VÍCE VÝKONU. MÉNĚ SLOV.

BMW X6.

VÍCE VÝKONU. MÉNĚ SLOV.

BMW X6.

VÍCE VÝKONU. MÉNĚ SLOV.BMW X6.

Max. výkon v kW (k) při 1/min (50i)

330 (450)/5 500–6 000

Zrychlení 0–100 km/h v s (50i)

4.8

Maximální rychlost v km/h (50i)

250

Objem zavazadlového prostoru

580

Silný a sportovní. S charakterem modelů BMW X a sportovním stylem coupé překonává BMW X6 všechny hranice. Jeho motory BMW TwinPower Turbo jsou silným spojením dynamiky a hospodárnosti a systém pohonu všech kol BMW xDrive pomáhá přenášet tuto sílu na silnici. Mimořádná výbava, jako je paket Design Pure Extravagance, a rovněž prvotřídní materiály charakterizují vozidlo, které je bezpochyby středem pozornosti – a současně je úžasně praktické.

 

* Ceny a výbava: platnost od 1. srpna 2017 pro produkční měsíce srpen až listopad 2017.

ZARUČENĚ PŘITÁHNE POZORNOST.

Široký. Muskulaturní. Dynamický. BMW X6 v sobě spojuje charakter modelů BMW X a sportovní styl coupé. Dominantní přední část obsahuje výrazné otvory pro nasávání vzduchu, které jasně odkazují na obrovskou sílu, ukrytou za nimi. Silueta coupé a přívětivé tvary interiéru zaručují, že se cestující uvnitř vozu vždy budou cítit pohodlně. Světlé a tmavé plochy interiéru vytvářejí intenzivní kontrasty, prémiové materiály a standardně nabízené kožené čalounění vysílají jasnou zprávu: Dokonalost je samozřejmostí.

Design

Čas na to, abyste převzali kontrolu: Vůz BMW X6 je stvořen k pohybu. Díky energickým ctižádostivým liniím vyzařuje BMW X6 nezkrotnou dynamiku a účelnost. Jeho široké boky a rozhodný postoj odrážejí jeho původ z řady X, zatímco linie střechy podobná verzi coupé podtrhuje nezaměnitelný charakter vozu BMW X6. Kombinace, díky které je toto SAC (Sports Activity Coupé) tak jedinečné.

Jízdní dynamika

Okouzlující design vozu BMW X6 je skutečně nezaměnitelný. Nakonec však nad vším ostatním absolutně vyniká jedno jediné: Jaké to ve skutečnosti je řídit tento extrémní výkon? Podvozek vozu BMW X6 nastavuje nová měřítka. BMW xDrive zaručuje mimořádnou trakci – bez ohledu na počasí a bez ohledu na povrch vozovky. Je doplněna vynikající směrovou stabilitou a agilitou, která vás v okamžiku uchvátí. Mezi volitelné možnosti patří adaptivní podvozek a aktivní řízení – pro ještě větší radost z jízdy.

Výbava

Nejlepší herec na scéně: BMW X6. Díky svému energickému vzhledu způsobí toto SAC rozruch, kdekoli se objeví. Jakou roli hraje? To je na vás. Paket Design Pure Extravagance překypuje unikátními detaily. Díky M sportovnímu paketu je vzhled BMW X6 ještě sportovnější. S výbavou BMW Individual dodáte vozidlu nádech luxusní exkluzivity. A pokud k dosažení ideální dokonalosti vzhledu potřebujete ještě něco dalšího, potom se stačí porozhlédnout po originálním příslušenství BMW.

330 KW.

Prvotřídní motor pro BMW X6 ohromí svým výkonem výkon 330 kW (450 k) v modelu BMW X6 xDrive50i. S maximálním točivým momentem 650 Nm, který je k dispozici od 2000 do 4500 ot./min, motor katapultuje BMW X6 z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy. Maximální rychlost činí 250 km/h.
Hospodárnost technologií BMW EfficientDynamics se odráží v nízkých hodnotách spotřeby i emisí BMW X6 xDrive50i: Kombinovaná spotřeba paliva dosahuje 9,7 l/100 km, emise CO2 v rozmezí 227 a 225 g/km.
Všechny zážehové motory BMW X6 plní emisní normu EU6.