BMW X5 M50d na ulici v noci

VLK NAHÁNÍ SMEČKU.

Zcela nové BMW X5 M50d.

BMW MPerformance

VLK NAHÁNÍ SMEČKU.

Zcela nové BMW X5 M50d.

VLK NAHÁNÍ SMEČKU.Zcela nové BMW X5 M50d.

Nové BMW X5 je zážitek. Inženýři postavili model BMW X, který boří všechny zavedené pořádky a znovu definuje to, co je možné z hlediska výkonu, dynamiky a agility. Nové BMW X5 pohání ještě účinnější vznětový 6válec M Performance TwinPower Turbo. Výkon na silnici precizním způsobem přenáší Adaptivní M podvozek Professional. Skutečný automobil M Performance – pro všechny, kteří očekávají více.

BMW X5 M50d(3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2–6,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 190–179

Read more
Vznětový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo modelu BMW X5 M50d

WORKOHOLIK.

Vznětový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo.

WORKOHOLIK.

Vznětový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo.

Výrazný charakter se nadále rozvíjí. Stejně jako charakter nového vznětového řadového 6válce M Performance TwinPower Turbo se dvěma nízkotlakými a dvěma vysokotlakými turbodmychadly. Výsledkem je ještě vyšší výkon, velmi agilní odezva na sešlápnutí plynového pedálu a točivý moment 760 Nm, který se projevuje nezaměnitelným způsobem už v nízkých otáčkách. Vysoce výkonná jednotka disponuje výkonem 294 kW (400 koní). BMW X5 M50d s tímto motorem zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhých 5,2 sekundy.

Read more
Nové BMW X5 M50d ukazuje, co automobil kategorie SAV s M geny a pohonem xDrive dokáže: špičkové jízdní výkony a agilita s optimální trakcí.
Jörn Sieke, produktový manažer M Automobiles a BMW Individual
Interiér BMW X5 M50d s kokpitem, přístrojovým panelem a středovou konzolou
Detailní záběr přístrojového štítu BMW X5 M50d
Dveřní prahové lišty s nápisem BMW Individual modelu BMW X5 M50d

POLE POSITION V KAŽDÉM ZE SEDADEL.

Interiér BMW X5 M50d je esencí sportovního stylu a exkluzivity. Z M specifických log na prahových lištách a v přístrojovém štítu se rozbuší srdce. Vnitřní prostor je ideálně přizpůsoben potřebám řidiče a M kožený volant dokonale padne do ruky. Sportovní atmosféru vytvářejí vysoce kvalitní materiály, jako je volitelná jemná kůže BMW Individual Merino v barvě Tartufo, volitelně kůží čalouněná palubní deska BMW Individual a hliníkové obložení interiéru Aluminium Tetragon.

Noční záběr BMW X5 M50d stojícího na ulici s městem v pozadí

ZVLÁDNE KAŽDOU SITUACI.

Podvozek BMW X5 M50d.

ZVLÁDNE KAŽDOU SITUACI.

Podvozek BMW X5 M50d.

Při jízdě s BMW X5 M50d okamžitě zjistíte, jak se má chovat dokonale naladěný podvozek. Vyvážené řízení, typická agilita a maximální preciznost – inženýři pro dosažení tohoto výsledku optimalizovali vlastnosti podvozku a zpětnou vazbu řízení. Režimy „Sport“ a „Sport+“ dovolují ještě tužší a sportovnější nastavení volitelného Adaptivního M podvozku Professional. V kombinaci s integrálním aktivním řízením a pohonem všech kol xDrive jsou výsledkem jízdní vlastnosti, které v dané kategorii nemají obdoby.

Read more
Tři automobily M Performance stojící na mokrém asfaltu.

INTENZIVNĚJŠÍ RADOST Z JÍZDY.

Automobily M Performance.

BMW MPerformance

INTENZIVNĚJŠÍ RADOST Z JÍZDY.

Automobily M Performance.

Zadní pohled na BMW X5 M50d s městem v pozadí

OBRÁZKY & VIDEA

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

    Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

    Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.