VŠE, CO HLEDÁTE, NAJDETE.

BMW ConnectedDrive od A do Z.

Máte dotazy na téma BMW ConnectedDrive? Hledáte konkrétní prvek výbavy? Nebo potřebujete podrobnější informace? Pak zajisté naleznete odpověď v našem glosáři BMW ConnectedDrive.

Read more

A - E

 • Aktivní systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop&Go

  Pohodová jízda i v hustém provozu: Aktivní tempomat s funkcí Stop&Go udržuje ve všech situacích konstantní vzdálenost od vozidla před vámi. Pokud se provoz náhle zastaví, systém aktivuje brzdy, dokud se vozidlo zcela nezastaví, a následně se s vozidlem automaticky rozjede, až se silnice uvolní.

  Aktivní tempomat s funkcí Stop&Go byl primárně vyvinut na cesty po dálnicích a velkých silnicích. Radarové snímače s dosahem až 150 metrů trvale snímají vozovku ve směru jízdy. Když se přiblížíte k vozidlu před vámi, systém pomocí řízení motoru a brzd upraví vaši rychlost tak, aby byla automaticky udržována konstantní vzdálenost – a v případě potřeby vozidlo zcela zastaví.

  Dojde-li k uvolnění jízdního pruhu, nebo zrychlí-li vpředu jedoucí vozidlo, aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop & Go opět akceleruje, dokud vozidlo nedosáhne vámi požadované rychlosti. Má-li se vůz po zastavení opět rozjet, musí dát řidič manuálně povel k akceleraci, buď krátkým sešlápnutím pedálu plynu, nebo stisknutím tlačítka. Pokud vůz stojí jen krátce, po dobu jedné až tří sekund, vozidlo se rozjede automaticky. Předem naprogramovat lze až čtyři cestovní rychlosti a jednotlivé volby se aktivují stisknutím tlačítka. Systém je funkční v rozpětí rychlostí od 30 do 180 km/h.

  Udržovaná vzdálenost se vypočítává v sekundách, nikoli v metrech, aby bylo zaručeno, že budete mít dostatek času na reakce v jakékoli rychlosti. Komfortně orientovaný asistenční systém nabízí navíc vysokou úroveň bezpečnosti. Na základě dat z DSC a navigačního systému zaznamená systém prudkou zatáčku a příslušně upraví rychlost jízdy.

  Na víceproudých komunikacích systém rozpozná, zda jiné vozidlo jede v sousedním pruhu. Chcete-li kdykoli převzít plnou kontrolu nad vozem, stačí krátce sešlápnout pedál plynu nebo brzdy, aby se systém deaktivoval.

  Aktivní tempomat s funkcí Stop&Go není autopilot. Pokud vozidlo před vámi zabrzdí razantněji, než by se dalo očekávat, nebo pokud systém detekuje kritickou situaci, řidič bude akusticky a vizuálně upozorněn, aby reagoval. Jízda v hustém provozu se tedy stává o poznání jednodušší a únavné situace, jako jsou dopravní zácpy, lze díky lepší koncentrací zvládat s naprostým přehledem.

 • Aktivní ochrana

  Systém aktivní ochrany Active Protection je systém preventivní ochrany cestujících, nabízený v rámci programu BMW ConnectedDrive.

  Vznikne-li kritická jízdní situace, přitáhnou se vratným způsobem bezpečnostní pásy na předních sedadlech, zatímco elektricky nastavitelná sedadla spolucestujících vpředu a vzadu jsou uvedena do vzpřímené polohy. Boční okna se zavřou, společně se střešním oknem, je-li jím vozidlo vybaveno. Takovou situací může být nouzové brzdění, nebo silně přetáčivé či nedotáčivé chování vozidla. V jistých nouzových situacích může vozidlo automaticky brzdit s maximální intenzitou až do úplného zastavení. Tím se snižuje pravděpodobnost sekundárních kolizí, nebo se jim zcela předejde. Asistent koncentrace řidiče sleduje vaše chování za volantem, aby odhalil případné příznaky únavy. Systém analyzuje vaše řízení a reaguje na nepravidelnosti doporučením na displeji, abyste si udělali přestávku k odpočinku.

 • Aplikace Amazon Music

  Aplikace Amazon Music je nyní již certifikovaná jako „BMW Apps ready“ a můžete ji použít pro vyhledávání a přehrávání hudby přímo ve vašem BMW. Aplikace nabízí vyhledávání dle žánru, interpreta, alba, názvu skladby, stejně tak jako full-textové vyhledávání. Ve vašem osobním Amazon Cloud úložišti budete mít všechnu hudbu, zakoupenou přímo přes Amazon, stejně tak jako hudbu nahranou pomocí funkce Scan&Match.

  Pokud chcete tuto certifikovanou „BMW Apps ready“ aplikaci používat ve svém BMW, stáhněte si ji z obchodu App Store, připojte svůj chytrý telefon k vozidlu pomocí USB portu nebo snap-in adaptéru a spusťte ji. Přístup k jejím funkcím následně získáte pomocí ovládacího systému iDrive, jeho displeje a pomocí audiosystému vašeho vozidla.

  Dostupnost aplikace Amazon Music se může v jednotlivých zemích lišit.

 • Asistent dálkových světel

  Užívejte si větší bezpečnosti a komfortu při jízdě v noci: asistent dálkových světel (High-Beam Assistant) detekuje včas ostatní účastníky silničního provozu a automaticky ztlumí světlomety. Jakmile to dopravní situace umožní, vrátí se zpět k dálkovým světlům.

  Kamera integrovaná do vnitřního zpětného zrcátka registruje světlomety přijíždějících vozidel ve vzdálenosti až 1000 metrů a zadní světlomety vozidel ve vzdálenosti až 500 metrů. Systém automaticky přepíná dálková světla na tlumená. Jakmile již nehrozí oslňování ostatních řidičů, systém automaticky přepne opět na dálková světla. S asistentem dálkových světel High-Beam Assistant nebudete muset při jízdě za tmy neustále přepínat světlomety, čímž se výrazně zvýší bezpečnost jízdy. Nemusíte se bát, že zapomenete opět zapnout dálkové světlomety na prázdné silnici, nebo je včas ztlumit před protijedoucími řidiči. Systém automaticky reaguje také na okolní osvětlení, například v zastavěných oblastech. Asistent dálkových světel je aktivován stisknutím tlačítka na ovládacím spínači světlometů. V případě potřeby může být deaktivován pomocí páčky pro ovládání světlometů.

 • Asistent jízdy v kolonách

  Asistent jízdy v kolonách (Traffic Jam Assistant) vám pomůže při monotónní jízdě na dálnici. Tento systém vám umožní pohodlnou a klidnou jízdu v koloně rychlostí až 40 km/h.

  Automaticky udržuje bezpečnou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a reguluje rychlostí jízdy až do úplného zastavení – a navíc poskytuje aktivní podporu řízení. Díky tomu zůstanete ve svém jízdním pruhu za předpokladu, že budete mít alespoň jednu ruku na volantu.

 • Audible

  S aplikací Audible pro iPhone®, iPad®, Android a Windows Phone máte přístup ke stahování více než 80 000 audioknih.

  Aplikace nabízí doplňkové funkce, jako je režim spánku, beztlačítková navigace, přehrávání během stahování nebo přenášení audioknih z knihovny do iPhonu® prostřednictvím Wi-Fi.

  Chcete-li používat tuto aplikaci s certifikací BMW ve vašem BMW, stáhněte si ji z App Store®, připojte si chytrý telefon ke svému vozidlu prostřednictvím kabelu USB nebo adaptéru a spusťte aplikaci. Poté budete moci ihned používat jednotlivé funkce ve svém vozidle prostřednictvím ovladače systému iDrive, kontrolního displeje a audiosystému.

  Dostupnost služby Audible se může v jednotlivých zemích lišit.

 • AUPEO! Osobní internetové rádio

  Vaše osobní internetové rádio. Nyní můžete poslouchat to, co chcete. Bez ohledu na to, jaké umělce máte rádi, nebo v jaké jste náladě.

  Objevujte novou hudbu svého oblíbeného žánru, nebo jednu z více než 150 rozhlasových stanic. Můžete si označovat oblíbené skladby a přizpůsobit si vysílání svému vkusu.

  Chcete-li používat tuto aplikaci s certifikací BMW ve vašem BMW, stáhněte si ji z App Store nebo Google Play™, připojte si chytrý telefon ke svému vozidlu prostřednictvím kabelu USB nebo adaptéru a spusťte aplikaci. Poté budete moci ihned používat jednotlivé funkce ve svém vozidle prostřednictvím ovladače systému iDrive, kontrolního displeje a audiosystému.

  Dostupnost služby AUPEO! se může v jednotlivých zemích lišit.

 • Bluetooth rozhraní

  Rozhraní Bluetooth programu BMW ConnectedDrive integruje chytré telefony do konceptu intuitivního zobrazování a ovládání.

  Tím se vám otevře přímý přístup k nejdůležitějším datům a funkcím mobilního telefonu uvnitř vozidla – a je to také extrémně bezpečný a pohodlný způsob používání mobilního telefonu. Zároveň můžete připojit další mobilní telefon. Pro vybrané přístroje se dodává adaptér BMW (příslušenství), který připojí telefon k anténě vozidla a zároveň dobíjí akumulátor. Funkce Bluetooth Audio Streaming umožňuje přes toto rozhraní bezdrátově přenášet zvuková data do audiosystému vozidla.

