat v rozpětí 80 mm dopředu nebo dozadu. Tím lze zvětšit prostor pro nohy nebo pro zavazadla podle potřeby. Ještě více možností nabízí na přání dodávaná třetí řada sedadel s dvojicí samostatných sklopných míst umístěných po směru jízdy.

ZÁBAVNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL NA ZADNÍCH SEDADLECH.

ZÁBAVNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL NA ZADNÍCH SEDADLECH.

Nejlepší zábava.

Nyní máte jistotu, že i na zadních sedadlech BMW X5 můžete mít k dispozici nejlepší zábavní systém, ať se vydáte na libovolně dlouhou cestu – a to díky volitelnému zábavnímu systému Professional na zadních sedadlech.
Toto zařízení obsahuje dva samostatné 9,2" barevné displeje (s nastavitelným sklonem) a DVD mechaniku. V závislosti na doplňkové výbavě mohou cestující dálkovým ovladačem obsluhovat televizi, audiosystém, DVD měnič a navigační systém (nezávisle na řidiči) a s výbavou ConnectedDrive si prohlížet například internet. K dispozici jsou konektory pro připojení MP3 přehrávače a herní konzole. A aby nebyl řidič rušen hlukem v zadní části vozu, je možné připojit bezdrátová sluchátka.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Kombinovaný paket servisu a údržby přímo pro vás.

BMW Service Inclusive je prvním krokem k neomezené radosti z jízdy. Je to servisní balíček, který kryje všechny předepsané servisní úkony a údržbu.Paket BMW Service Inclusive kryje všechny předepsané servisní úkony a údržbu vozidla po předem danou dobu a počet ujetých kilometrů. Tento balíček je platný po celém světě. Jeho součástí je: výměna oleje včetně jeho dolévání (výměna oleje probíhá u autorizovaného prodejce BMW), mikrofiltr, palivový filtr, vzduchový filtr, svíčky, výměna brzdové kapaliny, kontrola vozu a některé další služby.