BMW

SERVIS VAŠEHO BMW V DOBĚ PANDEMIE KORONAVIRU.

NA NÁS SE MŮŽETE SPOLEHNOUT.

SERVIS VAŠEHO BMW V DOBĚ PANDEMIE KORONAVIRU.NA NÁS SE MŮŽETE SPOLEHNOUT.

Velice dobře si uvědomujeme, že mobilita je pro vás v současné složité době mnohem důležitější, než kdykoliv
před tím. Můžete si tak být jisti, že všechny naše autorizované servisy jsou nejen otevřené, ale i připravené vám nabídnout maximálně bezpečné převzetí
i servis vašeho vozu.

Více informací

ONLINE OBJEDNÁNÍ DO SERVISU.

ONLINE OBJEDNÁNÍ DO SERVISU.

Servisní prohlídku si jednoduše objednáte na internetových stránkách svého BMW Servisního partnera nebo v aplikaci BMW Connected. Rezervaci provedete během několika málo kliknutí, ať už se jedná o výměnu brzdových destiček, výměnu oleje nebo o jakoukoliv větší opravu.
 

 

Přehled BMW Servisních partnerů naleznete zde.

BEZPEČNÉ PŘEDÁNÍ A PŘEVZETÍ VOZU.

BEZPEČNÉ PŘEDÁNÍ A PŘEVZETÍ VOZU.

Domluvte se s vašim BMW Servisním partnerem na individuálních možnostech předání vašeho vozu na servis, případně na možnosti objednání pick-up a drop-off servisu, kdy zaměstnanec servisu sám vyzvedne vůz na vámi určeném místě a po provedení servisu jej přiveze zpět.

 

Samozřejmě můžete i nadále přijet do jakéhokoliv autorizovaného servisu osobně, předat vůz technikovi a domluvit s ním všechny podrobnosti na místě.

 

V každém případě vás můžeme ubezpečit, že váš vůz bude před zpětným předáním důkladně umyt a vydezinfikován.

VIDEO Z PRŮBĚHU SERVISU.

VIDEO Z PRŮBĚHU SERVISU.

Požádejte svého servisního poradce o využití služby BMW Smart Video Communication. Díky tomuto inovativnímu systému nahlédnete našim servisním odborníkům přímo přes rameno a získáte tak přehled o průběhu servisu vašeho vozu.

 

Zatímco se bude na vašem BMW intenzivně pracovat, vy dostanete prostřednictvím emailu nebo SMS zprávy odkaz na video, ve kterém reálně uvidíte, jaká údržba byla provedena, případně jaké jsou další doporučené práce. Budete-li s doporučenými pracemi souhlasit, můžete je jednoduše schválit jedním kliknutím u videa nebo svého servisního poradce kontaktujete pro více podrobností. Všechny dodatečné práce provedeme pouze s vaším předchozím souhlasem.

 

BMW Smart Video Communication šetří váš čas a zaručuje maximální transparentnost.

BMW AUTORIZOVANÝ SERVIS.

BMW AUTORIZOVANÝ SERVIS.

Všechny BMW Autorizované servisy jsou nadále otevřené.

Vašeho nejbližšího BMW Servisního partnera naleznete zde.