  Podporuje-li váš mobilní telefon přenos Bluetooth, můžete sledovat své e-maily, textové zprávy, telefonní seznamy, kontakty, zápisky v kalendáři a informace o přehrávané skladbě na informačním displeji při poslechu hudby. Funkce čtení textového záznamu vám umožní poslechnout si znění zpráv prostřednictvím audiosystému. V závislosti na instalované výbavě lze mobilní telefon ovládat intuitivním ovládacím systémem iDrive, funkčními záložkami, multifunkčním volantem nebo hlasovým ovládáním.

 • Bluetooth Office

  Váš chytrý telefon usnadňuje mnoho věcí: kdekoli můžete přijímat e-maily, organizovat si schůzky, plánovat denní program. BMW ConnectedDrive Bluetooth Office integruje mnoho funkcí do hlavního menu vašeho vozidla.

  Mnohem více než jen telefonování: nejnovější generace chytrých telefonů je díky svým funkcím vysokovýkonnou centrálou mobilní komunikace, kterou můžete nyní efektivně používat také ve svém BMW. Rozhraní Bluetooth ve vašem voze umožní kdykoli přístup k nejdůležitějším kancelářským funkcím. Sledujte termíny svých schůzek, záznamy v kalendáři, informace a zprávy pohodlně na displeji vozidla.

  Můžete si zobrazovat záznamy o schůzkách z uplynulých 20 a pro nadcházejících 50 dní, nebo si můžete rychle a snadno vybrat jakékoli telefonní číslo z vašeho seznamu, chcete-li navázat telefonní spojení s příslušnou osobou. A samozřejmě jsou zobrazovány také fotografie volajících. Kdykoli přijmete příchozí hovor, uvidíte na kontrolním displeji, kdo je „na drátě“. BMW ConnectedDrive zaručuje absolutní mobilitu vašeho mobilního telefonu – a vždy budete mít přehled o aktuálním dění.

  Kompatibilitu svého mobilního zařízení s vaším BMW můžete provést snadno online.

 • BMW Car Hotspot LTE

  Potřebujete si za jízdy zkontrolovat bankovní účet nebo vyhledat něco na Wikipedii? BMW Car Hotspot vám umožní využívat čas strávený v automobilu produktivně, nebo k relaxaci.

  Bezdrátové připojení k internetu mohou současně využívat různá zařízení včetně iPadu, laptopu a herních konzolí, a to prostřednictvím SIM karty vložené do systému BMW Car Hotspot, nebo mobilního telefonu s přístupovým profilem SIM. BMW Car Hotspot je uložen ve středové loketní opěrce společně s adaptérem. Kombinace technologie LTE, UMTS (HSDPA) a GSM zajišťuje nejlepší možné připojení. Displej ukazuje aktuální stav připojení. Uživatel může vypnout mezinárodní roaming. Používání střešní antény zaručuje optimální příjem a snižuje intenzitu elektromagnetického vlnění v interiéru vozidla.

 • BMW Connected

  BMW Connected je osobní asistent na cestách, který řidiči pomáhá v pohodlném hledání cílů jeho cest a k tomu, aby do nich dojel včas a bez stresu. Všechny potřebné funkce a služby jsou neustále k dispozici prostřednictvím aplikace v přístrojích iPhone®, Apple Watch®, chytrých telefonech Android a Samsung Gear S2/3. Zákazníci mohou sledovat informace z několika vozidel, které se jednoduše přiřadí k jeho účtu.

  Destinace nalezené na internetu nebo prostřednictvím Yelp, Apple Maps či Google Maps lze snadno importovat do aplikace BMW Connected a následně je zcela plynule stiskem jediného tlačítka přenést do navigačního systému automobilu.

  Do agendy aplikace BMW Connected se automaticky importují záznamy kalendáře v telefonu, a to včetně adres a odpovídajících časů konání.

  Na základě informací o poloze a aktuální dopravní situace aplikace BMW Connected vypočítá ideální čas odjezdu, s předstihem na něj uživatele upozorní a následně jej dovede od zaparkovaného vozu přímo na adresu konání schůzky. V případě zpoždění zaviněného dopravní situací nebo absencí vhodného parkovacího místa v blízkosti schůzky lze prostřednictvím aplikace BMW Connected poslat účastníkům setkání textovou zprávu o předpokládaném času příchodu bez toho, aby bylo fyzicky nutné použít telefon.

  BMW Connected se navíc učí rozpoznávat často používané cíle cest a automaticky je přidává do svých kalkulací.

  Aplikaci BMW Connected lze stáhnout z App Store.

 • BMW Connected+
 • BMW ConnectedDrive

  BMW ConnectedDrive představuje inteligentní propojení vozidla s řidičem a vnějším světem. Takové síťové připojení vám zajistí za všech okolností pocit svobody.

  Řidičům vozů BMW neustále pomáhá propojení mnoha funkcí a služeb BMW ConnectedDrive Digital Services a asistenčních systémů BMW Personal CoPilot. Cílem je zajištění většího komfortu, zábavy během cesty a samozřejmě i větší míry bezpečnosti.

  BMW spojuje jedinečnou nabídku výbavy na přání pod hlavičkou BMW ConnectedDrive a nabízí řidičům výjimečnou formu mobility. Nebo jednoduše řečeno: více radosti z jízdy.

 • BMW Connected Onboard

  S funkcí BMW Connected Onboard má řidič neustálý přehled o informacích týkajících se mobility.

  Během jízd má řidič neustálý přístup k BMW Connected Onboard.

 • Navigační služby BMW eDrive

  Systematicky udržitelné znamená systematicky připojené. Uvnitř vozidla můžete kdykoli sledovat stav nabíjení a dojezd na elektropohon. Použitím navigačních služeb eDrive bezpečně dorazíte do cíle. Na mapě navigace se zobrazí bezplatné dobíjecí stanice, takže své BMW eDrive můžete na cestě rychle a pohodlně dobít.

 • BMW iPerformance služby pro navigaci

  Systematicky udržitelný znamená systematicky připojený. Uvnitř vozidla můžete kdykoliv vidět stav nabití vozu a dojezd čistě na elektrickou energii. S použitím služeb iPerfomance pro navigaci se do svého cíle dostanete v pořádku. V mapě navigace jsou zobrazeny volné dobíjecí stanice, takže můžete své BMW iPerformance dobít rychle a pohodlně i na cestách.

 • BMW Head-Up displej

  Neztrácejte z očí důležité věci: BMW Head-Up displej promítá důležité provozní informace přímo do zorného pole řidiče. Řidiči dokážou takovou informaci zpracovat až o 50 procent rychleji, a díky tomu mohou směřovat svou pozornost tam, kam patří – na silnici.

  Technickým základem průhledového BMW Head-Up displeje je projektor umístěný za přístrojovou deskou, který promítá obraz na čelní okno. Výsledkem je širokoúhlé barevné zobrazení s vysokým rozlišením, které je snadno čitelné bez ohledu na panující světelné podmínky.

  Systém zrcadel má na svědomí, že lidské oko vnímá projekci ve vzdálenosti přibližně 2 metrů nad koncem kapoty. Výhoda tohoto řešení spočívá v tom, že řidič nemusí svůj zrak přeostřovat mezi viděním na dálku a na blízko.

  Plně barevný BMW Head-Up displej nabízí řidičům mnoha modelů BMW nové generace ještě větší úroveň komfortu. Používání několika barev nyní ještě více usnadňuje rozlišování mezi obecnými informacemi pro řidiče, jako jsou rychlostní limity a navigační pokyny, a naléhavými výstražnými signály. Důležité informace, jako například „Chodec na silnici“ (ve spojení se systémem BMW Night Vision, který se dodává na přání), jsou nyní ještě zřetelnější a snadněji rozpoznatelné, čímž se zkracuje reakční doba řidiče. Ovladač systému iDrive umožňuje vertikální a horizontální nastavení polohy obrazu BMW Head-Up displeje, aby bylo dosaženo optimální projekce. Díky tomuto rozšířenému natáčení obrazu nabízí BMW Head-Up displej možnost individuálního nastavení. Řidič má tak svůj pohled zaměřen vždy na to nejdůležitější – na klíčové informace a silnici.

  Kromě rychlosti jízdy, která je zobrazována trvale, může BMW Head-Up displej zobrazovat také další informace v závislosti na modelu a výbavě. Například otáčky motoru, navigační pokyny (např. změna směru se zvětšeným náhledem křižovatky a směrování jízdními pruhy), informace o rychlostním limitu a stav aktivního systému pro udržování rychlosti. BMW Head-Up displej ukazuje rovněž upozornění asistenčních systémů a kontrolního systému, např. na rozpoznané chodce systémem BMW Night Vision, nebo upozornění na hrozící kolizi.

  Řidiči si mohou nakonfigurovat BMW Head-Up displej podle svých požadavků za pomoci ovládacího systému iDrive.

 • Navigační služby BMW i ConnectedDrive Services

  Navigační služby BMW i ConnectedDrive Services vám nabízejí veškeré informace potřebné k tomu, aby řízení elektromobilu bylo jednodušší a pohodlnější. V centru těchto služeb je asistent dojezdu s dynamickou mapou dojezdu, který zohledňuje klíčové faktory, jako je stupeň nabití akumulátoru, váš styl jízdy, topografie a také aktuální dopravní situace. Pokud asistent detekuje, že jeden z těchto faktorů vám brání dosáhnout zadaného cíle, využije funkci ECO ROUTE a doporučí vám alternativní trasy, které vyžadují méně energie, nebo přepne na hospodárný režim jízdy ECO PRO+ nebo vám zobrazí dobíjecí stanice, které se nacházejí na trase do vašeho zadaného cíle.

