BMW CONCEPT ŘADY 8.

BMW CONCEPT ŘADY 8.

BMW Concept řady 8.

BMW Concept řady 8 ztělesňuje to, co ikony BMW vždy představovaly: kombinuje obratnost sportovního vozu se stylem gentlemana. Koncentrovaný výkon je propojen s moderním luxusem. Nekompromisní dynamika kombinovaná s nadčasovou elegancí. Zjistěte více informací o tomto Coupé budoucnosti.

Read more

NEJVYŠŠÍ VÝKON BUDOUCÍ GENERACE.

Dynamika ostrá jako břitva.

NEJVYŠŠÍ VÝKON BUDOUCÍ GENERACE.

Dynamika ostrá jako břitva.

Existuje pouze jediné místo, kde lze pokračovat v psaní příběhu automobilové ikony: na závodním okruhu. Dynamicky pojatý interiér odkazuje na výkon, který se v BMW Concept řady 8 ukrývá. Dokonce i když stojí, nenechá nikoho na pochybách, že je schopné nabídnout mimořádné jízdní výkony.

Read more

SILNÝ ZÁTAH V KAŽDÉ STOPĚ.

Silueta BMW řady 8 Concept je dynamicky přikrčená nízko k silnici. Precizní tvary a vzrušující svalnaté plochy na první pohled slibují dynamické zážitky z jízdy. Maska chladiče se svažuje směrem k silnici a zdůrazňuje tak nízké těžiště vozu. Dvě expresivně navržené boční linie pokračují do ultra sportovní zadní části. Dominantní celkový výraz je vytvořen extrémně nízkým a širokým výrazem.

AUTOMOBIL PRO ŘIDIČE.

Maximální zaměření na inovace.

AUTOMOBIL PRO ŘIDIČE.

Maximální zaměření na inovace.

Inovativní funkce BMW řady 8 Concept otevírají zcela nové podoby zážitků z jízdy. Nové uživatelské rozhraní je logickým krokem do digitálního světa a představuje moderní interpretaci analogových kruhových přístrojů, které byly předtím analogové. Řidiči mají stejně jako v motorsportu všechny nejdůležitější informace přímo v zorném poli a jsou tak schopni se plně soustředit na řízení. Digitální zážitek a ryzí radost z jízdy jdou společně v bezprecedentní symbióze a vytvářejí tak zcela nový pocit z jízdy.

Read more

PROPOJENÍ ZÁVODNÍ DNA S EXKLUZIVITOU.

Interiér je plně zaměřen na to nejdůležitější: na řízení. Jakmile řidič usedne za volant, je obklopen interiérem sportovního vozu.

Každá plocha a křivka interiéru jsou namířené ve směru jízdy. Tento dynamický design našel svůj elegantní protějšek v nádherných materiálech, které dotvářejí exkluzivní prostředí. Karbonové skořepiny jsou základní strukturou úzkých sedadel, zatímco kůže Merino jim dodává mimořádně luxusní nádech. Řadicí páka a dekorativní obšívání jsou odkazem na svět závodních vozů, který je zakořeněn v DNA tohoto sportovního Coupé. Interiér BMW Concept řady 8 – čistá sportovnost prezentovaná ryzí formou.

POZNEJTE LUXUSUNÍ MODELY BMW.

POZNEJTE LUXUSUNÍ MODELY BMW.

ZAJISTĚTE SI NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE O BMW CONCEPT ŘADY 8T.

Jednoduše si vezměte BMW Concept řady 8 s sebou již nyní: Otevřete ve svém chytrém telefonu aplikaci Wallet a naskenujte následující QR kód, nebo klikněte na příslušné tlačítko na svém chytrém telefonu a přidejte si elegantní Coupé do aplikace Wallet. Budete tak mít nejnovější informace o BMW řady 8 Concept k dispozici ihned, jakmile se objeví.

1. Naskenujte QR kód/stiskněte tlačítko
2. Uložte BMW řady 8 Concept do aplikace Wallet
3. Buďte informováni kdekoliv a kdykoliv chcete

Read more

ZAJISTĚTE SI NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE O BMW CONCEPT ŘADY 8.

Jednoduše si vezměte BMW řady 8 Concept s sebou již nyní: Otevřete ve svém chytrém telefonu aplikaci Wallet a naskenujte následující QR kód, nebo klikněte na příslušné tlačítko na svém chytrém telefonu a přidejte si elegantní Coupé do aplikace Wallet. Budete tak mít nejnovější informace o BMW řady 8 Concept k dispozici ihned, jakmile se objeví.

1. Naskenujte QR kód/stiskněte tlačítko
2. Uložte BMW řady 8 Concept do aplikace Wallet
3. Buďte informováni kdekoliv a kdykoliv chcete

Read more