#Buďte v bezpečí: 7 tipů, jak
trávit čas doma

#Buďte v bezpečí: 7 tipů, jak<br> trávit čas doma
03.04.2020

Tyto nápady vám i při pobytu doma poskytnou denní dávku světa automobilů. Abychom společně překonali pandemii, prosíme, zůstaňte doma a buďte zdraví.

Jste doma bez každodenního kontaktu s vaším autem? Chcete-li se chránit před koronaviry a zabránit další infekci, je, pokud je to možné, nejrozumnější a nejlogičtější věcí zůstat doma. My vás ale ani během této doby nechceme nechat o samotě. Připravili jsme různé nápady a aktivity, které milovníky automobilů a fanoušky BMW určitě zabaví, i když jsou zrovna v karanténě. Buďte si vědomi své odpovědnosti, svoji solidaritu a zůstávejte doma!
BMW Czech Republic

Přímý přístup k jednotlivým tipům k tomu, co dělat ve volném čase doma.

    

1. Sledujte BMW na svých zařízeních
2. Zábava pro vaše děti – BMW omalovánky
3. Když nemůžete s BMW jezdit, tak si on něm něco zjistěte
4. Velký BMW závod
5. Upečte si BMW
6. Poslouchejte na gauči svou oblíbenou hudbu na cesty
7. BMW wallpapery pro váš telefon

Víme, že aktuálně jsou důležitější věci, než mluvit o autech a mobilitě. Pro BMW jako pro globální společnost je hlavní prioritou zdraví našich zákazníků, fanoušků a zaměstnanců. V duchu tohoto přístupu budeme jednat tak, abychom byli důvěryhodní a solidární. Jsme tu ale také stále proto, abychom dělali to, co umíme nejlépe: i v těchto těžkých časech vám přinášet radost a rozzářit vaše dny. Společně to zvládneme. Buďte v bezpečí.

__________

BMW “Mission: Impossible”
24.03.2020

SLEDUJTE BMW NA SVÝCH ZAŘÍZENÍCH

Pokud se nechcete obejít bez výrazných zvuků klasického řadového šestiválce BMW nebo přeplňovaného motoru BMW M ani v době koronaviru, máme pro vás skvělý tip: hledejte ve streamovacích službách klasické filmy, kde byly automobily součástí hereckého obsazení. Jedním z nich byla třeba série Mission Impossible. Tajný agent Ethan Hunt, jehož ztvárnil Tom Cruise, není příliš ohleduplný k používaným modelům BMW M. Můžete také sledovat akční klasiku, jakou je Ronin či Kurýr nebo filmy s Jamesem Bondem, jako třeba Zítřek nikdy neumírá nebo Zlaté oko. Bavte se prohlížením!

Více informací

__________

BMW omalovánky
03.04.2020

ZÁBAVA PRO VAŠE DĚTI – BMW OMALOVÁNKY

I během těchto dní se vaše děti doma zabaví s BMW. Dejte jim naše omalovánky, ve kterých si vybarví svět BMW podle svých představ. Jediné, co k tomu potřebujete, je tiskárna a barevné pastelky. Stáhněte si PDF s omalovánkami, vytiskněte je a dětská zábava může začít!

Více informací

__________

BMW grill BMW logo
03.04.2020

KDYŽ NEMŮŽETE S BMW JEZDIT, TAK SI O NĚM NĚCO ZJISTĚTE

Zahánění nudy, když jste doma, je samozřejmě v pořádku, ale současně by buňky vaší šedé kůry mozkové neměly zlenivět. Osvěžte si proto své znalosti o BMW! Poznejte význam loga BMW, historii názvu společnosti, přezdívky BMW, ale hlavně si poslechněte jeho vyslovování v různých zemích světa. To rozhodně stojí za to!

Více informací

__________

BMW závod
03.04.2020

VELKÝ BMW ZÁVOD

Večer plný deskových her s celou rodinou by mohl být tou správnou věcí, která vás zabaví v době koronaviru. Nejlepší na tom je, že si tyto BMW hry můžete vytisknout doma a ihned začít hrát.
 