 • Aplikace BMW i Remote.

  Nejnovější generace uživatelského rozhraní umožňuje kompletní bezdrátovou integraci prostřednictvím Bluetooth.


  * Tato funkce vyžaduje volitelnou výbavu nezávislého topení. V závislosti na konkrétní modelové řadě a typu vyžadují některé vozy pro funkčnost nezávislého topení objednání volitelné výbavy v podobě automatické klimatizace.


  ** Pro operační systém iOS jsou služby vzdálené obsluhy Remote Services součástí aplikace BMW Connected.


  *** Funkce aplikace BMW i Remote lze obsluhovat také prostřednictvím chytrých hodinek Samsung Gear S a již brzy také hodinkami Apple Watch.

 • BMW M Laptimer Aplikace

  Zažijte pocit při kterém se desetiny sekundy dokáží stát součástí radosti z jízdy. Aplikace BMW M Laptimer je nástrojem k analýze dat ze závodního okruhu včetně automatického výpočtu času ujetého kola. K tomuto účelu aplikace přesně zaznamenává údaje ze senzorů z každého vozidla BMW, které obsahuje doplňkovou výbavu BMW Apps*.

  Váš jízdní styl dokáže aplikace M Laptimer vyhodnotit pomocí množství dalších ukazatelů jako je úhel natočení volantu, poloha pedálu plynu či hodnoty příčných a podélných zrychlení. Díky tomu dokážete zvýšit svojí přesnost, zlepšit schopnosti a zkrátit časy na kolo. Uložené výsledky můžete uveřejnit jako obrázek na Facebooku nebo Twitteru. Pro ještě intenzivnější pocit motoristického sportu máte též možnost svoje záznamy zasílat e-mailem svým přátelům a porovnávat si s nimi každou zátáčku, kterou jste projeli.

  Pokud chcete tuto aplikaci využívat ve svém BMW, stáhněte si ji z obchodu App Store nebo Google Play™, připojte svůj chytrý telefon k vozidlu pomocí USB portu, nebo snap-in adaptéru a spusťte ji. Přístup k jejím funkcím následně získate přes ovládací systém iDrive, jeho displej a přes audiosystém vašeho vozidla.

  * Ve vozidle musí být též doplňková výbava ConnectedDrive Services a navigační systém Professional.

  Funkce aplikace GoPro lze navíc využívat také v rámci aplikace BMW M Laptimer.

 • BMW Night Vision

  Nejlepší možná viditelnost pro maximální bezpečnost za tmy: BMW Night Vision s dynamickým bodovým osvětlováním Dynamic Light Spot rozpozná chodce ve tmě dokonce i na velkou vzdálenost – a selektivně je osvětlí.

  Systém nasměruje jeden ze dvou nezávisle ovládaných vysokovýkonných bodových zdrojů světla na neosvětleného chodce. Světlo velmi efektivně upozorní řidiče i chodce na potenciálně nebezpečnou situaci. Při ztlumených světlech jsou navíc čočky dynamických bodových svítilen osvětleny jako stylistické prvky.

  Infračervená kamera snímá oblast před vozidlem a upozorňuje řidiče na lidi, kteří se pohybují po silnici. Systém rozpoznává objekty podobné lidské postavě a situaci ukazuje na žlutých termovizních záběrech. Tento obraz je souběžně analyzován řídicí jednotkou a může být případně ukazován na ovládacím displeji.

  BMW Night Vision s funkcí Dynamic Light Spot rozpoznává lidi a určuje jejich polohu a vzdálenost. Při posuzování rizikovosti situace jsou brány v úvahu rychlost jízdy a úhel natočení volantu. V případě rizika se na displeji v přístrojovém panelu, nebo na BMW Head-Up displeji, který se dodává na přání, objeví výstražný symbol. V extrémně nebezpečných situacích zazní zvukový signál jako doplněk vizuálního upozornění a vůz se připraví na brzdění.
  V závislosti na prostředí rozpoznává systém automaticky lidi ve vzdálenosti zhruba 100 m, ale řidič je může vidět na obrazu z kamery z ještě větších vzdáleností.

 • BMW Online Aplikace

  Prohlížecí aplikace nabízené v rámci BMW Online aplikací vás podpoří v rozmanitých situacích užitečnými radami a individuálními tipy.

  Zkuste výhody a doporučení portálu Yelp, který nabízí vyhledávání čerpacích stanic či lékáren, stejně jako vyhledávání cen paliva, informacích o zemi či vyhledávání hotelů. Buďte neustále dobře informovaní. Další služby jako informace o parkování, cestovní průvodci, předpovědi počasí a dešťový radar či aplikace Kicker jsou taktéž dostupné přímo ve vašem vozidle.

  Vy rozhodujete o tom, co chcete vědět – aplikace ve vašem BMW vám poskytnou odpověď na míru.

 • BMW Online News

  Kdo říká, že byste se na cestách měli obejít bez zcela aktuálních novinek a dalších důležitých informací? Alespoň ve svém BMW nikdy o nic nepřijdete: BMW Online vás udrží v obraze o všem, co se zrovna děje.

  BMW Online vám zprostředkuje nejnovější zprávy – vybrané podle vámi preferovaných kategorií, například obchod či sport. Abyste se mohli během jízdy dostatečně soustředit na dopravní situaci, vybrané zprávy je možné předčítat pomocí audiosystému.

  Tuto funkci ve svém vozidle najdete v menu BMW Online News.

 • BMW Online Office

  Dostali jste e-mailovou zprávu. S BMW Online můžete také kdykoli přijímat a odpovídat na e-maily přímo z vašeho vozidla.

  Zůstaňte v dosahu kdekoli a kdykoli si budete přát: s BMW ConnectedDrive můžete na cestách také přijímat, číst a odpovídat na e-maily, a to díky službě BMW Online. Jednoduše si na svém PC vytvořte prostřednictvím zákaznického portálu BMW ConnectedDrive e-mailovou schránku se svou vlastní e-mailovou adresou, např. Google™ Mail. V rámci BMW Online Office si můžete také vytvářet e-mailové schránky od vybraných poskytovatelů e-mailové pošty. Existuje-li více e-mailových účtů u stejného poskytovatele, budou v menu zřetelně zobrazeny. Ať jste v daném okamžiku kdekoli, vaše e-mailová zpráva vám bude ihned doručena, a to nejkratší možnou cestou.

  Často není snadné vybavit si z paměti e-mailové adresy. BMW ConnectedDrive proto nabízí kromě e-mailové funkce také adresář pro všechny vaše kontakty. Samozřejmě si můžete sestavit adresář rovněž s daty z vašeho domácího PC – s pomocí zákaznického portálu BMW ConnectedDrive na internetu je to velmi snadné. To znamená, že budete mít ve svém BMW kdykoli přístup ke všem vašim adresám. A díky BMW ConnectedDrive budete mít vždy potřebné informace, dokonce i za jízdy.

 • BMW Online počasí

  Ať má být modrá obloha, nebo zamračeno s deštěm, BMW ConnectedDrive vás bude vždy informovat o počasí, které můžete očekávat v cíli své cesty.

  Zvolíte-li ve svém vozidle tuto službu z nabídky BMW Online, nabídne vám podrobnou denní předpověď počasí a výhled na příštích pět dní. Chcete-li zůstat dokonale informováni, použijte odkaz na srážkový radar aplikace BMW Online. Vaše BMW vás nenechá na mrazu.

 • BMW Routes

  BMW Routes je interaktivní plánovač tras, který umožňuje řidičům snadný přenos tras doporučovaných BMW nebo svých vlastních návrhů do svého vozidla a posléze jejich načtení do navigačního systému.
  Na adrese www.bmw-route.com naleznete velký počet doporučovaných tras v Německu a dalších evropských zemích. Každá trasa má svůj vlastní charakter definovaný profilem, krajinou a zastávkami – někdy je pozornost zaměřena na projíždění náročných zatáček, jindy na zajímavé budovy nebo muzea. Každý návrh zahrnuje doplňující podrobné informace a fotografie pro možné zastávky na cestě, jakož i tipy na restaurace a hotely.

  Zákazníci se smlouvou BMW ConnectedDrive mohou používat BMW Online pro importování všech tras do svých navigačních přístrojů, v nichž je mohou dále editovat, například změnami cílů a zastávek. Můžete přenášet do vozidla také itineráře, které jste si sami naplánovali. Použijte jednoduše flash disk USB a vstup USB ve vašem BMW, nebo si předem uložte itineráře na portálu BMW Online.

  Používání BMW Routes vyžaduje intuitivní ovládací systém iDrive v kombinaci s navigačním systémem Professional.

  Na www.bmw-routes.com naleznete množství doporučených tras pro Německo a ostatní země v Evropě.

 • BMW Teleservices

  Služba BMW Teleservices je založena na přímé bezdrátové komunikaci mezi vaším vozidlem a společností BMW, což vašemu servisnímu partnerovi umožňuje rychle a jednoduše získat přístup k údajům o vozidle. Tím jsou zaručeny vysoce individualizované služby pro vaše vozidlo a rovněž rychlá reakce v případě výskytu nějakého problému.

 • Concierge Services

  Chtěli jste vždycky vědět, jaký je to pocit, být obsluhován osobním sluhou? Nyní to můžete zažít: zvolte si nabídku superlativů – služby Concierge Services od BMW ConnectedDrive.

