MÁ VŠECHNO: SÍLU I DUŠI.

BMW X6 M50d: 381 k, 280 kW.

BMW M Performance

MÁ VŠECHNO: SÍLU I DUŠI.

BMW X6 M50d: 381 k, 280 kW.

MÁ VŠECHNO: SÍLU I DUŠI.BMW X6 M50d: 381 k, 280 kW.

Inženýři BMW M zúročili u modelu BMW X6 M50d své zkušenosti a vytvořili dokonalou interakci mezi pohonným ústrojím, propracovaným podvozkem a vnějším designem. Konečným výsledkem jejich práce je automobil M Performance, který nabízí fascinující spojení čisté dynamiky, komfortu a všestrannosti. Vůz nekompromisně spojuje kvality modelů BMW X se závazkem k výkonným modelům BMW M GmbH. Tím vytváří vlastní, velmi specifickou třídu.

Hodnoty pro BMW X6 M50d (3):
Spotřeba paliva (kombinovaná): 7,9–7,8 l/100 km
Emise CO2 (kombinované): 209–205 g/km

Read more
Design

M PERFORMANCE DESIGN MODELU BMW X6 M50d.

Geny divize M a nekompromisní dynamika jsou při pohledu na BMW M6 M50d zřejmé na první pohled. Celá řada prvků specifických pro modely M Performance odlišují i tento vůz od zbytku modelové řady. Patří mezi ně speciálně řešené nasávací otvory v širokém předním nárazníku M sportovního paketu. Jejich řešení dodává tomuto sportovci s výkonem 381 koní ještě výraznější vzhled. BMW X6 M50d se vyznačuje i dalšími úpravami podtrhujícími jeho posílené dynamické schopnosti, a tak se toto unikátní Sports Activity Coupé vymyká nejen vnějším vzhledem, ale také svým interiérem.

EXKLUZIVNÍ PRVKY BMW X6 M50d.

Designové prvky

Designové prvky v kontrastní barvě.

Specifické příčky v šedé barvě Ferric Grey uvnitř nasávacích otvorů širokého předního nárazníku dodávají BMW X6 M50d ještě impozantnější vzhled.
Read more
Kola M Double-spoke 468 M

20'' kola M Double-spoke 468 M.

Exkluzivně pro model M Performance volitelně dostupná kola z lehkých slitin zdůrazňují sportovnost a výjimečnost tohoto vozu.
Read more
Kryty vnějších zpětných zrcátek

Kryty vnějších zpětných zrcátek v kontrastní barvě.

Zakulacené kryty vnějších zpětných zrcátek jsou lakovány šedou barvou Ferric Grey. Jejich aerodynamický tvar je téměř rezistentní vůči proudění vzduchu.
Read more
M logo

M logo v tmavém chromu.

BMW X6 M50d je automobil z divize M Performance, což je elegantně zdůrazněno logem M vyvedeným v tmavém chromu.
Read more
Koncovky výfuku

Hranaté koncovky výfuku.

Koncovky výfuku provedené v černém chromu se vyznačují originálním vzhledem a posilují dynamický výraz vozu.
Read more
Označení modelu

Označení modelu v tmavém chromu.

Specifický styl označení modelu na zádi v kontrastní barvě podtrhuje blízké spojení BMW X6 M50d s automobily BMW M.
Read more
Prahové lišty

Prahové lišty s označením modelu.

Exkluzivní hliníkové prahové nástupní lišty s označením modelu zvyšují očekávání pro řidiče i spolujezdce již během nastupování.
Read more

VZNĚTOVÝ ŘADOVÝ 6VÁLEC M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO.