Jsou vaše děti doma jako šílené? Pak je nechte hrát naše hry jako šílené! Máme pro vás dvě hry s tématem BMW: „Velký závod BMW“ (2-4 hráči) a „Najděte pár“ (2-8 hráčů). Vše, co potřebujete, je tiskárna, nůžky a kostky.
 

VELKÝ BMW ZÁVOD – stáhnout zde
 

Pravidla

Cíl hry: Vítězí první osoba, která překoná cílovou čáru po třech kolech

• Kvalifikace pro startovní pozice: Každý, kdo hodí nejvyšší počet před zahájením závodu, může umístit své auto na první pozici mřížky za startovní linií. Druhé nejvyšší číslo je umístěno na mřížce druhé a tak dále.
• Hráči začínají hru v pořadí podle počátečních pozic. Každý hráč může hodit kostkami a posunout se dopředu o odpovídající počet mezer.
• Pokud hráč během závodu hodí šest, aktivuje se režim Boost a může hodit znovu.
• Na jednom místě může být současně více aut.
• Pokud přistoupíte k autu na jednom z rizikových míst podél trati, máte povoleno přeskočit zadaný počet polí dopředu nebo musíte jet zpět a posunout se o daný počet mezer zpět.
• Rizikový prostor s hodinami znamená, že hráč tam musí zaparkovat, dokud není opět na řadě.
• Existují dva body (špína a boxová ulička), kde si hráč musí vybrat jednu ze dvou možných tras. Během míjení dvou červených teček se musí hráč rozhodnout, kterým směrem se vydat. Poté své rozhodnutí oznámí ostatním hráčům. Hráč si sám vybere, zda podstoupí riziko a zvolí kratší, ale riskantnější možnosti, nebo si zahraje bezpečně na delší dráze.
• Vítězem je hráč, který překročil cílovou čáru nejdříve po 3 kolech. Nezapomeňte tedy počítat kola na počítadle kol!
 

BMW PEXESO – stáhnout zde
 

Pravidla

Cílem hry je shromáždit co nejvíce párů.
 

Po vytištění položte karty lícem dolů na stůl a dobře zamíchejte. Každý hráč může otočit libovolné dvě karty po směru hodinových ručiček. Jsou-li viditelné dva identické modely BMW, může hráč zaparkovat obě auta ve své garáži a je zase na řadě. Tak pokračuje, dokud nedostane dvě různá vozidla. Pak je na řadě další hráč.

Více informací

__________

Upečte su BMW
24.03.2020

UPEČTE SI BMW

Školky a školy jsou zavřené, a co teď? Při práci z domova se mnoho rodičů musí vypořádat s prací a současně i péčí o děti. Co takhle spojit zábavu a jídlo tím, že si upečete své vlastní BMW?

Více informací

__________

BMW reproduktor Bowers & Wilkins
03.04.2020

POSLOUCHEJTE NA GAUČI SVOU OBLÍBENOU HUDBU NA CESTY

Hudba patří k řízení, jako máslo patří k chlebu. Když ležíte na gauči a vaše auto je zaparkované v garáži, i tak se můžete cítit jako při jízdě. Našli jsme 70 nejlepších písní pro projížďky, které můžete poslouchat, i když jste zrovna doma. Nebo vyzkoušejte své reproduktory pomocí našeho profesionálního testu reproduktorů. Takže zvyšte hlasitost a vyrazte!

Více informací

__________

BMW Vision M Next Wallpaper
03.04.2020

BMW WALLPAPERY PRO VÁŠ TELEFON

Přiznejme si to, během karantény budete mít telefon v ruce častěji než obvykle. Takže bojujte s nudou a oživte plochu svého telefonu novou tapetou s motivem BMW
Vision M Next
. A když už jsme u toho, můžete si stáhnout 3D tiskovou šablonu a sledovat, jak vaše 3D tiskárna vytváří vaše nové BMW vrstvu po vrstvě.

Více informací

Poraba goriva in emisije CO₂.

  • Disclaimer reference invalid