  S touto praktickou službou můžete stisknutím tlačítka navázat spojení s pracovníky našeho BMW Call Centra. Budete je pak mít po ruce během svých cest jako „osobní asistenty“. Ať hledáte konkrétní restauraci, nejbližší bankomat, nebo lékárnu – pracovník BMW Call Centra je k vašim službám a na požádání zašle příslušnou adresu a kontaktní informace přímo do vašeho navigačního systému. Může vám také zarezervovat stůl v restauraci nebo pokoj v hotelu. Služby Concierge Services můžete používat nezávisle na svém mobilním telefonu doma nebo v zahraničí, nepřetržitě celý den, sedm dní v týdnu, a to bez jakýchkoli dodatečných nákladů. Předpokladem pro používání těchto služeb je paket výbavy Služby ConnectedDrive.

 • ConnectedDrive Services

  Výbava na přání ConnectedDrive Services vám poskytne přístup do světa BMW ConnectedDrive. Také vám umožní používat bezpočet služeb a aplikací z různých oblastí včetně cestování, administrativy a zábavy.

  Funkce, jako jsou aplikace My Info/Send to Car nebo BMW Online, vám zajistí maximální informovanost za všech okolností. Funkce BMW Routes, Počasí BMW Online a ECO PRO Analyser vám poskytnou dokonalé služby pro cestování a navigaci. Můžete si také vzít vlastní kancelář s sebou do svého BMW díky Bluetooth Office, BMW Online Office a dalším funkcím. Hodně toho zažijete s aplikacemi Deezer, snippy nebo Stitcher. A ConnectedDrive vám umožní vzít si do svého vozu také sociální sítě. Díky těmto funkcím se můžete spojit se vším, co je pro vás důležité.

  Integrovaný je také pohodlný, nekonečný přístup k vybraným aplikacím chytrých telefonů, mezi které patří i BMW Connected.

 • Deezer

  eezer je jedním z největších poskytovatelů „hudby na přání“ na světě. V nabídce pro streamování je zhruba 20 milionů nahrávek.

  Kromě streamování (při datovém toku až 320 kbps) nabízí Deezer také další funkce, jako jsou webová rádia, integrovaná videa z YouTube a režim offline.

  Chcete-li používat tuto aplikaci s certifikací BMW Apps ve svém BMW, stáhněte si ji z App Store, nebo Google Play™, připojte si chytrý telefon ke svému vozidlu prostřednictvím kabelu USB nebo adaptéru a spusťte aplikaci. Poté budete moci ihned používat jednotlivé funkce ve svém vozidle prostřednictvím ovládacího systému iDrive, kontrolního displeje a audiosystému.

  Dostupnost služby Deezer se může v jednotlivých zemích lišit.

 • Diktování zpráv

  Pojízdná kancelář: jednoduše za jízdy diktujte e-maily a textové zprávy.
  Díky nové funkci diktování zpráv a softwaru pro rozpoznávání řeči Nuance® lze nyní vámi nadiktované zprávy převést do textové podoby, abyste se mohli vždy soustředit na to nejdůležitější během cestování – sledování dopravy.
  Funkce diktování zpráv se aktivuje ovladačem iDrive v menu Office a převádí vaše mluvené slovo do textové zprávy, kterou lze okamžitě zaslat jako e-mail nebo SMS. Tuto službu je možné používat pouze ve vozidlech s nejnovější generací navigačního systému Professional a vybranými chytrými telefony. Tato funkce není dostupná v českém jazyce.

 • Dotykový ovladač iDrive

  S dotykovým ovladačem iDrive můžete jednou rukou pohodlně ovládat systém iDrive. Díky touchpadu integrovanému do hlavního ovládacího kolečka můžete prakticky zadávat informace, například cíle pro navigační systém, ručním psaním.

  Můžete také aktivovat a nastavit velký počet funkcí nebo procházet seznamy. Dotykové ovládání je velmi snadné a intuitivní, což snižuje zatížení řidiče, protože vyžaduje jen minimální pozornost, kterou tak můžete plně zaměřit na sledování dění na silnici. Kontrolní displej vám umožní pohodlně sledovat funkce ovládané dotykovým ovladačem.

 • ECO PRO Analyser

  ECO PRO Analyser je součástí bezplatné aplikace BMW Connected. Vyhodnocuje styl řízení a efektivitu akcelerace, brzdění a řazení. Díky tomu může prodloužit dojezd vozidla. Užitečné ECO tipy vám navíc pomohou dosáhnout ještě hospodárnějšího stylu jízdy.

  S aplikací BMW Connected můžete používat také následující aplikace prostřednictvím ovládacího displeje vašeho vozidla:

  Buďte připojeni, ať jste kdekoli – a Twitter.

  Vezměte si jednoduše své sociální sítě s sebou a sledujte za jízdy zprávy o změnách stavu.
  Přehled o všem – kalendář.

  Už nikdy nezapomenete na schůzku: aplikace BMW Connected zobrazí přehledně na displeji vozidla údaje z vašeho kalendáře a na požádání přečte záznamy o schůzkách.

  Vždy správná stanice – webové rádio.

  Webové rádio vám poskytne bezpočet rozhlasových stanic z celého světa.

  Vždy najdete správnou cestu, dokonce i pěšky – Last Mile.

  Dosáhněte cíle nastaveného v navigačním systému dokonce i tehdy, jste-li mimo vozidlo, a buďte si jisti, že vždy naleznete cestu zpět ke svému vozu.

  Zcela aktuální – News.

  Vaše zcela osobní zpravodajská služba: sledujte nejnovější zprávy prostřednictvím kanálu RSS.

  Předběžné informace – Wiki Local.

  Vyhledejte si více informací o své aktuální poloze, vašem cíli nebo poštovním směrovacím čísle. Se službou Wiki Local vám nebude chybět žádná informace.

  Aplikace BMW Connected vás bude také informovat o aktuální dostupnosti aplikací splňujících standardy BMW Apps.

  Chcete-li používat tuto aplikaci ve svém BMW, stáhněte si ji z App Store, připojte si iPhone ke svému vozidlu prostřednictvím kabelu USB nebo adaptéru a spusťte aplikaci. Poté budete moci ihned používat jednotlivé funkce ve vašem vozidle prostřednictvím ovládacího systému iDrive, kontrolního displeje a audiosystému.

 • Emergency Call (Tísňové volání)

  Tísňové volání (Emergency Call) v rámci programu BMW ConnectedDrive automaticky a rychle zašle žádost o pomoc v případě nehody, aby byla co nejrychleji zajištěna optimální pomoc pro cestující.

  Tísňové volání je automaticky aktivováno, jakmile senzory nárazu zaregistrují nehodu, a údaje o ní jsou okamžitě předány složkám záchranného systému.

  Funkci tísňového volání od BMW ConnectedDrive lze aktivovat rovněž manuálně, např. k přivolání pomoci pro ostatní účastníky silničního provozu. Systém je funkční nezávisle na mobilních telefonech.

  Objednávka služby tísňového volání zahrnuje bezplatné používání služeb Teleservices dodávaných na přání.

F - I

 • Glympse

  Glympse vám umožní informovat ostatní lidi o vaší poloze v reálném čase prostřednictvím textových zpráv, e-mailů nebo Twitteru.

  S touto aplikací můžete zasílat odkazy vybraným příjemcům, kteří je pak mohou použít ke sledování pravděpodobného času vašeho příjezdu a současné polohy. S pomocí funkce časovače se můžete rozhodnout, jak dlouho zůstane vaše poloha viditelná. Není nutná žádná registrace.

  Aplikaci ve svém vozidle můžete používat ve spojení s chytrým telefonem. Za tím účelem si stáhněte aplikaci z App Store nebo Google Play™, spusťte ji na chytrém telefonu, který následně připojte prostřednictvím adaptéru nebo kabelu USB k vašemu BMW.

  Připojenou aplikaci naleznete v nabídce BMW Aplikace, odkud ji můžete také ovládat.

  Dostupnost služby Glympse se může v jednotlivých zemích lišit.

 • GoPro Aplikace

  Použijte bezplatnou aplikaci GoPro k pořizování fotek a videí vašich oblíbených tras. Tato aplikace vám umožní ovládat GoPro kameru, namontovanou na vozidle nebo ve vozidle, přes systém iDrive. Fotky nebo video sekvence můžete jednoduše snímat pomocí ovládače iDrive. Navíc, přes Wi-Fi dokážete kameru zapout a vypnout, zjistit stav nabití její baterie nebo nastavovat její různé režimy.

  Pro použití této certifikované „BMW Apps ready“ aplikace ve vašem BMW si ji stáhněte z obchodu App Store, připojte svůj chytrý telefon k vozidlu přes USB port nebo snap-in adaptér a spusťte aplikaci spolu s menu „Connect & Control“. Následně si můžete vychutnat jednotlivé funkce na displeji systému iDrive.

  Dostupnost služby GoPro se může v jednotlivých zemích lišit.

 • Aplikace iHeart Radio

  S aplikací iHeart Radio pro systémy iOS a Android můžete získat přístup k oblíbeným online rozhlasovým sportovním a zpravodajským stanicím a podcastům – a to přímo z vašeho BMW. Vyberte si z více než 20 milionů skladeb a vytvářejte si své vlastní hudební seznamy skladeb bez reklam.

  Pro použití aplikace ve vašem BMW jí stáhněte App Store® or Google PlayTM připojte svůj chytrý telefon do automobilu pomocí USB portu nebo snap-in adaptéru a spusťte aplikaci.

  Dostupnost aplikace iHeart Radio se může v jednotlivých zemích lišit.

