360° ELECTRIC.

BMW i

KOMPLETNÍ SLUŽBY PRO E-MOBILITU.

360° ELECTRIC.

KOMPLETNÍ SLUŽBY PRO E-MOBILITU.

360° ELECTRIC.KOMPLETNÍ SLUŽBY PRO E-MOBILITU.

BMW i slučuje pod střechou 360° ELECTRIC mnoho inovativních produktů a služeb, které dělají z jízdy na elektrický pohon komfortní zážitek a každodenní potěšení: od jednoduchého nabíjení doma, přes pohodlné využití stále se rozrůstající infrastruktury nabíjecích stanic na cestách až po propojenou navigaci a možnost využití konvenčních vozidel k cestám na dovolenou prostřednictvím doplňkových mobilních služeb BMW.

Read more
BMW i

NABÍJENÍ DOMA.

Elektromobily mají hodně výhod oproti konvenčním vozidlům – například jsou každé ráno „plně natankovaná“. Protože je lze doma úplně jednoduše a pohodlně nabíjet pomocí standardního nabíjecího kabelu dodávaného s vozidlem. Ještě rychlejší a pohodlnější je to se zařízením BMW i „Wallbox“: Tato nabíjecí stanice k montáži na stěnu domu nebo garáže zvyšuje nabíjecí výkon, zkracuje tak dobu nabíjení a je ideálním doplňkem designu vozidel BMW i. Instalační služba, kterou lze prostřednictvím BMW i objednat, je součástí celého balíčku Wallbox, a přizpůsobuje se vašim speciálním požadavkům. A protože BMW i ručí za úplnou trvalou udržitelnost e-mobility, zprostředkuje vám BMW i také současně vhodnou smlouvu na dodávku ekoelektřiny z obnovitelných zdrojů od vybraného dodavatele energie.

 • Zelená energie

  Trvalá udržitelnost elektromobility je neoddělitelně spojena se zelenou energií. Protože v kombinaci se smlouvou na zelenou energii, jejímž prostřednictvím můžete své vozidlo nabíjet elektřinou vyrobenou z obnovitelných zdrojů, se elektromobilita stane 100% radostí z jízdy bez emisí.

Produktové portfolio zelené energie BMW sahá od nákupu energie z obnovitelných zdrojů od ekologických poskytovatelů až po získávání energie vlastními řešeními „Moje zelená energie“ – například z přístřešku car port se solárními střešními panely.

NABÍJENÍ NA CESTÁCH.

BMW vytváří inovativní řešení elektromobility ve městě – zvláště pro všechny řidiče, kteří nemají k dispozici možnost vlastního nabíjení: ti mají přístup k flexibilním a časově úsporným možnostem parkování a nabíjení na veřejných parkovištích.

BMW i3 dokáže díky připojenému BMW i navigačnímu systému a s pomocí BMW ConnectedDrive najít nejblíže umístěnou nabíjecí stanici a ukáže, zda je k dispozici – a v případě potřeby ji naplánuje do vaší trasy. Takže řidiči BMW i mohou zcela jednoduše nalézt jednu z četných nabíjecích stanic v městském prostoru a své vozidlo tam nabít.

 • ChargeNow

  ChargeNow je služba mobility BMW i a je největším sloučením poskytovatelů mobilních nabíjecích stanic. Nabíjecí stanice sítě ChargeNow se pomocí služby BMW i ConnectedDrive Services zobrazují v navigačním systému. Vyhledání a využití veřejných nabíjecích stanic je pak obzvláště rychlé a jednoduché. Použití a zaplacení probíhá zcela jednoduše a bezhotovostně pomocí karty ChargeNow. Jednou za měsíc obdržíte podrobný přehled o jednotlivých nabíjeních a s nimi spojených nákladech.

Mnoho poskytovatelů nabíjecí stanice, jeden centrální přístupový bod: BMW i ChargeNow.

Mnoho poskytovatelů nabíjecí stanice, jeden centrální přístupový bod: BMW i ChargeNow.

ASISTENČNÍ SLUŽBY.

Majitelé BMW i se mohou těšit na širokou paletu produktů a služeb pro vynikající podporu v každodenním životě. Mezi ně patří například aplikace BMW i Remote a služby BMW i ConnectedDrive Services pro navigaci. Se službami BMW i ConnectedDrive Services, které byly optimalizovány pro jízdu s elektrickým vozem, můžete využít maximální nabízený dojezd vašeho BMW i. A pokud by vaše vozidlo na cestách skutečně potřebovalo technickou pomoc, poskytne vám široké spektrum služeb BMW i rychlou pomoc. S asistenčními službami se můžete na e-mobilitu kdykoliv spolehnout – a bez starostí si užívat radost z jízdy.

Asistenční služby

Objevte asistenční služby ve filmu.

 • BMW i ConnectedDrive

  BMW i3 je prvním vozem, který je standardně plně připojen, řešení BMW i ConnectedDrive jsou navržená speciálně pro použití v elektřinou poháněných automobilech. Připojená BWM i navigace s funkcí Range Assistant zobrazuje aktuální dojezd dynamicky na mapě a dokáže vám nabídnout nejhospodárnější cestu do cíle vaší cesty. Aplikace BMW i Remote přenáší funkce BMW i3 do vašeho chytrého telefonu. Mnoho speciálních funkcí bylo navrženo speciálně na míru elektřinou poháněných automobilů. Díky tomu se ukazuje, jak inteligentní, všestranná a komfortní může elektromobilita s BMW i3 být.

 • Údržba a opravy

  Pro vozidla BMW i byly vyvinuty speciální servisní balíčky, které jsou optimálně přizpůsobeny elektrickým vozidlům. Tyto balíčky jsou k dispozici v různých provozních cyklech pro určitý kilometrický průběh a zahrnují následující rozsah nabídky:
  Service Inclusive (jen údržba)
  Service Inclusive Plus (údržba a opravy při opotřebení)
  Repair Inclusive (prodloužení záruky)

 • Mobility Assistance

  BMW i nabízí mnoho specializovaných služeb, které maximalizují váš komfort a zajistí mobilitu po dobu, kdy je vaše BMW i3 v servisu. Toto se týká jak termínů servisu a údržby, tak i oprav vozidel. Na přání jsou k dispozici náhradní vozidla nebo přeprava, jako např. náhradní vozy, jízdenky do veřejné dopravy, vouchery na taxi nebo odvoz.

  Pokud byste byli někdy na cestách odkázáni na pomoc, pomůže vám mobilní služba BMW i Mobile Care. Třeba v případě úplného vybití akumulátoru.