ZARUČENĚ PŘITÁHNE POZORNOST.

Design BMW X6.

ZARUČENĚ PŘITÁHNE POZORNOST.

Design BMW X6.

Čas na to, abyste převzali kontrolu: Vůz BMW X6 je stvořen k pohybu. Díky energickým ctižádostivým liniím vyzařuje BMW X6 nezkrotnou dynamiku a účelnost. Jeho široké boky a rozhodný postoj odrážejí jeho původ z řady X, zatímco linie střechy podobná verzi coupé podtrhuje nezaměnitelný charakter vozu BMW X6. Kombinace, díky které je toto SAC (Sports Activity Coupé) tak jedinečné.

Kontrolní displej s novým designem uživatelského rozhraní je k dispozici od října 2016.

ZARUČENĚ PŘITÁHNE POZORNOST.Design BMW X6.

Čas na to, abyste převzali kontrolu: Vůz BMW X6 je stvořen k pohybu. Díky energickým ctižádostivým liniím vyzařuje BMW X6 nezkrotnou dynamiku a účelnost. Jeho široké boky a rozhodný postoj odrážejí jeho původ z řady X, zatímco linie střechy podobná verzi coupé podtrhuje nezaměnitelný charakter vozu BMW X6. Kombinace, díky které je toto SAC (Sports Activity Coupé) tak jedinečné.

Kontrolní displej s novým designem uživatelského rozhraní je k dispozici od října 2016.

Read more

DESIGN EXTERIÉRU.

Široký. Muskulaturní. Dynamický. BMW X6 v sobě spojuje charakter modelů BMW X a sportovní styl coupé. Dominantní přední část obsahuje výrazné otvory pro nasávání vzduchu, které jasně odkazují na obrovskou sílu, ukrytou za nimi. Atletickou postavu vozu podtrhuje velká, sportovně tvarovaná maska chladiče ve tvaru ledvinek. Další výraz nadřazenosti zajišťují dvojité světlomety a mlhová světla, která jsou umístěna na okrajích přední části. Při pohledu z boku vynikne sportovní silueta připomínající coupé, kterou opticky ohraničují chromové lišty kolem bočních oken. Z tohoto úhlu pohledu je atraktivnost vzhledu BMW X6 patrná na první pohled: První část nezaměnitelného bočního prolisu se dynamicky táhne od mohutně tvarovaných podběhů předních kol až ke klikám zadních dveří. Druhá část začíná před zadními blatníky a elegantně se zužuje do zadní části vozu. Při pohledu zezadu, kde masivnost vozu charakterizují horizontální linie, vynikne dynamický vzhled BMW X6 ještě více. Vůz BMW X6 je připraven zbourat všechny hranice.

DESIGN LED SVĚTLOMETŮ.

Vnější světla BMW X6 mohou být tvořena výhradně technologií LED – od předních světlometů a mlhových světel až po zadní svítilny.

 • Adaptivní LED světlomety

  Adaptivní LED světlomety nabízejí několik funkcí: obrysová světla, LED světelné prstence, potkávací světla, BMW Selective Beam (asistent dálkových světel „High-Beam Assistant“), LED mlhovky, aktivní světlomety s přisvěcováním zatáček, směrovky, denní svícení a variabilní řízení světla. Všechny funkce jsou plně realizované LED technologií.
  Distribuce světla se automaticky upravuje podle rychlosti jízdy a natočení volantu. Zvláště jasné světlo je podobné dennímu světlu a optimálně a rovnoměrně osvětluje silnici, čímž se zlepšuje viditelnost a řízení je tak méně únavné. Čtveřice LED světelných prstenců dodává vnějšímu vzhledu velmi osobitý výraz i během dne.

 • Mlhová LED světla

  Mlhová světla zlepšují viditelnost na krátkou vzdálenost v mlze nebo za deště a sněhu a zvyšují bezpečnost jízdy v noci. Kromě širokého úhlu paprsku jsou světlomety nápadné také svou barvou světla – která se velmi podobá dennímu světlu – vyznačují se dlouhou životností a nízkou spotřebou energie. Mlhová světla jsou také nápadným designovým prvkem doplňujícím dvojité prstencové světlomety na působivé přední masce vozu BMW X6.

 • Zadní svítilny s technologií LED

  Zadní svítilny se světelnými trubicemi s technologií LED se skládají ze dvou samostatných vysoce výkonných LED světelných prvků. Obě části mají typický tvar písmene L a jsou jasným identifikačním prvkem BMW. Díky těmto světelným prvkům v zadní části lze vůz v nočních hodinách jednoznačně identifikovat jako BMW.
  Světelné prvky ve tvaru písmene L v brzdových světlech jsou dalším novým a specifickým motivem zadních svítilen.

DESIGN INTERIÉRU.

Jasné struktury. Exkluzivní sportovnost. Špičkové zpracování. Interiér BMW X6 je promyšlený do posledního detailu. Interiér s typickým stylem BMW se zaměřuje na řidiče, který si díky zvýšené pozici sedadel užívá skvělého výhledu z vozu. Sportovní tvar sedadel zaručuje optimální oporu těla, a to i při velmi dynamické jízdě.
Silueta coupé a přívětivé tvary interiéru zaručují, že se cestující uvnitř vozu vždy budou cítit pohodlně. Světlé a tmavé plochy interiéru vytvářejí intenzivní kontrasty, prémiové materiály a standardně nabízené kožené čalounění vysílají jasnou zprávu: Dokonalost je samozřejmostí.

MATERIÁLY.

Dominantní charakteristickou vlastností koženého čalounění a obložení interiéru BMW X6 je nejvyšší kvalita. K dispozici je paleta výrazných barevných kombinací. Jednou z nabídek je čalounění horní části přístrojové desky jemnou černou kůží „Nappa“. Ve spojení s výbavou interiéru Design Pure Extravagance je deska čalouněna kombinací barev „Cognac“/černá s hnědým kontrastním prošíváním. Spodní část palubní desky je potažená kůží v barvě „Cognac“. M sportovní paket obsahuje kombinaci černé kůže, alcantary a hliníkového obložení interiéru. Kůže „Dakota“ je k dispozici rovněž v různých barevných provedeních. Varianta červené kůže „Coral Red“ s černým kontrastním prošíváním je kombinována s obložením interiéru z leštěného hliníku.

SVĚTELNÝ PAKET S NEPŘÍMÝM OSVĚTLENÍM INTERIÉRU.

Světelný paket obsahuje sadu LED diod, jež interiéru propůjčují elegantní vzhled, vítající pasažéry v útulném prostředí. Uvítací osvětlení vytváří před automobilem světelný koberec, který zve řidiče dovnitř. Ambientní osvětlení podkresluje salónní atmosféru interiéru. Devět přednastavených designů osvětlení v modré, bílé a oranžové barvě zaplní interiér konejšivě odpočinkovou směsí nepřímých a přímých zdrojů světla. Další zdroje světla ambientního osvětlení jsou umístěny v ozdobných lištách, v oblastech pro nohy předních a zadních cestujících, v kapsách ve dveřích a panelech čalounění, stejně jako na dalších místech. Vzadu jsou instalována praktická světla pro čtení. LED diody ve vnějších klikách dveří nabízejí každodenní pohodlí a jsou aktivovány při každém nastupování a vystupování.