ODPOVĚDI. KDYKOLIV, KDEKOLIV.

Concierge Services.

Nejlepší suši ve městě? Nejbližší bankomat vaší banky? Lékarna, když jste v zahraničí? Služby Concierge Services (osobní asistentky) poskytují odpovědi na tyto a další otázky. A vaše BMW vás tam odveze. Zeptejte se na praktické informace a rady, aby každá vaše cesta a každý pobyt byly co nejpohodlnější – doma i v zahraničí.

Read more

VÁŠ OSOBNÍ ASISTENT.

Ať už hledáte nejbližší bankomat, potřebujete lékárnu nebo si chcete rezervovat hotelový pokoj – naši agenti z telefonického centra BMW vám jsou vždy po ruce, a to 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Stačí jediný stisk tlačítka a jste spojeni. Váš „osobní asistent“ vám pomůže a zodpoví všechny vaše otázky.

Concierge Services.

Podívejte se na související video.

POMOHOU NAJÍT PERFEKTNÍ MÍSTO.

Služba Concierge Services se chová jako osobní průvodce na cestách a ukazuje vám všechny výjimečné lokality. Ať už jste kdekoliv, bez ohledu na čas, vždy se vám dostane pomoci při výběru destinace a při organizaci cesty. Pokud hledáte konkrétní místo, telefonické centrum BMW je zde, aby pomohlo. Jakmile znáte cíl své trasy, adresa a ostatní informace týkající se cesty vám jsou zaslány do vašeho navigačního systému.

  • Požadavky / detaily dostupnosti

    Požadavky:
    ConnectedDrive Services jako speciální výbava

    Dostupnost:
    pouze v kombinaci s navigačním systémem Professional, navigačním systémem Business a rádiem Professional. Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.