Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

M4 Convertible Engine

BMW M4 Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5 (8,7)
Emise CO2 v g/km (kombinované): 218 (203)

Hodnoty v závorkách odpovídají vozidlu se 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou M s funkcí Drivelogic. Hodnoty odpovídají jízdnímu cyklu ECE a závisejí na velikosti vybraných kol a rozměru pneumatik. Zobrazené modely jsou vybaveny volitelnou výbavou.

Další informace o oficiálních hodnotách spotřeby paliva a oficiálních specifických emisích CO2 pro nové osobní automobily lze najít v dokumentu „Informace o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, které jsou volně k dispozici v prodejních místech Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo, nebo na http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

Hodnoty se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky; jsou zamýšleny čistě jako základ pro porovnání různých typů automobilů. Emise CO2, spotřeba paliva a jiných zdrojů energie, které vznikají během výroby, jsou při určování hodnot emisí CO2 ignorovány dle nařízení Directive 1999/94EC.