X7 CONCEPT iPERFORMANCE.

Prostor pro inspiraci.

X7 CONCEPT iPERFORMANCE.

Prostor pro inspiraci.

X7 CONCEPT iPERFORMANCE.Prostor pro inspiraci.

BMW Concept X7 iPerformance představuje základní esenci automobilového luxusu. Je inovativním ztvárněním průkopnického designu a inspirující přítomnosti. S neuvěřitelným množstvím vnitřního prostoru a neskutečnou úrovní komfortu. Byl stvořen pro velkolepý nástup.

VELKOLEPÝ NÁSTUP.

Vzhled je otázkou charizmatu, a BMW Concept X7 iPerformance ho předvádí světu z každého úhlu pohledu. I přes značnou velikost působí štíhle a extrémně agilně. Kromě jiného je to díky opticky nízké zadní části a dynamickým liniím naznačujícím plynulý pohyb vpřed. Ty společně s prémiovou vzpřímenou maskou chladiče ve tvaru ledvinek, velkými nasávacími otvory a elegantně zdůrazněnými povrchy vytvářejí moderní a velmi autoritativní celek, z něhož vyzařuje skutečná velkolepost a vznešenost.

„BMW Concept X7 iPerformance vytváří luxusní a moderní dojem svým výrazným vzhledem a extrémně propracovanými detaily.“
Adrian van Hooydonk, ředitel BMW Group Design

FANTASTICKÝ VE VŠECH OHLEDECH.

Interiér X7 Concept iPerformance.

FANTASTICKÝ VE VŠECH OHLEDECH.

Interiér X7 Concept iPerformance.

Už při pouhém otevření dveří je to jasné: BMW Concept X7 iPerformance nastavuje nová měřítka v každém ohledu. Cestujícím se dostane prostorového osvětlení, které je během jízdy doprovází interaktivními efekty. Rozměrné plochy oken v kombinaci s panoramatickou skleněnou střechou od čelního skla až dozadu vytvářejí nedostižný pocit prostornosti, charakterizované jedinečností a otevřeností.

OTÁZKA STYLU.

Místo, které může být stvořeno přesně podle vašich představ: s BMX Concept X7 iPerformance zažijete novou dimenzi luxusu a sofistikovanosti. Interiér, nesoucí všechny znaky ručně vyrobené dokonalosti, přivítá cestující úžasným komfortem a neporovnatelnou prostorností na všech místech. Atmosféra velkoleposti a vznešenosti je tvořena souhrou moderního, čistého designu, kvalitních materiálů a použitím nejjemnější kůže.

PROPOJENÝ SE SVĚTEM.

Digitální služby BMW Concept X7 iPerformance.

PROPOJENÝ SE SVĚTEM.

Digitální služby BMW Concept X7 iPerformance.

BMW Concept X7 iPerformance se v oblastech konektivity a digitálních služeb dívá směrem do budoucnosti a nastavuje nové standardy. Inovativní uživatelské rozhraní umožňuje cestujícím komunikovat s vnějším světem, ale i mezi sebou, a to pomocí vlastních displejů. Jeden výjimečný prvek: přenos zpráv interiérem zprostředkovávají interaktivní světelné pruhy, které se pohybují skrz vnitřní prostor vozu podél dveří zezadu směrem dopředu.

OBJEVTE LUXUSNÍ TŘÍDU BMW.

OBJEVTE LUXUSNÍ TŘÍDU BMW.

.

.