VÝBĚR JE NA VÁS.

BMW ConnectedDrive Store & zákaznický portál Můj BMW ConnectedDrive.

Získejte nové služby a aplikace online v BMW ConnectedDrive Store a pohodlně je spravujte v zákaznickém portálu Můj BMW ConnectedDrive.

Read more

BMW CONNECTED DRIVE STORE.

V osobním profilu „My BMW ConnectedDrive“ v online obchodu BMW ConnectedDrive Store najdete rozsáhlou nabídku Digitálních služeb. Zde si lze rezervovat služby připravené přímo pro váš vůz. Jedná se například o Online Entertainment, informační službu Concierge Services nebo dopravní informace Real Time Traffic Information. Připraveny jsou i další služby a funkce, mezi které patří třeba BMW Online, vzdálená obsluha Remote Services, stejně tak jako aplikace schválené BMW pro chytré mobilní telefony, z nichž jmenujme například Napster, Audible nebo Deezer.
 

Kdy, případně na jak dlouho hodláte služby BMW ConnectedDrive nebo aplikace požívat, závisí pouze na vás: lze si zvolit dobu trvání každé z těchto služeb, která může trvat od jednoho měsíce až po tři roky.

BMW ConnectedDrive Store.

Více objevíte v ukázkovém videu

ZÁKAZNICKÝ PORTÁL MŮJ BMW CONNECTEDDRIVE.

Na zákaznickém portálu „My BMW ConnectedDrive“ můžete spravovat své osobní údaje a nastavení vozidla, která jsou nezbytná pro používání služeb BMW ConnectedDrive Services ve vašem vozidle, v BMW Connected nebo prostřednictvím call centra BMW ConnectedDrive. Můžete například aktivovat služby Remote Services nebo si nastavit svůj e-mailový účet pro BMW Online Office. Můžete také zasílat adresy do vašeho vozidla nebo si nakonfigurovat svůj osobní jízdní profil. V obchodě ConnectedDrive Store si můžete sestavit služby a aplikace podle svých individuálních potřeb a preferencí. V samostatné službě Remote Cockpit na zákaznickém portálu BMW můžete získat informace o aktuálním stavu svého BMW a také aktivovat a spustit služby Remote Services.

Zákaznický portál Můj BMW ConnectedDrive.

Více objevíte v ukázkovém videu

  • Požadavky/dostupnost

    Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.