BMW X5 jedoucí nočním městem

Respekt na X způsobů.

BMW X5 v exkluzívní zimní nabídce.

Respekt na X způsobů.BMW X5 v exkluzívní zimní nabídce.

Užívejte si nadhled. Dominujte světu po svém.

Využijte časově omezenou zimní nabídku na vybrané modely a získejte ke svému novému BMW X5 navíc sadu zimních kol, BMW Service Inclusive až na 5 let nebo BMW Repair Inclusive až na 3 roky.

Nabídka platí do 31. 1. 2020 a vztahuje se na limitovaný počet vozů.

Kontaktujte svého autorizovaného prodejce vozů BMW a vyberte si své vlastní BMW X5.
 

BMW X5 xDrive40i(3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8–8,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 200–193

Více informací

MANAŽERSKÉ KVALITY

 • 01 Charakteristická laserová světla X s modrými elementy
 • 02 Maximální jízdní dynamika díky paketu xOffroad se vzduchovým odpružením na obou nápravách
 • 03 Typický X design interpretovaný působivým způsobem
 • 04 Dokonale propojené díky inovativní technologii konektivity a asistenčním systémům
 • 05 Chytré uspořádání zavazadlového prostoru(4) pro maximální komfort
Boční pohled na BMW X5 s otevřeným dvoudílným víkem zavazadelníku
Zavazadlový prostor BMW X5

DOKONALÝ MANAGEMENT.

Zavazadlový prostor BMW X5 nabízí novou generaci komfortu. Pro pohodlné nakládání a vykládání lze spodní i horní část děleného víka zavazadelníku elektricky otevřít i zavřít. V kombinaci s komfortním přístupem stačí jen krátký cílený pohyb nohy pod zadním nárazníkem. Paket zavazadlového prostoru(4) zaručuje pořádek a bezpečí. Je-li víko zavazadlového prostoru otevřené, se může na povel tlačítka elektricky ovládaný kryt zavazadlového prostoru schovat pod podlahou. Posuvné a protiskluzové kolejnice zabraňují nechtěnému pohybu zavazadel.

JEDINEČNÉ, PRECIZNÍ NAVÁDĚNÍ.

BMW Reversing Assistant.

JEDINEČNÉ, PRECIZNÍ NAVÁDĚNÍ.

BMW Reversing Assistant.

Další ilustrací pokračujícího pokroku BMW směrem k automatizovanému řízení
je asistent couvání Reversing Assistant. Tato funkce nabízí u jiných vozidel
dosud nevídanou úroveň asistence při vyjíždění z parkovacího místa nebo při
manévrování ve stísněném prostoru. Reversing Assistant umožňuje
automaticky vycouvat z parkovacího místa, do nějž se zajelo popředu.

 

Systém dokáže automaticky zacouvat až do vzdálenosti 80 metrů od zaparkovaného
místa. Využívá k tomu uložené pohyby volantu prováděné při předchozím
parkování. Pro aktivaci této funkce stačí po nastartování v poloze „P“ voliče
převodovky jen stisknout tlačítko. Při vycouvávání musí řidič pouze ovládat
plyn a brzdy a sledovat okolí vozu.

Řidič si může užívat ideálního výhledu do všech stran díky kombinaci zadní
kamery a funkcí Top View, Panorama View a 3D View, dodávaných se
systémem Parking Assistant Plus, který tak nabízí přehled v okruhu 360
stupňů kolem vozidla a jeho zobrazení na kontrolním displeji. Kromě toho
mohou řidiči využívat funkci Remote 3D View, která nabízí přístup
k třírozměrnému obrazu okolí vozidla na chytrém telefonu.

Více informací

RUČNĚ ZPRACOVANÉ SKLENĚNÉ PRVKY INTERIÉRU CRAFTED CLARITY.

RUČNĚ ZPRACOVANÉ SKLENĚNÉ PRVKY INTERIÉRU CRAFTED CLARITY.

Exkluzivně navržené skleněné prvky "CraftedClarity" se vyznačují použitím ručně zpracovaného, jemně zatmaveného křišťálového skla, které viditelně i hapticky zlepšuje atmosféru interiéru. Mezi tyto skleněné prvky patří volič převodovky, ovladač hlasitosti, ovladač iDrive, stejně jako tlačítko Start/Stop. Skleněný prvek na voliči převodovky je dokonale zpracovaný a vyznačuje se osvětleným písmenem "X". Tímto jedinečným způsobem zušlechtěný interiér současně podtrhuje vysoké standardy vnímání kvality.
 

BMW DIGITAL KEY: ODEMYKÁNÍ A ZAMYKÁNÍ VOZU CHYTRÝM TELEFONEM.

BMW DIGITAL KEY: ODEMYKÁNÍ A ZAMYKÁNÍ VOZU CHYTRÝM TELEFONEM.

