UDÁVEJTE SMĚR. A NECHTE SVĚT, ABY VÁS NÁSLEDOVAL.

S BMW máte náskok: inovativní výbava BMW ConnectedDrive zajistí nepřetržité spojení se světem. Služby a aplikace přímo ve voze zajistí přístup k informacím, zábavě a online službám. Například funkce Real Time Traffic Information za jízdy s předstihem informuje o aktuální dopravní situaci na trase. Online Entertainment nabízí přístup k miliónům skladeb. Prostřednictvím funkci E-Call získáte rychlou pomoc v nouzové situaci.

Kontrolní displej s novým designem uživatelského rozhraní je k dispozici od října 2016.

Read more

SLUŽBY CONNECTED DRIVE SERVICES.

Služby ConnectedDrive Services jsou vstupní branou do digitálního světa BMW. Používáním aplikací přímo ve voze budete mít k dispozici neustále aktuální informace ze zpravodajství a o počasí. K dispozici jsou také kancelářské funkce (Office) a online vyhledávání. Výbava ConnectedDrive Services je základním prvkem nutným pro objednávání dalších digitálních služeb.

 • BMW ConnectedDrive Store

  Služby a aplikace, které splní všechny vaše požadavky, jsou k dispozici v obchodě BMW ConnectedDrive Store. Tyto služby lze flexibilně vybírat a objednávat kdykoliv po pořízení vozu BMW. Zákazník tak má kdykoliv možnost vybrat si na základě vlastních potřeb ze všech dostupných služeb a aplikací BMW ConnectedDrive přímo z vozu.
  Obchod BMW ConnectedDrive Store lze na cestách navštívit přímo prostřednictvím vozu BMW přes zákaznický online portál „My BMW ConnectedDrive“. Nově objednané služby a aplikace budou krátce po zakoupení přístupné přímo z vašeho vozu. Obchod ConnectedDrive Store neustále poskytuje aktuální informace o dostupných službách a aplikacích.
  Služby a aplikace, dostupné v obchodě BMW ConnectedDrive Store, byly speciálně navržené tak, aby vyhovovaly potřebám a požadavkům řidičů BMW. Zvolit lze také dobu trvání jednotlivých služeb. To zákazníkům umožňuje objednávat služby na určitou dobu, například během dovolené.

 • Aplikace BMW Apps

  Aplikace BMW Apps je platforma, která umožňuje pohodlné používání vybraných aplikací smartphonu ve vozech BMW. Cílem BMW je zpřístupnit ve voze celou řadu aplikací, a proto vedle vývoje vlastních aplikací, např. „BMW Connected“ a „M laptimer“, spolupracuje jako partner se společnostmi Napster, Deezer, AUPEO! a Audible. To znamená, že můžete ve voze používat bezpečně i tyto aplikace.
  Jednoduše připojte chytrý telefon do Snap-In adaptéru nebo pomocí USB kabelu k vozidlu a spusťte aplikaci (nutné pouze v případě Apple iPhone). Všechny funkce aplikací lze pohodlně ovládat prostřednictvím ovladače iDrive. Výběr aplikací dostupných ve voze se díky úzké spolupráci mezi BMW a řadou nejrůznějších dodavatelů neustále rozrůstá.

 • Příprava pro Apple CarPlay®

  Proč se ve vašem BMW vzdávat funkcí vašeho iPhonu, když ho můžete i nadále používat tak, jak jste zvyklí? Příprava pro Apple CarPlay® vám zpřístupní funkce telefonu a zároveň umožní používat aplikace jako iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify a Apple Music. Aktivace hlasové asistentky Siri od Apple se může provádět tlačítkem hlasového ovládání přímo na volantu.

 • Microsoft Office 365

  Pracujte efektivně i na cestách. Díky dokonalé integraci Microsoft Office 365 do vozidla jsou e-maily, kontakty a zápisy v kalendáři neustále synchronizovány s ostatními zařízeními a lze je přímo upravovat – a to dokonce i bez chytrého telefonu. A navíc se lze pouhým jedním kliknutím automaticky připojit ke konferenčním hovorům Skype for Business.

BMW CONNECTED.

Spojte se se svým BMW. Aplikace BMW Connected je váš digitální asistent mobility, který se před cestou a během ní postará o vaše potřeby. Spojte se s vozem pomocí vašeho chytrého telefonu, chytrých hodinek nebo Amazon Echo, posílejte cíle do navigačního systému nebo dostávejte upozornění na schůzky, abyste vždy dorazili na místo jejich konání včas.

WIFI HOTSPOT.

Výbava obsahuje zabudovaný WiFi hotspot pracující se standardem LTE, který umožňuje placené připojení k internetu. Cestující se mohou připojit pomocí všech vhodných zařízení a mohou například pracovat s e-maily nebo sdílet hudbu či videa. Díky hotspotu odpadají všechna omezení, jež brání ve vychutnání fascinujícího zážitku z internetu při maximálním standardu připojení LTE i během cest.

Funkce je kompatibilní s řadou různých zařízení, jako jsou laptopy, tablety a mobilní telefony od nejrůznějších výrobců. K WiFi hotspotu lze najednou připojit až deset různých zařízení.

Vozidlo je spojeno s internetem pomocí zabudované SIM karty s placeným hotspotem na základě služeb poskytovatele. Pokud není k dispozici síť LTE, systém se automaticky přepne na jiný dostupný standard.

SLUŽBY CONCIERGE SERVICES.

Bude zítra v Římě slunečno? Kdy mi letí letadlo a kde ve městě je nejlepší restaurace? Služby Concierge Services jsou zde, aby vám při cestách pomohly a pouhým stiskem tlačítka splnily jakékoliv vaše požadavky – individuálně, osobně a rychle. Ať už jste kdekoliv a potřebujete cokoliv. Smlouva je uzavřena na tři roky.

Služby Concierge Services.

Prohlédněte si film o této výbavě.

DOPRAVNÍ INFORMACE RTTI.

Proč ztrácet čas v dopravních zácpách? Služba dopravních informací v reálném čase Real Time Traffic Information vám umožní dorazit do cíle cesty rychleji a efektivněji. Prakticky v reálném čase monitoruje aktuální dopravní situaci a vypočítává alternativní trasy. Dalším prvkem, který vás dokáže upozornit na špatné podmínky na cestě nebo na nehody, je funkce lokálního varování.

SLUŽBY REMOTE SERVICES.

Služby Remote Services v aplikaci BMW Connected (k dispozici v Apple App Store) umožňují různé funkce vozu, jako je zamykání a odemykání dveří, ovládat dálkově.

Stejně jako zákaznický portál BMW ConnectedDrive, také aplikace nabízí možnost přistupovat k informacím o vozidle, jako je dojezd nebo stav oken a dveří. Díky tomu je řidič vždy plně informován o stavu vozidla, a to i na dálku. Všechny informace jsou navíc pohodlně sdruženy na jednom místě.

Tento balíček informací je završen zobrazením současné polohy vozu. Pro využití této funkce stačí zákazníkům jednoduše aktivovat funkce Remote Services v zákaznickém portálu BMW ConnectedDrive na www.bmw-connectedrive.com.

TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ E-CALL.

Když dojde k nehodě, čas hraje zásadní roli. Služba inteligentního tísňového volání Intelligent Emergency Call v případě nouze zavolá pomoc a může dokonce zachránit životy. Kontaktuje speciálně vyškolené agenty telefonického centra, kteří vám a vašim spolucestujícím nabídnou podporu do té doby, než dorazí složky záchranného systému. První z nich zároveň přímo obdrží důležité informace pro zásah.