 • Integrovaná karta SIM

  Spojení se světem kdykoli a kdekoli ho budete potřebovat: integrovaná SIM karta vám umožňuje používat mnoho funkcí BMW ConnectedDrive bez potřeby vlastního mobilního telefonu.

  Karta SIM je trvale zabudována do vozidla jako součást výbavy na přání Teleservices (6AE). Díky tomu je především chráněná před následky nehody, aby vám mohla pomáhat dokonce i v náročných situacích. Teleservices je součástí základních funkcí služeb ConnectedDrive Services (6AK) a tísňového volání Emergency Call (6AC), které poskytují základ pro používání mnoha dalších funkcí BMW ConnectedDrive.

  Díky integrované kartě SIM můžete používat prvky výbavy na přání, jako je dopravní zpravodajství v reálném čase (Real Time Traffic Information), Concierge Services (služby osobní asistentky), službu Remote Services nebo Internet, a to bez nutnosti montáže doplňkových zařízení.

J - N

 • Kalendář

  Už nikdy nezapomenete na schůzku: aplikace BMW Connected zobrazí přehledně na displeji vozidla údaje z vašeho kalendáře a na požádání přečte záznamy o schůzkách.

  S aplikací BMW Connected můžete používat také následující aplikace prostřednictvím kontrolního displeje vašeho vozidla:

  Buďte připojeni, ať jste kdekoli – a Twitter.

  Vezměte si jednoduše své sociální sítě s sebou a sledujte za jízdy zprávy o změnách stavu.
  Vždy správná stanice – webové rádio.

  Webové rádio vám poskytne bezpočet rozhlasových stanic z celého světa.

  Vždy najdete správnou cestu, dokonce i pěšky – Last Mile.

  Dosáhněte cíle nastaveného v navigačním systému dokonce i tehdy, jste-li mimo vozidlo, a buďte si jisti, že vždy naleznete cestu zpět ke svému vozu.

  Zcela aktuální – News.

  Vaše zcela osobní zpravodajská služba: sledujte nejnovější zprávy prostřednictvím kanálu RSS.
  Předběžné informace – Wiki Local.

  Vyhledejte si více informací o své aktuální poloze, svém cíli nebo poštovním směrovacím čísle. Se službou Wiki Local vám nebude chybět žádná informace.

  Hospodárné cestování – ECO PRO Analyser

  Hospodárná jízda se stane hračkou. Funkce ECO PRO Analyser vyhodnocuje efektivitu akcelerace, brzdění a řazení a na základě toho uděluje hvězdy (0 – 5). Užitečné ECO tipy vám navíc pomohou dosáhnout ještě hospodárnějšího stylu jízdy.*

  Aplikace BMW Connected vás bude také informovat o aktuální dostupnosti aplikací splňujících standardy BMW.

  Chcete-li používat tuto aplikaci ve svém BMW, stáhněte si ji z App Store, připojte si iPhone ke svému vozidlu prostřednictvím kabelu USB nebo adaptéru a spusťte aplikaci. Poté budete moci ihned používat jednotlivé funkce ve svém vozidle prostřednictvím ovládacího systému iDrive, kontrolního displeje a audiosystému.

 • Lane Change Warning

  Lane Change Warning, systém monitorující slepé úhly a situaci za vozem, detekuje vozidla ve slepém úhlu řidiče, nebo vozidla, která se rychle přibližují zezadu v předjížděcím pruhu, a upozorňuje řidiče symbolem ve vnějším zpětném zrcátku.

  Pokud řidič přesto zapne ukazatel směru na znamení záměru přejet do vedlejšího jízdního pruhu, upozorní jej na kritickou situaci vibrace ve volantu a blikající výstražný symbol.

  Přehled přínosů:
  předchází nebezpečným situacím při předjíždění nebo změně jízdního pruhu
  vizuální upozornění ve vnějším zpětném zrcátku
  dodatečné upozornění vibracemi ve volantu

 • Lane Departure Warning

  Lane Departure Warning, systém upozorňující na nežádoucí opuštění jízdního pruhu, včetně kamerové funkce upozornění na nebezpečí kolize, sleduje podélné značení na vozovce ve vzdálenosti 50 metrů při rychlosti jízdy od cca 70 km/h. Hrozí-li, že vozidlo nechtěně přejede podélnou čáru, je řidič upozorněn mírnými vibracemi ve volantu.

  Pokud před přejetím podélné čáry zapnete ukazatel směru – tedy zamýšlíte opustit jízdní pruh – k výstraze nedojde. Funkce, upozorňující na riziko kolize (Collision Warning), sleduje prostřednictvím kamery vpředu jedoucí vozidla a upozorní vás, pokud je odstup příliš malý nebo existuje riziko kolize.

  Přehled přínosů:
  snížené riziko nehod díky funkci Collision Warning
  řidič je upozorňován vibracemi ve volantu
  vyšší úroveň bezpečnosti při nechtěném opuštění jízdního pruhu

 • My Info/Send to Car

  Funkce My Info/Send to Car umožňuje vám a dalším autorizovaným osobám posílat zprávy (včetně navigačních cílů a telefonních čísel) přímo do vozidla.

  Funkce My Info/Send to Car je dostupná v BMW Connected na zákaznickém portálu My BMW ConnectedDrive nebo přes vybrané partnery jako jsou Google Maps™.

  Máte také možnost informování o adresách, telefonních číslech nebo zprávách, které byly zaslány do vašeho vozidla – jednoduše prostřednictvím textové zprávy. V případě potřeby lze do zadávacího pole vašeho BMW nadefinovat vhodnou odpověď, která bude na povel tlačítka odeslána.

 • Napster/Rhapsody

  Aplikace Napster / Rhapsody vám zpřístupní miliony skladeb a audioknih, které můžete poslouchat i bez internetového připojení na svém iPhonu nebo iPodu – a nyní i ve svém BMW.

  Tato aplikace nabízí rovněž redakční příspěvky, žebříčky, různé rozhlasové kanály a všechny pravidelné páteční novinky.

  Chcete-li používat tuto aplikaci s certifikací BMW ve vašem BMW, stáhněte si ji z App Store, nebo Google Play™, připojte si chytrý telefon ke svému vozidlu prostřednictvím kabelu USB nebo adaptéru a spusťte aplikaci. Poté budete moci ihned používat jednotlivé funkce ve svém vozidle prostřednictvím ovládacího systému iDrive, kontrolního displeje a audiosystému.

  Dostupnost služby Napster / Rhapsody se může v jednotlivých zemích lišit.

 • Navigační systém Professional

  Navigační systém Professional nabízí řidičům grafické zobrazování kompletně ve 3D v kombinaci s inovativním konceptem rozhraní a četnými funkcemi pro navigaci, kancelářské a multimediální aplikace.

  Navigační systém Professional nabízí jako trvale integrovaný přístroj ve vašem vozidle mnoho předností: propojení systému se senzory kol a senzorem natočení volantu znamená, že je vždy možné precizně určovat polohu vozidla. To zaručuje spolehlivou navigaci za všech okolností, dokonce i při slabém signálu GPS – například v tunelu.

  Navigace je mimořádně přímočará díky začlenění do jasně strukturovaného konceptu BMW pro ovládání a zobrazování. Různé funkce zároveň inteligentně spolupracují, takže například před sdělením pokynu navigačního systému k dalšímu průběhu trasy se automaticky sníží hlasitost přehrávané hudby.
  Kromě zobrazování pokynů k průběhu trasy a map nabízí barevný displej s vysokým rozlišením, funkcí dělené obrazovky a úhlopříčkou až 10,2 palce, v závislosti na modelu, také možnost zobrazovat mapy ve formátu 3D a fotorealistické záběry pozoruhodností podél cesty. Všechna menu jsou zobrazována ve virtuálním trojrozměrném prostoru a vypočítávána v reálném čase. Rychlý procesor 1,3 GHz s vlastním grafickým čipem 3D umožňuje plynulé procházení a posouvání. Animace a dynamické přechody činí z ovládání systému strhující zážitek. Při volbě podmenu vybledne nabídka hlavních menu, ale zůstane stále viditelná.

  Navigační systém Professional nabízí praktické interaktivní volby dokonce i při zadávání cíle: aby bylo zajištěno nejlepší možné navigování do cíle, je řidičům zobrazován také náhled mapy zvoleného cíle v režimu dělené obrazovky. V případě potřeby lze měnit zobrazení na displeji funkcí přiblížení, nebo si mohou řidiči nechat zkontrolovat, zda je zadaný cíl cílem skutečně zamýšleným. Rozšířená funkční lišta umožňuje řidičům personalizovat obsahy map bez nutnosti opouštět náhled mapy. Každá změna se hned zobrazí a lze ji podle potřeby pohodlně měnit.

  Funkce High Guiding je velmi užitečná zejména při navigování v městských oblastech nebo při nejasném uspořádání silnice. V závislosti na výbavě je informace navigačního systému přehledně zobrazována na multifunkčním displeji v panelu přístrojů, na centrálním ovládacím displeji nebo na Head-Up displeji. Funkce Lane Guiding poskytuje ještě podrobnější údaje pro včasnou volbu správného jízdního pruhu. Možnost náhledu 3D modelu města usnadní jízdu v městských oblastech poskytováním realistických obrazů silnic a budov.

  Navigační systém navíc poskytuje základ pro BMW ConnectedDrive. Ve spojení s přípravou pro mobilní telefon s rozhraním Bluetooth, dodávanou na přání, se může vaše BMW stát v případě potřeby pojízdnou kanceláří. Veškeré obsahy lze zobrazovat na ovládacím displeji.