Digitální klíč BMW Digital Key využívá k odemykání a zamykání vozidla prostřednictvím chytrého telefonu technologii Near Field Communication (NFC), díky čemuž již není potřeba tradičního klíče od vozu. Vše, co musí řidič udělat, aby otevřel vozidlo, je přidržet chytrý telefon u kliky dveří. Jakmile je řidič uvnitř vozu, lze motor nastartovat tím, že chytrý telefon vloží do doku pro bezdrátové nabíjení nebo na místo určené na jeho odložení.
Digitální klíč BMW Digital Key, který je dostupný přes aplikaci BMW Connected, nabízí bezkonkurenční flexibilitu, protože jej řidič může sdílet až s pěti dalšími lidmi. Digitální klíč BMW Digital Key bude v době představení k dispozici pro vybrané chytré telefony, jež jsou kompatibilní s technologií NFC.

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY S DOSAHEM DÁLKOVÝCH SVĚTEL AŽ 500 METRŮ.

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY S DOSAHEM DÁLKOVÝCH SVĚTEL AŽ 500 METRŮ.

Nové BMW X5 je standardně vybaveno LED světlomety, přičemž laserové světlomety s Adaptivními LED světlomety jsou součástí volitelné výbavy. Tento systém využívá laserový zdroj (BMW Laserlight) pro dálková světla s asistentem dálkových světel Selective Beam zabraňujícím oslnění a optimalizujícím funkci dálkových světlometů. Výsledkem je dosah neoslňujícího paprsku dálkových světel až do vzdálenosti přibližně 500 metrů. Charakteristickým vizuálním rysem jsou modré prvky ve tvaru písmene X, které rozdělují šestiúhelníkové světelné zdroje uvnitř dobře známých dvojitých předních světlometů BMW.

Nové BMW X5 je ztělesněním DNA rodiny BMW X. Čtvrtá generace tohoto modelu je z hlediska vzhledu a modernosti nejvýraznější. Robustním, zřetelným a precizním způsobem určuje nový designový jazyk rodiny modelů X. Nový interiér nabízí ještě více luxusu a intuitivní koncept ovládání.
Adrian van Hooydonk, Ředitel BMW Group Design
Kokpit a koncept ovládání BMW X5

STŘEDOVÁ KONZOLA.

Intuitivní koncept obsluhy nového BMW X5.

STŘEDOVÁ KONZOLA.

Intuitivní koncept obsluhy nového BMW X5.

Inovativní koncept obsluhy ovládacího systému BMW 7.0 umožňuje ještě jednodušší ovládání funkcí vozidla pomocí gest, řeči, dotykového displeje a ovladače iDrive – a to zcela intuitivně. Z toho důvodu byla vylepšena funkčnost ovladače. Například všechny digitální služby, jako jsou aplikace, mohou být nyní vybírány přímo.

Více informací

VŽDY O DVA KROKY NAPŘED.

Digitální služby a asistenční systémy BMW X5.

Dokonale propojeno, suverénně vpřed. BMW X5 je vybaveno nejnovější generací konektivity. Inteligentní digitální služby a asistenční systémy vytvářejí plynulé spojení s okolním světem a díky intuitivnímu ovládání nabízejí nejvyšší úroveň bezpečnosti.

Více informací
BMW X5 Remote Software Upgrade

Vždy aktuální.

Chcete, aby vaše BMW bylo vybaveno vždy nejaktuálnějším softwarem? Díky službě Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktuální. Pohodlně, spolehlivě a bez stresu – bez nutnosti navštívit servisního partnera BMW. Aktualizace jsou instalovány bezdrátově, stejně jako v případě vašeho chytrého telefonu.

Více informací

Maximum bezpečí a komfortu.

BMW Driving Assistant poskytuje v mnoha krizových nebo monotónních jízdních situacích maximum bezpečí a komfortu. Má připraven asistent jízdy v pruzích včetně podpory v úzkých prostorech, upozornění na nebezpečí, funkci udržování v jízdním pruhu s aktivní ochranou proti bočnímu nárazu a další bezpečnostní systémy.

Více informací
Digitální klíč BMW X5 Digital Key

Komfort bez klíče.

Proč zasouvat klíč do zapalování, pokud s sebou máte chytrý telefon se systémem Android? Digitální klíč umožňuje zamknout a odemknout vaše BMW a dokonce nastartovat motor bez fyzického použití klíče. Můžete si ho do chytrého telefonu stáhnout prostřednictvím aplikace BMW Connected a sdílet ho s rodinou a přáteli.

Doba trvání je jeden rok.

Více informací
Navigace BMW Connected

Přímá cesta do cíle vaší cesty.

Hledáte parkovací místo v blízkosti cíle své cesty? Pro asistenta parkování (Parking Space Assistant) je to snadný úkol. Ve velkých parkovacích centrech navádí na volná místa a na silnicích podle vašeho výběru vás navede tam, kde je největší pravděpodobnost možnosti parkování. Za parkování můžete platit bezhotovostně pomocí služby ParkNow.

Doba trvání jsou tři roky.

