BMW X5 jedoucí nočním městem

BOSS IS BACK

Zcela nové BMW X5.

BOSS IS BACK

Zcela nové BMW X5.

BOSS IS BACKZcela nové BMW X5.

Boss je zpět: zcela nové BMW X5. Je nepřehlédnutelné – vzpřímené, mohutné a elegantní. Impozantní jednodílná maska chladiče ve tvaru ledvinek naznačuje, co se stane, když se motor nového BMW X5 pořádně nadechne. Zdokonalený X design předních světlometů nenechá nikoho na pochybách, kdo se ujme vedení. Nové BMW X5 s novými technologiemi pro ještě více bezpečnosti a maximální jízdní dynamiku na každém povrchu dobře ví, kam směřuje. A jak se tam dostat jako první.X5.“

BMW X5 xDrive40i(3)*:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8–8,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 200–193

MANAŽERSKÉ KVALITY

 • 01 Charakteristická laserová světla X s modrými elementy
 • 02 Maximální jízdní dynamika díky paketu xOffroad se vzduchovým odpružením na obou nápravách
 • 03 Typický X design interpretovaný působivým způsobem
 • 04 Dokonale propojené díky inovativní technologii konektivity a asistenčním systémům
 • 05 Chytré uspořádání zavazadlového prostoru* pro maximální komfort
Boční pohled na BMW X5 s otevřeným dvoudílným víkem zavazadelníku
Zavazadlový prostor BMW X5

DOKONALÝ MANAGEMENT.

Zavazadlový prostor BMW X5 nabízí novou generaci komfortu. Pro pohodlné nakládání a vykládání lze spodní i horní část děleného víka zavazadelníku elektricky otevřít i zavřít. V kombinaci s komfortním přístupem stačí jen krátký cílený pohyb nohy pod zadním nárazníkem. Paket zavazadlového prostoru* zaručuje pořádek a bezpečí. Je-li víko zavazadlového prostoru otevřené, elektricky ovládaný kryt zavazadlového prostoru se zatáhne a zmizí pod podlahou. Posuvné a protiskluzové kolejnice zabraňují nechtěnému pohybu zavazadel.

Nové BMW X5 je ztělesněním DNA rodiny BMW X. Čtvrtá generace tohoto modelu je z hlediska vzhledu a modernosti nejvýraznější. Robustním, zřetelným a precizním způsobem určuje nový designový jazyk rodiny modelů X. Nový interiér nabízí ještě více luxusu a intuitivní koncept ovládání.
Adrian van Hooydonk, šéfdesignér BMW Group
Kokpit a koncept ovládání BMW X5

STŘEDOVÁ KONZOLA.

Intuitivní koncept obsluhy nového BMW X5.

STŘEDOVÁ KONZOLA.

Intuitivní koncept obsluhy nového BMW X5.

Inovativní koncept obsluhy ovládacího systému BMW 7.0 umožňuje ještě jednodušší ovládání funkcí vozidla pomocí gest, řeči, dotykového displeje a ovladače iDrive – a to zcela intuitivně. Z toho důvodu byla vylepšena funkčnost ovladače. Například všechny digitální služby, jako jsou aplikace, mohou být nyní vybírány přímo.

VŽDY O DVA KROKY NAPŘED.

Digitální služby a asistenční systémy BMW X5.

Dokonale propojeno, suverénně vpřed. BMW X5 je vybaveno nejnovější generací konektivity. Inteligentní digitální služby a asistenční systémy vytvářejí plynulé spojení s okolním světem a díky intuitivnímu ovládání nabízejí nejvyšší úroveň bezpečnosti.

BMW X5 Remote Software Upgrade

Vždy aktuální.

Chcete, aby vaše BMW bylo vybaveno vždy nejaktuálnějším softwarem? Díky službě Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktuální. Pohodlně, spolehlivě a bez stresu – bez nutnosti navštívit servisního partnera BMW. Aktualizace jsou instalovány bezdrátově, stejně jako v případě vašeho chytrého telefonu.

Digitální klíč BMW X5 Digital Key

Komfort bez klíče.

Proč zasouvat klíč do zapalování, pokud s sebou máte chytrý telefon se systémem Android? Digitální klíč umožňuje zamknout a odemknout vaše BMW a dokonce nastartovat motor bez fyzického použití klíče. Můžete si ho do chytrého telefonu stáhnout prostřednictvím aplikace BMW Connected a sdílet ho s rodinou a přáteli.

Doba trvání je jeden rok.

BMW X5 navigace Door to Door (od dveří ke dveřím)

Přímá cesta do cíle vaší cesty.

Přijeďte včas a uvolnění. Navigace od dveří ke dveřím vás dovede od vozu do cíle a nazpátek. Získejte rychlý přístup k navigační službě pro pěší na chytrém telefonu s informacemi z vaší obrazovky Connected Onboard Screen a push notifikací aplikace BMW Connected.
 

Doba trvání je jeden rok.

 

BMW X5 Connected Package Professional

Konektivita. Opět promyšlenější.

Služby Concierge Service, Remote Services nebo dopravní informace v reálném čase RTTI? Proč vybírat jednotlivé služby, když je můžete mít všechny najednou? Díky paketu Connected Package Professional si můžete vychutnat tyto služby BMW ConnectedDrive, stejně jako bezplatně vyzkoušet další nabízené služby.

Doba trvání je jeden rok.

Řadový zážehový šestiválec BMW TwinPower Turbo modelu BMW X5

UKÁZKOVÝ PŘÍKLAD VYVÁŽENÍ MEZI PRACOVNÍM A OSOBNÍM ŽIVOTEM.

Řadový zážehový 6válec BMW TwinPower Turbo.

UKÁZKOVÝ PŘÍKLAD VYVÁŽENÍ MEZI PRACOVNÍM A OSOBNÍM ŽIVOTEM.

Řadový zážehový 6válec BMW TwinPower Turbo.

BMW X5 xDrive40i* těží z kompletní nabídky. Kultivovaný motor BMW TwinPower Turbo generuje společně s vynikající trakcí pohonu všech kol xDrive výkon, který slibuje čistou radost z jízdy té nejvyšší úrovně. Zážehový řadový 6válec disponuje výkonem plných 250 kW (340 k), přičemž palivo je do válců pro ještě účinnější proces spalování vstřikováno pod tlakem 350 bar. Vstřikovacím tlakem, který BMW X5 sebevědomě přemění na špičkové jízdní výkony.

Záběr BMW X5 M50d, jedoucího nočním městem

ZCELA NOVÉ BMW X5 M50d.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

  * Očekávaná dostupnost v Q4/2018.