  Navigační systém se ovládá dotykovým ovladačem iDrive. Citlivý multidotykový povrch lze používat nejen pro zadávání znaků pomocí prstů, ale i k navigování a zvětšování zobrazení na mapách nebo na internetu. Díky systému hlasového ovládání můžete obsluhovat také navigační funkce (např. zadávání cíle) hlasovými povely, aby vaše ruce mohly zůstat vždy na volantu. Adresu cíle můžete zadávat „jedním dechem“, kdy v jediné větě vyslovíte název města, ulice i číslo domu.

 • Neoslňující asistent dálkových světel

  Neoslňující asistent dálkových světel zpříjemňuje cestování za tmy a zvyšuje bezpečnost jízdy. Tato výbava vám poskytne nejlepší možnou viditelnost ve tmě bez oslňování ostatních řidičů.

  Systém detekuje ostatní účastníky silničního provozu a selektivně je odcloňuje z kuželu dálkových světel. Dosah světlometů přesahující 400 m umožňuje včasné odhalení překážek a zaručuje bezpečné vedení vozu v jízdním pruhu. Neoslňující asistent dálkových světel vyžaduje Adaptivní LED světlomety nebo Adaptivní světlomety z nabídky výbavy na přání.

O - S

 • Online Entertainment

  Správná skladba pro každou situaci, každou silnici a každou náladu: s funkcí Online zábava budete mít ve svém BMW přímý a neomezený přístup k více než 22 milionům hudebních skladeb – aniž byste museli používat nějaké jiné přístroje, například chytrý telefon.

  Naleznete zde správnou skladbu pro jakýkoli vkus. S nabídkou Online zábavy si můžete otevřít účet pro neomezený přístup k hudbě u některého z hudebních partnerů BMW. Tuto hudbu přitom nebudete mít k dispozici pouze ve svém BMW: svůj účet můžete používat rovněž na chytrém telefonu nebo jiném přístroji podporovaném příslušným hudebním partnerem BMW. A to vše bez jakýchkoli dodatečných nákladů v celkem pěti evropských zemích: Francii, Německu, Velké Británii, Itálii a Nizozemí, od roku 2014 také ve Španělsku. Tuto službu lze používat ve spojení s paketem výbavy na přání Služby ConnectedDrive.

 • Pandora

  Pandora je internetové rádio, které vyhledává hudbu podle vašich osobních preferencí – a nyní i ve vašem BMW.

  Pro poslech stačí uvést oblíbené tituly a umělce, nebo hodnotit hudbu, kterou posloucháte. Pandora pak pro vás sestaví individuální seznam s podobnými skladbami.

  Chcete-li používat tuto aplikaci s certifikací BMW ve svém BMW, stáhněte si ji z App Store, nebo Google Play™, připojte si chytrý telefon ke svému vozidlu prostřednictvím kabelu USB nebo adaptéru a spusťte aplikaci. Poté budete moci ihned používat jednotlivé funkce ve svém vozidle prostřednictvím ovládacího systému iDrive, kontrolního displeje a audiosystému.

  Kvůli licenci lze službu Pandora používat pouze v USA. Jakékoli snahy o přístup z ostatních zemí jsou blokovány.

  Dostupnost služby Pandora se může v jednotlivých zemích lišit.

 • Park Distance Control

  Park Distance Control vám usnadní manévrování v těsném prostoru, například při parkování. Akustický signál vás upozorní na případné nebezpečí, a sníží tak riziko poškození vozidla při parkování.

  Ultrazvukové senzory na přídi a zádi vašeho vozidla vypočítávají polohu potenciálních překážek. Intervaly mezi výstražnými tóny ukazují, kolik místa vám ještě zbývá. Čím blíž jste k překážce, tím kratší je interval. Pokud je vzdálenost menší než 30 cm, výstražný signál přejde do spojitého tónu jako upozornění, abyste zastavili. Kromě akustické asistence při parkování se na ovládacím displeji (je-li jím vozidlo vybaveno) objeví náhled na vozidlo a překážky, což je obzvlášť přínosné při couvání.

 • Parkovací asistent

  S Parkovacím asistentem je hledání parkovacího místa i samotné parkování mnohem snazší. Systém s parkováním aktivně pomáhá.
  Systém vyhledá vhodné parkovací místo pomocí ultrazvukových čidel při projíždění mezi podélně zaparkovanými automobily do rychlosti 35 km/h a ve vzdálenosti nejvýše 1,5 metru. Vhodné parkovací místo zobrazí na kontrolním displeji. Zapnutím odpovídajícího směrového ukazatele vyberete vhodné místo k zaparkování, stisknete tlačítko Parkovacího asistenta a systém se o zbytek postará sám. Zařadí jízdu vpřed nebo vzad, otáčí volantem a podle potřeby zrychluje nebo brzdí. Parkování ještě nikdy nebylo tak zábavné.

  Přehled přínosů:
  pohodlné parkování v podélném směru
  automatická detekce vhodné velikosti parkovacího místa
  účinná ochrana před poškozeními během parkování

 • Rychlé vyhledávání

  Pomocí funkce „Rychlé vyhledávání“ (Quick Search) v NAVIGACI / ZADÁVÁNÍ CÍLE můžete provádět volné textové vyhledávání cílů. Vyhledávaný text se nejprve automaticky odešle do služby HERE a následně obdržíte návrhy možných cílů. Zvolíte si odpovídající místo – a můžete se vydat na cestu.

  Používáním funkce „Rychlé vyhledávání“ prohlašujete, že souhlasíte s podmínkami používání služby platnými pro daný trh a zásadami ochrany osobních údajů společnosti HERE. Další informace naleznete na http://legal.here.com/terms/ a http://legal.here.com/privacy.

 • Profily řidičů

  Profily řidičů umožňují uložit si a aktivovat individuální nastavení vozidla – od výšky sedadla, preferovaného jízdního režimu až po oblíbenou rozhlasovou stanici.

  Řidiči vozů BMW si mohou ve svém vozidle nakonfigurovat mnoho jízdních, komfortních, informačních a zábavních funkcí podle vlastních preferencí. Když řidič opouští vozidlo, uloží se individuální nastavení příslušných řídicích jednotek automaticky do profilového souboru a přiřadí se ke klíčku dálkového ovládání, který byl použit. Tato nastavení se aktivují, jakmile je tento klíček znovu použit. Tři klíčky s dálkovým ovládáním proto mohou uložit tři profily řidiče. To je přínosné, když se stejným BMW jezdí více lidí, např. jde-li o firemní automobil. V případě, že je používán jen jeden klíček s dálkovým ovládáním, existuje přístup k různým profilům řidiče z palubního počítače prostřednictvím ovládacího displeje (v Nastavení > Profily). Profil může být přejmenován, smazán nebo exportován pro použití v jiném BMW. Tato data se nahrají na flash disk prostřednictvím rozhraní USB nebo uložením profilu na portál BMW Online pro pozdější stažení.

  Funkce Profily řidiče je součástí programu BMW ConnectedDrive, který inteligentně propojuje řidiče, vozidlo a okolní svět. Lze ji používat pro kombinaci rozmanitých nastavení: pro rozhlasové stanice, Hi-Fi systém, navigaci, funkční záložky, sedadla, zrcátka, sloupek řízení, kameru, světla, centrální zamykání, Head-Up displej, klimatizaci, jazyk, asistenční systémy a jízdní dynamiku. Pro každé vozidlo jsou k dispozici čtyři profily.

 • Real Time Traffic Information

  Funkce Real Time Traffic Information (RTTI) vám neustále přináší nejaktuálnější dopravní informace. Poskytuje precizní údaje o poloze a délce dopravní zácpy, prakticky v reálném čase.

  Mezi zdroje dat patří pohybové profily sítě mobilních telefonů, data GPS z vozidlových flotil, aplikace chytrých telefonů a policejní zprávy. Vyhodnocování je tak precizní, že lze dopravní zácpy lokalizovat s přesností na 100 metrů. RTTI vás proto bude aktuálně informovat o panující dopravní situaci na dálnicích, rychlostních silnicích, silnicích nižších tříd a mnoha městských komunikacích, a zároveň vám doporučí efektivní změnu trasy. Používání funkce RTTI je vázáno na pakety výbavy Služby ConnectedDrive a navigační systém Professional.

 • Remote Services

  BMW ConnectedDrive umožňuje řidičům přístup do jejich vozu pomocí telefonického centra BMW nebo prostřednictvím aplikace BMW Remote.

  Služby vzdálené obsluhy Remote Services jsou velmi praktické. Pomohou například v situaci, kdy si nejste jisti, zda jste svůj vůz zamkli. Aplikace My BMW Remote umožňuje uzamknout nebo odemknout vůz na dálku.

  V menu „Klimatizace“ můžete zapnout nezávislou klimatizaci nebo topení*. Jedna z funkcí umožňuje řidiči spustit houkačku nebo bliknout světly, což jsou funkce usnadňující hledání vozu na parkovištích. Když jste blíže než 1,5 km od vozu, aplikace ukáže jeho polohu na mapě.

  Řidiči mohou místo používání aplikace také zavolat do telefonického centra BMW. Po identifikaci volajícího coby majitele vozu dokáže obsluha automobil odemknout nebo naopak uzamknout. Některé modely umožňují také aktivovat nezávislou klimatizaci. Stačí pouhý telefonát do telefonického centra BMW a klimatizace nastaví příjemnou teplotu uvnitř vozu ještě dříve, než vyrazíte na cesty.