Více informací
BMW X5 Connected Package Professional

Konektivita. Opět promyšlenější.

Služby Concierge Service, Remote Services, příprava pro Apple CarPlay® nebo služby Connected Navigation od Real Time Traffic Information a Parking Space Assistatnt? Proč vybírat jednotlivé služby, když je můžete mít všechny najednou? Díky paketu Connected Professional si můžete vychutnat tyto služby BMW ConnectedDrive, stejně jako bezplatně vyzkoušet další nabízené služby.

Více informací
Řadový zážehový šestiválec BMW TwinPower Turbo modelu BMW X5

UKÁZKOVÝ PŘÍKLAD VYVÁŽENÍ MEZI PRACOVNÍM A OSOBNÍM ŽIVOTEM.

Zážehový řadový 6válec BMW TwinPower Turbo.

UKÁZKOVÝ PŘÍKLAD VYVÁŽENÍ MEZI PRACOVNÍM A OSOBNÍM ŽIVOTEM.

Zážehový řadový 6válec BMW TwinPower Turbo.

BMW X5 xDrive40i(4) těží z kompletní nabídky. Kultivovaný motor BMW TwinPower Turbo generuje společně s vynikající trakcí pohonu všech kol xDrive výkon, který slibuje čistou radost z jízdy té nejvyšší úrovně. Zážehový řadový 6válec disponuje výkonem plných 250 kW (340 k), přičemž palivo je do válců pro ještě účinnější proces spalování vstřikováno pod tlakem 350 bar. Vstřikovacím tlakem, který BMW X5 sebevědomě přemění na špičkové jízdní výkony.

Více informací

ELEKTRIZUJÍCÍ SUVERENITA.

BMW X5 xDrive45e Plug-in hybrid

Každý, kdo si chce udržet vedoucí postavení trvale udržitelným a zodpovědným způsobem, musí na silnice přinášet průkopnické technologie. BMW X5 xDrive45e Plug-in hybrid s technologií eDrive od BMW EfficientDynamics je sebevědomým průkopníkem. Výsledkem je vyšší výkon, rychlejší akcelerace, delší dojezd, výrazně nižší spotřeba paliva a ještě nižší emise. Neexistují však žádné hranice, které by limitovaly emoce vyvolané jízdou v plug-in hybridním BMW X5.

Více informací

Hnací síly.

Inovativní koncept pohonu BMW X5 xDrive45e Plug-in hybrid tvoří nový, ještě výkonnější zážehový 6válec BMW TwinPower Turbo a vysoce účinný elektromotor eDrive. S celkovým výkonem 290 kW (394 k) a točivým momentem 600 Nm činí kombinovaná spotřeba paliva 2,1 l/100 km. Plug-in hybridní BMW X5 zrychluje z 0 na 100 km za 5,6 sekundy. Impozantní výkon, který díky technologiím BMW EfficientDynamics slibuje čistou dynamiku a zároveň hospodárnější provoz. Také emise CO2 se výrazně snížily – na hodnotu pouhých 49 g/km.

Více informací

Inteligentně hospodárnější.

Plug-in hybridní BMW X5, které čistě na elektřinu ujede 80 km, vyráží vstříc novým obzorům. Úspěch této mise je dán především zásluhou konceptu BMW Plug-in hybrid, v němž klíčovou roli hraje inteligentní řízení toků energií. Koordinuje souhru všech komponentů pohonu a prostřednictvím očekávané provozní strategie optimalizuje hospodárnost hybridní soustavy. Během tohoto procesu používá například navigační údaje k propočtu úseků trasy, které jsou nejvhodnější pro použití elektromotoru nebo pro nabíjení vysokonapěťového akumulátoru. BMW X5 xDrive45e Plug-in hybrid také disponuje různými režimy jízdy, které mohou výrazně ovlivnit skutečné hodnoty spotřeby. Vysokonapěťový akumulátor lze jednoduše nabíjet z domácí elektrické zásuvky, prostřednictvím nabíječky BMW i Wallbox nebo na veřejných nabíjecích stanicích.

Více informací

Stále inovativnější.

Abyste měli vždy přehled o aktuální spotřebě a hospodárnosti vašeho BMW X5 xDrive45e Plug-in hybrid, můžete prostřednictvím svého chytrého telefonu (iOS nebo Android) používat aplikaci BMW Connected a kontrolovat specifické hybridní funkce, jako je například stav nabití akumulátoru či zbývající dojezd, nebo můžete vyhledat nejbližší nabíjecí stanici. Funkcemi vzdálené obsluhy lze ovládat proces nabíjení, porovnávat hospodárnost vozu po každé jízdě a díky užitečným radám optimalizovat jeho dojezd. Pro dokonalé prostředí uvnitř vozu během jízdy lze prostřednictvím ovladače iDrive nebo aplikace BMW Connected pohodlně nastavit teplotu v interiéru.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

  (4) Plánovaná dostupnost od Q4/2018.