Vznětový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo BMW X6 M50d zaujme kombinací mimořádné dynamiky a působivé úspornosti. Tato kombinace je kromě jiného zajištěna i systémem třístupňového přeplňování s proměnnou geometrií rozváděcích lopatek turbodmychadel. Propracovaný motor se vyznačuje příkladně bleskovými reakcemi. Již v nízkých otáčkách je k dispozici značný točivý moment, pro šestiválec je charakteristické široké spektrum použitelných otáček. V číslech to znamená výkon 280 kW (381 k), 740 Nm točivého momentu mezi 2000 a 3000 1/min, zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,2 s a nejvyšší rychlost 250 km/h. Při tom všem dosahuje spotřeba paliva jen 7,9–7,8 l/100 km při produkci CO2 209–205 g/km. Zásluhou technologie Blue Performance plní BMW X6 M50d emisní standardy EU6.

M PERFORMANCE JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X6 M50d.

Koncept jízdní dynamiky byl u BMW X6 M50d navržen hlavně s ohledem na výkon. Cílem bylo ještě zvýšit radost z jízdy, a zachovat přitom jedinečný komfort a inspirativní všestrannost. Pokaždé, když automobil vyjíždí ze zatáčky, je cítit vysoká úroveň obratnosti a přesnosti i perfektní sladění jednotlivých komponentů pohonu a podvozku. Inženýři BMW M GmbH pomocí výrazných úprav optimalizovali podvozek a charakteristiku řízení tohoto exkluzivního vozu třídy Sports Activity Coupé až do nejmenších detailů.

 • Více sportu: Adaptivní M podvozek

  Adaptivní M podvozek zajišťuje, že obratnost typická pro BMW X6 je u modelu BMW X6 M50d dále posunuta směrem ke sportovnímu zážitku. Ve výbavě figurují i prvky jako adaptivní podvozek a vzduchové odpružení zadní nápravy, přičemž celek je vyladěný přímo pro sportovní jízdní projev. Mezi výhody patří nejen precizní ovladatelnost, ale i skvělá charakteristika jízdního projevu.

 • Více agility: Adaptivní podvozek Dynamic

  BMW X6 M50d je vybaveno adaptivním podvozkem Dynamic, díky němuž dosahuje maximální možné úrovně obratnosti, přesnosti a příčné dynamiky. Specificky nastavené systémy Dynamic Performance Control a Dynamic Drive zajišťují ještě neutrálnější chování a v zatáčkách omezují boční náklon karoserie.

 • Více trakce: BMW xDrive

  BMW X6 M50d je standardně vybaveno inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive s funkcí Performance Control, díky němuž dosahuje jedinečné úrovně jízdní dynamiky, agility a trakce. Ať už je povrch silnice jakýkoliv, Sports Activity Coupé precizně reaguje na každou změnu směru téměř bez nutnosti korekcí volantem. Pro dosažení jízdní dynamiky typické pro vozidla M Performance byl systém navržen tak, aby přenášel více točivého momentu na zadní nápravu.

Steptronic

8STUPŇOVÁ PŘEVODOVKA STEPTRONIC SPORT.

Sílu BMW X6 M50d přenáší na kola 8stupňová převodovka Steptronic Sport, která je dodávána v rámci standardní výbavy. Specifická M Performance úprava programů řazení byla citlivě přizpůsobena výkonnostnímu potenciálu motoru. Páčky řazení na volantu dovolují sportovní změnu rychlostních stupňů. Převodovka je vybavena funkcí Launch Control, která zajišťuje optimální zrychlení za všech okolností. Kompaktní stavba převodovky, její nízká hmotnost a dokonalá souhra s funkcí Auto Start Stop přispívají k výraznému snížení spotřeby paliva a emisí výfukových plynů.

RODINA M PERFORMANCE.

Precizně vypilovaný design, dokonalý pohon, intenzivní jízdní dynamika. Automobily M Performance ztělesňují tuto trojici vlastností. Tyto exkluzivní vozy od BMW M GmbH spojují to nejlepší z jednotlivých modelových řad s dynamickými geny vozů BMW M. Tím vytvářejí svou vlastní třídu.

Intenzivnější radost z jízdy.

Seznamte se s kompletní nabídkou automobilů M Performance.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.