  Podmínkou pro fungování funkcí Remote Services je doplňková výbava ConnectedDrive Services, příprava pro mobilní telefon Business s Bluetooth rozhraním, stejně tak jako navigační systém Professional nebo Business. Remote Services jsou k dispozici v Německu, Rakousku, Itálii, Francii a Velké Británii.

 • Rozhraní USB audio

  K audiosystému vašeho BMW lze připojit prakticky všechny aktuální přehrávače MP3, přístroje Apple* iPhone a iPod a USB flash disky.

  Názvy skladeb jsou zobrazovány buď na ovládacím displeji, nebo na displeji rádia. Pomocí ovládacích prvků rádia, multifunkčních tlačítek na volantu nebo ovládacího systému BMW iDrive můžete prakticky vybírat jednotlivé nahrávky. Podporovány jsou všechny běžné formáty komprimovaných souborů (MP3, AAC, WAV a WMA) a seznamy přehrávaných skladeb ve formátu M3U.

  K rozhraní USB audio si můžete připojit rovněž iPhone. K tomu, abyste mohli telefonovat, postačí sada hands-free s adaptérem Bluetooth. Vstup USB ve středové konzole umožňuje přímé ovládání hudebních přehrávačů nebo telefonu Apple iPhone. Připojení přístrojů Apple iPod nebo iPhone k rozhraní USB audio je jednoduché a – v závislosti na výbavě – může být realizováno prostřednictvím originálního kabelu Apple USB nebo kabelového adaptéru BMW, který se dodává jako příslušenství.

  * iPod a iPhone jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Computer.

 • Side View

  Dřív spatříte, co přijíždí: díky Side View uvidí vaše BMW křižující vozidla i na špatně přehledných křižovatkách nebo výjezdech, a to dokonce i v situacích, kdy budete mít ztížený výhled.

  Stačí jeden pohled na kontrolní displej, na kterém uvidíte obraz z kamer uložených na pravé a levé straně předního nárazníku vašeho BMW. S pomocí naváděcích linií vám Side View ukáže také přesnou polohu přídě vašeho vozidla. Souběžné sledování dopravy v obou směrech na ovládacím displeji vám umožní okamžitě posoudit situaci. A to i za jízdy, je-li to zapotřebí, protože Side View lze aktivovat rovněž při rychlosti jízdy až 15 km/h. Stačí stisknout tlačítko, a budete v obraze: díky BMW ConnectedDrive.

  V závislosti na vašem modelu je Side View buď samostatnou položkou výbavy na přání, nebo součástí paketu výbavy Surround View.

 • Aplikace Sixt

  Upozornění pro všechny zákazníky autopůjčoven Sixt: Inovativní aplikace Sixt a BMW ConnectedDrive vám pomáhají vykonat všechny nezbytné procesy spojené s vrácením vašeho půjčeného vozu od společnosti Sixt.

  Změnili jste náhle plány a nemůžete vrátit vozidlo půjčené od společnosti Sixt ve smluvenou dobu? Potom využijte praktických funkcí aplikace Sixt ve vašem půjčeném BMW. Pomocí nabídky navigace v BMW můžete například prodloužit svou smlouvu o zapůjčení vozidla nebo změnit místo jeho vrácení. Aplikace Sixt také doporučí čerpací stanici v místě vaší volby a můžete si ji tak zadat do svého navigačního systému jako průjezdní bod. A pokud budete mít další dotazy, můžete zavolat na servis společnosti Sixt, kde vám vždy rádi po mohou.

  Aplikaci Sixt můžete používat v kombinaci s telefonem iPhone® i v pronajatém voze. Stáhněte aplikaci v App Store®, spusťte ji na vašem iPhonu® a poté ho připojte do vašeho BMW pomocí snap-in adaptéru nebo USB kabelu.

  Dostupnost aplikace Sixt se může v jednotlivých zemích lišit.

 • Aplikace Smart Home

  Spravujte svůj domov i když jste na cestách – pomocí aplikace Smart Home od společnosti Deutsche Telekom. Všechna zařízení Smart Home připojená do aplikace lze nyní ovládat prostřednictvím displeje a operačního systému vašeho BMW. Ze svého vozidla můžete pohodlně regulovat topení, osvětlení nebo bezpečnostní systém. Také je možné naprogramovat určité situace, jako například scénář „Přijíždím domů“. Když se vydáte na cestu domů, je díky funkcím, které byly speciálně vyvinuty pro používání ve vozidle, automaticky aktivován profil „Domů“. Všechny informace jsou přehledně zobrazeny na hlavním displeji vašeho BMW – takže je váš domov vždy v takovém stavu, v jakém má být.

  Chcete-li tuto aplikaci certifikovanou společností BMW používat ve svém vozidle, je nezbytné zaregistrovat se do služeb Smart Home a QIVICON Home Base. Stáhněte si aplikaci Smart Home z obchodu Apple App Store, připojte k vozidlu svůj chytrý telefon přes USB port nebo Snap-In adapter a spusťte aplikaci. Potom budete mít ihned možnost užívat si jednotlivé funkce prostřednictvím displeje ve vozidle.

  Dostupnost aplikace Smart Home se může v jednotlivých zemích lišit.

 • Služby Google™

  Cestování je nádherné. Služby Google Panoramio, Street View a internetové vyhledávání prostřednictvím hlasového ovládání BMW ConnectedDrive zaručí, že vám na cestách nebudou chybět žádné informace.

  Chcete vidět, jak vypadá vámi zvolený cíl? Zvolte si službu Panoramio nebo Street View v nabídce aplikací BMW Online a prohlížejte si fotografie nebo panoramatické záběry vašeho cíle včetně pohledů z jednotlivých ulic.

  Internetové vyhledávání z nabídky BMW Online vám umožní vyhledávat cíle zadáním textu nebo podle kategorií. K ovládání této funkce můžete používat ovladače systému iDrive, nebo velmi praktickou funkci hlasového ovládání. Vyslovené heslo pro vyhledávání je následně automaticky odesláno na portál Google, z něhož obdržíte návrhy možných cílů. Zvolte si vhodné místo – a můžete vyrazit na cestu.

 • snippy

  Aplikace snippy přinese do vašeho chytrého telefonu a BMW více než 260 krátkých povídek. Vše, co musíte udělat, je poslouchat – vaše vozidlo se postará o čtení.

  Vyhledejte si oblíbené příběhy z žánrů zahrnujících literaturu, detektivky, klasiku nebo literaturu pro mládež, roztřiďte si je podle délky, hodnocení či autora, anebo si nechte příběhy přehrávat jednoduše náhodně.

  Chcete-li používat tuto aplikaci s certifikací BMW ve svém BMW, stáhněte si ji z App Store nebo Google Play™, připojte si chytrý telefon ke svému vozidlu prostřednictvím kabelu USB nebo adaptéru a spusťte aplikaci. Poté budete moci ihned používat jednotlivé funkce ve svém vozidle prostřednictvím ovládacího systému iDrive, kontrolního displeje a audiosystému.

 • Stitcher

  Rozhovory, podcasty a živé rozhlasové vysílání v jedné aplikaci. Vaše oblíbené pořady na přání, aktuálně a přímo ve vašem BMW.

  Můžete si vybrat své oblíbené pořady z více než 10 000 rozhlasových pořadů, a vytvořit si tak svou vlastní rozhlasovou stanici. Nebo můžete objevovat nové pořady. Stitcher vám poskytne osobní doporučení na základě vašich poslechových zvyklostí.

  Chcete-li používat tuto aplikaci s certifikací BMW ve svém BMW, stáhněte si ji z App Store, nebo Google Play™, připojte si chytrý telefon ke svému vozidlu prostřednictvím kabelu USB nebo adaptéru a spusťte aplikaci. Poté budete moci ihned používat jednotlivé funkce ve svém vozidle prostřednictvím ovládacího systému iDrive, kontrolního displeje a audiosystému.

  Dostupnost služby Stitcher se může v jednotlivých zemích lišit.

 • Surround View

  Surround View vás podpoří při parkování a manévrování v těsných prostorech. Za tímto účelem jsou oblasti snímané kamerami po stranách vozidla i za ním zobrazovány z ptačí perspektivy na ovládacím displeji (Top View).

  Součástí systému je i výbava na přání Side View, která vám pomůže v oblastech s omezeným výhledem (např. výjezdy, nepřehledné křižovatky). Dvě digitální kamery na levé a pravé straně přídě vozidla sledují situaci po stranách a výsledný obraz přenášejí na kontrolní displej. To vám umožní včas zaregistrovat přijíždějící vozidla v křižujících směrech, a podle toho reagovat.

  Přehled přínosů:
  přímý výhled všemi směry na ovládacím displeji pomocí kamer na přídi, ve vnějších zpětných zrcátkách a na zádi
  pohodlný výhled pomocí kamer v předním nárazníku, např. z výjezdů na špatně přehledné komunikace, na frekventované silnice, chodníky nebo cyklostezky
  plynulé manévrování v těsných prostorech
  včasná detekce chodců, cyklistů a vozidel
  Top View, pohled z ptačí perspektivy v rozsahu 360 stupňů

T - Z

 • TeleServices

  Teleservices jsou založeny na bezdrátové komunikaci mezi vaším BMW a vaším servisním partnerem BMW. Ta zaručí individuální, a tím i přínosnější servis vašeho vozidla, jakož i rychlou reakci v případě problému.

  Je-li čas pro servisní prohlídku, služba Teleservices automaticky zašle veškerá důležitá data z adaptivního servisního systému CBS (Condition Based Service) vašemu servisnímu partnerovi BMW. Jeho pracovníci vám posléze zavolají, aby s vámi domluvili termín servisní prohlídky a probrali případné vícepráce, pokud jsou zapotřebí. To znamená, že je možné s předstihem objednat jakýkoli originální díl BMW. Díky tomu je možné plánovat rozsah práce a minimalizovat čas strávený v servisu.

  Služba Teleservices vám umožní přímé spojení se službou BMW Breakdown Service v případě problému. Díky přenosu dat mohou naši specialisté provést diagnózu na dálku, a často jsou tímto způsobem schopni problém odstranit.

 • TuneIn

  TuneIn vám poskytuje přístup ke zhruba dvěma milionům podcastů a 60 000 rozhlasových stanic z celého světa.

  Za pomoci mobilního telefonu nebo tabletu můžete zdarma poslouchat hudbu, zprávy, zábavné pořady a mnohem více. Mimochodem, poslech se nepřeruší, pokud budete současně používat jiné aplikace. TuneIn bude i nadále pracovat na pozadí.

  Chcete-li používat tuto aplikaci s certifikací BMW ve svém BMW, stáhněte si ji z App Store nebo Google Play™, připojte si chytrý telefon ke svému vozidlu prostřednictvím kabelu USB nebo adaptéru a spusťte aplikaci. Poté budete moci ihned používat jednotlivé funkce ve svém vozidle prostřednictvím ovládacího systému iDrive, kontrolního displeje a audiosystému.

  Dostupnost služby TuneIn Radio se může v jednotlivých zemích lišit.

 • Twitter

  Používejte Twitter i ve svém BMW. S aplikací BMW Connected si můžete na displeji prohlížet zprávy o změnách stavu.

  S aplikací BMW Connected můžete používat také následující aplikace prostřednictvím ovládacího displeje vašeho vozidla:

  Přehled o všem – kalendář.

  Už nikdy nezapomenete na schůzku: aplikace BMW Connected zobrazí přehledně na displeji vozidla údaje z vašeho kalendáře a na požádání přečte záznamy o schůzkách.

  Vždy správná stanice – webové rádio.

  Webové rádio vám poskytne bezpočet rozhlasových stanic z celého světa.

  Vždy najdete správnou cestu, dokonce i pěšky – Last Mile.

  Dosáhněte cíle nastaveného v navigačním systému dokonce i tehdy, jste-li mimo vozidlo, a buďte si jisti, že vždy naleznete cestu zpět ke svému vozu.

  Zcela aktuální – News.

  Vaše zcela osobní zpravodajská služba: sledujte nejnovější zprávy prostřednictvím kanálu RSS.
  Předběžné informace – Wiki Local.

  Vyhledejte si více informací o své aktuální poloze, svém cíli nebo poštovním směrovacím čísle. Se službou Wiki Local vám nebude chybět žádná informace.

  Hospodárné cestování – ECO PRO Analyser

  Hospodárná jízda se stane hračkou. Funkce ECO PRO Analyser vyhodnocuje efektivitu akcelerace, brzdění a řazení a na základě toho uděluje hvězdy (0 – 5). Užitečné ECO tipy vám navíc pomohou dosáhnout ještě hospodárnějšího stylu jízdy.

  Aplikace BMW Connected vás bude také informovat o aktuální dostupnosti aplikací splňujících standardy BMW Apps.

  Chcete-li používat tuto aplikaci ve svém BMW, stáhněte si ji z App Store, připojte si iPhone ke svému vozidlu prostřednictvím kabelu USB nebo adaptéru a spusťte aplikaci. Poté budete moci ihned používat jednotlivé funkce ve svém vozidle prostřednictvím ovládacího systému iDrive, kontrolního displeje a audiosystému.

 • Ukazatel rychlostních limitů a zákazu předjíždění

  Ukazatel rychlostních limitů je asistenční systém, který spolehlivě rozpoznává a ukazuje řidiči aktuální, permanentní i variabilní rychlostní limity společně se značkami zákazu předjíždění.

  Běžné systémy informující o rychlostních limitech poskytují často neúplné či nepřesné informace, protože používané mapy jsou zastaralé, nebo nejsou zohledněny variabilní značky – například rychlostní omezení na staveništích nebo v důsledku dopravní zácpy.

  Naopak inteligentní Ukazatel rychlostních limitů poskytuje řidiči průběžně informace o aktuální nejvyšší povolené rychlosti. Kamera, integrovaná do vnitřního zpětného zrcátka, sbírá data o trvale platných rychlostních limitech a značkách, které tato omezení ruší, a porovnává tyto informace s údaji z navigačního systému.

  Systém také rozpoznává a analyzuje omezení rychlosti platná za určitých podmínek: jestliže kamera zaregistruje značku „60 km/h za deště“, ukáže ji řidiči pouze v situaci, kdy dešťový senzor vozu BMW vysílá příslušný signál, který potvrzuje, že je podmínka „za deště“ splněna. To samé platí, vztahuje-li se omezení rychlosti pouze na určité časové období nebo na jízdu s přívěsem.

  Ukazatel rychlostních limitů zahrnuje rovněž ukazatel zákazu předjíždění. Kromě značek omezujících rychlost sleduje trvalé i přechodné dopravní značky a zaznamenává možné zákazy předjíždění. Řidič je tak spolehlivě informován o všech zákazech předjíždění a jejich platnosti. V závislosti na modelu je tato informace zobrazována na přístrojové desce, nebo také na BMW Head-Up displeji.

 • Webové rádio

  Nyní už se na cestách nemusíte vzdávat své oblíbené hudby. S aplikací BMW Connected a webovým rádiem máte přístup k bezpočtu rozhlasových stanic z celého světa.

  Vyhledávejte podle žánrů, místních rozhlasových stanic, zemí nebo nejlepších stanic podle BMW. Od klasiky až po pop – zde je hudba, která vyhoví každému vkusu.

  S aplikací BMW Connected můžete používat také následující aplikace prostřednictvím ovládacího displeje vašeho vozidla:

  Buďte připojeni, ať jste kdekoli – a Twitter.

  Vezměte si jednoduše své sociální sítě s sebou a sledujte za jízdy zprávy o změnách stavu.
  Přehled o všem – kalendář.

  Už nikdy nezapomenete na schůzku: aplikace BMW Connected zobrazí přehledně na displeji vozidla údaje z vašeho kalendáře a na požádání přečte záznamy o schůzkách.

  Vždy najdete správnou cestu, dokonce i pěšky – Last Mile.

  Dosáhněte cíle nastaveného v navigačním systému dokonce i tehdy, jste-li mimo vozidlo, a buďte si jisti, že vždy naleznete cestu zpět ke svému vozu.

  Zcela aktuální – News.

  Vaše zcela osobní zpravodajská služba: sledujte nejnovější zprávy prostřednictvím kanálu RSS.
  Předběžné informace – Wiki Local.

  Vyhledejte si více informací o své aktuální poloze, svém cíli nebo poštovním směrovacím čísle. Se službou Wiki Local vám nebude chybět žádná informace.

  Hospodárné cestování – ECO PRO Analyser

  Hospodárná jízda se stane hračkou. Funkce ECO PRO Analyser vyhodnocuje efektivitu akcelerace, brzdění a řazení a na základě toho uděluje hvězdy (0 – 5). Užitečné ECO tipy vám navíc pomohou dosáhnout ještě hospodárnějšího stylu jízdy.

  Aplikace BMW Connected vás bude také informovat o aktuální dostupnosti aplikací splňujících standardy BMW Apps.

  Chcete-li používat tuto aplikaci ve svém BMW, stáhněte si ji z App Store, připojte si iPhone ke svému vozidlu prostřednictvím kabelu USB nebo adaptéru a spusťte aplikaci. Poté budete moci ihned používat jednotlivé funkce ve svém vozidle prostřednictvím ovládacího systému iDrive, kontrolního displeje a audiosystému.

 • Zadní kamera

  Se zadní kamerou můžete sledovat oblast za svým vozidlem na ovládacím displeji při manévrování a parkování. Zadní kamera vám poskytne lepší celkový obraz při couvání na parkovací místo a při rychlostech nižších než 20 km/h.
  Interaktivní linie vám ukážou, zda je vyhlédnuté parkovací místo dostatečně velké pro vaše vozidlo, a pomohou vám při manévrování zobrazováním barevně odlišených ploch na ovládacím displeji. Ve spojení s tažným zařízením má zadní kamera praktickou funkci přibližování obrazu, s níž je couvání k přívěsu a jeho připojení mnohem snadnější.
  Přehled přínosů:
  • dobrý výhled za vozidlo na ovládacím displeji
  • plynulé parkování nebo manévrování v nejtěsnějších         prostorech
  • interaktivní linie poskytují při parkování praktickou podporu
  • funkce zoom pro tažné zařízení s interaktivní linií pro připojení přívěsu
   

 • Zákaznický portál My BMW ConnectedDrive

  Na zákaznickém portálu My BMW ConnectedDrive můžete spravovat svá osobní data a měnit nastavení služeb, které používáte ve svém vozidle.
  Aktivujte si například dálkové funkce svého BMW, zašlete si cíl či zprávu do svého vozidla, nebo proveďte synchronizaci se svým adresářem v Outlooku, abyste měli ze svého vozu přístup ke všem kontaktům. Naleznete zde také užitečná vysvětlení a podporu k vašim službám BMW ConnectedDrive.

  * Podrobnější informace o registraci na zákaznickém portálu My BMW ConnectedDrive vám ochotně sdělí váš prodejce BMW.